Skaitymo laikas: 7 protokolas
(Atnaujinta: 11/06/2021)

Sodrus žalias slėnis, didžiuliai kanjono vaizdai, paplūdimiai, ar žavūs miesteliai, Europoje gausu nuostabių vietų šeimos stovyklavimui. Į 10 geriausios šeimos stovyklavimo vietos Europoje puikiai tiks vasaros atostogos, ir net žiemą. Visus juosia nuostabūs vaizdai ir gamta, ir svarbiausia skirta nepamirštamoms šeimos atostogoms Europoje.

 

1. Geriausia šeimos stovyklavimo vieta Austrijoje: Aukštas taurenas

Į pasaką panašūs miesteliai, gražios pievos, ir Alpių kraštovaizdį, į Nacionalinis parkas Hohe Taurenas yra mūsų viršūnėje 10 geriausios šeimos stovyklavimo vietos Europoje. Pavyzdžiui, viena geriausių stovyklaviečių šioje vietovėje yra Grossglockner, iš kurios atsiveria vaizdas į garsų Grossglockner kalną ir yra aukščiausia Austrijoje.

Papildomai, iš „Innergschloss“ Rytų Tirolyje atsiveria gražiausi Alpių vaizdai, taigi neabejotinai viena geriausių vietų šeimos nuotykiams ir paveikslėliams. Kitas „Hohe Tauren“ akcentas yra 600 metų senumo maumedžių miškas Zedlachas, kur rasite nuostabių vietų a šeimos piknikas.

sudaryti, šeimos stovyklavimas Hohe Tauren nacionaliniame parke bus nepamirštama patirtis visai šeimai. Prie viso to, žaliąsias atostogas Austrijoje galėtumėte pradėti keliaudami ekologišku ICE traukiniu.

Zalcburgas į Vieną su traukiniu

Miunchenas į Vieną su traukiniu

Gracas į Vieną su traukiniu

Praha - Viena su traukiniu

 

Šeimos kempingas Austrijoje, Hohe Tauren

 

2. Geriausia šeimos stovyklavimo vieta Prancūzijoje: Dordonės slėnis

Puošniame Dordonės slėnyje, „Camping Le Pontet“ yra prie pat Isle upės ir netoli gražių Perigord pilių. „Le Pontet“, rasite nuostabią 3 žvaigždučių šeimos stovyklavietę su stovyklaviete ir mobilia namų nuoma. taip, o vaikai pliuškenasi ežere, galėjai mėgautis žvejyba ar saulės voniomis. priešingai, galėtum pasivaikščioti iki apžvalgos aikštelės ir kartu pasigrožėti Dordonės slėniu – Puikiai tinka šeimos nuotraukoms.

„Le Pontet“ šeimos kempingas yra gražioje Ronos-Alpių vietovėje, netoli Ardeche tarpeklių gamtos rezervatas. Todėl, turėsite nuostabų laiką tyrinėdami laukinę gamtą, fantastiška veikla lauke, pavyzdžiui, žygiai pėsčiomis ir dviračiais, ir tiesiog sugerti saulę ir gryną orą.

Lionas į Nicą su traukiniu

Paryžius į Nica su traukiniu

Kanai į Paryžių su traukiniu

Kanai į Lioną su traukiniu

 

Dordonės slėnis Prancūzijoje yra puikus šeimos kempingas ir kelionės tikslas

3. Šeimos kempingas Ty Nadanas Bretanėje, Prancūzija

Vienoje gražių pakrančių Europoje, Ty Nadanas Bretanėje yra puiki pajūrio šeimos stovyklavietė. Viena iš Ty Nadan kempingo privilegijų yra ta, kad joje dera gamta ir paplūdimys. Todėl, galite pasirinkti, ar vesti savo vaikus į pajūrį, statyti smėlio pilis ir stebėti saulėlydį, iki baidarių ar laipiojimas po medį. Ši kempingo vieta yra teisinga 20 minučių nuo Bretanės paplūdimio.

be to, kempingas puikiai tinka šeimos atostogoms su mažais vaikais ir kūdikiais. Ačiū kūdikių reikmenų rinkiniui ir vaikams’ pramogos vakare. Todėl, tikrai turėsite nepamirštamą šeimos stovyklavimo laiką garsiosiose Bretanės pakrantėse.

