Skaitymo laikas: 3 protokolas
(Atnaujinta: 14/01/2022)

Yra kažkas neįtikėtinai įvykdyti apie tyliai žvelgdamas iš traukinys langas, Ar ne manote, kad? Taigi, pamiršti apie intymius saugumo frisks, aiškūs Ziplock krepšiai skysčių, nulinis privatumas, ir autobusai be tualetų. Nėra geresnio būdas tyrinėti Europą nei traukiniu gruodį. Čia yra mūsų priežasčių kodėl!

 

1. Naršyti Europą traukiniu gruodį ir pamatysite – mažiau turistų

Daugelis žmonių plūsta į populiariausių vietų per vasarą, kai jie nori keliauti po Europą. Tačiau, saulėta oras ar pareikšti su juo, žmonės. Daug ir daug žmonių! Mums patinka keliauti po Europą traukiniu gruodį, nes yra tiesiog mažiau turistų. daugiau dekoracijos, ramybė, ir erdvėje už jus!

Briuselis į Amsterdamą traukiniai

Londonas į Amsterdamą traukiniai

Berlynas į Amsterdamą traukiniai

Paryžius į Amsterdamą traukiniai

 

keliauti po Europą traukiniu, tuščias traukinių stotis

 

2. Naršyti Europą traukiniu žiemos priemonėmis – pigiau

Priežastis, kodėl mes turime pigiau yra tiesiog, kad proto 1! Mažiau žmonių lygus pigiau viską! Mes kalbame pigiau viešbučiai ir geležinkelio bilietai ant žemės (nors tikriausiai ne aplink Kalėdų /Naujieji metai).

Patarimas: Nuolaidos galima rasti daugiau mažesniuose miestuose labai priklauso nuo turizmo. Žinoma, didesni miestai nereikia bandyti taip sunku gauti klientams, taip planuoti protingai jei esate dėl biudžeto!

Briuselis į Paryžių traukiniai

Londonas Paryžius traukiniai

Marselis į Paryžius traukiniai

Amsterdamas į Paryžių traukiniai

 

 

3. Rinkos ir festivaliai

Check out mūsų awesome postą Geriausios Žiemos festivalių Europoje jei nori daugiau informacijos apie mūsų viršų kirtikliai. gatvės rinkų, specialiai yra absoliučiai visur per gruodžio. Faktiškai, ji buvo yra gruodžio tradicija nuo 1400-ųjų! Būdamas ant traukinys reiškia lankstumą, taip, jeigu jūs nuspręsite, kad jums tiesiog turi likti ilgiau vienoje radote tikrai myliu, tada galite! Štai traukinio kelionės grožis. Štai kodėl nėra geresnio būdas tyrinėti Europą nei traukiniu gruodį.

Amsterdamas į Londoną traukiniai

Paryžius į Londoną traukiniai

Berlyno į Londoną traukiniai

Briuselis į Londonas traukiniai

 

keliauti po Europą traukiniu, tuščias traukinių stotis, Žiemos šventės

 

4. Atmosfera

Jeigu jūs kada nors stebėjo Kalėdų filmą, ten privalo būti stebuklinga paveikslėlį dažytos atmosferos. Paveikslėlis lengvai krenta snaigės, vaikai mesti gniūžtėmis, varvekliai, prislopinti krizė vaikščioti per storu sniego. Ir žinoma, žibintai ir papuošimai! Yra Kitos vietos kad varžovų ekranas rasite daugelyje Europoje.

Florencija į Romą traukiniai

Neapolis į Romą traukiniai

Florencija Piza traukiniai

Roma Venecija traukiniai

 

 

5. Gruodžio mėnesį tyrinėkite Europą traukiniu = žiemos virtuvė

Koks geresnis būdas ištirti, ką gali pasiūlyti skirtingos maisto šalys? Naršyti Europą traukiniu gruodį, ir turi galimybę aplankyti kelis miestus per vieną dieną. Patikrinkite vietos rinkos ir pareikšti kai užkandžiai atgal traukiniu! Jūs galite turėti pusryčiai, pietūs, ir vakarienė in 3 skirtingi miestai!

Miunchenas į Ciurichą traukiniai

Berlynas į Ciurichą traukiniai

Bazelis į Ciurichą traukiniai

Viena į Ciurichą traukiniai

 

keliauti po Europą traukiniu, Šveicarija

 

patarimas: Į Šveicarija ir Prancūzijos dalis, bandyti Raclette ir fondiu, kurie abu yra aplink pašildytas sūris. Vokiečiai norėtų išeiti elnienos, kai atšąla, ir skrudinti kaštonai yra pardavėjas štapelio ne Kalėdinės mugės. Nepamirškite užsisakyti apsvarsčiau pusę vyno!

 

Pasirengę užsakyti, kad kelionė traukiniu gyvenime? puikus! Eikite į IšsaugotiAtrain ir mėgaukitės be rūpesčių ir rezervacijų traukinio kelionės!

 

Ar norite įterpti mūsų tinklaraščio įrašą į savo svetainę?, galite arba imtis savo nuotraukas ir tekstą ir tiesiog mums kreditą su nuoroda į šį bloge, ar jūs spustelėkite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fexplore-europe-train-december%2F%3Flang%3Dlt – (Slinkite žemyn norėdami pamatyti Įterpti kodą)