Skaitymo laikas: 5 protokolas
(Atnaujinta: 30/04/2021)

Normandijos regionas yra šiaurės vakarinėje Prancūzijoje ir yra santykinai trumpą kelionę nuo Paryžiaus. Tai populiarios kelionės daugelio tiems, kurie nori patirti Šiaurės Prancūzijoje esmę. Normandija yra viskas, iš turtinga istorija kad datuojamas šimtmečius, į nuostabių kraštovaizdžių ir virtuve, kad bus palikti jums nori daugiau. tačiau, viena iš pagrindinių pramogų Normandijoje yra neįtikėtina architektūra. Regione gyvena nuostabiu pasakų miestuose, kad tikrai fiksuoti vaizduotę. Į Natūralus grožis kad susilieja su šių judrių miestų palieka daug baimėje. Dėl neįtikėtinai populiarumą šių paveikslėlį tobulas vietose, Išsaugoti Traukinys kartu sudėjus iš sąrašo 5 Pasakų miestų aplankyti Normandijoje. Pabandykite įtraukti juos į jūsų kelionė Kitą kartą jūs keliaujate per Prancūziją.

 

1. Pasakų Miestai aplankyti Normandija: Honfleur, Kalvadosas

Honfleur gali būti garsiausių miesto į šį sąrašą. Daugelis turistų lankosi šiame fantastiškame uostamiestyje ir mėgaujasi viskuo, ką jis gali pasiūlyti. Ji yra unikali ir atpažįstamas dėl savo ūgio, susiaurinti, ir spalvingas pastatai. Ji tarnavo kaip įkvėpimo daugelio menininkų per daugelį metų, ir unikalūs ir spalvingi pastatai buvo perimta daugelio paveikslų. Pėsčiomis per Honfleur gatvėse bus palikti jums jausmas, kaip jūs sustiprino į šedevrą. Tai neabejotinai sužavės jus.

Mieste turi atvykstančių turistų per daug jo ir siūlo viską nuo skanus jūros gėrybių, į jaudinantis Muziejai. Jei jūs kada nors aplankyti šį fantastišką miestą, imtis savo kraštovaizdžiu ir istorijos. Svarbiausia, įsitikinkite, kad mėgautis miesto uostas, kuris yra žinomas kaip Vieux Bassin. Jis yra vienas iš labiausiai žinomų turistinių vietų Normandija. Uostas kažkada buvo namuose daugiausia žvejojančių laivų ir prekybos laivų. tačiau, per metus ji tapo namų daugybės jachtų.

Paryžius Rouen traukiniai

Paryžius Lilis traukiniai

Ruanas Brestas traukiniai

Ruanas į Le Havre traukiniai

Honfleur, Kalvadosas Ar dalis Fairytale miestų aplankyti Normandijoje

 

2. les Andelys, jūsų

Les Andelys yra viskas, ko jums reikia esmingiausias Prancūzijos mieste. Žavus miestelis yra šalia Senos upės. Be to, šalia gražaus upės, Les Andelys taip pat turi vaizdingos žalios kalvos o aplinkui - balti akmeniniai skardžiai. Les Andelys yra paveikslėlį tobulas, kuri yra priežastis, kodėl daugelis lankytojai Snap šimtus nuotraukų šią fantastišką miestą ir jo apylinkes.

Be to, savo grožiu, Les Andelys taip pat garsėja savo 12-ojo amžiaus pilies. Pilis, "Chateau Gaillard, kažkada buvo namuose Richardas Lionheart. Nors pilis gali būti griuvėsiai dabar, jos įspūdingo dydžio ir sukurti dar Impress lankytojai kad įkopti uolų blefas jį pamatyti.

Paryžius Le Dzūkijos traukiniai

Paryžius Brestas traukiniai

Havras į Le Mans traukiniai

Paryžius Nantas traukiniai

"Chateau Gaillard" Les Andelys, Eras Prancūzija

 

3. Pasakų Miestai aplankyti Normandija: Giverny, jūsų

Giverny yra labiausiai žinoma dėl Claude Monet namuose. Claud Monet nuomojamas 1880 turtą su savo šeima. Per metus jo likimo kreipėsi į gerąją pusę, ir jis tapo labiau pasiturintys. vėliau, jis galėjo įsigyti turtą, taip pat kai kurie iš aplinkinių žemių. Monė pastatė studija ten ir sukūrė daug jo darbas tą turtą, kurie kelia Giverny žemėlapyje. Be Giverny būsto patinka Monet, jis taip pat buvo namuose su kitais impresionistinių menininkų. Tai apima Claude Cambur, Christophe Demarez, ir Ramier. Turtingas istorija atkreipia į meno mėgėjams, kurie nori patirti gyvenimą daug ir dirba iš šių neįtikėtinų menininkų.

