Skaitymo laikas: 6 protokolas
(Atnaujinta: 05/11/2021)

Nuo Europos pilių ir senovės senamiesčių iki jaudinančio Honkongo, šie 7 meilės vietos visame pasaulyje privers jūsų meilę pakilti. Šie 7 meilės vietos yra puiki vieta nuostabiam jūsų meilės istorijos skyriui, ir atgaivinti magiją.

 

1. Romantiškiausias meilės tikslas visame pasaulyje: Paryžius

Jei ieškote „meilės“ žodyne sinonimų, rasite Paryžių parašytą didelėmis raidėmis. Jo nepaaiškinamas žavesys, grožis naktį, konditerija, ir daugybė vietų romantiškoms nuotraukoms, paversti Paryžių viena iš 7 meilės vietų visame pasaulyje.

Pasivaikščiojimas po nuostabų La Marais rajoną, klausydamas gatvės muzikos, ar surengti iškylą gražiausiose vietose, Paryžius yra romantikos įsikūnijimas. Taip, gali nenuostabu, kad Paryžius yra viršūnė medaus mėnesio kelionės tikslas Europoje, ir galite pagalvoti, kad visos romantiškos vietos bus pilnai užsakytos. Tačiau, šis puikus miestas yra pilnas dėmių, kur tu gali rėkti savo meilę, arba užfiksuokite momentą be turistų. Paryžius neabejotinai yra didžiausias meilės miestas, visoms poroms, visomis vaivorykštės spalvomis.

Romantiškiausia Paryžiuje

Klaidžiokite po „Musee Carnavalet“, pabučiuoti į Saint-Martin kanalą, ir mėgaukitės romantišku pikniku žymioje „Champs de Mars“ erdvėje.

Amsterdamas į Paryžių su traukiniu

Londonas į Paryžių su traukiniu

Roterdamas į Paryžių su traukiniu

Briuselis į Paryžių su traukiniu

 

A wedding in paris is the most romantic love destination on the planet

2. Geriausias meilės tikslas Italijoje: Venecija

Nors Venecija yra vienas iš labiausiai turistų lankomų miestų Europoje, rasite daug paslėptų vietų, kur pasidalinti gelato ar pica. Miesto tiltai nukels jus ir jūsų mylimąjį į užmušto kelio kampelius, alėjos, ir vietiniai restoranai, kur galėtum praryti Italų virtuvė, ir skrebučius, kad pamiltų itališką vyną ar „Aperol“.

Puiki romantinė diena Venecijoje prasidės tyrinėjant daugybę tiltų. Tada, galėtum praryti picą 2 ir gelato. Vizitą rekomenduojama palikti 2 žavingos Burano ir Murano salos, antrai dienos pusei, išvykus miniai turistų. Tokiu būdu, jūs turėsite visas salas sau, romantiškoms nuotraukoms.

Romantiškiausi dalykai, kuriuos reikia nuveikti Venecijoje

Klaidžiokite po Dorsoduro, vietinis rajonas, arba papietauti „Cantina Do Spade“, kur Casanova įprato vakarieniauti. Tada, galėtum romantiškai papietauti kvapą gniaužiančioje Burano saloje, ir mėgautis važiavimu gondola saulėlydžio metu. Savo romantiškas atostogas galėtumėte pradėti nuo romantiška kelionė traukiniu nuo Londono ar Šveicarijos iki Venecijos.

Florencija į Milaną Su traukiniu

Florencija į Veneciją su traukiniu

Milanas į Florenciją su traukiniu

Venecija į Milaną su traukiniu

 

Romantic Love Gondola ride in Venice

 

3. Meilės paskirties vietos Europoje: Komo ežeras

Saulė leidžiasi Alpėse, atspindintis ežere, o jūs vaikštinėjate kartu su savo mylimuoju Įsimylėjėlių pasivaikščiojimas, įsimylėjėlių takas Varenoje. Tikrai sutiksite, kad tai daro Komo ežeras - nepamirštama meilės vieta už romantišką pabėgimą 2.

Be žavingo Varenos miesto, Bellagio, ir „Vezio“ atsiveria įspūdingi Komo ežero vaizdai ir daugybė romantiškų vietų.

Romantiškiausi dalykai, kuriuos reikia nuveikti Komo ežere

Mėgaukitės super romantišku pasivaikščiojimu Lari kalnuose iki magiškos iškylos Monte Crocione. Jei esate adrenaliną mėgstanti pora, tada skrydis vandens lėktuvu virš ežero pažadins tuos drugelius!

Iš Florencijos į Komą su traukiniu

Milanas į Komą su traukiniu

Turinas į Komą su traukiniu

Iš Genujos į Komą su traukiniu

 

A couple sitting by lake Como lake

 

4. Meilės paskirties vietos Kinijoje: Honkongas

modernus, jaudinantis, ir žavi, Honkongas yra vienas romantiškiausių miestų pasaulyje. Į miesto dangoraižiai, ir salos, pasiūlykite nuostabių vaizdų vietų nuotraukoms, kurios užfiksuos jūsų meilę. Honkongas yra puikus dienos ir nakties šviesoje, saulėlydis ir saulėtekis, siūlanti daug romantiškos veiklos, dėl atpalaiduojančios atostogos dviems, ar epinis nuotykis, įdėdamas jį į viršų 7 meilės vietų visame pasaulyje.

