Skaitymo laikas: 3 protokolas
(Atnaujinta: 21/02/2021)

Pirmiausia, ten bus nemokami traukiniai skirti iki 30,000 paaugliai šią vasarą. Nemokamų bilietų skaičius gali net padidėti, priklausomai nuo poreikio. ES papildomai paskelbė, kad leis pasiūlymas prieinama amžiaus paaugliams 18 ir jaunesni. Dėl nemokamų traukinių bilietų skaičių, už ES išlaidos gali viršyti 12 milijonų svarų sterlingų.

 

nemokama traukiniai
ES siūlo nemokamą traukiniai šią vasarą.

 

Kodėl atiduoti nemokamai traukiniai bilietus?

Į 1972 traukinių stotys Europoje buvo pilna jaunų žmonių vasarą. nes skrydžiai vis dar buvo labai brangus, šiuo metu, $38 dėl traukinių perdavimą visoje Europoje atrodė patraukli. Papildomai, Naktiniai traukiniai padarė, kad Apgyvendinimo buvo labai prieinamos. Taip pat, traukinys pravažiuoja įtraukti visi Vakarų Europa. Į 1998 traukinys pravažiuoja, kuri iki tol buvo galima tik tiems žmonėms, pagal 26 buvo amžiaus riba pašalinti. Interrails nebebuvo toks populiarus, šalys pradėjo skelbti savo kainas turistams, naudojantiems jų traukinių paslaugas. Be to, Kryptis Išvykimo data tada tapo prieinama iš esmės paliekant tarprailingas kaip brangus ir neefektyvus būdas keliauti Europą. Dabar Europos Parlamentas nusprendė, kad nori atgaivinti interrailingą kaip populiarų paauglių variantą ir paskyrė 12 milijonų svarų sterlingų už projekto.

Briuselis į Amsterdamą traukiniai

Londonas į Amsterdamą traukiniai

Berlynas į Amsterdamą traukiniai

Paryžius į Amsterdamą traukiniai

 

Kaip kreiptis dėl nemokamai traukiniai

Siekiant taikyti vieną iš nemokamų bilietų, jums reikia pateikti savo paraišką Europos jaunimo portalas birželį. Žiuri bus skirti 15,000 nemokami traukinio bilietai. Nors antrasis rinkinys 15,000 bilietai buvo planuota, kad galiausiai bus priklauso nuo biudžeto ir atsiliepimai pirmas 15,000 dalyviai. Tikslios datos pateikimo bus tarp birželio 12 ir birželio 26. Jūs esate tinkami taikyti už bilietą, jei bus 18 metų liepos 1 dienos. 1900 Šių nemokamai traukinių bilietai bus skirta britų pareiškėjams. taip pat, Prancūzija ir Vokietija Taip pat gausite 1900 bilietai. priešingai, Airijos pareiškėjai gaus tik 140 bilietai.

Frankfurtas į Berlyną traukiniai

Praha į Berlyną traukiniai

Hanoveris į Berlyną traukiniai

Hamburgas į Berlyną traukiniai

 

best applications

Tam, kad būtų laikoma tarp geriausių paraiškų nemokamai traukiniai jums reikia parodyti šiuos veiksmus;

Pirmiausia, Jūsų motyvacija aplankyti bent vieną Europos kultūros paveldo. Papildomai, Jums reikės atsakyti į viktorinos klausimus apie Europos kultūros paveldo. Viktorina taip pat apims klausimus dėl jaunimo ir Europos Parlamento rinkimų.

Be to, Jums reikės išreikšti norą tapti DiscoverEU ambasadorius. Šis noras turėtų būti apie jūsų Kelionių patirtis ir padaryti savo nuotraukų prieinama DiscoverEU jubiliejus nuotrauka parodoje Europos Parlamente.

Liono oro uostas iki Nicos traukinių

Paryžius į Nica traukiniai

Avinjonas į Nica traukiniai

Marselis Nica traukiniai

 

Užsisakykite pigiausia turima traukinio bilietus su mumis

Nes mes žinome, jūs ieškote už geriausią kainą, todėl, jei negavau nemokama traukiniai bilietus, mes teikiame greitą paieškos programą ir raskite Pigūs traukinio bilietus greitai. Mes siekiame Jums užtikrinti keliauti daugiau ir mokėti mažiau. Pirkimo traukinių bilietai, naudojant kelis mokėjimo būdus, įskaitant kredito kortelės, "PayPal", ir Alipay. Nesvarbu, ar jūs ieškote gražus peizažas, geras maistas, Romantiškas kelionės arba bet kuri kita priežastis keliauti į Europą, mes galime suteikti Jums geriausią bilieto.

 

Ar jūs norite įdėti mūsų dienoraštyje savo svetainėje, tada spustelėkite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ffree-trains-summer-teens%2F%3Flang%3Dlt – (Slinkite žemyn norėdami pamatyti Įterpti kodą)