Skaitymo laikas: 6 protokolas
(Atnaujinta: 31/07/2020)

Prancūzija yra namų tūkstančių vietų. Nuo legendinio Eifelio bokštas Paryžiuje su akmenimis paplūdimiai Nica, begalinis dalykų Šalis daryti. Bet kas, jei lankotės ant pertrauka, ar jūs jau patikrinome savo viešbučio ir jūsų traukinys nepalieka valandas? Užuot traukti savo bagažą visoje skirtinguose miestuose, rasti sau kairėje bagažo vietą aplink Prancūziją palikti savo bagažą ir džiaugtis YoUR dieną naštos nemokamai.

Kaip sakėme, šalis alsuoja vietose palikti savo bagažą, nors suprasti, kuri yra geriausia Jums priklauso nuo situacijos.

 

Kairysis Bagažas Vietos oro uostuose

Jei lankotės miestą ant pertrauka, jūs turite daug galimybių saugoti savo maišus. Paryžius turi du pagrindinius oro uostus, Šarlio de Golio (CDG) ir Paryžiaus Orly (ORY), ir abu pasiūlymas Bagažo saugykla per terminalą. Dauguma pagrindinių oro linijų skristi į Šarlio de Golio, ypač transatlantinių skrydžių, o mažo biudžeto oro linkę skristi į Paryžius Orly. Nepriklausomai nuo jūsų oro uoste, jūs galite pasiimti savo maišus po skrydžio ir upuść juos išjungti saugiai prieš antraštę į miestą.

Tuo Šarlio de Golio, galite rasti spintelės šalia geležinkelio stoties, kuris daro ją ypač. Saugojimas yra gauti iš 06:00 į 21:30, todėl įsitikinkite, kad grįžti iki vietos užsidaro.

Paryžius Orly yra panaši situacija, Likus bagažo variantų netoli traukinių stotis. Kainos priklauso nuo keleto veiksnių,, įskaitant gabalus kairės ir dydžio, nors ji yra pagrįsta bendra. Valandos yra tokie patys kaip CDG, iš 06:00 į 21:30, Taigi, jei esate nori palikti savo bagažą naktį užtikrinti, kad jūs atvykstate laiku.

Kiti oro uostai per Prancūzijoje veikia tuo pačiu būdu, su bagažo galimybes daugelyje oro uostų, įskaitant Nica, Lionas, ir Marselis. Patikrinkite savo vietos oro uostą saugojimo galimybes ir kainas.

Marselio Lionas traukiniai

Paryžius Lionas traukiniu

Lionas į Paryžius traukiniai

Lionas Avinjonas traukiniai

left luggage locations in France at airports

 

Kairysis Bagažas vietos geležinkelio stotyse

Stočių Paryžiuje

Jei vietoj tranzitu per traukinių stoties, Jums yra pateikiamos su variantų gausybė. per Paryžiaus, Šiaurinė stotis, Gare de l'Est, Liono, Monparnaso stotis, ir Gare de Marne La Vallee Chessy visi pasiūlymas liko bagažo parinktis, su daugeliu skirtingų bendrovių, konkuruojančių pasiūlyti savo paslaugas.

Kainos už šias paslaugas gali skirtis, su vienodo dydžio mokestis už pirmą 24 valandų, ir ne daugiau kaip saugojimo laikas 72 valandų. Kainos taip: maža spintelė 5,50 €; vidutinio spintelę € 7,50; didelis spintelę € 9.50. kiekvienas papildomas 24 valandų laikotarpis yra 5 €.

Valandos ir vietos taip pat gali skirtis priklausomai nuo stoties:

  • Atvykstantiems iš Rytų: Gare de l'Est lygis -1 Salė Centrinė priešais tualetus iš 06:00 į 23:45 kasdien
  • Atvykstantiems iš Pietų: Liono salė 3, išeiti už rue de Bercy 06:15 į 22:00 kasdien
  • Įsikūręs kairiajame krante: Monparnaso stotis lygis vienas 07:00 į 23:00 kasdien
  • Didžiausias Paryžiuje: Šiaurinė stotis lygis -1, šalia automobilių nuoma, ant taksi pasitraukimo iš 06:15 į 23:15 kasdien
  • Tie antraštė Disneilendas: Stotis Marne La Vallee Šachmatinis: lygis 1 – 07:00 į 23:00 kasdien

 

 

Stočių Prancūzijos teritorijoje

Visoje likusioje šalies dalyje, daug traukinių stotys pasiūlyti kairįjį bagažą ir patogus būdas laikyti savo prekes. Tai ypač gera keliautojų ant Eurail Kelionės, kurie renkasi per naktį traukinys važiuoja, o ne viešbučių. Patikrinkite vietos objektų už savo traukinių stoties sužinoti, ką bagažo variantų jie pasiūlyti. Kadangi šalis yra puikus pasirinkimas kelionės geležinkeliu, su šimtais maršrutų, jungiančių visus pagrindinius miestus ir miestelius, galite rasti palikto bagažo vietas visoje Prancūzijoje.

