Skaitymo laikas: 11 protokolas
(Atnaujinta: 01/04/2021)

Prancūzija jau seniai mėgstamas ir vienas iš populiariausių turistų vietos Europoje. Atsižvelgiant į tai, kad tai yra didžiausia šalis Vakarų Europoje, prasminga keliauti traukiniu. Prancūzijos vyriausybė investavo į greitųjų geležinkelių linijas (Didelis aukso linijos greitis TGV) ir greitieji traukiniai (Didysis traukinio TGV aukso greitasis traukinys). Yra daugiau nei 1056 mylios (1700 km) Dedikuotų greitųjų geležinkelių linijas, taip pat tūkstančiai mylių pagrindinių ir mažesnių linijų. Beveik visa šalies teritorija yra prieinama per Prancūzijos geležinkelių. Prancūzijos traukiniai yra efektyvus, greitas, ir bus jums, kur norite eiti šalies viduje, taip pat ar bet kaimyninėje šalyje. Jei esate pirmą kartą keliautojas Prancūzijoje, geriausias būdas gauti aplink naudodami keliones traukiniu yra per kruopštaus kelionės planavimo. Tačiau, geležinkelių tinklas gali būti šiek tiek klaidina, ypač, kai jūs nekalbate arba skaityti prancūzų. Norėdami padėti jums suprasti traukinių sistema Prancūzijoje, mes sukūrėme Complete Guide keliauti visoje Prancūzijoje traukiniu.

Šiame vadove, galėsite sužinoti viską, ką reikia žinoti, norint sukurti savo asmeninį kelionės planą. Mes taip pat teikia informaciją apie įvairių traukinių bendrovių, kurios veikia Prancūzijoje ir traukinių tipus. Mes jums vertingų patarimų perkant bilietus už mažiausią kainą, naršyti geležinkelių sistemos, užtikrinant geležinkelių perdavimų nauda, ir gauti aplink Prancūzijoje iš Paryžiaus. Laikyti svarstymas Complete Guide Kelionės Prancūzijoje traukiniu sužinoti, kaip keliauti į Prancūziją traukiniu.

 

Kaip pirkti traukinio bilietus Prancūzijoje

Kur aš galiu nusipirkti traukinio bilietus už mano kelionę į Prancūziją?

Yra keletas paprasta ir patogu metodai ar svetainės perkant Prancūzijos traukinio bilietus. Jie yra gana paprasta naudoti, tačiau daugelis iš jų atėjo su savo Photoshop ir keistenybėmis, kad mes turime atkreipti dėmesį.

 

Išsaugoti traukinys yra kompanija, kuri suskaitmeninta ir revoliuciją geležinkelio bilietų. Aplankykite jų interneto svetainėje, palyginti traukinio bilietą, pasirinkti traukinio linija, ir tipas sėdynės norite. Galite mokėti su savo kreditine kortele ar net Bitcoin. Tuo atveju, savo traukinio bilietą kaina nukris, platforma leis jums žinoti, ir padėti jums pakeisti jį už mažesnę kainą.

 

Wvištos apsilanko oficialioje Prancūzijos geležinkeliai, Jūs tikriausiai gauti nukreipti į RailEurope.com, kuri yra oficialus Šiaurės Amerikos partnerė Prancūzijos geležinkeliai. Tačiau, jūs ne visada rasite pigiausias bilietų kainas Rail Europoje. Todėl, visada turėtumėte atkreipti dėmesį, kad pigiausios traukinio maršruto kainos yra „Save A Train“.

 

Amsterdamas į Paryžių traukiniai

Malonu Marselio traukinių

Roterdamas į Paryžių traukiniai

Briuselis į Paryžių traukiniai

 

Automated machines to Buy Train Tickets in France

 

Geležinkelio stotyje

Yra du būdai, kaip įsigyti Prancūzijos traukinio bilietus stotyje - iš bilietų kasa ir tuo automatas. Anglų-garsiakalbiai gali įsigyti jiems abiem kryptimis, bet jei jūsų anglų kalba nėra, kad gera ir negali bendrauti su asmeniu, tuo bilieto lango gerai, prekybos automatų yra jūsų Geriausia. Tai lengva naršyti, ir jūs netgi galite pakeisti savo kalbos nustatymus. Perkant bilietus iš prekybos automatų reikalauja Chip & PIN kodas kreditinės kortelės.

