Skaitymo laikas: 7 protokolas
(Atnaujinta: 02/07/2021)

Legendų kraštas, Dinastijos, kultūros, ir žmonės, kuriantys didelę stebuklingą Kiniją, Namų namai 10 epiškiausios lankytinos vietos Kinijoje. Kiekviena vieta gniaužia kvapą, pasakodamas senovines istorijas kiekviename akmenyje, tiltas, grynas vanduo 1000 ežerai.

Kitas 10 epiškiausios lankytinos vietos Kinijoje, tūkstančius metų žavėjo keliautojus, todėl būkite pasiruošę gyvenimo kelionei.

 

1. Epiška lankytina vieta Kinijoje: Zhangye Danxia Landform

Nuostabus geologinis reiškinys, Zhangye Danxia nacionalinis parkas Gansu provincijoje yra 10 epiškiausios lankytinos vietos Kinijoje. į 2009, „Raudonojo debesėlio“ Danxia nacionalinis parkas tapo UNESCO pasaulio paveldo objektu.

Parko junginiai 50 Kvadratiniai kilometrai, ilsintis Qilian kalnų papėdėje. tai gamtos stebuklas prireikė tūkstančių metų, kad susiformuotų keliautojai iš viso pasaulio. Vietovė, kuri kadaise buvo vandenynas, lėtai pavertė savo reljefo formą viršūnėmis ir takais, nuo oranžinės iki žalsvos, absoliučiai kvapą gniaužianti.

Kaip patekti į Danxia reljefą Kinijoje?

Į Zhangye iš Lanzhou galite nuskristi per valandą, arba paimkite ekologiškesnis kelionės traukiniu būdas. Tai tik 6 valandos traukiniu.

 

China's Zhangye Danxia Landform

 

2. Epinės lankytinos vietos Kinijoje: „Yuanyang“ ryžių terasos

Jei ieškote nuotykių, tada laukia epinis nuotykis 3,000 laipteliai Yuanyang ryžių terasose. Šias nuostabias ryžių terasas rasite Junano provincijoje, Ailao kalno šlaituose. Žavingi Hanio žmonės sukūrė šį nuostabų peizažą 2,500 prieš metus.

‘Įgudęs skulptorius“ sukūrė a UNESCO pasaulio paveldas jų plikose rankose, palei Raudonąją upę daugiau nei 113 Kvadratiniai kilometrai. Lapkritis yra vienas iš geriausių laikų aplankyti antrąsias epiškiausias lankytinas vietas Kinijoje.

Kaip patekti į Yuanyang ryžių terasas?

Pirmas, turėtumėte patekti į Kunmingo miestą, o tada autobusu iki Yuanyang. Kulkinis traukinys į Jianshui bus patogiausias būdas keliauti, o tada autobusu važiuokite į Yuanyang.

 

Epinės lankytinos vietos Kinijoje: „Yuanyang“ ryžių terasos

 

3. Epinės lankytinos vietos Kinijoje: Činghai ežeras

Aukščiausias ežeras Kinijoje, Činghajaus ežeras yra trečia pagal dydį epinė vieta Kinijoje. Jei nuspręsite aplankyti šį kvapą gniaužiantį ežerą, turėtumėte žinoti, kad Koko Nor ežeras, yra į šiaurės rytus nuo Tibeto plokščiakalnio. Todėl, Tibetiečiai ir tibetiečių vienuoliai laiko tai šventa.

Be šio fakto, besikeičiantis sezoninis kraštovaizdis, paversti Qinghai ežerą nepaprastu ir panašiu į jokią kitą vietą Kinijoje. Žodžiu, galite tiesiogine prasme aplankyti Qinghai ežerą vasarą, ruduo ar pavasaris, ir kaskart atrandi visai kitą ežerą.

Kaip patekti į Činghai ežerą?

pirma, važiuokite traukiniu į Xining, tada galėsite važiuoti autobusu ar išsinuomoti automobilį prie Činghai ežero.

