Skaitymo laikas: 4 protokolas
(Atnaujinta: 03/09/2021)

Nakvynės namai turėjo blogą rap už tai, kad purvinas, pritemdyti, ir Stinky. Bet ar žinojote, kad nakvynės namai dabar atnaujinti? Tiems, kurie nežino, ką nakvynės namai yra, mes ne tik parašėme klaidą viešbutyje ir bėgome su juo. Nakvynės namai yra pigūs apgyvendinimo kuri padės jums ištiesti savo kelionės biudžetą.

 

Nesvarbu, ar esate Pavienis keliautojas ar keliaujate su šeima ar kitų svarbių, nakvynės namai turėti gyvenimo tipą tik jums. Nakvynės namai paprastai turi Bendri kambariai. Bendrą kambarys gali turėti 8 į 10 visi žmonės bunking kartu. Kai kurie kambarius, kurie gali turėti 3 arba 4 žmonių viename kambaryje. Jei pageidaujate savo vietos, daug vietų pasiūlyti asmeninius kambarius ar šeimos kambarius, jei esate keliaujant su šeima.

Briuselis į Paryžių traukiniai

Londonas Paryžius traukiniai

Marselis į Paryžius traukiniai

Amsterdamas į Paryžių traukiniai

 

pakeliui į mūsų nakvynės apgyvendinimas

 

Ko tikėtis

Nakvynės namai negali turėti maivymasis, kad viešbučiai siūlo. Taigi ten gali būti ne kavos aparatas viduje savo kambarį, ne nemokami muilai, ar savo šaldytuvą. Jūs net būti gauti nemokamai rankšluosčiai. Tačiau kai kurie nakvynės namai tikrųjų parduoti muilo ir kitų reikmenų pigiai. ir įsitikinkite,, tikriausiai neturi savo odininkas arba spinta pasidalijamojo kambarių, tačiau jie turi spintelės, kur Jūs galite laikyti savo daiktus. Jums gali tekti pareikšti savo Spynos, nors. Jei jūsų maišas yra per didelis ir po kasos, jūs vis dar norite ką nors paskutinės minutės ekskursinis, Jūs galite palikti savo maišelį bagažo parduotuvėje.

Be to, kad turite švarią vietą miegoti ir saugi spintelė jūsų daiktams laikyti, kai kurie iš šių vietų pasiūlyti kiti patogumai, taip pat. Kai kuriose vietose turės kažką panašaus į baseiną, Nemokami pusryčiai, nemokama kava, Bendrijos veikla. Kai kurie netgi turi saunos ir masažo dušai ir Vidinis restoranai.

Gerai, tikrai, tikriausiai ne gauti tą patį privatumą darytumėte viešbutyje. Yra bendro naudojimo patalpų, pavyzdžiui, vonios, Virtuvės, trumpos sritys, ir darbo stotys. tačiau, tai yra geras būdas sutikti žmones. Jei hang out į komunalinių srityse galite susitikti keliautojus iš viso pasaulio. Ir net pradėti prasmingą draugystę su žmonėmis, kuriuos atitikti jūsų kelionių aprašymas ir turi naują ateitį kelionės bičiuliai, per daug! Žmonės, kurie dirba bendrabučiuose dažniausiai įdomus ir bendraujantis žmonės, todėl gerai susilieti ir bendrauti su jais, taip pat.

Briuselis į Amsterdamą traukiniai

Londonas į Amsterdamą traukiniai

Berlynas į Amsterdamą traukiniai

Paryžius į Amsterdamą traukiniai

 

Kur juos rasti

Kai kurie nakvynės namai yra miesto centrai arba vietų, kur kitaip nebus net atrasti. FreeHand Majamis, nakvynės namuose Floridoje, yra tik du kvartalai nuo paplūdimio ir siūlo nemokamą šalta kava savo svečiams. Ir Šveicarijos SPA nakvynės namai pradėtas nekomercinis vadinamas Hostelling International yra: uždaras restoranas, kad atsiveria Šveicarijos Alpėse.

Brėmenas į Berlyną traukiniai

Leipcigas į Berlyną traukiniai

Hanoveris į Berlyną traukiniai

Hamburgas į Berlyną traukiniai

 

 

Kiek jie paprastai kainuoja

Jei esate biudžetas keliautojas, tai labai tikėtina, kad jums bus labai suinteresuoti pasilikti bendrabutyje. Kainos galėtų prasidėti nuo kelių centų iki $100 už bendrų patalpų, priklausomai nuo to, dalis pasaulio esate, bet tai labai retai kainos eiti didesnis nei. Net nakvynės namus, kurie atsiveria Alpės eina aplinkui $64 per naktį.

Zalcburgas Viena traukiniai

Miunchenas į Vieną traukiniai

Gracas į Vieną traukiniai

Praha Viena traukiniai

 

Paskutinis informacija norime suteikti Jums yra, Geriausias būdas gauti savo Hostel yra traukiniu keliauti su Išsaugoti Traukinys ir dėl šios priežasties yra ta, kad traukiniai visada atvyksta į miesto širdyje ir tai, kur nakvynės kambariuose yra, mėgautis savo kelionių ir traukinio keliones.

 

Ar jūs norite įdėti mūsų dienoraštyje į jūsų svetainę, galite arba imtis savo nuotraukas ir tekstą ir tiesiog mums kreditą su nuoroda į šį bloge, ar jūs spustelėkite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fenjoying-a-guilt-free-trip-hostel-accommodation%2F%3Flang%3Dlt- (Slinkite žemyn šiek tiek pamatyti Įterpti kodą)