 

Kaip turėčiau rinkti savo interneto bilietą?

Yra keletas būdų rinkti savo bilietus:

 • Pasiimti stotyje. Rinkti savo bilietus stotyje, galite naudoti rezervavimas informacija ar kredito kortelės numerį (ta pati naudojote pirkti bilietus).
 • Spausdinimo namuose bilietus. Gavę elektroninius bilietus, galite spausdinti juos ir parodyti juos į traukinių konduktoriaus, kuris tikrina bilietus.
 • Elektroniniai bilietai. Jei nenorite spausdinti bilietus, Jūs galite atsisiųsti juos į savo telefoną ar planšetinį kompiuterį. Jūs galite tiesiog parodyti dirigentas bilietą per savo telefoną ar planšetinį kompiuterį ekrane.
 • rašyta bilietai. Kai kurios paslaugos pasiūlyti siunčiu jums bilietus paprastu paštu variantą. Tačiau, tai yra labai lėtas procesas, ir todėl, nerekomenduojamas variantas.

 

Turėčiau pirkti traukinio bilietus iš anksto?

Tai gali būti painu žinoti, kuris traukinio bilietus galima įsigyti kada ir kuris turėtų būti perkami iš anksto, nes yra keletas tipų traukiniais ir skirtingų traukinių paslaugas.

Regionai / vietiniai traukiniai. Regionų ir vietos traukinių prisijungti priemiestinio ir regioninio susisiekimo sritis. RER ir Transilien Prijunkite priemiesčio Paryžius, kol BIK traukiniai (Traukinys apygardos Expres) yra regioniniai traukiniai, kad prijungti regioninius centrus, mažesnius miestelius. Jūs neturite pirkti regionų ir vietos traukinių bilietus iš anksto, tiesiog pirkti juos tiesiai prieš išvykstant.

 • Intercite traukiniai (IC). Intercites traukinys yra greitasis traukinys, kad nėra Travel greitųjų geležinkelių linijas ir jungia miestus, taip pat trumpesnius atstumus. Galite įsigyti IC bilietus iš anksto gauti nuolaida.
 • Greitaeigiai traukiniai (TGV). TGV traukiniai greičiausi traukiniai Prancūzijoje, ir bilietai jų yra galima įsigyti 90 Dienos anksto. Už jų kainos toliau didės, nes Išvykimo data artėja, taip juos rezervuoti anksti už mažiausią kainą. nusipirko bilietą 90 Dienos anksto gali kainuoti 30 €. Bet jei buvo pirkti jiems keletą dienų prieš išvykstant, bilieto kaina gali būti toks didelis, kaip 100 €.
 • Tarptautiniai traukiniai. Tos pačios taisyklės dėl ankstyvo metu taikomi tarptautiniuose traukiniuose, nes jie taip pat greitųjų traukinių.

 

Kokie traukinio bilietą bilietų nauda?

Yra platus traukinio bilietą bilietų galite naudoti kelionėms visoje Prancūzijoje traukiniu. Kai kurie iš jų leidžia jums keliauti Prancūzijos ir kitų Europos šalių, ir tada yra Geležinkelių Leidimai, kurie yra tik keliauti Prancūzijoje. Skirtingai nuo įprastų traukinių bilietus, traukinio bilietą bilietai ateiti su kai kuriais naudą:

 • Lankstumas. Su geležinkelių perdavimą bilieto, Jūs gaunate neribotą keliones traukiniu. Tiesiog eikite į stotį, kai jums patinka, antspauduoja traukinio bilietą į traukinių stoties biuro ir gauti į kitą turimą traukinį.
 • Nuolaidos. Geležinkelių Leidimai paprastai ateina su intarpais nuolaidas vietų, todėl juos puikus pasirinkimas biudžeto keliautojams. Jie gali būti didžiulė pinigų užsklanda, kuris yra pagrindinė priežastis, žmones pirkti Geležinkelių Leidimai. Paskutinės minutės traukinių bilietai gali būti brangus, jei jūs neturite juos rezervuoti iš anksto.
 • patogumas. Jums nereikia nerimauti pirkti bilietą kiekvieną kartą norite vykti traukiniu, bet jūs turite būti lankstus, nes kiekviename norimame traukinyje neturėsite vietos.

