Skaitymo laikas: 7 protokolas
(Atnaujinta: 08/10/2021)

Yra dalykų, Paryžius yra žinomas dėl daug. Bet Nemokama ką daryti Paryžiuje nėra kažkas tai yra žinomas dėl. Ji garsėja kaip viena iš labiausiai romantiškų vietų pasaulyje. Mados sostinė ir literatūros rojus net! Paryžius turi daug skirtingų pavidalų. Ir nors muziejus įrašas gali būti kietas ir švelniavilnių pietūs ateina priemoka, Prancūzijos sostinėje taip pat gali būti pigus data. Netikiu mus? Čia yra 10 Nemokama ką daryti Paryžiuje!

 

1. Geriausios Nemokami ką daryti Paryžiuje: "Musee Carnavalet

Pirma mano sąrašą 10 Geriausi nemokami ką daryti Paryžiuje yra "Musee Carnavalet. Šis muziejus buvo uždarytas porą metų už renovacija, tačiau, ji oficialiai atnaujinti gruodžio, 20-oji 2019! Located in istorinė kaimynystė iš Marais, Carnavalet muziejus yra skirtas Paryžiaus istorijos. Nuo pat pradžių iki šių dienų.

Lankytojas galės atrasti nuostabias kolekcijas, susijusius su miesto. Nuo Gallo romėnų ir viduramžių objektų ir archyvų. Prisiminimai iš Prancūzijos revoliucija daugelio rūšių paveikslai, skulptūros, baldai, ir meno objektai iš skirtingų laikotarpių!

Jei jums patinka Paryžiaus ir meilės miestas praturtinti save tiek kultūriškai ir asmeniškai, Jums bus kruopščiai mėgautis Musée CarnavaleT! Jums bus nustebinti savo brangiuosius kolekcijų, jos architektūra, ir atmosfera, kurie taip būdingi Paryžiui!

Amsterdamas į Paryžių traukiniai

Londonas Paryžius traukiniai

Roterdamas į Paryžių traukiniai

Briuselis į Paryžių traukiniai

Geriausi ką daryti Paryžiuje nemokamai

 

2. Paryžiaus Dievo Motinos katedra

Is it just me, arba kas kartą, kai kažkas pamini Notre Dame, Aš tiesiog manau, Viktoras Hugo nepamirštamą kuprys Notre Dame? Ar jums patinka filmą, ar ne, Ši katedra yra vienas aplankyti. Ne tik tai badass viduramžių katalikų katedra, tačiau tai taip pat yra geriausias prancūzų gotikos architektūros pavyzdys!

Vitražai (visų pirma Rose langas), architektūrinių detalių naudojimas, kaip plaukioja kontraforsus ir skulptūras, kad tai turi pamatyti free "Paryžius patirtis. Geriausių nuotraukų galimybes iš Katedros lipti varpinėmis už paukščio skrydžio Atsižvelgiant Paryžiuje. Dėl vaizdas į Katedrą pats, Kvadratinių Jean XXIII suteikia gerą taško imtis galinio vaizdas gražus paminklas. Geriausias iš visų? Tai mūsų 10 Nemokama Ką daryti Paryžiuje. Kodėl? Atspėjai. Tai yra nemokama!

Paryžius į Marselis traukiniai

Marselio į Paryžių traukiniai

Malonu Marselio traukinių

Marselio į Clermont Ferrand traukiniai

Geriausi ką daryti Paryžiuje nemokamai

 

3. Geriausios Nemokami ką daryti Paryžiuje: Panteonas

tai gražus pastatas iš pradžių buvo pastatytas kaip garbinimo vieta. tačiau, dabar ji buvo konvertuota į mauzoliejus. Ji turi kelių žinomiausių paryžiečių palaikus; Viktoras Hugo, "Marie Curie", Aleksandras Diuma pavadinimą, bet nedaug! Panteono simbolinis siluetas ir kupolas yra iškilę Montagne Sainte Genevieve viršuje., istorinis kalnas Lotynų kvartalas.

Nuo balandžio iki spalio, turistai gali mėgautis smulkios peržiūros sostinės iš kupolo kolonada. Neoklasikinė architektūra primena Romos Panteonas. Būdamas palaidotas Panteono yra laikomas vienu iš aukščiausių apdovanojimų suteikė piliečio. Užrašas ant prie įėjimo į laidojimo vietą sienos neša testamentą šios nuotaikos. Didžiojoje vyrams, Dėkingas tėvynė.

