Skaitymo laikas: 4 protokolas
(Atnaujinta: 25/06/2021)

Atsižvelgiant į traukinį yra vienas iš labiausiai nepakankamai formų modernus Transportas. kaip Intercontinental lėktuvas važiuoja tapo labiau prieinamos kasmet, bet traukiniai auga visur. Yra keletas priežasčių, kodėl keliauti traukiniu yra vienas iš įdomiausių būdų kirsti tarptautines sienas.

 

Bernina Express "

Pavyzdžiui, siūlomų paminklų Bernina ekspresas vien yra pakankamai konvertuoti bet kokį oro linijų entuziastas į geležinkelio fanatikas. Tęsiasi nuo Chur ir St. Moritz spalvingas rytinėje Šveicarijoje į šiaurės Italijos Tirano, Bernina Express "taip pat žinomas kaip labiausiai vaizdingos geležinkelio kelionė pasaulyje. Ši kelionė tęsiasi iš viso 90 mylios. Tai reiškia 4 valandų kino Alpių kraštovaizdis, ledynai, dideli kriokliai, ir dramatiški daubų.

Visi iš gražus peizažas yra matomas pro „Express“ traukinio didelius „Windows Vista“ langus. Kelionė baigsis Bernina Pass. At 7,000 pėdų virš jūros lygio, varžovų linkę siautėjo pūgos. tuo tarpu, saulėtas Italija laukia kitame gale šios kelionės. Tai vaizdingas važiavimas traukiniu turėtų būti privaloma kiekvieno geležinkelio mėgėjo kibirų sąraše.

 

Vokietijos geležinkelių

tuo tarpu, prisijungti prie Express tame sąraše yra DB arba "Deutsche Bahn". Vokietijos nacionalinė traukinių tinklas siūlo kai kurie iš labiausiai vaizdingos važiuoja šalia Reino upės. Jos keliai nuves jus per atsiveria įspūdinga Alpių ir kalnų slėnių. Pavyzdžiui, geriausias būdas vertiname ilgiausių Europos upių yra per maršrutu, kuris jungia Mainco ir miestai Kelnas. Šis maršrutas pateksite per neaukštų kalvų, byrėti pilis, ir Eilės vynuogynai.

BP siūlo nuolatinius traukinys važiuoja, kad prisijungti miestai, pavyzdžiui, Amsterdame, Kopenhaga, ir Prahos pagrindinių Vokietijos didmiesčiuose. Panašus į Bernina Express, tai puikus būdas pamatyti Europos Heartland. Tai nenuostabu, kad CNN nurodo Deutsche Bahn kaip "Vienas iš labiausiai maloni Vokietijos kelionių patirtis kad nereikia įtraukti Mercedes-Benz 450. " Nors Europos traukiniai dažniausiai vertinami už ilgo kryžminio šalies ir tarpvalstybiniu žemynų keliones, yra ir kitų trumpesnių variantų daugiau atsitiktinis traukinių keliautojų. Pavyzdžiui, į Berlynas Ringbahn visada buvo populiarus tarp turistai kurie nori paprasta ekskursinis kelionė iš miesto. Jūs galite tai išbandyti už vieno bilieto kainą.

Frankfurtas prie Kelno traukinių

Briuselis Kelnas traukiniai

Viena Kelnas traukiniai

Hanoveris Kelnas traukiniai

 

Transsibiro Express "

Nr patrauklių traukiniu aptarimas būtų visiškai be įskaitant Transsibiro Express. Taip pat žinomas kaip Ilgiausia kelionė traukiniu planetoje, Trans-Sibiro ekspresas "kursuoja Maskvą vakarų Rusijos pakrantės miesto Vladivostoko Rytų rusų. Pakeliui, geležinkelis išsišakoja netoliese tokių šalių kaip Kinija, Mongolija, ir Šiaurės Korėja. Keliose vietose Vakarų Europa, įskaitant Amsterdamas, turėti traukinių stotys šis pasiūlymas važiuoja į Transsibiro Station st. Peterburgas, Rusija. Nenuostabu, daugelis europiečių pasirinkti traukiniu, kai Spręsti rytus.

Kelionės po Rusiją traukiniu yra vienas iš pigiausių būdų keliauti. Natūralu, tai taip pat yra vienas iš lėčiausiai, su Ladbrokes teigdamas, kad naktį miegamoji traukinys iš Volgogrado į Nizhny Novgorod trunka 27 valandų. dar, Rusijos platus geležinkelių sistemos pamačiau daug veiksmo šiais metais, kai šalis vyko Pasaulio taurės. Daugelis gerbėjų gavo pamatyti daugiau šalies ir jos žmonių, kaip jie keliavo į armatūra traukiniu.

 

 

Tai dar vienas patrauklus ir dažnai pamirštamas aspektas geležinkelio kelionės. būtinai, nėra nieko panašaus į žmones ir patirtys jums susidurti kelyje. Pasiruoškite susitikti kai kurie iš įdomiausių žmonių iš viso pasaulio. Nepriklausomai nuo lygumų traukiniu esate, jums gali baigtis rasti draugui ar du tarp kolegų nakties keliautojų. Nesvarbu, ar jūs vartojate vaizdingas Bernina Express, važiuojantiems kelias šalis iš abiejų Deutsche Bahn ar Transsibiro Express, arba atsipalaiduoti Šveicarijos Glacier Express, kuri Kultūra Kelionės apibūdina kaip kelionę, kad varžovai iš Bernina įžymybes, keliavo traukiniu privalo būti vienas iš įdomiausių patirčių savo gyvenime.

 

Norėdami gauti geriausią traukinio patirtį savo gyvenime, pigiausiomis kainomis, ir atleidžiamas bjaurius rezervavimo mokesčių, naudojimas Išsaugoti traukinį!

 

Ar norite įterpti mūsų tinklaraščio įrašą į savo svetainę?, tada spustelėkite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ffascinating-train-travel-europe%2F%3Flang%3Dlt – (Slinkite žemyn norėdami pamatyti Įterpti kodą)