Skaitymo laikas: 4 protokolas
(Atnaujinta: 25/02/2022)

transportas, kiekviena forma, yra bet kurios šalies ir jos ekonomikos pagrindas. Tai buvo tik per kelius, bėgis, oras, kad mes sugebėjome sujungti pasaulį taip, kad jis taptų daug mažesnis, nei yra iš tikrųjų. Taigi, kai pažvelgsime į pagrindines pramonės šakas visame pasaulyje, gabenimas yra vienas aktyviausių, nuolat keičiasi, kad pagerėtų mūsų ateitis.

Pastarosios kelionių ir transporto pramonės tendencijos tapo ekologiškesnių variantų kūrimu. Labai reikalingas žingsnis išsaugoti mūsų aplinką, Nauji pokyčiai transporto srityje jau veikia šiuo principu. Tačiau, šie pasiekimai taip pat nulaužo ribas to, kaip mes keliaujame praėjusį šimtmetį. Ir tai darydamas, jie veda mus į greitesnę kelionių ateitį, saugiau, ir tiesiogine prasme iš šio pasaulio.

 

Kelionių ateitis: Kosminis turizmas

Kosmosas ilgą laiką buvo galutinė žmonijos siena. Tačiau, nes priešais dešimtmečius žengėme koja į Mėnulį, nebuvo nieko esminio, kas sujaudintų plačiąją visuomenę. Dabar vis dėlto, Vyksta varžybos paimti žmones į kosmosą, laisvalaikiui. Kitas didelis dalykas yra kosminis turizmas, ir nors tai gali būti brangu ir išskirtinė, tai didelis žingsnis į ateitį, kuri greičiausiai apims kolonizuodamas Marsą arba kuriant gyvenamąsias kosmines stotis, kuriose galėtų gyventi šimtai žmonių. Tačiau, tuo tarpu mokslininkai galbūt žengė žingsnį teisinga linkme, mums gali tekti palaukti kelias kartas, kol paaiškės kokia nors reikšminga matoma pažanga.

Bilietai į Diuseldorfą į Miuncheną

Bilietai į Drezdeną į Miuncheną

Bilietai į Paryžių į Miuncheną

Bilietai į Boną į Miuncheną

 

The Future Of Travel

 

Kelionių ir transporto pramonė: Automobiliai be vairuotojo

Paklauskite bet kurio žmogaus apie jo transportavimo idėją ateityje, ir daugiau nei tikėtina, kad jie mini automobilius be vairuotojų. Visame pasaulyje jau yra traukinių, kurie dirba šiuo principu. Be to, ilgiausiai, mokslininkai ir pramonės vadovai stengėsi padaryti kelius saugesnius įtraukdami technologijas į mūsų kasdienybę vairavimo patirtis. Automobilių be vairuotojų verta palaukti, nes tai įvairiais būdais visiškai pakeis pramonę. Nuo to, kad daugiau ekologiška į kelių saugumą, žmonės galės įveikti ilgesnius atstumus, nes nereikės valandų valandas vairuoti.

Amsterdamas į Paryžių bilietai

Bilietai iš Londono į Paryžių

Roterdamas į Paryžių bilietai

Briuselis į Paryžių bilietai

 

Kelionių ateitis: Traukiniai

Vienas seniausių viešojo transporto formos aplink, traukiniai vis dar aiškiai užima vietą mūsų ateityje. Stebėtinai, galbūt labiau nei bet kada anksčiau. Kuriant naujas technologijas geležinkelių sistemos tampa saugesnės, greičiau, ir patogiau, proporcingai padidės pagrindinis tokios sistemos poreikis. Traukiniai jau yra socialinio išlyginamojo elemento dalis, nes labai turtingi dažnai važiuoja kartu su skurdžiausiomis darbininkų klasėmis, tačiau dėl sparčiai didėjančio pasaulio gyventojų skaičiaus, ypač išsivysčiusiose šalyse, veiksmingos ir prieinamos traukinių sistemos bus labai svarbios kovojant su transporto spūstimis. Tai taip pat turės didelę įtaką aplinkai, nes traukiniai galės efektyviai važiuoti naudodamiesi švaria energija, tuo pat metu išimdami daugybę sunkiasvorių automobilių su dujomis ir lowering earth’s CO2 emissions.

Miunchenas į Ciurichas bilietai

Bilietai iš Berlyno į Ciurichą

Bazelis į Ciurichas bilietai

Bilietai į Vieną į Ciurichą

 

sbb train

 

Hyperloop

„Hyperloop“ apibūdinamas kaip „pirmoji nauja pagrindinė transporto rūšis 100 metų. “ Tai apima keliavimą viršgarsiniu greičiu vamzdžio viduje, jungiantis vieną tikslą su kitu. „Hyperloop“ gali būti naudojamas tiek kroviniams, tiek žmonėms gabenti. Tačiau, nors mįslingasis Elonas Muskas yra šios technologijos priešakyje, kai kurios šalys yra skeptiškai vertina „Hyperloop“ and if it really is worth investing money in. Nepaisant to, kelionės šia nauja transporto forma yra arčiau tikrovės, nei mes tikėjomės, netrukus Kalifornijoje ir galbūt Europoje bus vykdomi bandymai ir vamzdžių konstravimas.

Hamburgas į Kopenhaga bilietai

Ciurichas į Hamburgas bilietai

Hamburgas į Berlyną bilietai

Roterdamo į Hamburgo bilietai

 

 

Virtuali realybė

Tai specialiai keliautojams su foteliais, kurie mėgsta lankytis naujose vietose, bet nori tai daryti iš savo namų patogumo. Nors VR jau tapo komercine, pakankamai greitai, pamatysime VR integraciją, IR, ir AR, vedanti į patirtį, kuri yra kuo arčiau realaus gyvenimo. Nuo apsilankymo septyniuose pasaulio stebukluose iki nardymo į Didįjį barjerinį rifą, ši nauja technologija padės žmonėms pamatyti pasaulį kaip niekad anksčiau.

Milano į Romą bilietai

Bilietai į Florenciją į Romą

Piza į Romą bilietai

Neapolis į Romą bilietai

 

Mielai padėsime surasti geriausius galimus bilietų variantus. Užsisakykite traukinio bilietą Išsaugoti traukinį!

 

 

Ar jūs norite įdėti mūsų bloge “Kelionių ateitis” į jūsų svetainę? Galite imtis savo nuotraukas ir tekstą ir duoti mums kreditą su nuoroda į šį bloge. Arba spauskite čia: hTTPS://„iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/future-of-travel/?lang=lt Visiem, kas noklusina, tacu- (Slinkite žemyn šiek tiek pamatyti Įterpti kodą)