Į Hagą į Paryžių su traukiniu

Londonas į Paryžių su traukiniu

Liuksemburgas į Paryžių su traukiniu

Briugė į Paryžių su traukiniu

 

Šeima saulėlydžio metu Ty Nadane, Bretanė, Prancūzija

 

4. Kempingo vieta Nyderlanduose: Gelderlandas

Žydinčių tulpių ir Veluwe namai, Gelderlandas yra nuostabi šeimos kempingų vieta Olandijoje. Jums ir vaikams labai patiks Veluwe nacionalinis parkas ir laukinė gamta, ir 200 Appelterno sodai.

Jutbergas ir Ackerstate yra teisingi 2 iš daugelio kempingų Gelderlande, kur galite pastatyti savo namelį ar namelį. Olandija yra nuostabi šeimos atostogų vieta, būtent todėl, kad yra tiek daug mielų vietų, kurias galima ištirti kartu su kūdikiais ar mažyliais ir net paaugliais.

Briuselis į Amsterdamą Su traukiniu

Londonas į Amsterdamą su traukiniu

Berlynas į Amsterdamą su traukiniu

Paryžius - Amsterdamas su traukiniu

 

Stovyklavietė šalia laukinių gyvūnų Gelderlande, Olandija

 

5. Geriausias šeimos kempingas Bavarijoje, Vokietija

Namas prie Dunojaus upės ir Frankonijos vynuogynų, Bavarija yra nuostabi kempingų vieta šeimoms. Įsivaizduokite, kad išlipote iš savo namelio ar namelio, į palaimingus vynuogynus, po dienos nuotykių gamtoje.

Važinėti dviračiais kalnuose ar klajoti aplink Bavarijos miškas, ieško laukinės gamtos, drugeliai, ir reti paukščiai – Bavarija yra nuostabi vasaros kempingų vieta. Papildomai, pastebėsite, kad regione gausu nuostabių ežerų, Neuschwanstein pilis jauniesiems riteriams ir princesėms, užbaigti tobulas šeimos vasaros atostogas.

Diuseldorfas į Miuncheną su traukiniu

Dresdenas į Miuncheną su traukiniu

Niurnbergas į Miuncheną su traukiniu

Bona į Miuncheną su traukiniu

 

Puiki vaizdinga gamta ir kempingas Bavarijoje, Vokietija

 

6. Šeimos kempingas Juodajame miške

Iš paukščio akies ar giliai miške, juodasis miškas Vokietijoje yra vienas įdomiausių ir gražiausių gamtos draustinių pasaulyje. Juodojo miško regione rasite daugybę kempingų, nes kempingas Vokietijoje yra labai populiarus.

Todėl, galite pasirinkti, ar pastatyti namelį šalia senovinių miestų, arba gražūs ežerai ir kalnai. Pavyzdžiui, Titisee stovyklavietė „Weiherhof“ puikiai tinka atsipalaiduoti šeimos atostogoms, o „Wolfach“ kempingas idealiai tinka pėsčiųjų ir dviratininkų šeimai.

Iš Frankfurto į Berlyną su traukiniu

Leipcigas į Berlyną su traukiniu

Hanoveris į Berlyną su traukiniu

Hamburgas į Berlyną su traukiniu

 

 

7. Šeimos kempingas Toskanoje Italijoje

Stovyklavimas Toskanoje bus dar skaniausios jūsų šeimos atostogos. Į šilkinės žalios kalvos, vynuogynai, vietinis sūris, ir triufeliai padarė Toskanos kulinarinį dangų. Taip pat vaikams yra makaronų ir picų, o tėvai mėgaujasi daugybe vietinių patiekalų.

Turint tai omenyje, Toskana siūlo daug įdomių užsiėmimų visai šeimai, Kaip vandens parkai. Čia galėjai ramiai atsisėsti, o vaikai pliuškenasi vandenyje, po dienos išvykų į netoliese esančius miestelius, Piza ir Sienna.

Žodyje – idealu, Toskana yra puiki šeimos kempingų vieta Europoje, tikrai paslėptas kempingo perlas.

Milanas į Neapolį su traukiniu

Florencija į Neapolį su traukiniu

Venecija į Neapolį su traukiniu

Piza į Neapolį su traukiniu

 

modernizuoti šeimos kempingą Toskanoje Italijoje

 

8. Geriausia šeimos stovyklavimo vieta Šveicarijoje: Šveicarijos Alpių ežero pakrantė

Prabangus kempingas arba jūsų pačių palapinėje ar furgone, Šveicarijos Alpėse nuostabios žvilgančios vietos ir nebrangių šeimų stovyklaviečių. Jei planuojate šeimos kempingą vasarą, tada Arollos kempingas Šveicarijos Alpėse yra puikus, nes jis yra aukštai kalnuose. Čia jūs turėsite kvapą gniaužiantys vaizdai, vėsesnė temperatūra, ir daug pėsčiųjų takai.

tačiau, jei norite labiau atsipalaiduoti, tada stovyklavimas prie ežero yra idealus. pirma, jei karšta, galėtum tiesiog įšokti į ežerą. antra, atsiveria gražūs vaizdai, nekeliaujant per toli nuo savo kemperio.

