Skaitymo laikas: 6 protokolas
(Atnaujinta: 11/04/2021)

Teisingai manoma, kad kelionės yra vienas dalykas, kurį perkate norėdami būti ar jaustis turtingi! Ir ne visada reikia atsiskirti nuo sunkiai uždirbtų pinigų, kad galėtum mėgautis turtais. Nors planuoji rizikuoti saulėje bučiuojamose atogrąžų salose, arba snieguotos slidinėjimo trasos, ar dar vešliai žalias dykumas, jūs nuolat priimate daugybę rezoliucijų. Įgyvendink savo svajonę nepadarius to paties per daug komplikuoto. Sėdėkite su savo grupe ir planuokite neviršydami savo biudžeto. Padarykite visą kelionę nuotaikingą. Grupinės kelionės yra puiki priemonė gerai bendrauti. Tačiau ne visi plaukia sklandžiai, jei nebus suplanuotas su tobulumu. Stebėti kelionės išlaidas gali būti neracionalu, tačiau jame yra per daug paslėptų žvilgsnių. Venkite visų neigiamų atributų, susijusių su grupinėmis kelionėmis, ir planuokite logiškai. Perskaitykite toliau pateiktus šešis patarimus, kuriuose jums netrukdo planuoti biudžetinę draugišką grupės kelionę.

  • Traukinys transportas yra Eco-Friendly būdas keliauti. Šis straipsnis yra parašyta, kad šviesti apie keliones traukiniu "Gelbėkit traukinys, Pigiausia traukinių bilietų svetainė Pasaulyje.

 

1. Nuspręskite dėl kelionės biudžeto

Taip! Tu teisus! Pirmiausia turėtumėte nuspręsti dėl kelionės tikslo, kad sužinotumėte apie visas išlaidas. Bet kartais tai būna keblu, nes abu yra tarpusavyje susiję. Tai taip pat labai sudėtingas reikalas. Nors kitą kelionę planuojate su draugų grupe, ne visi gali sau tai leisti vienodai. Taigi, gauti kartu su ribotu biudžetu, nutarė vieningai. Visas planavimas taps sklandus, nes daugumai grupės narių nereikės jausti spaudimo išleidžiant nemažą sumą. Taip pat, sprendimų priėmimo tikslo pasirinkimas tampa lengvesnis, ypač turint omenyje fiksuotą biudžetą. Atitinkamai, tu, kartu su kitais grupės nariais, gali paskambinti dėl papildomų išlaidų, tokių kaip skrydžiai, nuoma, maistas, išvykos, ir daug daugiau. Reikalingas visiškas bendradarbiavimas, planuodamas grupinę kelionę, išlaikyti bendrumą.

Liuksemburgas į Briuselis traukinio bilietus

Į Antverpeną į Briuselį traukinio bilietai

Amsterdamas į Briuselį traukinio bilietai

Paryžius į Briuselį traukinio bilietai

 

Savvy Tips To Plan A Group Trip On Budget

 

2. Padalinkite visas išlaidas perkeltine prasme

Pabandykite išsiaiškinti, kaip pasidalyti išlaidas. Nuspręskite, kaip ir kokias išlaidas padalinti tarp kitų grupės narių. Pavyzdžiui, ar jūs būsite atsakingas už visą viešbučio kambario rezervavimą, ar turėtumėte tą patį dalytis per pusę? Arba, Ar norėtumėte prisiimti tokias pareigas kaip kabinos nuoma ir kasdienės išvykos? Daugelyje grupinių kelionių, perimti tam tikrą pareigą paprastai yra pagirtina. Tai sumažina komplikacijas ir išlygina visas su kelione susijusias išlaidas.

Jei netrukus suplanavote didelę biudžetą, pabandykite sukurti individualią sąskaitą. Tą patį turite padaryti iš anksto. Visi dalyvaujantys grupinėje kelionėje gali įnešti tam tikrą sumą, kas mėnesį, kad sutaupytumėte paskutinės minutės vargo. Tai protingesnis būdas užvaldyti gerus viešbučius, skrydžiai oru, ir puiki virtuvė.

Miunchenas į Ciurichas traukinio bilietai

Berlynas į Ciurichas traukinio bilietai

Bazelis į Ciurichas traukinio bilietai

Viena - Ciurichas traukinio bilietai

 

Split-Up The Entire Expense Figuratively

 

3. Patikėkite ekonomiškomis kelionėmis ir draugiškomis kišenėms, tačiau spalvingomis kelionių kryptimis

Nors planuojate grupės išvyką, būk šiek tiek iniciatyvus savo pinigų atžvilgiu. Dėmesys komerciniams vežėjams. Yra daug ekonomiškai efektyvių oro linijų, talpinant saują kelionių paketų. Suplanuokite savo žingsnį aptarę paslėptus niuansus su savo grupės draugais. Pavyzdžiui, galite išsiaiškinti savo kelionės planą į Romą, Atėnai, ir Stambulas per Maltą. Arba, pradėti savo grupinę kelionę nuo Berlynas į Prahą, Budapeštas ir Ryga yra puikus pasirinkimas! O kaip kelionė keliuose ar savaitės stovykla laukinėje gamtoje su grupės draugais? Daugiausia laiko, oras veikia kaip kliūtis. Nepriklausomai nuo liūties, deganti saulė, ar vėjuoti smūgiai, keliaujant automobiliu, padedamas a stogo bagažinės tentas, yra palaima! Jis visiškai padengia sukrautą lagaminą ir užtemdo jį, tuo pačiu padarydamas visą kelionės patirtis atsipalaidavęs.

