Skaitymo laikas: 4 protokolas
(Atnaujinta: 01/10/2021)

Yra daug pasakų pilių Italijoje turite aplankyti! Su tokia ilga, turtinga istorija ir kultūra, ši šalis yra vieta eiti tyrinėti pilis. Padėti tau planuoti savo kelionę, čia yra 10 Pasakų pilys Italijoje, kad jūs tikrai ketinate patinka:

 

1. Brolio pilis

Jei įdomu, apie lopšys, Chianti vyno, tai kur jums reikia eiti. Ši pilis nuosavybė sprawls per 3,000 akrų, visiškai su vynuogynų ir alyvmedžių giraites. Be to, tai absoliučiai spalvingas pamatyti per saulėlydį turas.

Baris į Fasano traukiniai

Tarantas į Fasano traukiniai

Milanas Florencija traukiniai

Venecija į Milaną traukiniai

 

 

2. Sammezzano

Gražus kalvos Toskana paslėpti šį akį traukiantis pilis su unikalia architektūra. Jo savininkas XIX amžiuje norėjo jį pertvarkyti pagal Rytų įtaką. Kitaip tariant, jis davė jai nuojauta, kad joks kitas Italijos pilis gali sutapti.

Salernas į Paestum traukiniai

Neapolis į Paestum traukiniai

Baris į Florenciją traukiniai

Salernas Florencija traukiniai

Sammezzano

 

3. Banfi pilis

Ieškote kažko šiek tiek kitaip? Šiuo pilies, jūs galite mėgautis Atpalaiduojantis pabėgimas, o ne tik apie architektūros grožį ir jo apylinkes. Nuo 1700, Ši pilis stovėjo žiūrėti per kalvų teritorijos ir dabar viešbutis su daug patogumų.

Roma Tivolio traukiniai

Tivoli į Romą traukiniai

Perudža į Tivoli traukiniai

Orvieto Tivolio traukiniai

Banfi Castle

 

4. Valenzano pilis

Built-in 10-ojo amžiaus, Valenzano pilis yra vienas iš seniausių pasakų pilių dar stovi Italijoje. Šiandien ji vis dar tokia pat įspūdinga ir didinga, kaip tai buvo tada. Tačiau, vietoj tarnauja kaip forpostas, Ši pilis dabar yra viešbutis, visiškai su teniso kortai ir golfo aikštynai.

Roma į Bracciano traukiniai

Bracciano į Romą traukiniai

Bracciano į Manziana traukiniai

Santa Marinella į Bracciano traukiniai

 

5. Montalto

Ši pasaka pilies istorija prasidėjo daugiau kaip prieš tūkstantį metų, ir turtas buvo keičiamasi rankomis tarp užkariautojai daug kartų, nes. Tačiau, Tai rami vieta, šiuo metu, su daugeliu ūkininkavimo savybių ir vynuogynus. Lankytojai myliu jį, nes jo nepakartojamą istoriją ir nuostabus architektūra.

Milanas Neapolis traukiniai

Florencija Neapolis traukiniai

Venecija Neapolis traukiniai

Piza į Neapolis traukiniai

Fairytale Castles in Italy

 

6. Poppi pilis

Yra įdomi legenda apie vieną iš jos bokštų. Kaip vietiniai sako, tai yra poilsio vieta vienas jos buvusių savininkų. pranešama, Ji naudojama užrakinti apsilankymą vyrų toje pačioje bokšto, kuris supykdė žmones. Tačiau, legenda nėra vienintelis dalykas, pritraukti lankytojus. Gorgeous peržiūros slėnių aplinkinių pilį, kad kelionė verta.

Milanas Genuja traukiniai

Roma Genuja traukiniai

Florencija Genuja traukiniai

Venecija Genuja traukiniai

 

7. Vicchiomaggio

Tai nesugadintas ieško pilis atsiveria nuostabūs ir puikią galimybę studijuoti architektūrą Renesanso laikotarpis. Be to, tai yra dar vienas iš tūkstančio metų amžiaus vienas iš Italijos pilių. Ši pasaka pilis yra netoli Florencijos, ir tai yra puikiai tinka vienos dienos kelionę iš ten.

Pompėja į Paestum traukiniai

Power Trains Paestum

Florencija Piza traukiniai

Florencija į Romą traukiniai

Vicchiomaggio

 

8. Cabbiavoli pilis

Cabbiavoli pilis galėtų būti puikus vaizdas į Toskanos pilies. Su savo gražia išvaizda, laukai, vynuogynai, ir alyvmedžių giraites, Ši pilis tiesiog turi viską. Jūs netgi galite eiti jodinėjimas, kai Jūs lankotės ten!

Reggio Emilia į Florenciją traukiniai

Genuja į Florenciją traukiniai

Sestri Levante į Romą traukiniai

Parmos į Florenciją traukiniai

 

9. puodelis pilis

Vienas iš įspūdingiausių pilių visi Italijoje sėdi rizikingai ant Cliffside. Viduržemio jūros pertraukos ant uolų bangos, ir tai pilis staklės virš jų. Jūs negalėsite kelionių interjeras, bet pilis vis dar idealiai tinka nuotraukų.

Torre del Graikų Traukiniai į Pompėjos

Pompėja į Nocera Žemutinės traukiniai

Traukiniai į Salerno Nocera Inferiore

Traukiniai į Salerno Mercato San Severino

Fairytale Castles in Italy

 

10. Montegufoni pilis

Visiems meno mėgėjams tarp keliautojų, Montegufoni bus įspūdingi paskirties. Tai garsaus kambarį kaukių namų, , kurių sudėtyje yra Gino Severini Splendid freskos. Be to, atrodo visiškai apsvaiginimo, ir tai yra vieta, kad kiekvienas gali džiaugtis.

Salernas į Maratea traukiniai

Baris į Maratea traukiniai

Neapolis Maratea traukiniai

Baterijos Traukiniai į Maratea

Montegufoni Castle

 

Paruošta pamatyti pasakų pilis Italijoje? Įsitikinkite, kad planuoti savo atostogas ir Užsisakyti Traukinio Bilietus laiku!

 

 

Ar jūs norite įdėti mūsų bloge “10 Pasakų pilys Italijoje jums reikia apsilankyti” į jūsų svetainę? galite arba imtis savo nuotraukas ir tekstą, tačiau prašome, tiesiog mums kreditą su nuoroda į šį bloge. Arba spauskite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ffairytale-castles-italy%2F%3Flang%3Dlt– (Slinkite žemyn šiek tiek pamatyti Įterpti kodą)