Skaitymo laikas: 5 protokolas
(Atnaujinta: 14/01/2022)

ciao! Jūs planuojate gyvenimo tikslas Italijoje! Tai renesanso gimtinę ir miestas, kuris žada pradžiuginti ir įkvėpti jus, nes jos meno kūrinių, architektūra, ir jos meilės romanas su maistu. Italija yra tikras namų gastronomijos. Lėkštelės ne tik tarnavo kaip maitinimas, jie kūriniai. O jūs tyrinėti šį viesulu miestą stebuklas, kur galima rasti kairėje bagažo vietas Italijoje?

Ėjimas jo akmenimis gatvelės, mirkymas apčiuopiamoje aistros aplinkoje, daro tai kibiras sąrašas paskirties. Vienintelis dalykas, kuris gali sugadinti romantiką daro traukti savo bagažą su savimi, nes kas nori būti prislėgti visur jus eiti? Be bagažo ir laimingas yra būdas keliauti po Italiją ir tai padaryti galite pasinaudoti daugybe bagažo saugojimo vietų Italijoje.

 

Kairysis Bagažas Vietos oro uostuose

Saugus ir paprastas lagaminų laikymo variantas, ant pertrauka, yra oro uoste arba, jei turite laisvą dieną be viešbučio. Turėkite omenyje, kad svarbiausiose oro uostuose tai paprasta alternatyva, bet mažesni oro uostai gali būti sudėtingiau, kad padaryti savo mokslinių tyrimų prieš jums į pasirinktą oro uostą. Geriausia pasitikrinti iš anksto apsilankius oro uosto tinklalapyje, kad rastumėte palikto bagažo vietas Italijoje.

Bilietai į Barį į Fasano

Bilietai į Taranto į Fasano

Bilietai į Milaną į Florenciją

Venecijos į Milaną bilietai

 

Left Luggage Locations in Italy Airports

 

lankytinos uostai

Milano Malpensa oro uostas yra kairėje bagažo įsikūręs atvykimo lygio terminalo 1. Ji yra atvira kasdien nuo 6 esu su 10 pm. išlaidos gali skirtis, už nedidelį prekę, norite mokėti apie 3,50 €, už didesnę prekę apie 4 €, ir kiekvienas už 24 valandų.

Roma Fiumicino oro uosto kairėje bagažo yra pirmame aukšte terminalo 3. Ji yra atvira kasdien nuo 6:30 esu su 11:30 pm ir kainuos apie 6 € už prekę 24 valandų.

Venecijos Marko Polo oro uostas s kairėje bagažo buveinė yra pirmame aukšte, viduje oro terminalo prieigos 1. Jie dirba kiekvieną dieną nuo 5 Aš esu 10 pm, Bet laikai gali skirtis žiemą.

Milanas į Neapolį bilietai

Bilietai į Florenciją į Neapolį

Bilietai į Veneciją į Neapolį

Piza į Neapolį bilietai

 

Traukinių stotys, kuriose galite laikyti paliktą bagažą

Stotys Romoje

Roma turi tris pagrindinius traukinių stotys, Ostiense, Romos Termini, ir Roma Tiburtina. Jūs tikrai esate sugadinti dėl pasirinkimo, kai reikia laikyti palikto bagažo vietas Italijoje.

Jei esate pravažiuodamas per traukinį dienai, tada spintelės yra kelias. Visose šiose stotyse teikiamos bagažo tikrinimo paslaugos, kai savitarnos.

Galite tikėtis darbo užmokesčio tarp 10 € ir 15 € per dieną, vidutiniškai. Kaip nedidelis šalutinis dėmesį, traukinių stotys taip pat puikiai tinka apsirūpinti maistu ir vandeniu per dieną, dviračių nuoma, ir piešti pinigus.

Stotys Milane

Traukiniai yra patogiausias būdas keliauti po Europą ir Milaną, yra keturios pagrindinės traukinių stotys, milano Lambrate, Milanas Rogoredo, Milano Centrale ", ir Milano Porta Garibaldi.

