Skaitymo laikas: 3 protokolas
(Atnaujinta: 28/01/2022)

Gyvenimas yra apie kelionė o ne Kelionės tikslas, ir šių gražiausių geležinkelio stočių atveju – kad sakydamas tikrai yra tiesa. Nors dauguma keliautojai požiūris traukinių stotyse, kaip atskaitos taško jų kelionė, pamatysite, kad šios traukinių stotys yra tikrai nepamirštamas. Taigi, kodėl gi ne jums pažvelgti trijų Europos gražiausių geležinkelio stotyse?

 

Gražios geležinkelio stotys pasiimti skaičių 1 – Strasbūro Gare, Strasbūras, Prancūzija

Prancūzija Strasbūras geležinkelio stotis
Prancūzija Strasbūras geležinkelio stotis

 

Prie Prancūzijos rytinės sienos su Vokietija, Strasbūre yra Strasbūras traukinių stotis. Tai yra antras pagal dydį šalyje, ir tikriausiai pats gražiausias.

Geležinkelio stotis yra modernus stiklinis pastatas iš išorės. Taigi, kai jūs žingsnis viduje, pamatysite šviesą, erdvi erdvė, ir istorinis stoties grožis stirnos viduje. Šis traukinys stotis turi daug istorijos. Jis buvo atidarytas 1846 ir atstatyta 1883. Spalvingas suapvalinti stiklo elementas pamatysite buvo įtraukta į 2007 apsaugoti Portretų stotį.

Ką tu apie tai manai? Ar Strasbūras verta aplankyti?

Paryžius Strasbūras traukiniai

Liuksemburgo į Strasbūrą traukiniai

Nancy Strasbūras traukiniai

Bazelis į Strasbūrą traukiniai

 

Antverpenas centrinė stotis, Antverpenas, Belgija

Belgija Antverpenas gražus geležinkelio stotys
Belgija Antverpenas geležinkelio stotis

 

Žodis "Grand nėra net pradėti apibūdinti Antverpenas Centrinė geležinkelio stotis. Neobaroko stebuklas atrodo labiau kaip a katedra nei kelionių centras. Geležinkelio stoties, taip pat yra erdvus laukimo kambarys, pagamintas iš marmuro ir akmens, turi didžiulį laikrodį, ir yra padengtas dideliu kupolu.

Tai Belgijos grožis buvo pastatyta karaliaus Leopoldo II prašymu ir yra su mumis per 110 metų. Tai dabar vyksta priemiestiniuose traukiniuose, tarpmiestiniai traukiniai, ir Thalys " greitaeigiai traukiniai. Tai neabejotinai vienas nenorite praleisti!

Daugelis žmonių mano, kad Antverpenas geležinkelio stotis yra pati gražiausia geležinkelio stotis.

Briuselis Antwerp traukiniai

Amsterdamas Antwerp traukiniai

Lilis Antwerp traukiniai

Paryžius Antwerp traukiniai

 

Geležinkelio stotis Sao Bento, Portas, Portugalija

Portugalija Porto geležinkelio stotis
Portugalija Porto geležinkelio stotis

 

Tai traukinių stotis yra tiesiog puikus ir iš pradžių buvo Sao Bento de Ave-Maria vienuolynas ir Iš išorės, Keliautojai pamatys, kad pastatas yra gražus Paryžiaus stiliaus akmens fasadas.

Interjeras yra realus prizas nors! Yra 20,000 plytelės, kad pasakoti istorijas iš portugalų istoriniusir, kaip ir Valdevez mūšio ir Seutos užkariavimas. Atlikėjas Jorge Colaço dažytos plytelės 14 metų ir freskomis gavo baigtas 1916. Jūs nenorite praleisti šią meno ar savo traukinio darbą! 😉

 

Ar apsilankėte bet kurį iš šių gražių geležinkelio stotyse? Čivināšana mums savo nuotraukas @SaveATrain Pasiruošę užsisakyti kitą nuotykį? tada apsilankykite www.saveatrain.com

 

Ar norite įterpti mūsų tinklaraščio įrašą į savo svetainę?, tada spustelėkite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Feuropes-most-beautiful-railway-stations%2F%3Flang%3Dlt – (Slinkite žemyn norėdami pamatyti Įterpti kodą)