Skaitymo laikas: 3 protokolas
(Atnaujinta: 10/09/2021)

Kelionės iš šalies į šalį, arba miesto į miestą, yra tikrai nuostabi patirtis ir Voyaging traukiniu yra vienas iš geriausių būdų tai padaryti. Europos traukinys kainos yra iš esmės remiasi nuvažiuotą atstumą, tačiau, daugelis Europos geležinkelių bendrovės jau persikėlė į dinamišką kainodaros sistemą - kaip lėktuvų -, kurioje kaina gali svyruoti priklausomai nuo paklausos, apribojimai, arba kaip anksti perkate. Nesvarbu, ar jūs planuojate keliauti į Austriją, Belgija, Britanija, Prancūzija, Vokietija, ar Italijoje, šiek tiek mokslinių tyrimų prieš jūsų kelionė traukiniu tikrai galėjo padėti ruožas savo biudžetą. Čia yra Į viršų patarimai įjungta kaip sutaupyti pinigų mokant traukinių kainas per savo keliones.

 

Užsakyti iš anksto

 

Peržiūrėti šį postą apie Instagram

 

Įrašas, kurį bendrino „Save A Train“ (@saveatrain)

 

Jei galima, iš anksto traukinių bilietai paprastai pereiti parduoti 6 mėnesių į priekį nuo kelionės laikas. Tačiau, Užsisakykite net tik porą savaičių, kol dar gali gelbėti tave pakankamas pinigų suma, todėl nereikia gaišti bet kuriuo metu!

Niurnbergas į Prahą traukiniai

Miunchenas į Prahą traukiniai

Berlynas į Prahą traukiniai

Viena Prahos traukinių

 

Būkite lankstūs su kuriuo metų laiku norite keliauti

Yra lankstūs su kai norite keliauti dažnai gali sukelti didelių santaupų. Traukinio bilietų kainos pakils piko metu atostogų sezonas kai kuriose Europos šalyse. Tai paprastai aplink vasara mėnesių, ypač liepos ir rugpjūčio mėnesiais.

Jei turite galimybę keliauti už šiuos mėnesius, bilietus galima daug pigiau pirkti. Taip pat, švenčių laikas, pvz Kalėdos ir Velykos, yra piko laikai – patikrinkite, kada mokyklines atostogos yra ir pabandyti išvengti jų.

Milanas Venecija traukiniai

Padujos į Veneciją traukiniai

Bolonija į Veneciją traukiniai

Roma Venecija traukiniai

 

 

Rebook bilietą – sutaupyti pinigų traukinių bilietų kainos

Ar jūs kada nors nubaustas traukinio bilietą tik pamatyti, kad bilieto kaina nukrito netrukus po to, kai padarė savo pirkimą? Traukinių bilietų kainos linkusios svyruoti – dažnai tą pačią dieną. Priklausomai nuo įmonės atšaukimo politika, Jūs paprastai turėtų galėti atšaukti ir iš naujo užsisakyti traukinį lėčiau, jei veikia per 24 valandų originalaus pirkimo.

Bordo Biaricas traukiniai

Paryžius Biaricas traukiniai

Lionas Biaricas traukiniai

Marselio Biaricas traukiniai

 

 

Peržiūrėti šį postą apie Instagram

 

Įrašas, kurį bendrino „Save A Train“ (@saveatrain)

Kai traukinys įmonės yra lankstesnės nei kiti su jų atšaukimo laikotarpį. Kai kuriais atvejais, Jūs galite atšaukti savo bilietą už 24 valandų langą. Svarbu patikrinti savo operatoriaus interneto svetainėje skaityti apie savo politiką prieš perkant kitą bilietą. Įsitikinkite, kad išlaikyti budrumą naujų traukinių kainas ir sutaupyti pinigų alternatyvų skrydį bilietą už mažesnę kainą.

Nantas į Bordo traukiniai

Paryžius Bordo traukiniai

Lionas Biaricas traukiniai

Marselio į Bordo traukiniai

 

Pasinaudokite nuolaidos – Kaip sutaupyti pinigų mokant traukinių kainas

keletas Europos traukinių maršrutai siūlome didelę Nuolaidos vaikams, studentai, ir senjorų keliautojai. Vaikams nuo trejų iki vienuolikos metų paprastai gauti gerą procentą nuo, o vaikams iki metų amžiaus 3 paprastai kelionių nemokamai. Studentams ir vyresniojo nuolaidos gali būti prieinami priklausomai nuo traukinių ir paskirties keliaujate. Svarbu, kad jūsų studentas ar vyresniųjų kortelę jumis bet kuriuo metu, jei perkate su nuolaida bilietą.

Yra daug mažesnėmis rinkliavomis visoje įvairių Europos geležinkelių tinklų galima. Įsitikinkite, kad visada laikyti Lookout naujausias nuolaidas vadovaudamiesi mūsų "Facebook" ir "Twitter" puslapiai.

 

Mintys atsižvelgiant į traukinį į savo mėgstamą Europos mieste? Eiti į Mūsų svetainė saveatrain.com kad patikrintumėte visas mūsų išskirtines kainas ir pradėtumėte planuoti kitus nuotykius!

 

Ar norite įterpti mūsų tinklaraščio įrašą į savo svetainę?, tada spustelėkite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fhow-to-save-money-on-train-fares%2F%3Flang%3Dlt – (Slinkite žemyn norėdami pamatyti Įterpti kodą)