Skaitymo laikas: 4 protokolas
(Atnaujinta: 12/11/2021)

Pasiruoškite būti priblokšti su Italija traukiniu iki to momento, kai žingsnis koja ant savo didžiojo dirvožemio. Istorijos žemė, didinga architektūra, didžiulę kultūrą, ir toks elegantiškas, sudėtingas, ir gerai išauklėti žmonės bus tai, ką atsiminsite iki paskutinės dienos! Noriu žinoti paslaptis? Italija traukiniu dar įspūdingi, nei jūs galite įsivaizduoti!

Dabar, nes jūs ketinate Romeo ir Džuljeta žemė traukiniu, Štai keletas naudingų patarimų, jūs tikriausiai norite sekti (ypač jei niekada nebuvo į Italiją ir nekalba kalba laisvai):

 

Rasti savo kelią aplink Italijoje traukinių tvarkaraštis

Už kiekvienas keliaujant Italijoje traukiniu ir nori gauti savo faktus kartu, pasirinkti:

 • Trenitalia, nacionalinė geležinkelių tarnyba su visais nacionaliniais maršrutais; yra reguliarus greitasis traukinys.
 • italo traukinys, greitųjų traukinių / maršrutai.

Geriausias variantas yra patikrinti Italija traukiniu, ir būti apie saugų pusėje: palyginti kainas, datas, ir laiką bei suraskite variantą, geriausiai atitinkantį jūsų biudžetą ir kelionės žemėlapį. Pažvelkite į abi palyginti grafikus. Jūs tikriausiai painioti su terminologija, Taigi čia yra sutrumpintas formas rasite ant Trenitalia svetainė:

 • Romos Termini (Centrinė stotis) –> TE ROMA
 • Neapolio centrinės (Centrinė stotis) –> NP C.LE
 • Florencija Santa Maria Novella (Centrinė stotis) –> Fl.SMN
 • Venecija Santa Lucia traukinių stotis
 • Venecija Sent Lusija (saloje) –> IR. S.L.
 • Venecija Maestras (žemyne) –> MEISTRAS
 • Centrinė Milano (Centrinė stotis) –> MI C.LE
 • "Piazza Principe (Centrinė stotis) –> "GE P.P.
 • Genuja Stazione Brignole -> "GE BRIG
 • La Spezia Centrale (Centrinė stotis) –> SPICE
 • Centrinė Piza (Centrinė stotis) –> PISA C.

Bus laikas, kai jūs imtis Italija traukiniu pamatysite vieną iš geležinkelio stoties vardą viršuje pažymėtas juoda, Po kai kurių raudonai kitais; tai rodo, yra keletas traukinių stotys mieste jūs keliaujate į, su traukiniu, į kurį jus nuveža visi traukiniai sustoja.

Florencija Piza traukiniai

Florencija į Romą traukiniai

Milanas Florencija traukiniai

Venecija į Milaną traukiniai

Italija traukiniu žaislas

Jei Jūs Užsisakykite Italija traukiniu bilietą internetu arba nusipirkti stotyje?

Puiki žinia apie bilieto į Italiją užsakymą traukiniu yra ta, kad internetinė rezervavimo sistema veikia nepriekaištingai ir yra labai patikima. stotys visur gali būti perpildytas - ir kam reikia, kad streso tipas, teisė? Jūs esate suteikta galimybė arba knygos, arba tiesiogiai mokėti už jūsų traukinys bilietą internetu. Tačiau, Jei yra visa informacija apie spontaniškumo - laukti, kol gausite į stotį ir pirkti bilietą tada.

Kelnas Dortmundas traukiniai

Miunchenas Dortmundas traukiniai

Hanoveris Dortmundas traukiniai

Frankfurtas Dortmundas traukiniai

 

 

Kaip jums į Italiją traukiniais Kai You Got Jūsų bilietas?

Kai jūs gaunate į Italiją traukiniu stoties, kitas jūsų Cue yra didelis kabo lenta. Štai kur gausite visus atnaujinta informacija Tau reikia. Jei nematote lenta, ieškoti žmonių stovi po kažko milžinišką minią - ir voila! Jei jūs nesilaikysite jūsų traukinys išvardyti karto, nepradėkite panikos. Įsitikinkite, kad jūs žiūrite į "Partenze" (Išvykimas) vietoj "Arrivi" (atvykimai) kad būtų išvengta painiavos. Mažiau paini variantas iš visų yra eiti pagal traukinio numerį ir išvykimo laiko. Radę savo traukinį, surasti "BIN,"Už" dvejetainis " (platforma). Kai jūs turite, kad rūšiuojamos, tu teisus eiti!

 

Yra buvo pokštas Aš girdėjau vieną kartą: Kai jaučiatės negraži ar vieniša, eiti į Italiją traukiniais. Nesvarbu, kiek jums atrodo nepadorus, vietos vyrai šaukti "Bella!" po jūsų. garbintinas, teisė? Negalima palauk ilgiau, užsisakyti bilietą saveatrain.com ir pradėti pakavimo Italijoje!

 

Ar norite įterpti mūsų tinklaraščio įrašą į savo svetainę?, tada spustelėkite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fguide-to-italy-by-train%2F%3Flang%3Dlt – (Slinkite žemyn norėdami pamatyti Įterpti kodą)