 

Kuris geležinkelių perdavimas bilietą turėčiau pirkti?

Perkant traukinio bilietą bilietą, Jūs galite pasirinkti tarp France Šalis Pass " ir Daugiafunkciniai Šalis Pass " (Eurail Pasaulinis Pass ").

Į France Šalis Pass " yra jūsų Geriausia, jei jūs tiesiog keliaujant Prancūzijoje, nes ji suteikia neribotą keliauti nacionalinio geležinkelių tinklo (įskaitant Tarpmiestiniai, BIK, TGC, ir tt). Galite pasirinkti vieną 1 į 8 dienų kelionės per mėnesį, taip pat rinktis tarp pirmos ir antros klasės. A sėdynės rezervacija yra privalomas papildomai prie bėgio perduoti kelionės dėl greitųjų traukinių. Su šia perdavimo, Jūs taip pat gauna nuolaidas nuo įvairių autobusų, keltai, kruizai, viešbučiai, Muziejai, ir kiti atrakcionai.

Į Eurail Pasaulinis Pass " yra geresnis pasirinkimas, jei jūs taip pat planuojame kelionės į kaimynines šalis. Tai kelių šalyje perdavimas suteikia neribotą keliauti į 31 skirtingų šalių Europoje (įskaitant Prancūziją). Su Eurail eina, nėra riba, kiek kartų galite sugauti traukinio. Pasirinkite arba 3, 5, arba 7 dienų kelionės per vieną mėnesį arba 10-15 dienų kelionės per du mėnesius. Nepamirškite rezervuoti iki išvykimo.

Dauguma geležinkelių eina yra popieriaus pagrindu, ir jums reikia parašyti savo išvykimo datą, iki pirmojo reiso Kiekvienos dienos. Saugos užsakymas greitųjų traukinių jums kainuos nuo 10 € ir 20 € už sėdynės, o tarptautinės kelionės rezervavimo svyruoja nuo € 35 iki € 89 už sėdynės (priklausomai nuo paskirties).

Svarbi pastaba: "Rail Pass tik vertė yra tinkama, jei jūs mokyti kelionės į daugiau nei 14 dienų, jei keliaujate mažiau nei taškas į traukinį bilietais, pvz., „Save A Train“ pasiūlymais, galite geriau įvertinti jūsų pinigus.

Marselis į Lionas traukiniu

Paryžius į Lioną traukinių laikai

Lionas į Paryžius traukiniai

Lionas Avinjonas traukiniai

 

 

Kaip naudotis Traukinio bilietus Prancūzijoje?

Regioninės ir vietos traukinių, Jums gali tekti keliauti su fizine bilieto. Eiti į patvirtinimo laukelyje, prieš išvykimą patikrinti arba "žyminio" Jūsų bilietas. Jei nepatvirtino tai prieš išvykstant, laukti dirigentas antspauduoti jį, o ant traukinio. Nėra sėdynė užsakymas regionų ir vietos traukinių, tad tiesiog sėdėti visur.

Greitųjų traukinių, yra konkretus laikas išspausdintas ant jūsų bilieto, o bilietas galioja tik to nurodytu laiku. Nereikia patvirtinti savo bilietus, nes jūs turite rezervuotą vietą. Įsitikinkite, kad jums rasti tinkamą automobilį ir vietą (skaičiai yra parašyta ar atspausdinta ant bilieto).

Paryžius Rouen traukiniai

Ruanas į Paryžių traukiniai

Paryžius į Calais traukiniai

Ruanas į Calais traukiniai

paper train tickets

 

Kelionė aplink Prancūziją Iš Paryžiaus

Kai turistų atvyksta į Prancūziją, dauguma jų Paryžių laiko kelionių traukiniais šalies atskaitos tašku. Kai prasideda Paryžiuje, galite pasiekti beveik bet kurią paskirties vietą šalies teritorijoje. Tai tik keletas pagrindinių vietų patiekiami nuo Paryžiaus traukinių stočių.