Kainos paprastai yra pagrįsta ir valandų bagažo gali skirtis nuo 24 valandų prieigą prie ankstyvųjų uždarymo. Traukinių stotys taip pat pateikti puikus pasirinkimas keliaujantiems, kaip kelionės per traukinio reikalauja daug mažiau apribojimų nei lėktuvai. Galite atvykti vos minučių prieš traukinio išvykimą (vietoj valandų, patinka oro uoste), ir patraukti savo maišus iki hopping savo traukiniu, leidžia jums padidinti savo laiką mieste.

Paryžius Rouen traukiniai

Ruanas į Paryžių traukiniai

Paryžius į Calais traukiniai

Ruanas į Calais traukiniai

left luggage locations in France at train stations

 

Kairysis Bagažas Vietos aplink miestą

Viešbučio svečiai

Jei jau lankotės ramiai per kelias dienas ir tik dabar patikrinti, Jums gali būti laimė. Daugelis Europos viešbučių siūlo nemokamą bagažo saugojimo, jei esate svečias, ir jūs galite grįžti bet kuriuo metu gauti savo daiktus. Tas pats pasakytina apie kitų kambarį ir trys maitinimą parinkčių, pavyzdžiui, Airbnb. Paklauskite savo šeimininką, jei jie nori turėti savo maišus, o jūs tyrinėti miestą.

kitaip, Dauguma miestų pasiūlyti kairėje bagažo galimybes aplink miestą, ypač šalia didelis lankytinų vietų. Yra keletas nepriklausomų paslaugos, bet ir keletas didelių įmonių visame daug Prancūzijoje laisvų.

privačios Paslaugos

  • Stašeris: Stasher yra bagažo paslauga, kuri jungia keliautojus su parduotuvėmis ir viešbučiai, siūlantys saugojimo paslaugas. Ji yra prieinama daugelyje didžiųjų Prancūzijos miestų ir leidžia užsakymą internetu, todėl labai patogu. Jo svetainė taip pat yra labai funkcionalus ir rodo vietą valandas, kainos, ir atsiliepimai apie kiekvieną vietą taip, kad keliautojai gali pasitikėti savo bagažą bus saugiai laikomi.
  • ः Olibg: Holibag yra kita didelė įmonė prieinamas visame Prancūzijoje. Panašus į Stasher, svetainė jungiasi klientus su įmonėmis, pavyzdžiui, restoranų, viešbučiai, ir parduotuvių, kurios siūlo Bagažo saugykla. Su šimtais skirtingų galimybių, Jūs beveik garantuotai rasite vietoje palikite krepšiai, todėl jūs galite mėgautis savo dieną.
  • Auklė: Jei jūs gyvenate Paryžiuje, jūsų Geriausia yra Nannybag. Didžiausias saugojimo paslauga mieste, Auklės krepšys pasiūlymų šimtai vietose ir 24 valandų prieigą tiems papildomų vėlai naktį. Kainos yra plokščios € 6 už maišelį pirmą dieną ir po 4 €. Vienas iš geriausių dalykų apie Nannybag yra tai, kad ji garantuoja, kad Jūsų krepšyje saugumą su savo draudimo, o tai reiškia, jūs turite visišką ramybę.

Amsterdamas į Paryžių traukiniai

Londonas Paryžius traukiniai

Roterdamas į Paryžių traukiniai

Briuselis į Paryžių traukiniai

Eiffel tower at sunset

išvada

Yra daug priežasčių, kodėl jūs norėtumėte palikti savo krepšį saugiai saugomi, ar lankotės, ramiai ant dienos kelionė arba maksimaliai padidinant savo laiką iki naktį traukinys. Oro uostai yra puikus pasirinkimas layovers, o traukinių stotys pasiūlyti kai kurie iš geriausių pasirinkimų visoje šalyje. kitaip, privačių paslaugų jungiamieji keliautojams įmonių markę nuleisti savo maišus patogu ir lengva. Bet kuriuo atveju, Būtinai atlikite savo namų darbus galimų parinkčių, kainos, ir saugojimo laikas, kad jūs galite rasti geriausią kairėje bagažo vietas Prancūzijoje jumis.

La Rošelis į Nantas traukiniai

Tulūza į La Rochelle traukiniai

Bordo į La Rochelle traukiniai

Paryžius La Rochelle traukiniai

 

Surasta mūsų straipsnį “Kur galiu rasti Kairysis Bagažo vietų Prancūzijoje?” naudingas? užsakyti pas Išsaugoti traukinį Jūs Prancūzijos traukinių bilietai ir pradėti savo kelionę!

 

 

Ar jūs norite įdėti mūsų bloge “Kur galiu rasti Kairysis Bagažo vietų Prancūzijoje?” į jūsų svetainę? Galite imtis savo nuotraukas ir tekstą, ir mums duoti kreditą su nuorodą į šį dienoraštį. Arba spauskite čia: hTTPS://Iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/best-cafes-europe/?lang=lt Visiem, kas noklusina, tacu- (Slinkite žemyn šiek tiek pamatyti Įterpti kodą)