Skaitymo laikas: 6 protokolas
(Atnaujinta: 01/04/2021)

Aplink pasaulį, Deklaravimas turi labai skirtingas pasekmes ir praktiką, pavyzdžiui: Privaloma išmirkyti Pietų Afrikoje, kaip yra JAV. Tikimasi, kad jūs paliksite patarimą 15 ir 25% Amerikoje, o jei to nepadarote, jus gali persekioti nedrąsus padavėjas. Bet kaip su Europa? Į daugelį sąskaitų Europoje bus įtraukta arbatpinigių, tačiau, tai skirtingose ​​šalyse skiriasi. Žinodami konkrečią sąvartyną jūsų paskirties šalyje, išvengsite painiavos ir galimų neigiamų jausmų. Taigi perskaitykite galutinį Europos sąvartyno vadovą!

  • Traukinys transportas yra Eco-Friendly būdas keliauti. Šis straipsnis yra parašyta, kad šviesti apie keliones traukiniu "Gelbėkit traukinys, Pigiausia traukinių bilietų svetainė Pasaulyje.

 

Svarbiausias vadovas Europoje parduodant arbatpinigius

Tipo pardavimas Europoje paprastai skiriasi priklausomai nuo to, kokias paslaugas teikiate. Pavyzdžiui, tikimasi, kad padavėjas penkių žvaigždučių restorane nukreips dėmesį į serverį už prekystalio kitu pagrindu. Kai kuriais atvejais barmenai visiškai nesitikėjo patarimo, kur taksi vairuotojai. Naudodamiesi savo nuožiūra, o dosnumas visada yra geras kelias, kai reikia nuspręsti, koks yra teisingas patarimas. Taip pat, daugumoje vietų reikia, kad galėtumėte sumokėti grynaisiais, todėl būtinai nešiokitės keletą eurų banknotų.

Milano į Romą bilietai

Bilietai į Florenciją į Romą

Piza į Romą bilietai

Neapolis į Romą bilietai

 

Tipping In Europe restaurants

 

Įvertimas Restoranai

Bet kuriai situacijai, kai maistas ar gėrimai tiekiami prie stalo, paprastai reikia patarimo. Kiekis priklauso nuo to, kokie pietūs jums patinka. Įprasta Europoje išvežimo procedūra yra palikti vieną ar dvi eurais sąskaitos ant sąskaitos sumos, jei užsakomas gėrimų turas, bet nėra užsakomas maistas. Visavertis maistas sėdimoje aplinkoje yra skirtingas. Tokiu atveju, dažniausiai užtenka kelių eurų žmogui. Penkių žvaigždučių restoranai visoje Europoje paprastai įtraukia arbatpinigius į savo sąskaitą. Būtinai patikrinkite tai, nes nereikia palikti papildomo patarimo, nebent jums tikrai patiko jūsų paslaugos. Dėl nepriekaištingo aptarnavimo kartais reikia papildomo patarimo, taigi šiais atvejais, galite eiti iki galo 15%.

Amsterdamas į Paryžių bilietai

Bilietai iš Londono į Paryžių

Roterdamas į Paryžių bilietai

Briuselis į Paryžių bilietai

 

Barai

Daugelyje kontinentų barų ar barų visai nesitiki patarimų. Barmenams mokamas atlyginimas, ir nors kelios monetos stiklainio viršūnėje greičiausiai bus įvertintos, tai nebūtina. jei darai patarimą, vėl nepamirškite naudoti tik grynųjų, banknotai arba monetos. Jei esate laisvas, čia yra sąrašas 5 Geriausi barai su gyva muzika Europoje.

Briuselis į Amsterdamas bilietai

Londono į Amsterdamą bilietai

Berlyno į Amsterdamą bilietai

Paryžius į Amsterdamą bilietai

 

 

Stilistai ir SPA

Daugelis žmonių nori gauti šviežių naujų šukuosenų, arba atpalaiduojantis masažas o atostogauti. Laimei, rasite SPA centrų ir stilistų visoje Europoje, dažnai beveik kiekviename mieste. Nupylimas, bet kuriuo atveju, paprastai yra apie dešimt procentų. Jei esate nepaprastai patenkintas gauta paslauga, galite pakilti taip aukštai 15%.

Niurnbergo į Prahą bilietai

Miunchenas į Prahą bilietai

Berlyno į Prahą bilietai

Bilietai į Vieną į Prahą

 

Stylists And Spa's

 

Viešbučiai

Viešbučiai yra dažnai užduodami klausimai, kai kyla sąvartynų Europoje. Kaip nykščio taisyklė, visada reikėtų vadovautis „Vieno euro“ gairėmis. Iš esmės tai reiškia, kad paliekate vieną eurą arbatpinigių už paslaugą. Jei varpininkas ar nešikas nešios jūsų rankines, tada pakanka vieno euro už maišą. Namų valymas turėtų gauti eurą per dieną. Savo konsjeržo patarimą galite pasirinkti savo nuožiūra, bet tai turėtų priklausyti nuo jūsų gaunamo aptarnavimo lygio. Jei jie peržengė aukščiau ir anapus, jūsų buvimas gali išlikti įsimintinas ir malonus, tada tinka nuo penkių iki dešimties eurų ar net didesnė arbatpinigiai.