 • Austerlico arba Austerlitz traukinių stotis – Bordo, Limožas, Puatjė, Tulūza, Biaricas, Ekskursijos, ir Vakarų Ispanija.
 • Montparnase geležinkelio stotis arba Monparnaso stotis Visi TGVs į Vakarų Prancūziją (Renas, Nantas, Brestas, Bretanė)
 • Šiaurinė stotis Šiaurės rytų Prancūzija, Valenciennes, Mažai, Kalė; Briuselis, Kelnas, ir Amsterdamas (Thalys "); Londonas (Eurostar).
 • LionoPietų Prancūzija. Montpeljė, Dižonas, Lionas, Klermon Feranas, Bezansonas, Marselis, Puiku. Miulūzas Prancūzijos Rytuose. Katalonija (Žironos, Barselona), Italija, ir Šveicarija (Ženeva, Ciurichas).
 • Saint Lazare geležinkelio stotis arba gare Sankt. Lazaras – Havras, Ruanas, Kajenas, Šerbūras.
 • Rytų stotis Nansi. Reimsas, Mecas, Strasbūras, Liuksemburgas, ir Vokietijoje.

La Rošelis į Nantas traukiniai

Tulūza į La Rochelle traukiniai

Bordo į La Rochelle traukiniai

Paryžius La Rochelle traukiniai

 

Geriausi Patarimai kelionių Prancūzijoje traukiniu

Mes pateikiame jums su puikių patarimų sąrašą, kuris leis jūsų traukinys kelionės Prancūzijoje patogiau ir maloniau.

 • Atvykti per anksti geležinkelio stotyje. Būtinai turi būti geležinkelio stotyje bent 20 minučių iki išvykimo, ar net anksčiau, jei jūs keliaujate iš didžiulių traukinių stočių, tokių kaip Gare du Nord, Paryžius. Dėl turistų, kurie nekalba prancūziškai, nėra nieko blogiau nei atvyksta tik keletą minučių iki išvykimo be menkiausio supratimo, kur eiti. Atvykimas pakankamai anksti duos jums laiko patikrinti išvykimo valdybą stoties informacijos, nustatyti, kurie platforma jūsų traukinys palieka, ir rasti tinkamą platformą.
 • Niekada nepalikite savo bagažo be priežiūros. Galbūt Jūs norite nueiti į artimiausią parduotuvę už kai kurių užkandžių ar vandens. Jei nuspręsite vaikščioti, nepalikite savo maišą be priežiūros net antrą. kitaip, jūs rizikuojate, kad jūsų bagažas pavogtas patyrę vagys. Pagrindinės traukinių stotys Prancūzijoje (Įskaitant Paris Gare du Nord ", Paryžiaus Liono traukinių stotis, ir Paryžiaus Austerlitz stotis) liko-Bagažo skyriai, įvairių dydžių. Prieš įvesdami spintelių zona, tikėtis, kad savo maišus X rentgenuotų. Kai laive, padėkite savo bagažą per savo regėjimą, o ne į tam skirtą bagažo erdvėse.
 • Pack maistą. Keleiviams leidžiama pareikšti savo maisto ir gėrimų traukiniuose, kuris yra puikus tarpmiestinių traukinių važiuoja. Kai traukiniai turi kavinę laive, ir dauguma jų turi vežimėlio krepšelį, Comes Around. Deja, Vežimėlis ne visada būna, ir kavinė gali būti uždarytas. Maisto ir gėrimų laive taip pat brangesnis. Į taupyti pinigus, pack sau pikniką su savo mėgstamą maistą prieš kiekvieną kelionę. Yra įvairių patogios parduotuvės daugelyje geležinkelio stočių, kur galima nusipirkti maisto ir gėrimų.
 • atsisiųsti geležinkelių planuotojas programa prie savo telefono. Yra geležinkelio planuotojas asortimentas apps galite įdiegti ir naudoti, kad jūsų traukinys keliauja patogiau. Mūsų straipsnyje pateikiama visa kad informacija ir traukinių tvarkaraščiai Europos traukiniai, ir kai kurios programos nereikia interneto ryšį. Su geležinkelių planuotojas app, jūs visada žinoti, ar jūsų traukinys bus vėlu (ir kaip ilgai) arba laiku, taip pat kuri platforma jis atvyks / Išvykimas. Į didieji miestai kaip Paryžius, yra ne vienas “pagrindinis” stotis, ir ji yra lengva supainioti vieną stotį kitą. Su teise app, jums bus įsitikinęs, kad jūs išlipkite teisingą stotį.
 • bagažas. Kai jis ateina į bagažo, Jums gali atnešti kiek galite atlikti, nes nėra svorio ribos. Jūs galite laikyti savo maišus pridėtinių, už savo sėdyne, arba bagažinė savo automobilį.
 • Pirmos klasės ir antros klasės bilietai. Nėra didelio skirtumo tarp pirmos ir antros klasės automobilių. Tačiau, tai tyliau pirmos klasės, ir sėdynės yra šiek tiek didesnis. Antrarūšiais automobiliai taip pat puikiai patogiau. Verta paminėti, kad pirmos klasės bilietai kainuos apie 1,5 x daugiau nei antros klasės bilieto kainą.
 • Jūs negalite grąžinti pigūs bilietai. Galbūt vienintelis trūkumas, kad pigių bilietų yra tai, kad jie negali būti keičiami ar grąžinami.
 • Savitarnos mašinos. Kai naudojate savanaudiški bilietų mašina, galite pasirinkti anglų kalbos variantą, todėl nėra reikalo nerimauti, jei jūs neturite kalbėti prancūzų.
 • Nešiojimo dviratį. Vietos ir regioninių traukinių, galite imtis dviračiu su jumis nemokamai už. TGVs ir Tarpmiestiniai Naktinis (greitųjų traukinių) ant kelių maršrutai leis jums imtis dviratį už nedidelį mokestį (paprastai apie 10 €). Dėl kitų TGV traukinių, turėsite įdėti savo dviratį zip-iki dviračių maišelį.
 • prijungti. Kartu kelionės, Jūsų kelionė gali tekti persėsti į kitą traukinį. Perjungimo traukiniai paprastai greitai ir lengvai, todėl nėra reikalo nerimauti, jei jūs neturite pakankamai laiko tarp traukinių. Traukinys ryšys gali apimti vaikščioti į kitą pusę platformos ar kitos dalies geležinkelio stoties.
 • Žinokite geležinkelio stoties pavadinimus. Dideli miestai turi kelis traukinių stotys, kuris gali sukelti painiavą. Jei negalite prisiminti savo vardus, rašyti juos ant popieriaus lapo, išsaugokite juos telefone, arba naudoti geležinkelių Kelio programą.
 • Protas traukinio streikus. Prancūzija yra žinomas dėl traukinių streikų, ir jie visada įspėja visuomenę prieš einant ant vieno. Nors kai kurie traukiniai vis dar veiks, streikai yra kažkas atkreipti dėmesį į, jei norite išvengti didelių nepatogumų.
 • Naudokite Chip & PIN kodas kreditinės kortelės. Pirkti bilietą automatizuotą bilietų kioskas, Jums reikės Chip & PIN kodas kreditinės kortelės, Todėl įsitikinkite, kad žinote savo PIN kodą, nors mes nerekomenduojame to daryti, nes tai labai brangu.