Esmė ta, kad Šveicarijos Alpėse yra tiek daug skirtingų stovyklavimo vietų. Nuo atsipalaidavusių iki aktyvių atostogų, vaizdai į ežero pakrantę arba kalnus – Visi nuostabūs.

Ciurichas į Wengeną su traukiniu

Ženeva į Wengeną Traukiniu

Bernas į Wengeną su traukiniu

Bazelis į Wengeną su traukiniu

 

vaikai, sėdintys ant suoliuko Šveicarijos Alpių ežero pakrantėje

 

9. Geriausia šeimos stovyklavimo vieta Italijoje: „Brione“ kempingas Gardos ežere

Gardos ežero viršūnėje, 4-žvaigždė „Camping Brione“ yra svajinga šeimos kempingų vieta Italijoje. Pabundu nuo ežero vaizdų, šokinėjama maudytis, arba šeimos vakarienė prie pat jūsų palapinės su viena iš nuostabiausių vietų pasaulyje jūsų nugaroje, yra idealus šeimos linksmybių receptas.

Kempingas Brione turi 20 palapines, ir 39 mobiliųjų namų nuoma, elektra, ir nuostabios patalpos, įskaitant kūdikių kambarį. Jei jūsų šeima yra aktyvi sportinė, tada galėsite išsinuomoti dviračius ir leistis į kelionę aplink ežerą ir kalnus, ar mėgautis vandens sportu. Iš kitos pusės, taip pat galite tiesiog atsipalaiduoti prie baseino kempingo vietoje arba ežero paplūdimyje ir atsipalaiduoti su šeima.

Milanas į Veneciją su traukiniu

Florencija į Veneciją su traukiniu

Bolonija į Veneciją su traukiniu

Trevizas į Veneciją su traukiniu

 

Ežero kempingo tikslas Brione kempinge, Gardos ežeras, Italija

 

10. Stovyklavimo vietos Europoje: Verdono tarpeklis

Gorges du Verdon pakraščiuose, paaugliams ir vaikams pritaikytose stovyklavietėse, su vaizdu į ežerą arba prabangiame kempingų komplekse, šeimos stovyklavietė Gorges du Verdon dar nebuvo tokia jaudinanti. Gorges du Verdon yra vienas žymiausių gamtos draustinių pasaulyje, ir puikiai tinka šeimos stovyklavimui vasarą.

Dėka jo arti kanjono ir ežerų, yra daugybė vandens sporto užsiėmimų visai šeimai. Pavyzdžiui, daugumoje šio regiono stovyklaviečių yra vandens parkai ir baseinai, kad galėtum atsipalaiduoti prie baseino. Tuo pačiu metu, galite eiti tyrinėti viename iš nuostabių pėsčiųjų takų, nuostabiame gamtos draustinyje.

Apibendrinant – Tiesiog atlikite savo tyrimus Verdono tarpeklis kempingas ir rezervacija iš anksto, nes tai yra labai populiari vieta šeimos stovyklavimui, ir tu turėsi sprogimą.

Amsterdamas į Paryžių su traukiniu

Malonu Marseliui su traukiniu

Roterdamas į Paryžių su traukiniu

Briuselis į Paryžių su traukiniu

 

Viena gražiausių šeimos stovyklavimo vietų Europoje: Tarpekliai Du Verdon Prancūzija

 

čia Išsaugoti Traukinys, mes mielai jums padėsime suplanuoti kelionę į 10 Geriausios šeimos stovyklavimo vietos Europoje traukiniu.

 

 

Ar norite į savo svetainę įterpti mūsų tinklaraščio įrašą „10 geriausių šeimos stovyklavimo vietų Europoje“? Galite imtis savo nuotraukas ir tekstą, ir mums duoti kreditą su nuorodą į šį dienoraštį. Arba spauskite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ffamily-camping-destinations-europe%2F%3Flang%3DltVisiem, kas noklusina, tacu - (Slinkite žemyn šiek tiek pamatyti Įterpti kodą)