Skaitymo laikas: 6 protokolas
(Atnaujinta: 03/02/2023)

Vis daugiau Europos šalių skatina keliones traukiniais trumpais skrydžiais. Prancūzija, Vokietija, Jungtinė Karalystė, Šveicarija, ir Norvegija yra tarp Europos šalių, draudžiančių trumpojo nuotolio skrydžius. Tai yra dalis pastangų kovojant su pasauline klimato krize. Taigi, 2022 buvo tapę metais, kai geležinkelis išstūmė trumpųjų nuotolių skrydžius Europoje, pirmą kartą Prancūzijoje, su daugeliu kitų šalių 2023.

  • Geležinkelių transportas Ekologiškos būdas keliauti. Šis straipsnis yra parašyta, kad šviesti apie keliones traukiniu "Gelbėkit traukinys, Į Pigiausia traukinių bilietų svetainė Pasaulyje.

Trumpųjų skrydžių draudimo kilmė Europoje

Aviacijos pramonė yra vienas didžiausių šiltnamio efektą sukeliančių dujų šaltinių Europoje, auga iki 29% in 2019. Nors vyriausybės bandė kovoti su šiais skaičiais, realybė tokia, kad mažiau nei 7% keleivių vežimas vykdomas traukiniais. Nuo to laiko tai yra stebinantis skaičius trečdalis judriausių trumpųjų nuotolių skrydžių vykdomi traukiniais 6 valandų.

Taigi, „Greenpeace“ suvienijo jėgas su garsiomis Europos vyriausybėmis kovodama su klimato kaita. Naujausi „Greenpeace“ užsakymu atlikti tyrimai pateikia šiuos išskirtinius skaičius: 73 iš 250 judriausių trumpųjų skrydžių Europoje, tokiose šalyse kaip Šveicarija, ir JK, turėti alternatyvių traukinių iki šešių valandų, ir 41 turi tiesioginių naktinio traukinio alternatyvų.

Briuselis Utrecht traukiniai

Antverpenas į Utrechtas traukiniai

Berlynas į Utrechtas traukiniai

Paryžius į Utrechtas traukiniai

 

How Rail Ousted Short Haul Flights

 

Europiečiai remia trumpųjų skrydžių draudimą

Trumpųjų skrydžių draudimas yra didžiulis Europos regioninio ir tarptautinio susisiekimo pokytis. Nors dauguma europiečių keliauja traukiniais tarp šalių ir naudojasi tarpmiestiniais traukiniais, turistams, keliaujantiems eurais, kelionė traukiniu gali būti sudėtinga. Nepaisant to, Kelionės traukiniais netrukus taps pagrindiniu keliavimo būdu Europoje, o vietiniai visi už tai.

Tai rodo neseniai atliktas Europos investicijų banko tyrimas 62% europiečių pritaria trumpųjų skrydžių draudimui. Dauguma žmonių Vokietijoje (63%), Prancūzija, ir Nyderlandai (65%) renkasi naktinius traukinius. Iššūkį, su kuriuo susiduria Europos geležinkelių bendrovės, pateikia miega traukiniai ir visi būtini dalykai, kurie leidžia gerai išsimiegoti keliaujant. ES taip remia šį veiksmą, prie kurio dabar gali prieiti bet kas Greenpeace interaktyvus Europos žemėlapis ir pridėkite traukinių maršrutus, kuriuos jie norėtų sukurti arba patobulinti.

 

Highest Train Bridge In Europe

 

Prancūzija yra pirmoji, kurioje geležinkelis buvo išstumtas – Traukiniai skrydžiai

Prancūzija yra pirmoji šalis, oficialiai uždraudusi trumpojo nuotolio skrydžius. todėl, keleiviai, kurie pirmenybę teikė prabangai skraidyti visur Prancūzijoje, dabar turės persėsti į kelionę traukiniu. Nors kelionė traukiniu skamba nuobodžiai, trumpesnė kelionė traukiniu 2.5 valandos turi daug privalumų. Iš pradžių, skrydžiai į 6 maršrutus buvo planuota panaikinti visam laikui. Tačiau, traukinių maršrutai į oro uostą neleidžia keleiviams atvykti pakankamai anksti ryte į tarptautinius skrydžius.

Trumpųjų nuotolių skrydžiai Prancūzijoje bus nutraukti šiais trimis maršrutais: Paryžius – Nantas, Lionas, Bordo. užuot, kelionės geležinkeliu pakeis skrydžius nuo yra puiki alternatyva 2 valandų iki 1 valandos lėktuvo skrydžio. Be to, jei bus pagerintos traukinių paslaugos tarp Paryžiaus Šarlio de Golio ir Liono ir Reno bei tarp Liono ir Marselio, šie maršrutai prisijungs prie naujos politikos.

Amsterdamas į Paryžių traukiniai

Londonas Paryžius traukiniai

Roterdamas į Paryžių traukiniai

Briuselis į Paryžių traukiniai

 

Kelionės traukiniu privalumai

Kelionė traukiniu yra greičiausias būdas keliauti po Europą dėl gerai sujungtų regioninių ir tarptautinių geležinkelių maršrutų. Be to, Kelionės traukiniais siūlo daugybę privalumų, kurių negalite mėgautis keliaudami lėktuvu. Pirmiausia, traukinių stotyse, keleiviai neprivalo atlikti pasų kontrolės, saugumo patikrinimas, ir registracija, kuri sutaupo daug laiko ir vargo.

antra, keliaujant traukiniu, galite mėgautis nuostabiais vaizdais, kurių nėra pro lėktuvo langą. Pavyzdžiui, daugelis kelionių traukiniais Europoje atveria langą į vaizdingiausius Europos kaimus ir slėnius, kaip Luaros slėnis. Trečia, skirtingai nei lėktuvai, daugelis geležinkelių įmonių teikia nemokamą belaidį internetą traukiniuose. Taigi, jei keliaujate verslo reikalais arba vadovaujate, Belaidis internetas įskaičiuotas į bilieto kainą.

