Skaitymo laikas: 7 protokolas
(Atnaujinta: 04/11/2022)

Vienas iš populiariausių maršrutų keliauti po Europą iš Londono į Amsterdamą, greitas kelionė su daugiau nei 4 milijono keleivių, teikiančių žygį kasmet. Svarbiausias transportavimo būdas yra traukinys per „Eurostar“, greitųjų geležinkelių jungiantis dvi Europos sostines. Šis maršrutas, kuris buvo atidarytas 2018, išlieka geras pasirinkimas tiems, kurie nori sutaupyti pinigų ir džiaugtis patogumą, kad geležinkelių kelionės suteikia.

žemiau, galite rasti visą informaciją, kurios jums prireiks norint valdyti savo kelionę į Londoną į Amsterdamą „Eurostar“.

"Eurostar" traukinių Times "iš Londono į Amsterdamą

"Eurostar" veikia dažnai, su iki 16 Išvyksta per dieną, priklausomai nuo švenčių ir savaitgaliais. Pirmasis traukinys iš Londono į Amsterdamą bet kurią dieną išvyksta iš Londono Šv. Pancras at 07:16 ir trunka iš viso 3 valandos ir 55 protokolas, atvyksta į Amsterdamo centrinę ne 12:11 (Amsterdamas Centraal yra olandų vardas Amsterdamo centrinės stoties). Tai dažnai yra vienas iš pigiausių bilietų turimų, Taigi, jei nesate nelinkęs ankstaus ryto galite sutaupyti šiek tiek pinigų ir galvą į aušros pertraukos.

Maršruto datos yra beveik niekada valandą, kuri palieka jums daug galimybių nusileidimo laikus. Paskutinis traukinys naktį išvyksta 17:16 ir baigiasi 22:11, kuris yra tiesiog pakankamai laiko mėgautis vėlai naktį užkandis Olandijos sostinėje. Patikrinkite mūsų svetainėje, kurį galite rasti mygtuką ekrano teisę arba tiesiog spustelėkite SaveATrain.com, viso Londono - Amsterdamo „Eurostar“ tvarkaraštis.

Londono į Briuselį traukinių kainos

Londono į Paryžių traukinio kainos

Ženeva į Londonas traukinių kainos

Londono į Amsterdamą traukinių kainos

 

amsterdam canal on a sunny day

 

Užsakymo Jūsų bilietą Eurostar

Visuose „Eurostar“ traukinio bilietuose yra mažiausiai du vienetai bagažas ir rankinę. Jei keliaujate su gana bagažo daug, taip pat galite pasirinkti bilietą leidžia atsinešti daugiau daiktų. Nors biudžeto oro linijų gali imti mažiau už savo pradinių mieste, Bagažo mokesčiai ir sėdynė pasirinkimas mokesčiai greitai pridėti, o tai reiškia, jūs galų gale moka daugiau už visai daug mažiau.

Bilietų kainos į šią Londoną į Amsterdamą „Eurostar“ kelionėje linkę smarkiai svyruoti, todėl rekomenduojame pirkti bilietus, kai jūs galėsite. apskritai, Šie bilietai pradėti pardavinėti tris mėnesius iš anksto, nors kartais jūs galite juos rasti iki šešių mėnesių prieš jūsų kelionės datą. Mes rekomenduojame naudoti mūsų Išsaugoti traukinys pasaulyje traukinių bilietai svetainė rasti ir užsisakyti traukinio bilietus, kuri automatiškai ieško visų turimų atsargų, kad gautumėte galimą kainą, garantuojama.

Amsterdamas į Londoną traukinio kainos

Roterdamas į Londoną traukinių kainos

Paryžius į Londoną traukinių kainos

Briuselis - Londonas traukinių kainos

 

Bilietų į Londoną ir Amsterdamą „Eurostar“ traukiniu kainos ir tipai

"Eurostar" traukinys veikia trijų klasės kajutės, priklausomai nuo jūsų biudžeto. Tiems, tiesiog nori gauti iš vienos vietos į kitą, antros klasės bilietai jūsų geriausias variantas. Tie verslo kelionės gali vietoj renkasi Standartinė Premier "arba Verslo Premier bilietą, kurie abu leidžia jums sėdėti pirmos klasės trenerių ir pateikti maistą savo kelionės metu.