Kai jūs galite aplankyti nemokamai? Maniau, kad jūs niekada paklausti! Gauk nemokamą įėjimą kiekvieną pirmą mėnesio sekmadienį nuo 1 lapkričio 31 Kovas. Nemokama asmenims iki 26 iš šalių Europos Sąjungoje, taip pat pirminiai ir antriniai mokytojai. Nemokama neįgaliesiems lankytojams ir lydintis asmuo, taip pat darbo ieškančių žmonių ir tų gaunančių Prancūzijos valstybės išmokų. Taip pat nemokamai jaunimui ir vaikams.

Paryžius Rouen traukiniai

Ruanas į Paryžių traukiniai

Paryžius į Calais traukiniai

Ruanas į Calais traukiniai

Panteonas

 

4. Saint Martin kanalo

Taip pat netoli įdaras nemokamą ką daryti Paryžiuje Laisvas sąrašas. Ėjimo į Canal St Martin ilgio! Tai lieka vienu iš mano mėgstamiausių pasivaikščiojimo šiame mieste. Žmogus-made vandenų, kanalas yra apie 4.5 km ilgio, jungiantis Canal de l Ourcq į Seine. Pradžių buvo pastatyta 1802 pateikė Napoleanas kaip Ourcq upės pasipriešinimą, siekiant suderinti geriamojo geriamąjį vandenį paryžiečių apgaubta su potencialiais ligų, tokių kaip cholera ir dizenterija.

Kas penkiolika metų, arba tiek kanalas yra pagilintas, kad jį išvalyti, tačiau pastaruoju metu pati plotas aplink kanalą patyrė atgaivinimą. Rasti kavinėse ir baruose plitimo avilį palei kanalą. Ši sritis taip pat yra populiari studentų bendruomenė. Populiariojoje kultūroje, Kanalas plotas buvo pasirodžiusi kino Amelie kaip vieta praleisti akmenis.

Marselis į Lionas traukinys kainos

Paryžius į Lionas traukiniu kainos

Lionas į Paryžius traukiniai

Lionas Avinjonas traukiniai

Saint Martin kanalo

 

5. Geriausios Nemokami ką daryti Paryžiuje Nemokama: Des Buttes Chaumont parkas

Mūsų pirmasis parkas mūsų 10 Nemokama Things to do Paris sąrašą! Šis gražus miesto parkas yra įsikūręs šiaurės rytų Paryžiuje. Savybės šio žaliasis parkas susideda iš dirbtinio ežero su ramiai plaukimo ančių, uolėta sala Centrinė prie ežero vadinama Ile de la Belvedere, Šventykla Sibilė (atmintyje senovės Romos šventykla Vesta Tivoli) perched penkiasdešimt metrų virš ežero. Rask tiltai, jungiantys salą prie parko poilsio, centrinis Promenade vaikščioti, ir ant žalios vejos.

La Rošelis į Nantas traukiniai

Tulūza į La Rochelle traukiniai

Bordo į La Rochelle traukiniai

Paryžius La Rochelle traukiniai

 

 

6. Arc de Triomphe

Kitas supergarsus vieta apsilankyti tai yra, žinoma, Laisvas! Triumfo arka, įkvėpė Romos arka Titas, Šis paminklas įamžintas Prancūzijos nacionalistų gyvenimą, kuris kovojo Prancūzijos revoliucinės karo ir Napoleono karai. Po Arc yra Nežinomo kareivio Didžiojo karo kapas ir yra pažymėta amžinojo liepsna, kad buvo degančio nuo Paliaubų diena 1921. Fasadus puošia šeši labai svarbūs reljefai, vaizduojantys pagrindinius revoliucinio ir Napoleono karų momentus. Jie apima bendruosius Marceau palaidojimo, Austerlitz mūšiai, Arcole, Jemappes, ir Aboukir, ir Aleksandrijos sumažėjimas.

Patekti į apžvalgos aikštelę ir pamatyti Arc arti kainuos pinigų, bet vaizdas arba fotografiją šio įspūdingo paminklo nuo Champs Elysees arba cirkuliuoja autobusu ar automobiliu yra visiškai nemokama.