Amsterdamas į Londoną traukinio bilietai

Paryžius į Londoną traukinio bilietai

Berlynas į Londoną traukinio bilietai

Briuselis - Londonas traukinių bilietai

 

4. Elkitės protingai užsisakydami maistą

Grupinė kelionė paprastai būna sėkminga, kai nėra ginčų ar argumentų, susijusių su maistu, ypač. Taip! Dauguma grupinių kelionių kelia panieką, kai kyla klausimas dėl kiekvieno nario maisto pasirinkimo. Tokiose situacijose, teigiamas mąstymas ir sveika mityba turėtų būti jūsų devizas. Skirstymasis restorano čekyje garantuoja problemas ir painiavą tarp grupės draugų. Pavyzdžiui, iš dešimties grupių, vienas asmuo apmoka visą sąskaitą už butelis vyno, ir vėliau kiti grupės žmonės moka per laiką, įvyks reikšminga sumaištis. Taigi, tikėk, kad čekį visada padalysi. Arba, galite tai padaryti naudodamiesi „bičiulių poromis“. Klubuokite savo dalį su kitu grupės asmeniu ir mokėkite sąskaitą toliau..

Milanas į Romą traukinio bilietai

Florencijos į Romą traukinių bilietai

Piza į Romą traukinių bilietai

Neapolis į Romą traukinio bilietai

 

Savvy Tips To Plan A Group Trip On Budget

 

5. Kruopščiai apskaičiuokite išlaidas

Nori būti technologiškai pagrįstas, ir išsiskirkite kaip protingas individas iš grupės? Gaukite įvairių internetinių programų, tenkinančių visus jūsų poreikius, pagalbą, susijusios su išlaidomis. Prisiekiu tokiomis programomis kaip Splitwise arba „Google“ dokumentas, nes jie abu leidžia prieiti prie visų grupės narių, peržiūrėti ir redaguoti, kaip už jų reikalavimą. Tačiau būkite budrūs dėl jų individualių teigiamų ir neigiamų aspektų.

Šiose programose sukuriate grupę, kur grupės nariai gali greitai prisijungti ir visas išlaidas padalyti procentais. Įspėjimai siunčia draugiškus priminimus įvairiems žmonėms, besirūpinantiems sąskaitos apmokėjimu. Planuodami grupinės kelionės išlaidų skaičiavimą, venkite sutapti ar atsiskaityti už mokėjimus žodžiu. Prisiminkite tai norėdami patirti ramybę kelionė į priekį.

Amsterdamas į Paryžių traukinio bilietai

Londono į Paryžių traukinio bilietai

Roterdamas į Paryžių traukinio bilietai

Briuselis į Paryžių traukinio bilietai

 

 

6. Nustatykite visas rinkliavas (Jei bet kuris)

Kai jums patiks jūsų grupės kelionė ir laimingai nusileiskite namo, atėjo laikas sutvarkyti senas sąskaitas (jei bet kuris)! Geriau sutvarkyti visas senas skolas, per tą laiką, kurį sutikote. kitaip, jis yra kaip bagažas! Daugelis renkasi mokėjimą per įvairios internetinės programos, kaip skamba taupiai. Kai kurie taupiau mąstantys asmenys mėgsta mokėti asmeniškai, grynais. Įsitikinkite, kad sumokėsite maždaug per savaitę. Arba, jūs prarasite kvietimą į kitą grupės kelionę.

Taip pat pamatyti: https://www.saveatrain.com/blog/traveling-europe-budget/

Briuselis - Amsterdamas traukinių bilietai

Londono į Amsterdamą traukinių bilietai

Berlynas į Amsterdamą traukinių bilietai

Paryžius į Amsterdamą traukinių bilietai

Settle All Dues (If Any)

 

išvada

Tai nėra, tačiau daugelio klaidingas įsitikinimas, kad keliauti aplink pasaulį niekada neįmanoma be neribotos kreditinės kortelės ar pinigų srauto. Arba jei kas nors remia visą kelionę! Tačiau geriau netikėti tuo pačiu. Neabejotina, kad jokios kelionės nevyksta be jokių išlaidų. Aukščiau paminėtos gairės tikrai sulaikys jus ir jūsų pabėgimo grupę daugybei artėjančių kelionių. Aiškiai apgalvokite savo sprendimus, ir bendradarbiauti su kitais savo kelionių draugais, tada grupės kelionė bus ne mažiau svajonė!

 

Keliaukite į žemyną traukiniu ir užsakyti pas Išsaugoti traukinį!

 

 

Ar jūs norite įdėti mūsų bloge “6 Taupūs patarimai, kaip planuoti grupinę kelionę pagal biudžetą” į jūsų svetainę? Galite imtis savo nuotraukas ir tekstą ir duoti mums kreditą su nuoroda į šį bloge. Arba spauskite čia: hTTPS://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fgroup-trip-on-budget%2F%3Flang%3Dlt Visiem, kas noklusina, tacu- (Slinkite žemyn šiek tiek pamatyti Įterpti kodą)