Kaip mes minėta anksčiau, kainų skiriasi pagal savo kelionės datas, todėl norėsite užsisakyti traukinio bilietą, kai tik atsiras laisvų vietų. Jei knygos pakankamai toli iš anksto, jums bus ieškote mokėti apie 92 dolerių į abi puses, arba apie 46 dolerių į vieną pusę. Laukiama, kol paskutinę minutę gali vairuoti kainas sky-high, su sąnaudos beveik dvigubai vėliau perkate bilietą.

Turėkite omenyje, kad nuo gegužės, tiesioginis traukinys iš Amsterdamo centrinės stoties į London St. Pancras bus pradės veikti, kuri bus jums sutaupyti keletą valandų keliavimo laiko savo grįžimo. Taip pat pradeda tiesioginiai paslaugos Roterdamas. Šios paslaugos taip pat bus pigiau nei dabartinės kainos.

bilieto kaina tipas patogumai Apribojimai
Antra klasė
 • 2 bagažą ir viena ranka maišo įtraukti
 • Sėdynės pasirinkimas prieinama po užsakymo
 • Maisto galima įsigyti
Negrąžinamas. Prieš traukinių išvykimo, galite pasikeisti savo bilietą. Kaita mokestis 40 taikoma euro ir kaina skiriasi. Jei naujas bilietas yra pigesnis nei originalus bilieto, kainų skirtumas nebus grąžinamas.
Standartinė premjeras
 • 2 bagažą ir viena ranka maišo įtraukti
 • Modernizuota sėdynės funkcija daugiau vietos kojoms ir aukščiausios kokybės patirtį
 • Šviesos rupiniai ir gėrimai bus įteiktas savo sėdyne
Negrąžinamas. Prieš traukinių išvykimo, galite pasikeisti savo bilietą. Kaita mokestis 50 taikoma euro ir kaina skiriasi. Jei naujas bilietas yra pigesnis nei originalus bilieto, kainų skirtumas nebus grąžinamas.
Verslo premjeras
 • 3 bagažą ir viena ranka maišo įtraukti
 • Modernizuota sėdynės funkcija daugiau vietos kojoms ir aukščiausios kokybės patirtį
 • Chef suprojektuoti patiekalai ir šampanas bus įteiktas savo sėdyne
 • Prieiga prie išskirtinio lounge prieš išvykimą
 • Taksi Užsakymo paslaugos yra prieinamos
 • Nemokama atšaukimai ir neribotas keitimasis iki 60 dienų po išvykimo visų maršrutų tarp Jungtinėje Karalystėje, Prancūzija ir Belgija.
 • Nemokama atšaukimai ir neribotas keitimasis iki išvykimo dėl tiesioginio maršruto tarp JK ir Nyderlanduose, plius nemokama mainai dėl netiesioginių maršrutu (Thalys "/" Eurostar "per Briuselį) iki išvykimo.

Verta paminėti, kad "Eurostar" yra neprieinama tiems, kurie surengs traukinio bilietą, Taigi, jei jūs norite, kad ši kelionė viliojantis ir už prieinamą kainą, nusipirkti traukinio bilietą iš anksto. Čia galite rasti traukiniai bilietus internetu įvairių svetainių, Nors tose svetainėse yra padidintos „Eurostar“ traukinių bilietų kainos, palyginti su Išsaugoti traukinys svetainę.

Kai sostinėje, galite prijungti pirmyn per įvairių Amsterdamo traukinių skaičius. Greitaeigių traukinių paslaugos taip pat siūlomos daugelyje vietų visame žemyne.

Brėmenas į Amsterdamas traukinių kainos

Hanoveris į Amsterdamas traukinių kainos

Bylefeldas į Amsterdamas traukinių kainos

Hamburgas į Amsterdamas traukinių kainos

 

„Eurostar“ traukinyje iš Londono į Amsterdamą

Kai laive, Bendras kelionės laikas iš Londono į Amsterdamą traukiniu yra maždaug 3 valandos ir 52 protokolas. Kartu su savo iš anksto išvykimo atvykus, Jūsų bendras kelionės laikas bus maždaug 4.5 valandų.

Pati traukinys yra standartinis krėslų, taip pat lentelių, kurios leidžia jums dirbti ir valgyti su lengvumu. Tai yra linkę užsakyti anksti, nors, todėl įsitikinkite, kad pasirinkti iš anksto, jei tai, ką jūs norite. Nepriklausomai nuo to, kur tu sėdi, jūs garantuotai turi gerą vietos kojoms ir kištukai įkrauti savo prietaisus.