 

Činghajaus ežeras yra nepaprasta vieta, kurią reikia aplankyti Kinijoje

 

4. Zhangjiajie – Kritulių stulpai

Į koloną panašūs dariniai, smarkus Zhangjiajie miško parkas yra absoliutus baimę keliantis gamtos stebuklas Kinijoje. „Zhangjiajie“ yra unikali smiltainio darinių vieta, kurios nerasite niekur pasaulyje. Ši epinė lankytina vieta Kinijoje turi daugiau nei 200 smailės, smaigaliai, ir kalnai, tik kylantys iš žemės.

Papildomai, jums pasiseks sutikti tris mažumos žmones, gyvenančius šioje atokioje vietovėje, ir nykstančių rūšių, tokių kaip Kinijos vandens elniai ir Kinijos milžinas salamandra.

Kaip patekti į Zhangjiajie darinius?

Jei keliaujate iš Pekino, Šanchajus, arba Xian, tada važiuokite traukiniu į Zhangjiajie.

 

Zhangjiajie - Kinijoje esantys kritulių stulpai

 

5. Jiuzhaigou – Spalvingi Alpių ežerai

Nuostabūs kriokliai, ežerai, 9 Tibeto kaimai, ir labiausiai gražus peizažas, kad Jiuzhaigou slėnis būtų vienas iš 10 epinės lankytinos vietos Kinijoje. Jiuzhaigou rasite Min Shan kalnų grandinėje, ir tai iš tikrųjų yra Nacionalinis parkas.

Aukštyje 2,472 m. rasite Penkių gėlių ežerą. Dėl unikalių spalvų visiškai verta keliauti, ežero dugno travertino uolos rezultatas, ir spalvingi dumbliai. Šie 2 faktai sukuria Alpių ežero viršūnių ir mėlynos-turkio spalvos vandens efektą apsuptos faunos efektą.

Kaip patekti į Jiuzhaigou?

Reikės patekti į Čengdu, Sičuano provincijos sostinė Kinijos pietvakariuose autobusu ir skrydis.

 

Jiuzhaigou, Spalvingi Alpių ežerai Kinijoje

 

6. Vakarų Sičuano provincija – Daocheng Yading gamtos draustinis

Jei planuojate pabėgti į nuostabią Kinijos gamtą, sniegingo smailių, nesugadinti ežerai, ir žygių rojuje, tada Jadingo gamtos rezervatas yra idealus jums. Šią epinę vietą atrasite Sičuano provincijoje Kinijoje, ir geriau skirk laiko bent 2-3 dienų, atrasti visus jos stebuklus.

„Paskutiniame Shangri-La“ gyvena trys Chianrezig, Jambeyang, ir Chanadorje kalnai, kurie suformuoja trikampio darinį, ir kur rasite gražiausius Daochengo vaizdus. be to, geriau būkite pasirengę 1,000 ežerai, tarp kurių yra Erongo „Pieno“ ežeras, ir nuostabų Penkių spalvų Danceno ežerą 4,600 metrų.

Kaip patekti į Daocheng Yading?

Jei jums trūksta laiko, tada skris į Yading oro uostą, o tada oro uosto autobusu važiuokite į Daochengą. Taip pat galite važiuoti autobusu iki Shangri-La, o iš ten pažintiniu autobusu važiuokite į Jadingą. tačiau, jei tikrai norite atrasti šią epinę vietą Kinijoje, tada nakvoti Daochenge.

 

Epic China's Western Sichuan Province - Daocheng Yading gamtos draustinis

 

7. Epinės lankytinos vietos Kinijoje: Fenghuang, Hunano provincija

Fenghuang yra viena iš tradicinių vietų mūsų mieste 10 Kinijos lankytinų vietų sąrašas. Šis gerai išsilaikęs miestas buvo pastatytas XIX a Čingų dinastija ir išlaikė savo senovės atmosferą ir vaizdus 300 metų.

Todėl, kai žengsi į šį žavų miestelį, pajusite, kaip pažodžiui einate laiku atgal. Miesto mediniai namai, tiltai, šventyklos nepaliestos laiko ir dieną ar naktį sukuria nuostabią atmosferą.

Pagal pasakojimus, kada miestas gavo pavadinimą „Feniksas“ 2 Finiksas nenorėjo išvykti, nes jis buvo toks gražus, todėl jie liko jo prižiūrėti.