Be įspūdingos miesto meno istorijos, Miestas taip pat garsėja savo vaizdingas peizažas. Tai buvo viena iš pagrindinių priežasčių, menininkų patiko. Tą patį žavesio atkreipia daug Lankytojų šiandien. Žavinga Country Cottages, vaizdingi sodai, ir energingas natūrali atmosfera yra turi pamatyti. Įsitikinkite, kad sustabdyti Giverny, jei esate kada nors į Eure regione Normandijoje.

Paryžius į Le Havre traukiniai

Paryžius į Renas traukiniai

Le Mans į Paryžių traukiniai

Nantas į Paryžių traukiniai

 

4. Beuvron-en-Auge, Kalvadosas

Tai nuostabi mažas miestelis įsikūręs Pays dAuge regioną. Šis regionas garsėja savo likerio ir sūriu. Be to fantastiško skonio, kad regione yra, Jūs taip pat gali patirti gražių istorinių miestų. Vienas iš žymiausių miestų šioje srityje yra Beuvron lt Auge. Tai yra pilnas istorinių būstų kad datuojamas 1500. Pastatų, tokių kaip Vieux dvaras iš 16 amžiaus, kartu su puse rąstinių namų nuo 17 amžiaus, leis Jums jaustis kaip jūs keliavo atgal į praeitį. Pėsčiomis žemyn akmenimis gatvelės iš Beuvron lt Auge yra puikus būdas praleisti popietę.

Brestas Le Mans traukiniai

Nantas Brestas traukiniai

Le Mans į Renas traukiniai

Le Mans Rouen traukiniai

Beuvron-en-Auge, Kalvadosas yra Pasakų miestų aplankyti Normandijoje

 

5. Pasakų Miestai aplankyti Normandija: Barfleur, keletas

Dėl šiaurės rytų dalis Normandijos COTENTIN pusiasalyje yra gražus pakrantės miesto Barfleur. Tai rami žvejyba miestas tik apie 700 gyventojai labiausiai žinomas dėl savo nuostabiu grožiu. Ji buvo oficialiai paskelbta kaip viena iš gražiausių miestelių Prancūzijoje. Jis buvo pagerbtas su Plius Beaux Village de France pavadinime, ir aišku, kodėl.

Barfleur yra kaip niekas kitas perlas. Be vaizdingos apylinkės ir didžioji jūrą, jis taip pat gyvena istorinės architektūros. pirma, patys gatvėse akmenimis ir gana senas. antra, keli seni namai datuojamas 16 amžiuje. Seniausias namas miesto nueina daug toliau nei. Be Sainte Catherine kieme, jūs galite pamatyti namą, kuris datuojamas viduramžiais. Ji turi įėjimą, išoriniai laiptai, ir mullioned langus. Nors Barfleur yra mažas miestelis, tai yra verta aplankyti jei esate zonoje.

Brestas Renas traukiniai

Brestas Nantas traukiniai

Lilis į Le Havre traukiniai

Ekskursijos į Le Havre traukiniai

Barfleur, kanalo Prancūzija

 

Normandija yra gana didelis, ir nepaisant to, kad yra namo daug pasakų miestų, kiekvienas iš jų yra unikalus. Kiekvienas turi savo esmę ir pobūdį, kad palieka lankytojai baimėje. Jei norite patirti šių miestų stebuklai, taip pat visa kita Normandija turi pasiūlyti, Užsakyti traukinio bilietą ir pradėti savo kelionę.

 

 

Ar jūs norite įdėti mūsų bloge “5 Pasakų Miestai aplankyti Normandija” į jūsų svetainę? Galite imtis savo nuotraukas ir tekstą, ir mums duoti kreditą su nuorodą į šį dienoraštį. Arba spauskite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ffairytale-towns-visit-normandy%2F%3Flang%3Dlt – (Slinkite žemyn šiek tiek pamatyti Įterpti kodą)