Skaitymo laikas: 4 protokolas
(Atnaujinta: 10/09/2021)

Europa kaip žemynas yra labai įvairi, Europa siūlo kažką kiekvienam keliautojui Tipas - skanus įkandimų įtraukti. Bet kur bus jūsų skonį pumpurus bus malonu dauguma? Koks valgio paveikslėlis bus jūsų "Instagram" stelažai iki 100-ųjų mėgsta? Stop įdomu ir pradėti munching. Patirtis Europoje geriausiai Maisto vietomis su mūsų viršų kirtikliai!

 

Europe's Best Food Spots on camera

1. Didžiausios Europos Maistas Lankytinos – Graikija

Patirtis Europoje geriausiai Maisto vietų Graikijoje. Kas gali galbūt nepatinka maisto užpildytame Filo tešlos? Graikų maistas yra sunku kaltės ir ji tikriausiai turi kažką daryti su savo istorija. Šalies kulinarijos kultūra Manoma, kad daugiau nei 4,000 metų. Jūs negalite nugalėti patirtį ir tai, kodėl jis Didžiausios Europos Maistas Lankytinos.

 

 

2. Amsterdamas

Tą akimirką, kai jūs paliekate traukinių stotis, Jūs jau esate bombarduojami su nuostabios pasirinkimų masyvo. Visų pirmą. Išsinuomoti dviratį. žingsnis 2. Važiuoti, kur yra jūsų nosis pateksite! Didžiausios Europos Maistas vietos yra Amsterdamas dėl įvairių priežasčių. Nesvarbu savo biudžetą, kažkas visiems! Tu galėtum aplankyti per savaitę ir išlieka tik ne iš gatvės gydo ir rinkos bilieto.

Nežinau, kur pradėti? Gauti greitai įvadas į Amsterdamo maisto scenoje su rūkytų silkių plokštės iš vienos iš miesto daug silkių krepšelius arba Silkė prekyba. Jei ji virti žuvis tu trokšti, tada bandykite kepta žuvis. Mušamas ir giliai keptas baltos žuvies patiekiamas su majonezo padažu. Desertui. Pop į bet kurią iš 100-ųjų kepyklų.

Jei ieškote ko nors pikantiško, Jums nebus trumpas galimybės sūriu. Jie tiesiog ant kiekvieno gatvės kampo. Mūsų mėgstamiausia? A sirupas vaflio susideda iš dviejų plonų vaflių, keptas su žvėrišku gerumu viduje ir užpilamas cukraus pudra.

Briuselis į Amsterdamą traukiniai

Londonas į Amsterdamą traukiniai

Berlynas į Amsterdamą traukiniai

Paryžius į Amsterdamą traukiniai

 

3. Italija

Kaip mes galime net galvoti pavadinimų Europoje geriausiai Maisto vietose ir neapima Italija! Ar yra Europos šalis, turinti daugiau Portretų maisto? Sveiki, angliavandeniai! Pica ir makaronai yra kiekvieno sąraše! Tiesiog nepamirškite, kad kiekvienas regionas turi savo ypatumus ir priklauso nuo sezono.

Genuja Milanas traukiniai

Roma į Milaną traukiniai

Bolonijos į Milaną traukiniai

Florencija Milanas traukiniai

 

large pizza italy is part of Europe's Best Food Spots

 

4. Didžiausios Europos Maistas Lankytinos – Prancūzija

Lionas, žinomas kaip Prancūzija"s gurmanų sostinė dar niekada nebuvo labiau prieinamas, su Tiesioginis traukinys į Londoną ir TGV jungtys, kad bus šluotelė jus Paryžius arba Marselyje į pagal dvi valandas. Ar jūsų skonį pumpurus jaučiatės drąsus? Gerai! Mes turime gydyti Jums! Išbandykite vietos specialybę; prijuostė Sapieris (džiūvėsėliuose žarnokai), tada baigti jį išjungti su vizito į vis populiarus Croix-Rousse rajone už kelių gėrimų ant miesto.

Tai gali būti vienas iš Europos geriausias maistas vietose, bet jis neateina be įspėjimo: „Entrée“ kitose pasaulio dalyse gali būti naudojamas kaip „pagrindinis patiekalas“,"Tačiau prancūzų, ji iš tikrųjų reiškia "užkandis."Taigi klijuoti su" Užkandžiai "už užkandis ir" Plat "už pagrindinį patiekalą, ir jūs išeiti į kitą pusę su pilnu skrandžiu ir puiki patirtis.

Lionas į Tulūza traukiniai

Paryžius Tulūza traukiniai

Marselio į Tulūza traukiniai

Bordo į Tulūza traukiniai

 

5. Londonas

Londono maisto scena yra dar dalis Europos geriausias maistas vietose, kol mes žinome, kad Brexit rezultatus. Londonas scena yra Mish-košė tradicinės kulinarijos vizija ir šiuolaikinės inovacijos. Nė viena į maistą orientuota kelionė į Londoną neapsieina be bent vienos popietės arbatos, sekmadienis kepsnys tuo kaimynystės pub lydi trauktinių ar kai takeaway pinta žuvis ir traškučiai iš vienos iš miesto daug "chippies.’ Jei "Michelin" žvaigždutėmis Virtuvės daugiau jūsų dalykas, tada jūs vis dar tinkamą vietą. Šiuo metu Jungtinėje Karalystėje yra penki restoranai, turintys tris „Michelin“ žvaigždes. „Waterside Inn“., Alenas Ducasse'as tuo Dorchester, Araki, Restoranas Gordonas Ramzis, ir Fat Duck.

Antverpenas į Londoną traukiniai

Hagos į Londoną traukiniai

Bordo į Londoną traukiniai

Ženevos į Londoną traukiniai

 

 

Ar jūsų skonį pumpurus drebėjimas? Ar jūsų skrandis griausmingas tikintis? Užsisakykite kitą traukinio nuotykius su savo kulinarijos dangaus pasirinkimo su pagalba SaveaTrain. Užsakyti į nepakankamai 3 minučių su be rezervacijos mokesčių!

 

Ar norite įterpti mūsų tinklaraščio įrašą į savo svetainę?, galite arba imtis savo nuotraukas ir tekstą ir tiesiog mums kreditą su nuoroda šiam bloge, ar jūs spustelėkite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fexperience-europes-best-food-spots%2F%3Flang%3Dlt – (Slinkite žemyn norėdami pamatyti Įterpti kodą)