Kaip patekti į Fenghuangą?

Iki Fenghuang važiuoja tik autobusai, jokių traukinių. Autobusu galite važiuoti iš artimų Hunano miestelių, kaip ir Changsha, ir Zhangjiajie.

 

Epinės lankytinos vietos Kinijoje: Fenghuang, Hunano provincija Vaizdinga gamta

 

8. Epinės lankytinos vietos Kinijoje: Didžioji kinų siena

Didžioji kinų siena yra vienas iš pasaulio stebuklų, taigi akivaizdu, kad jame yra mūsų 10 epiškiausios lankytinos vietos Kinijoje.

Dėl daugiau 2,300 metų Didžioji kinų siena dominuoja Šiaurės Kinijos peizaže, ir tai yra kiekvienos kelionės į Kiniją akcentas. Deja, dėl natūralios erozijos ir žmonių padarytos žalos - 2,000 kilometrų nuo to nebėra išskirtinis orientyras.

Turėtumėte atkreipti dėmesį, kad jei svajojate vaikščioti per visą sieną, tai tave paims 18 mėnesių bent jau pabaigti pasivaikščiojimą po Didžiąją kinų sieną.

Kaip patekti į Didžiąją Kinijos sieną?

Iš Pekino galite važiuoti traukiniu į Badaling traukinių stotį, o tada važiuokite nemokamu autobusu iki Badaling Great Wall bilietų kasos.

 

Didžioji Kinijos siena, žinoma, yra labiausiai žinoma tarp epinių lankytinų vietų Kinijoje

 

9. Epinės lankytinos vietos Kinijoje: Čiandao ežeras

Su daugiau nei 1000 salos, Qiandao ežeras yra viena epiškiausių vietų pasaulyje, jau nekalbant apie Kiniją. Šį nuostabų ežerą rasite Čunano šalyje, Džedziango provincija, apimantis 580 Kvadratiniai kilometrai.

Tūkstančio salų ežeras yra žmogaus sukurtas ir sukurtas įkūrus užtvanką 1959. Jei jums pasisekė keliauti į Qiandao ežerą Kinijoje, turėsite nepaprastą laiką atradę daugybę ežerų ir miško parką.

Kaip patekti į Qiandao ežerą?

Geriausias būdas keliauti iki Qiandao ežero yra važiuoti traukiniu iš Hangdžou į Qiandaohu stotį, tada taksi Čiandao ežeras.

 

 

10. Epinės lankytinos vietos Kinijoje: Lijiango senovės miestas

Lijiangas yra antras mūsų senamiestis 10 Kinijos lankytinų vietų sąrašas, ir vienas iš 4 labiausiai gerai išsilaikę senamiesčiai Kinijoje. Lijiango šventyklos, unikali Naxi architektūra iš senų plytelėmis dengtų namų su uždaru kiemu, yra nemenkas reginys.

Eidamas pro Lijiango akmenimis gatvelės, raudoni žibintai aukščiau, ir atrasti 354 tiltai, būsite nustebinti ir sužavėti Naxi žmonių kultūra, ir architektūra.

Kaip patekti į Fenghuango senovės miestą?

Geriausias būdas patekti į Lijiangą senovės miestas yra imdamas Kinų traukinys iki Lijiang geležinkelio stoties, tada autobusu ar automobiliu.

 

Epinės lankytinos vietos Kinijoje: Lijiango senovės miestas

 

čia Išsaugoti Traukinys, mes mielai jums padėsime suplanuoti kelionę į šias vietas 10 labiausiai epinių traukinių lankomų vietų Kinijoje.

 

 

Do norite įdėti mūsų tinklaraščio įrašą „10 Epiškiausios lankytinos vietos KinijojeĮ jūsų svetainę? Galite imtis savo nuotraukas ir tekstą, ir mums duoti kreditą su nuorodą į šį dienoraštį. Arba spauskite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fepic-places-visit-china%2F%3Flang%3Dlt - (Slinkite žemyn šiek tiek pamatyti Įterpti kodą)