Frankfurto į Berlyną bilietai

Leipcigas į Berlyną bilietai

Hanoverio bilietai į Berlyną

Hamburgas į Berlyną bilietai

 

Ką patarti taksi Ir Transportas

Taksi ir „Ubers“ yra vidinė kelionių po Europą dalis. Renkantis, kuo patarti, geriausia nepamiršti, kaip mokama vairuotojui. paprastai, nors, tinkamas dviejų eurų patarimas trumpam taksi ar „Uber“ važiavimui. Tokios programos kaip „Uber“ leidžia vairuotojui nukreipti elektroniniu būdu, tuo tarpu taksi taksistams reikės grynųjų. Europietiškas arbatpinigių pasirinkimas keliaujant yra tas pats, kaip ir mėtymasis baruose ar restoranuose. Atminkite, kad tai ne visada būtina, bet dažnai vertinamas. Užsisakykite traukinio bilietus Jūsų Europos Kelionės yra paprasta ir lengva naudojant pigiausių traukinių bilietų svetainę pasaulyje.

Milano į Veneciją bilietai

Paduvos į Veneciją bilietai

Bolonijos į Veneciją bilietai

Romos į Veneciją bilietai

 

Ultimate Guide To Tipping In Europe

 

Svarbiausias patarimas, kaip Europoje prekiauti smulkiomis šalimis

Daugelis šalių, vykdydamos atliekų išvežimą Europoje, laikosi tų pačių bendrųjų gairių. Žinoma, visada turėtų ištirti numatytą vietą prieš keliaudami įsitikinkite, kad esate visiškas. traukinio kelionės dažnai gali nuvykti per kelias šalis tuo pačiu metu, todėl visada naudinga žinoti, ką tiksliai daryti kiekviename iš jų. Kai kurios šalys taisyklių atžvilgiu išsiskiria iš savo kolegų, tačiau.

Islandija ir Skandinavija

Nesvarbu, ar tai atmetimas jų vikingų kilmei, ar tiesiog paprastas mandagumas, šios šalys nori, kad jūs niekuo dėtumėte. Daugelyje restoranų ir paslaugų paslaugų teikėjų patarimai bus įtraukti į sąskaitą. Vis tiek tikslinga apvalinti sąskaitą iki artimiausio euro, o ne arbatpinigių grynaisiais arba kreditine kortele.

 

Graikija ir Kipras

Graikai viską daro šiek tiek kitaip, ir išpylimas nėra išimtis. Didesnėms sąskaitoms reikia mažesnių arbatpinigių, o mažesnėms - didesnėms sąskaitoms.

 

Austrija

Palikite bent a 5% patarimas, grynaisiais pinigais už serverius, net jei sąskaitoje yra arbatpinigių. Grynieji pinigai visada karaliauja daugumoje Europos šalių, o Austrija nesiskiria.

Bilietai į Zalcburgą į Vieną

Miunchenas į Vieną bilietai

Gracas į Vieną bilietai

Bilietai į Prahą į Vieną

 

Ką patarti Airijoje ir Škotijoje

Žinomas dėl jų draugiškumo, abi šios tautos laimingai nešiosis tavo rankines. Bagažo nešėjų patarimai nėra būtini, ir paprastai nesitikima. Būti maloningu ir mandagiai pasakyti ačiū yra, tačiau, tikimasi. Jei ateityje norite gauti tą pačią paslaugą iš savo nešiklio, būtinai pripažink juos teigiamai.

 

Tipping In Europe bars

 

Ką patarti Europoje – Britanija

Daugelis Didžiosios Britanijos žmonių bandė turistams paaiškinti, kad atliekant namų tvarkymą tikrai nereikia. Kalbant apie sąvartyną Europoje, Tai viena griežčiausių taisyklių. Nepalikite patarimo ant savo viešbučio kambario, greičiausiai jis bus įteiktas registratūroje kaip pamestas pinigai. Barmenai taip pat nesitiki patarimų, ir juos nukėlus, galima įbrėžti. Visomis prasmėmis, būk draugiškas ir pripažink savo barmeną. Įdėkite keletą monetų į indą su antgaliu, jei jų yra. Jei ne, verčiau palikti galą iš lygties.

Amsterdamas į Londoną bilietai

Paryžius į Londoną bilietai

Berlynas į Londoną bilietai

Briuselis į Londoną bilietai

 

Suapvalinama visa informacija apie Europos Sąjungos šalių sąvartynus

Geriausias patarimas atliekant sąvartyną Europoje - atlikti namų darbus. Perskaitykite viską apie šalį, ar šalis, kurias planuojate aplankyti. Prisiminti, kad Kelionės traukiniu dažnai nukelia į daugelį šalių kad galbūt galėsite sustoti ties. Visada atsineškite grynųjų, abi monetos, ir keletas kupiūrų arbatpinigiams grynaisiais. Jei nesate tikri dėl politikos, Laikykitės restoranų dešimties procentų taisyklės, o viso kito vieno euro taisyklė.

 

Prisiminti, Mes mėgstame mokyti jus apie keliones, Taigi, kai tinkamas laikas ir jūs nusprendžiate keliauti, atminkite, kad kelionės traukiniu yra mūsų specialybė ir rinkitės Išsaugoti traukinį, mes norėtume padėti jums mėgautis kelione!

 

 

Ar jūs norite įdėti mūsų bloge “Didžiausias Europos sąvartynų vadovas” į jūsų svetainę? Galite imtis savo nuotraukas ir tekstą ir duoti mums kreditą su nuoroda į šį bloge. Arba spauskite čia: hTTPS://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/guide-tipping-europe/?lang=lt Visiem, kas noklusina, tacu- (Slinkite žemyn šiek tiek pamatyti Įterpti kodą)