Paryžius Le Mans traukiniai

Nantas į Paryžių traukiniai

Paryžius į Renas traukiniai

Ruanas Lilis traukiniai

Triumfo arka

 

7. Geriausios Nemokami ką daryti Paryžiuje: Monso parkas

Tai viešas parkas, kuris iš pradžių buvo įgytas iki Chartres kunigaikščio. Jis yra karalius Liudvikas XVI pusbrolis. Parkas buvo suprojektuotas panašūs anglų sode Louis Carmontelle. Yra daug ryškūs architektūros bruožai, kad malonė sodas. Jie apima nedidelį Rotonda prie pagrindinio parko vartai, miniatiūrinis senovės Egipto piramidės, Romos KOLONADA, Kinijos fortas, olandų vėjo malūnas, ir kitų įdomybių iš viso pasaulio. Apsilankymas parke yra tarsi apsilankymą kultūros pasaulio stebuklai visi miniatiūriniai.

Dižonas į Provence traukiniai

Paryžius Provence traukiniai

Lionas Provence traukiniai

Marselis Provence traukiniai

Monso parkas

 

8. Nemokama Mados parodose Galeries La Fayette

Ar nekantraujate sužinoti, kas naujo ir vyksta pasaulio stiliaus sostinėje? Tuomet nepraleiskite galimybę atvykti į vieną iš vykusių Galeries La Fayette nemokamų madų šou, kiekvieną penktadienį 3 pm. Įsitikinkite, kad jums padaryti jūsų Rezervuokite salę internetu, iš anksto, siekiant užtikrinti prieinamumą reikiamą dieną. taip pat, dar vienas puikus nemokamai veikla, jei esate ne Galeries La Fayette, yra apsilankyti stogo terasa už vieną iš geriausių Paryžiaus vaizdais. Ar kai kurie langą apsipirkti po to į prekybos pasažas save, jei turite daugiau laiko.

Lionas į Tulūza traukiniai

Paryžius Tulūza traukiniai

Malonu Tulūza traukiniai

Bordo į Tulūza traukiniai

Nemokama Mados parodose Galeries La Fayette

 

9. Atviro kino Tuo Parc de la Villette

Šis Nemokami ką daryti Paryžiuje pasiimti ne ištisus metus, bet jūs galite mėgautis kinu po atviru dangumi liepos ir rugpjūčio mėnesiais (Nuo ketvirtadienio iki sekmadienio) vienoje iš miesto didžiausių parkų. Į seansus skiriasi nuo klasikinio kino daugiau šiuolaikinių filmų. Užsisakykite denio kėdės ir būti pasirengę tam tikrą kino malonumas, kai sutemus.

Lionas į Nica traukiniai

Paryžius Avinjonas traukiniai

Malonu Avinjonas traukiniai

Marselio Avinjonas traukiniai

Atviro kino Tuo Parc de la Villette

 

10. Žiūrėti Nemokama Šviesos šou Eifelio bokštas

tuo tamsoje, kas valandą kas valandą penkias minutes Eifelio bokštas blizgučiai ir suteikia šviesos rodyti visus žiūrovų, tai liks kremas de la laisvųjų dalykų kremas daryti Paryžiuje. Place du Trocadero duos jums geriausią vietą už mieste šou.

Montpeljė į Marselis traukiniai

Malonu Marselio traukinių

Paryžius į Marselis traukiniai

Tulūza į Marselis Traukinys

Žiūrėti Nemokama Šviesos šou Eifelio bokštas

 

Pasirengusi gelbėti savo piniginę kai eurų? puikus! Traukinio bilietai nėra tarp Nemokami ką daryti Paryžiuje, tačiau, kai naudojate Išsaugoti Traukinys jie tikrai nėra brangūs!

 

 

Ar jūs norite įdėti mūsų bloge “10 Nemokama ką daryti Paryžiuje” į jūsų svetainę? Galite imtis savo nuotraukas ir tekstą, ir mums duoti kreditą su nuorodą į šį dienoraštį. Arba spauskite čia: hTTPS://„iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/free-things-paris/?lang=lt Visiem, kas noklusina, tacu- (Slinkite žemyn šiek tiek pamatyti Įterpti kodą)