Kaip jau minėjome anksčiau, nėra paslaugų teikėjų trūkumas, nes jis yra didelis poreikis, kai esate kelyje.

Maksimalus paliktų lagaminų laikymo laikas ir valandos Italijoje skirtingose ​​stotyse skiriasi ir jūs vidutiniškai mokėsite nuo 10 iki 15 eurų per dieną.. Taip pat gali būti svorio apribojimai, kai kuriais atvejais būtinai patikrinkite dar kartą.

Stotys Venecijoje

„Venezia Santa Lucia“ yra centrinė Venecijos traukinių stotis ir siūlo daugybę paliktų lagaminų vietų Italijoje.. Tas pats, kaip Milane ir Romoje, Venecijos pasiūlymai už prieinamą kainą palikto bagažo saugykla.

Kai turės svorio skirtumus ir galimus laiko skirtumus. Savitarnos persirengimo parduotuvės patogioje vietoje visame Venecija.

Milanas į Genuja bilietai

Romos į Genują bilietai

Bilietai į Florenciją į Genują

Bilietai į Veneciją į Genują

 

 

Paliekamos bagažo vietos Aplink miestą viešbučiuose

Jūsų pirmasis uostas bus jūsų viešbutis, bendrabutis, arba „Airbnb“ už palikto bagažo vietą. Po to, kai patikrinome, nebijokite paklausti, nes daugelis įstaigų liks kairįjį bagažą nemokamai. Paprastai tai trunka tik tam tikrą laiką, todėl būtinai gaukite atitinkamą informaciją.

Teirautis registratūroje apie galimybes seifai ir spintelės. Palikite nedidelį patarimą, jei jūs suteikiate savo bagažą į nešikas.

Milano į Romą bilietai

Bilietai į Florenciją į Romą

Piza į Romą bilietai

Neapolis į Romą bilietai

 

luggages in Hotel

 

Paliktas bagažas Privatus Paslaugos

Sukrauna savo daiktus

Tai populiarus Europos pasirinkimas ir turi žvaigždžių reputaciją. Mes dedame visas pastangas Italijoje ir jie turi filialus Romoje, Milanas, Florencija, Neapolis, Piza, Katanija, ir Baris, įsitikinkite, kad apimtų visas Italijos ir jos garsus miestų. Savitarnos yra puikus pasirinkimas.

Venkite linijos ir pasinaudoti 24 valandų priežiūros ir, svarbiausia,, Jūsų krepšelis yra apdraustas iki € 300.

Bagažo saugykla Biurai

Tai yra kairėje bagažo galimybė konkrečiai Venecija.

Juos rasite Venecijos Marco Polo oro uosto atvykimo salėje, Venecijos Santa Lucia geležinkelio stotis, Piazzale Roma, ir Venecijos kruizų terminalas. Ji sumaniai buvo dedamas sričių transportu. Tai daro tai idealus pasirinkimas lašas ir eiti.

Milano į Veneciją bilietai

Paduvos į Veneciją bilietai

Bolonijos į Veneciją bilietai

Romos į Veneciją bilietai

 

Left Luggage Locations in Italy

 

išvada

Kai keliaujate į Italiją, ir jums reikia kairės bagažo vietas, todėl labai svarbu iš anksto patikrinti pagal jūsų maršrutas. Patikrinkite kartų, patikrinkite svorio apribojimus, ir patikrinkite išlaidas, Būk pasiruošęs! Svarbiausia, patinka Italija, Bagažo nemokamai.

 

Klijuoti su Išsaugoti traukinį norėdami rasti geriausius bilietų variantus už geriausias įmanomas kainas!

 

 

Ar jūs norite įdėti mūsų bloge “Kairiojo bagažo vietos Italijoje ir kaip juos rasti” į jūsų svetainę? Galite imtis savo nuotraukas ir tekstą ir duoti mums kreditą su nuoroda į šį bloge. Arba spauskite čia: hTTPS://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/left-luggage-locations-italy/ ?lang=lt Visiem, kas noklusina, tacu- (Slinkite žemyn šiek tiek pamatyti Įterpti kodą)