Skaitymo laikas: 5 protokolas
(Atnaujinta: 04/11/2022)

Nesvarbu, ar pirmą kartą, ar ketvirtą kartą keliaujate traukiniu, jūsų kelionės traukiniu patirtis visada gali pagerėti. Čia yra atrinkti punktai, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį, kad gautumėte geriausią kelionės traukiniu patirtį, jei vis dar nesate tikri, kaip pasiruošti kelionei traukiniu.

  • Geležinkelių transportas Ekologiškos būdas keliauti. Šis straipsnis yra parašyta, kad šviesti apie keliones traukiniu "Gelbėkit traukinys, Į Pigiausia traukinių bilietų svetainė Pasaulyje.

Sudarykite kontrolinį sąrašą prieš išvykimą

Kelionė traukiniu sukelia mažiau streso nei kelionė lėktuvu, tačiau ruošiantis kelionei traukiniu vis tiek reikia planuoti. Prieš išvykstant kontrolinio sąrašo sudarymas yra puikus būdas užtikrinti patogiausią ir be streso kelionę traukiniu. Kai ruošiatės kelionei traukiniu, į kontrolinį sąrašą prieš išvykimą būtina įtraukti šiuos dalykus:

Viza ir tapatybės kortelė: pasą arba asmens tapatybės dokumentą su nuotrauka. Papildomai, jei planuojate kelių šalių kelionę traukiniu, tada privaloma pasitikrinti, ar paskirties šaliai reikalinga viza.

Traukinio bilietai: Geležinkelio programėlės atsisiuntimas yra puiki idėja, todėl nereikia spausdinti popierinių traukinio bilietų, ir gali tiesiog parodyti el. bilietą.

Kelionių draudimas: kelionės draudimo kortelę laikykite kartu su pasu ir traukinio bilietus.

Vaistai: tuo atveju, jei dėl pasiruošimo patiriamo streso linkę išsivystyti migrena, jautrus skrandis, ar bet kokių su sveikata susijusių problemų.

Smulkūs pinigai: visada gera idėja atsinešti pinigų į ilgas keliones traukiniu, ypač, jei pritrūktų užkandžių, gėrimai, arba skaito. Kai kuriose ilgose kelionėse traukiniu patalynė kainuoja papildomai, kaip vienos nakties kelionė.

Frankfurtas į Berlyną traukiniai

Leipcigas į Berlyną traukiniai

Hanoveris į Berlyną traukiniai

Hamburgas į Berlyną traukiniai

 

Beautiful View From a Train Window

Apsvarstykite galimybę įsigyti geležinkelio bilietą

Kelionės traukiniu yra puikus būdas ištirti kelis miestus, jei jūsų laikas ribotas. Dėl vieno dalyko, kelionė traukiniu yra pigesnė nei užsakyti daugybę skrydžių. antra, trumpo nuotolio traukiniai – stilingas keliavimo po Europą būdas. Pavyzdžiui, Geležinkelio leidimas Nyderlanduose yra idealus būdas keliauti Amsterdame ir dienos išvykoms į netoliese esančius miestus, Kaip Utrechtas.

 

 

Patogus dėvėjimas

Patogus apsirengimas yra vienas iš dalykų, kurie gali padaryti sėkmingą kelionę traukiniu. Rengiantis ilgai kelionei traukiniu būtina patogiai apsirengti, ypač naktinė kelionė traukiniu. Pavyzdžiui, tiek lengvų, tiek šiltų drabužių sluoksnių pakavimas gali būti išsigelbėjimas tiek žiemą, tiek vasarą.

Kai kuriuose traukiniuose žiemą gali būti tvanku ir per karšta, o vasarą gali būti per šalta. Taigi, sluoksniai ir patogus dėvėjimas yra vienas iš dalykų, kuriuos reikia planuoti ruošiantis kelionei traukiniu. Taigi, jei paprastai pakuojate paskutinę minutę, šį kartą, skirkite sau bent porą dienų viską išsiaiškinti būtiniausius daiktus susipakuoti į kelionę traukiniu.

Zalcburgas Viena traukiniai

Miunchenas į Vieną traukiniai

Gracas į Vieną traukiniai

Praha Viena traukiniai

 

How To Prepare and wait For A Train Trip

 

Pakavimas kelionei traukiniu

Šis patarimas yra būtinas ruošiantis kelionei traukiniu, nes reikia rinktis vežimėlį ar kuprinę. Nepaisant to, kad yra greitųjų traukinių, daugelį traukinių stočių sunku apvažiuoti vežimėliu.