Kaip minėta anksčiau, ten nemokamai "Wi-Fi laive, todėl jūs galite suspėti su visais savo elektroninį paštą ir socialinės žiniasklaidos poreikius. Priklausomai nuo jūsų bilieto, Taip pat galite užsukti į valgomojo treneriu, kur galima rasti maisto, gėrimai ir užkandžiai. Jei sėdi pirmos klasės salone, maisto bus atnešė tiesiai į jūsų sėdynės.

Atvykus, nereikia eiti per pasų kontrolę, nors po Brexit ir Jungtinėje Karalystėje pašalinimas iš ES šios paslaugos gali keistis. Būtinai patikrinkite vietinius įstatymus, prieš jums pradėti savo kelionę.

Londono į Antverpeną traukinių kainos

Londonas į Lilis traukinys kainos

Strasbūras į Londonas traukinių kainos

Londono į Roterdamą traukinių kainos

 

london to amsterdam by the eurostar train e320

 

Kodėl Kelionės Europa Traukiniu?

Žinoma, realus klausimas yra, kodėl būtent Europa yra geriausios patirties per keliones traukiniu – po visko, tai gerai prijungtas žemynas yra lengvai traversable lėktuvu, automobilis, ar autobusu. Tačiau, yra keletas dalykų, kaip romantiška, kaip laukinių dekoracijos jūsų langą ant traukiniu, ir pirmą kartą keliautojų ten beveik nieko patogiau nei hopping traukinyje tik prieš tai nukrypsta. Tai giliai Priešingai Europos oro uostų, kur Išplėstinė Registracijos laikas yra perteklius dvi valandas ir jums praleisti daugiau laiko ir pinigų, jungiamas prie oro uosto vietoje.

Kalbant apie kelionių metu, Europa garsėja savo greitųjų geležinkelių, kuri gerokai lenkia jos užbaigimas greitkelių. Traukiniai visame žemyne ​​yra greitas ir dažnai tiesioginis, o tai reiškia mažiau laiko darbą vykti daugiau laiko, analizuojančią.

Traukinių stotys taip pat turi būti gerai įsikūrusi naudos, nes jie dažnai pastatyta miesto centre viduje. Jie paprastai teikia kelis išvykimo kartus per dieną tūkstančiai maršrutų, o tai reiškia, jūs visada turite kelionėms variantą.

Pagaliau, traukinių bilietai yra labiau įskaičiuota, kad būtų galima pareikšti bagažą ir pasirinkti savo vietas nemokant Padorus papildomų mokesčių.

Visa tai yra pasakyti, kad, o Europa turi daug galimybių keliautojų, nieko pranoksta gerą seną kelionę traukiniu.

Frankfurtas į Londoną traukinių kainos

Miunchenas į Londonas traukinio kainos

Traukinių į Londoną kainos

Marselio į Londonas traukinio kainos

 

Užsisakykite bilietus su sutaupykite traukiniu į Londoną į Amsterdamą traukiniu

Ieškoti mūsų svetainėje rezervuoti bilietus į visus geriausios Europos miestai, įskirtinai Belgija, Italija, Šveicarija, ir Jungtinė Karalystė (įskaitant traukinį iš Londono į Amsterdamą su „Eurostar“). Mūsų paieškos sistema yra skirta taupyti pinigus į visus bilietus ir neįskaičiuoti jokių užsakymo mokesčių. Mes tai lengva jums pirkti priimdami kelis būdus mokėti, įskaitant kreditines korteles, giropay, „iDeal“, ir daug daugiau.

Taigi, Koks bebūtų Jūsų kelionės, ar jūs keliaujate vienas ar su kitais, Skirkite kelias minutes traukinių bilietų paieškai „Save a Train“, kuris siūlo mažiausias kainas, garantuojama.

 

Žvelgiant į knygos? Imk 3 minutes ir rasti bilietą savo Londono į Amsterdamą traukiniu apie www.saveatrain.com . Užpildykite datą ir laiką, kad jūs norėtumėte keliauti, ir mes pateiksime jums geriausią kainos Jūsų kelionę.

 

Ar norite įterpti mūsų tinklaraščio įrašą į savo svetainę?? Paspauskite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Flondon-amsterdam-direct-train%2F%3Flang%3Dlt – (Slinkite žemyn norėdami pamatyti Įterpti kodą)