Daugiausia romantiškų dalykų veikia Honkonge

Puiki romantinė diena prasidės kruizu po Viktorijos uostą, ar iškylą Repulse Bay smėlio paplūdimiuose. Po pietų, galite lankyti privačią maisto gaminimo klasę, ir pabaigai pakelkite akinius, kad mylėtumėte saulėlydžio metu.

 

 

5. Meilės tikslas visame pasaulyje: Austrija

Austrija, pilių kraštas, nuostabūs sodai, ir kerintys miestai, yra populiari meilės vieta Europoje. Jei norite pabėgti nuo minios, tada Halstatt yra puikus tikslas, be kitų nuostabios dienos išvykos ​​iš Vienos.

Nuostabūs gamtos draustiniai, pavyzdžiui, Insbrukeris, siūlo nuostabiausius Austrijos kalnų ir slėnio vaizdus, romantiškam žygiui. Papildomai, žavūs senovės miestai, kurie yra puiki vieta linksmai pasibaigusiems legendiniams meilės pasakojimams. Tačiau, jei jums labiau patinka miesto pabėgimas, tada Viena yra ideali vieta romantiškam savaitgaliui. Be to, Viena yra viena iš labiausiai LGBT draugiškų vietų visame pasaulyje, todėl laukia visų porų, esant bet kokiam santykių statusui, ir tiesiog lauki tavęs ir tavo kito.

Romantiškiausi dalykai, kuriuos reikia nuveikti Austrijoje

Romantiška diena Austrijoje prasidės austrišku štrudeliu pusryčiams vietinėje kavinėje. Tada, eikite pasivaikščioti į Austrijos sodą ar pilį. Papildomai, jei esate sportiška pora, tada žygis Austrijos Alpėse, bus idealu.

Zalcburgas į Vieną su traukiniu

Miunchenas į Vieną su traukiniu

Gracas į Vieną su traukiniu

Praha - Viena su traukiniu

 

A couple sitting in a valley in austria watching the mountains

 

6. Meilės paskirties vietos visame pasaulyje: Praha

Smulki ir žavi, Praha yra baisiai romantiška ir teisėtai užima vietą mūsų 7 geriausios meilės vietos pasaulyje. Taip, jame gausu turistų, bet yra daugybė apžvalgos taškų ir žalių parkų, kad išvengtų minios keliautojų, ir vis dar mėgautis geriausia senoji Praha.

Mieli maži barai, didingi tiltai, ir Mala Strana kaimynystė yra puiki romantikos vieta. Nors Praha yra viena iš populiariausių vietų Europoje, yra gana daug paslėptų dėmių; žavinga Mala Strana apylinkė, ir parkas su vaizdu į miestą, Palacky tiltas, yra tik a nedaugelis paslėptų romantikų.

Romantiškiausi dalykai, kuriuos reikia nuveikti Prahoje

Pasivaikščiojimas Malos Stranoje, alaus prie Vltavos upės, vakarienė su vaizdu į miestą, ir kokteiliai bare „Hemingway“.

Niurnbergas į Prahą su traukiniu

Miunchenas į Prahą su traukiniu

Berlynas į Prahą su traukiniu

Viena - Praha su traukiniu

 

A couple strolling and holding hands on the streets of Prague

 

7. Meilės paskirties vietos visame pasaulyje: Ežerų rajonas Anglijoje

Kai vieta įkvėpė romantinę Williamo Woodswortho poeziją, tada tai yra svarbiausia meilės vieta. Iš tikrųjų, pamatysite, kad ežero žemė Vakarų Anglijoje yra nepaprastai romantiška. Ačiū 6 Anglijos kaimo ir kraštovaizdžio gamtos draustiniai, ir 16 kvapą gniaužiantys ežerai.

Įsikūręs Kambrijos regione, ežerų kraštas yra vienas gražiausių Anglijos regionų. Todėl, žygiuodamas kalvomis, prie ežerų ir dervų, yra vienas romantiškiausių dalykų, kuriuos reikia padaryti pasaulyje. Pajusite, kaip žengiate į stebuklingą Jane Austen romaną, kur meilė nepaiso visų kliūčių.

Romantiškiausios Kambrijos vietos

Keswicko ežeras, nuostabiam žygiui į iškylą prie ežero. Papildomai, Helvellyn viršūnė, ir krioklys yra visiškai svajingos vietos dviems.

Amsterdamas į Londoną su traukiniu

Paryžius į Londoną su traukiniu

Berlynas į Londoną su traukiniu

Briuselis į Londoną su traukiniu

 

England love destination

 

Šie 7 meilės kryptys yra nuostabios vietos jūsų santykiams pagardinti. čia Išsaugoti traukinį, mielai jums padėsime suplanuoti romantišką poilsį į šias svajingas ir jaudinančias meilės vietas.

 

 

Ar norite į savo svetainę įterpti mūsų tinklaraščio įrašą „7 meilės vietos visame pasaulyje“? Galite imtis savo nuotraukas ir tekstą, ir mums duoti kreditą su nuorodą į šį dienoraštį. Arba spauskite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Flt%2Flove-destinations-worldwide%2F– (Slinkite žemyn šiek tiek pamatyti Įterpti kodą)