Todėl, kai ruošiatės a kelionė traukiniu Europoje, būtina patikrinti traukinių stoties patalpas ir pakuoti šviesą. Jei jums reikia naudoti laiptus platformoms pakeisti, jūsų krepšys jausis lengvas kaip plunksna. Be to, kada pakavimas į traukinį, geriausia turėti visus būtiniausius daiktus po ranka, todėl nereikia išpakuoti visų savo daiktų ant purvinų traukinio grindų, kad tik rastum ausines, vaistas, arba megztiniai.

Amsterdamas į Paryžių traukiniai

Londonas Paryžius traukiniai

Roterdamas į Paryžių traukiniai

Briuselis į Paryžių traukiniai

 

How To Prepare For A Train Trip

Patikrinkite sėdynės rezervavimo parinktis

Jei jums įdomu, kaip pasiruošti kelionei traukiniu, sėdimų vietų rezervaciją geriausia patikrinti iš anksto. Puikios sėdynės greitai išparduodamos, ir jei norite kuo geriau išnaudoti kelionę, patikrinkite sėdynių variantus, nes geležinkelių bendrovės paprastai turi platų įvairių klasių ir kainų diapazonų vietų pasirinkimą.

Pavyzdžiui, Jei planuojate važiuoti naktiniu traukiniu, patogumas yra prioritetas miegoti traukinyje ir turėtumėte užsisakyti pirmos klasės vietą. Be to, jei norite turėti geriausius vaizdus kelyje, tada vaizdas kairėje ir dešinėje gali skirtis. Taigi, Ruošiantis kelionei patartina patikrinti vietų rezervacijas, jei tokių yra.

Interlakenas į Ciurichą traukiniai

Liucerna Ciurichas traukiniai

Bernas Ciurichas traukiniai

Ženevos į Ciurichą traukiniai

 

Train Ride Aesthetics

Geriausi vaizdingi vaizdai

Viena iš pagrindinių priežasčių keliauti traukiniu yra galimybė pamatyti daugiau šalies, priešingai nei keliaujant lėktuvu. Todėl, kai ruošiatės kelionės traukiniu maršrutu, labai svarbu atsižvelgti į pakeliui kylančius vaizdus. Pavyzdžiui, kartais geriau leistis į ilgą kelionę traukiniu, kad pamatytumėte įspūdingus vaizdus, kaip Rytų greitojo traukinio kelionė.

Papildomai, Jei iš anksto ieškosite geriausių vaizdų, tai taip pat gali padėti jums rezervuoti vietą traukinyje. Kartais sprendžiama tarp sėdynės prie lango, kairė arba dešinė pusė gali padaryti skirtumą tarp nepamirštamos kelionės traukiniu ir tiesiog padorios kelionės traukiniu.

Briuselis į Amsterdamą traukiniai

Londonas į Amsterdamą traukiniai

Berlynas į Amsterdamą traukiniai

Paryžius į Amsterdamą traukiniai

 

Best Scenic Train Rides

Atsisiųsti pramogą kelionei

Kelionės traukiniu yra puiki galimybė skaityti ir transliuoti tinklalaides. Kai ruošiatės kelionei traukiniu, atsisiųskite keletą knygų, podcast'ai, ir šiek tiek muzikos klausytis traukinyje, nes ne visos geležinkelių bendrovės siūlo nemokamą belaidį internetą. Papildomai, geriausia pasiruošti iš anksto ir kelionės dieną atvykti atsipalaidavusiam ir geros nuotaikos.

Papildomai, naudingų programų atsisiuntimas būtina prieš kelionę. Pavyzdžiui, atsisiųskite žemėlapius neprisijungę, kad galėtumėte kuo geriau išnaudoti kelionę ir planuoti kitus kelionės etapus. Kita puiki programa, kurią galite atsisiųsti, yra „Save A Train“, kad rastumėte puikių traukinių bilietų ir traukinių maršrutų.

Dižonas į Provence traukiniai

Paryžius Provence traukiniai

Lionas Provence traukiniai

Marselis Provence traukiniai

 

How To Pack For A Train Trip - View the map

 

Puiki kelionė traukiniu prasideda ieškant geriausių traukinio bilietų pačiame nuostabiausiame ir patogiausiame traukinio maršrute. Mes Išsaugoti traukinį mielai padės pasiruošti kelionei traukiniu ir rasti geriausius traukinio bilietus geriausiomis kainomis.

 

 

Ar norite į savo svetainę įterpti mūsų tinklaraščio įrašą „Kaip pasiruošti kelionei traukiniu“.? Galite imtis savo nuotraukas ir tekstą, ir mums duoti kreditą su nuorodą į šį dienoraštį. Arba spauskite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Flt%2Fhow-to-prepare-for-train-trip%2F – (Slinkite žemyn šiek tiek pamatyti Įterpti kodą)