Skaitymo laikas: 4 protokolas
(Atnaujinta: 01/04/2021)

Tai svajonė - eiti atostogų ir gauti už jį. Ne tik tai, bet turi Jūsų skrydžiai, būstas, ir maisto mokama už jus pernelyg.

Neįmanomas, teisė? Nėra taip, kas pasaulyje mokėtų Kumoterstwo niekas kaip jūs patirti srovę nustatymas eksploatuoja apie A-sąrašo Globe Žirgų superžvaigždė.

Išskyrus ... Yra!

Teisingai, tai yra įmanoma, kad galėtumėte Persikelti pasaulį kažkieno bulvarinis - bet jūs ketinate turėti naudotis internetu su Lietaus žmogus aštrumo traukti ją išjungti.

Geriausių kelionių Bloggers jų kelionės mokama už jų dėka talento mišinį, sėkmė, ir įgūdžių - čia yra, kaip jūs galite padaryti tą patį.

Sužinokite, kaip rašyti

Nesvarbu, ar esate kelionės vlogger, tinklaraštininkas, arba „Twitter“, nieko pranoksta veiksmingą posūkį frazės. Štai kodėl kelionių įtakotojams svarbu išmokti sunkiausių įgūdžių, rašymas.

Paimkite reguliariai Pabandyti rašyti gera kopija atsižvelgiant valandą per dieną rašinėti savo mintis. Laikyti dienoraštis, parašyti asmeninis dienoraštis, rašyti ant Twitter prolifically - su šių įgūdžių jūsų kišenėje, Galėsite efektyviau išreikšti save ir tobulinti iš balso tono, kad galėtų gauti Jums populiarus Po internete.

Briuselis į Amsterdamą traukiniai

Londonas į Amsterdamą traukiniai

Berlynas į Amsterdamą traukiniai

Paryžius į Amsterdamą traukiniai

 

geltoname popieriuje pastabos

 

Gauti padidinti savo pasekėjų

Kas jūs ketinate pasitikėti daugiau socialinės žiniasklaidos - "Instagram" naudotojas, kurio tik pasekėjas yra jų mama ir botas iš Rusijos, ar kas nors su daugiau pasekėjų, nei Kim Kardashian?

Akivaizdu atsakymas, ir tai, kodėl jums reikia praleisti pinigų investuoti į pasekėjų, kaip jums pradėti savo kelionę tapti influencer.

Ieško pasekėjų iš svetainių, kaip Greedier Social Media yra idealus būdas atitenka vientisumo bazinį kad jūs galite tada remtis ateityje.

Brėmenas į Berlyną traukiniai

Leipcigas į Berlyną traukiniai

Hanoveris į Berlyną traukiniai

Hamburgas į Berlyną traukiniai

 

Susisiekite tinkamus žmones

Kelionių dienoraštis pramonė yra konkurencinga, ir daugiau žmonių suteikti jai eiti kasmet. Kai jūs turite tvirtą pradinį scenarijų pasekėjų ir turinio, vienintelis būdas gauti sau pastebėjau, yra gauti ryšį su kelionių teikėjams, kurie galėtų remti jus atostogauti.

Kad sandoris verta, jūs turite, kad būtų aišku, kad remia jums teiks šiuos žmones su vertingu poveikio ir rakto į jų demografinė. Tai yra quid pro quo išdėstymas, bet vienas, kad bus leidžia jums pamatyti pasaulį.

Nantas į Bordo traukiniai

Paryžius Bordo traukiniai

Lionas Bordo traukiniai

Marselio į Bordo traukiniai

 

įranga influencer

 

Supraskite savo auditoriją

Jūsų naujai atrastą rėmėjai nebus klijuoti aplink ilgą jei jie nemanau, kad jūs galite bendrauti su savo auditorija - ir tai, kodėl jums reikia tiksliai žinoti, kas yra jūsų Demografija yra.

Tai reiškia, kad išsiaiškinti jūsų auditorijos vidutinis amžiaus grupę, jų teig, ir neig, kokiose svetainėse jie reguliariai apsilankyti, ir ką jie daro, kai jie nuo interneto. Turėdamas šią informaciją savo žinioje, Galėsite kurti turinį, kad jūsų pasekėjai Love - ir išlaikyti savo rėmėjų pusėje.

Tai yra mūsų patarimai! Ar manote, kad jokių kitų būdų, kaip tapti aukštos plaukioja kelionės influencer? Tada leiskite mums žinoti komentarus žemiau!

Liono oro uostas iki Ženevos traukinių

Ciurichas Ženeva traukiniai

Paryžius Ženeva traukiniai

Liucernos Ženeva traukiniai

 

Na, prieš jums tapti influencer, reikia traukiniu keliauti į egzotišką vietą, ir pradėkite daryti nuostabias nuotraukas geroje atmosferoje, tu skaityti? naudojimas Išsaugoti Traukinys gauti pigiausius traukinio bilietus, todėl nebus jums kainuoti daug tapti savo gyvenimo darbas!

 

Ar jūs norite įdėti mūsų bloge “5 Geriausios vietos Gėrimai išbandyti Europoje” į jūsų svetainę? galite arba imtis savo nuotraukas ir tekstą ir tiesiog mums kreditą su nuoroda į šį bloge. Arba spauskite čia: hTTPS://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fhow-to-become-a-high-flying-travel-influencer%2F%3Flang%3Dlt - (Slinkite žemyn šiek tiek pamatyti Įterpti kodą)