Briuselis į Amsterdamą traukiniai

Londonas į Amsterdamą traukiniai

Berlynas į Amsterdamą traukiniai

Paryžius į Amsterdamą traukiniai

 

 

Kelionės per sieną: Geležinkelis Or Trumpo nuotolio skrydžiai

Kiekvienas turi istoriją apie tai, kad valandos kelionė virto 48 valandų košmaru. Nors keleiviai labiau įpratę keliauti lėktuvu, tarpvalstybinės kelionės traukiniu yra daug labiau prieinamas, žalesnis, ir sutaupo daug laiko ir pinigų. Papildomai, dauguma geležinkelių keleivių nežino, kad greitieji traukiniai, kaip prancūzų TGV, yra 40 minučių greičiau ir pigiau nei lėktuvas.

Pavyzdžiui, Vokietijos ICE geležinkeliu iš Briuselio į Kelną galite nuvažiuoti greičiau nei per 5 valandų. Papildomai, pakeliui į Kelną galite pridėti stotelę Paryžiuje, vėl greituoju traukiniu. Kita vertus, jei keliaujate lėktuvu, bagažui pasiimti reikia papildomo laiko, oro uosto ir skrydžių vėlavimo rizika, kadangi traukiniai punktualūs visoje Europoje. Taigi, tarpvalstybinės kelionės geležinkeliais yra idealios Europoje.

Frankfurtas į Berlyną traukiniai

Leipcigas į Berlyną traukiniai

Hanoveris į Berlyną traukiniai

Hamburgas į Berlyną traukiniai

 

Red Train

Trumpųjų skrydžių Europoje ateitis

Nors Prancūzija yra pradininkė, išstumti trumpo nuotolio skrydžius 3 maršrutai, Austrija išstūmė maršrutą iš Zalcburgo į Vieną. Vokietija vis dar svarsto šį žingsnį, kaip Norvegija ir Lenkija. Trumpųjų skrydžių ateitis vis dar nežinoma, bet Z kartai pirmenybę teikia ekologiškoms kelionėms, kultūrinius išgyvenimus, ir tyrinėti vietos bendruomenes, alternatyvios kelionės traukiniais galėtų patenkinti visus šiuos poreikius.

Be to, dar nenaudojamų traukinių maršrutų tyrinėjimas gali paskatinti turizmą mažiau populiariose Europos vietose. Tai ne tik sumažins oro uosto srautą, ir chaosą, bet taip pat sumažins pernelyg didelį turizmą populiariose Europos vietose.

Zalcburgas Viena traukiniai

Miunchenas į Vieną traukiniai

Gracas į Vieną traukiniai

Praha Viena traukiniai

 

Vintage Photo In The Train Restaurant

Naujos tarptautinės kelionės traukiniais 2023

Kaip dalis pastangų atnaujinti naktinio geležinkelio paslaugas, kai kurie geriausi Europos naktiniai traukiniai grįžo naujais tvarkaraščiais. Pavyzdžiui, keleiviai dabar gali rinktis, Venecija, Viena, Budapeštas, ir Zagrebas. Naujasis naktinis traukinys išvyksta iš Venecijos val 8.29 pm.

Su šiais naujais ryšiais, keliautojai gali tyrinėti nuostabias vietas. Tai ne tik naujų traukinių maršrutų dėka, bet geriau, pagerėjo, ir, svarbiausia, aplinkai nekenksmingi naktiniai traukiniai. Kitas puikus tarptautinis geležinkelio maršrutas apima naktinį traukinį iš Prahos arba Drezdeno į Bazelį. Be to, keliautojai gali sustoti net nuostabioje Saksonijoje. Taigi, išvykstate po vakarienės, o ryte atvykstate į gražiąją Šveicariją. Kaip nuostabu turėti galimybę po pietų klajoti pasakas primenančiomis Prahos gatvėmis ir pasivaikščioti šlovingo grožio Šveicarijos Alpėmis.. Apskritai, Pastarieji metai įrodė, kad kelionių pramonė padarė reikšmingą poslinkį, kai geležinkelis ne tik išstūmė trumpųjų nuotolių skrydžius Europoje, bet ir tapo aukštos kokybės ir paslaugų transportu, kurie tenkina visus poreikius.

Interlakenas į Ciurichą traukiniai

Liucerna Ciurichas traukiniai

Bernas Ciurichas traukiniai

Ženevos į Ciurichą traukiniai

 

sudaryti, kelionės traukiniais yra ekologiškesnės, ir pro langus atsiveria kai kurie gražūs Europos vaizdai. Mes Išsaugoti traukinį mielai padės pasiruošti kelionei traukiniu ir rasti geriausius traukinio bilietus geriausiomis kainomis.

 

 

Ar norite į savo svetainę įterpti mūsų tinklaraščio įrašą „Kaip geležinkelis išstūmė trumpų nuotolių skrydžius Europoje“? Galite padaryti mūsų nuotraukas ir tekstą arba nurodyti mums nuorodą į šį tinklaraščio įrašą. Arba spauskite čia: hTTPS://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/en/how-rail-ousted-short-haul-flights-in-europe/ – (Slinkite žemyn šiek tiek pamatyti Įterpti kodą)