Paryžius į Marselis traukiniai

Marselio į Paryžių traukiniai

Londonas Paryžius traukiniai

Marselio į Clermont Ferrand traukiniai

 

Complete Guide To Travel In France By Train

Visi didieji miestai Prancūzijoje yra sujungti TGV – greitųjų traukinių tinklas su traukinių, kad kelionės greičiu beveik 200 mph. Per šias greičiu, Visi Prancūzijos srityse yra po ranka.

 

Mes sukūrėme šį vadovą “Complete Guide Kelionės Prancūzijoje traukinys” suteikti jums tvirtą supratimą apie tai, kaip Prancūzijos geležinkelių sistema veikia ir padėti jums, jei jūs galvojate traukiniu, bet nežinote ką daryti ar kur pradėti. Nesvarbu, ar esate turistinius nuotykių, verslo kelionė, ar šeimos atostogoms, mes jus apėmėme, Išsaugoti Treniruokis yra vieta pirkti traukinio bilietus.

 

 

Ar jūs norite įdėti mūsų bloge “Complete Guide keliauti Prancūzijoje traukinys” į jūsų svetainę? Galite imtis savo nuotraukas ir tekstą, ir mums duoti kreditą su nuorodą į šį dienoraštį. Arba spauskite čia: hTTPS://„iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/guide-travel-france-train/?lang=lt Visiem, kas noklusina, tacu- (Slinkite žemyn šiek tiek pamatyti Įterpti kodą)