Skaitymo laikas: 4 protokolas
(Atnaujinta: 27/08/2021)

Europa Kelionės balandžio reiškia Europa Kelionės metu Spring Time! Kadangi dauguma Europoje yra taip toli nuo pusiaujo, Dauguma garsus miestai yra dar šiek tiek šalta balandžio (atitinkamai pack). dar, Europa Kelionės balandžio gali būti vienas iš geriausių šių metų mėnesius aplankyti judriausių ir Populiariausi miestai čia. temperatūra yra pakankamai šilta maloni ekskursinis, dar Minia dydžiai yra daug mažesnė, negu jūs pamatysite pradedant gegužės ir birželio. Štai mūsų lankytinų vietų sąrašas jūsų kelionėse Europoje pavasarį!

 

Italijos ežerų

Europe Travel During Spring Time

 

Ši nuotrauka buvo imtasi Europa Kelionės pavasarį, nuotrauka taikus Lakeside kaimų ir priešpastatomos papėdėse mėlynas vandenys Alpės, kur snieguotų viršūnių sudaro dramatišką foną kerintis Borromeo salas; patraukliausių Komo, kur kalnai pasinerti į gilius vandenis, ir vaizdingas kaimų kabintis į šlaitų. Šios scenos rūšių yra natūra įkvėpti rašyti poeziją ar spontaniškai įmaišykite į apačią šunų padėtį. Tai tiesiog taip nuostabiai ramus!

Aplankykite regioną balandžio, Pavasaris kaip Įžvalgos Gidai Kerintis Italijos ežerų Kelionės kad liktų priekyje minios.

Milanas Lake Como traukiniai

Turinas į Komo ežeras traukiniai

Padujos į Komo ežeras traukiniai

Venecija Lake Como traukiniai

 

Europa Kelionės metu Barselonoje pavasarį / Ispanija

Barcelona

 

Švęskite pavasario pradžios ir sugavimo traukinys į Barseloną. Jis nebus užimti daug įsimylėti šiame Ispanijos mieste su Ispanijos žmonių, kurie visada prisiminti, atsipalaiduoti ir imtis kasdien siesta – greitas miegas po pietų, o atsipalaiduoti ant balto paplūdimiai, valgymas skanus Paelja, ir geriamojo šviežių sangrija.

Gulėti Catalonia srityje, tiesiai į šiaurės rytų Ispanijos Viduržemio jūros pakrantę, Barselona yra antras pagal dydį miestas Ispanija, ir vienas iš garsiausių paskirties Keliaujant į Europa Kelionės pavasarį. Barselona yra įdomi Kryžminių neįtikėtinai senosios architektūros perlus ir modernus dizainas. Jei esate didelis gerbėjas Gaudi architektūra, ateiti čia peržiūrėti masinantis Sagrada Familia, "Casa Batllo", ir Guell parkas. Barselona paprastai šiltas ištisus metus, ir jūs galite aplankyti šią turizmo draugiškas Miestas bet kuriuo metų laiku.

 

Briugėje / Belgija

"In Bruges"

Jūs galite žinoti, kad Briugė, Belgija, tariamas “broozh,” tačiau daugelis, ir didvyrių “Briugėje” Filmas, tikrai ne. Jie yra Dublino smogikai, ten atsiuntė savo bosą dvi savaites po hitu eina labai negerai. Vienas iš jų yra jauna karštakošis, kuris nemato jokios priežasties būti bet kur, bet Dubline; Kitas, vyresnis, švelnesnis, daugiau smalsu, perka vadovas, ir skelbia: “Briugė yra geriausiai išlikusių viduramžių miestas Belgijoje!”

Taigi tai tikrai atrodo. Jei filmas atlikti nieko, tai įkvėpė daugelį skubių norų aplankyti Briugę.

naudotas yra ypatingas „du už vieną“ ištisus metus! Gulėti tarp Prancūzijos ir Ispanijos, mažas miestas yra gerai žinomas dėl didelę įtaką du miestai pareikšti, baigiamą liūdnai alaus ir šokoladas. Kartu su Paryžius, Praha, ir Budapeštas, tai yra vienas iš labiausiai romantiškas miestų Europoje pilnas kanalų ir senų viduramžių namai.

Briuselis Bruges traukiniai

Antverpenas į Briugė traukiniai

Halle du Briugė traukiniai

Gentas į Briugė traukiniai

 

Europa Kelionės metu Kelne pavasarį / Vokietija

Cologne - Europe Travel During Spring Time

 

Tai 2,000 metų miestas įsikūręs Vakarų Vokietija ir yra pagrindinis regiono kultūros centru. Su viduramžių katedrų ir Įspūdingos vaizdu į upę, Kelnas yra geismas vertas paskirties. Ypač tiems, kurie nori šokti į naują kultūrą ir patirtis naujas gyvenimo būdas, o keliauti po Europą. Nepamirškite fotoaparato! Kelnas yra atvira miesto. Iš pirmo žvilgsnio gal nėra tokia graži kaip kiti miestai, bet kai jūs vaikščioti aplink, pamatysite, kad jis yra vienas iš gražiausių Vokietijos miestų ir tikrai mūsų sąrašą Europa Kelionės pavasarį.

Į Altstadt (Senamiestis) turi labai gražių pastatų, kuris guli dešinę Reino upės. Visai šalia yra Kelno katedra, UNESCO pasaulio paveldo objektas. Tai verta įkopti į vieną iš dviejų bokštų.

Kelnas yra apie atmosfera ir jos žmonės. Žmonės, esantys Kelnas myliu savo miestą. Jie turi savo tarmę ir nemažai muzika juostos, kuris dainuoja apie šių tarmių miesto. Laikas atsigaivinti mokymosi naują kalbą!

Frankfurtas prie Kelno traukinių

Briuselis Kelnas traukiniai

Viena Kelnas traukiniai

Hanoveris Kelnas traukiniai

 

Ko lauki? Yra daug švenčių dienomis kad jūs galite pasinaudoti ir eiti į Europą Kelionės pavasarį. Išsaugoti traukinį taip pat leidžia super lengva užsisakyti traukinio bilietą į bet kurį iš šių vietų, greitai ir be pastangų!

 

 

Ar norite įterpti mūsų tinklaraščio įrašą į savo svetainę?, galite arba imtis savo nuotraukas ir tekstą ir tiesiog mums kreditą su nuoroda į šį bloge, ar jūs spustelėkite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Feurope-travel-during-spring%2F%3Flang%3Dlt – (Slinkite žemyn šiek tiek pamatyti Įterpti kodą)