Skaitymo laikas: 5 protokolas
(Atnaujinta: 12/11/2021)

Milanas į Romos traukiniu ar Romos į Milaną yra lengvas ir efektyvus patirtis. Jau nekalbant gražus! Galite pasiimti a pigiau traukinys kuris gali užtrukti ilgiau nei 3 valandomis, tačiau traukiniai iš Milano į Romą leidžia nušokti būtini sustojimai tyrinėti. Arba galite šokti į „Trenitalia“ greitąjį „Freccia“ traukinį, kuri užtrunka tik 3 valandos ir 3 protokolas, daug mažiau nei per visą kelionę lėktuvu! Kad ir ką nuspręstumėte, šis trumpas vadovas padės jums priimti geriausią sprendimą sau ir kelionei!

Faktai:

  1. Kelionės atstumas: 297 mylios
  2. Greičiausias laikas: 3h:03m
  3. Kasdien traukiniai: 89
  4. Traukinio bilietai į Milaną į Romą prasideda nuo :$51
  5. Geriausi traukinio bilietą teikėjas: Išsaugoti Traukinys žinoma

 

Milanas Roma Traukiniu & Roma į Milaną Traukiniu: Dekoracijos

Pasiruoškite patirti kai tikrai puikus peizažas kaip jums važinėti į pietus per Italiją Lombardijos, Emilija-Romanija, Toskana regionai. Daugelis Trenitalia Freccia AV traukinių sustojimas Bolonijoje, Padujos arba Genuja pakeliui į Romą. Greičiau maršrutai, Jums nebus reikalaujama persėsti į kitą traukinį. Tačiau, Jei keliaujate lėčiau ir mažiau brangus regioniniu traukiniu, jums gali būti reikalaujama, kad pervedimas iš vieno traukinio į kitą. Jei esate ne skubėti ir norite, kad labiausiai savo Milano į Romą Traukiniu kelionė, tuomet mes rekomenduojame šią parinktį. Čia yra renginiai!

1. Lombardija

Su Milan, kaip savo kapitalą, tai nenuostabu, kad lankytojai plūsta į savo milijonus į Lombardija Kiekvienais metais. Tačiau be mados mėgstamiausią, daug daugiau turi-aplankyti vietas Lombardijos regiono Italijoje verkia bus lankomasi.

Yra daugybė dalykų, kuriuos reikia padaryti šiame regione; Admiring įdubusių pilys vaizdingi ežerai, lankymūsi smuikas seminarai, istorinių miestų, buvo nustebinti tuo, meno ir architektūros Mantujos - Lombardija tikrai pakuočių Punch lankytojams.

Milano į Mantua traukinio bilietas

Turino į Mantua traukinio bilietas

Paduvos į Mantua traukinio bilietas

Venecijos į Mantua traukinio bilietas

 

2. Emilija-Romanija

Mes tikime Emilija-Romanija lengvai rungtynes ​​daugiau švenčiama Toskanos ir Lombardijos ir pasiūlymai temptingly prieinamą variantų atrakcionų valgo ir apgyvendinimas. tai yra į Milano į Romą Traukiniu kelionė geriausiai saugoma paslaptis mūsų nuomone, bet ir iš Romos į Milaną traukiniu! Nušokti šiuo stotis ir eiti tyrinėti!

Bolonijoje Modena traukiniai

Venecija Modena traukiniai

Genuja Modena traukiniai

Florencija Modena traukiniai

Emilia Romagna on the way from Milan to Rome By Train

 

3. Bolonija

Yra tiek daug dalykų daryti Bolonijos keliaudami iš Milanas į Romą su „Trenitalia“ traukiniais. Mes rekomenduojame, kaip vienas iš geriausių vietų, kad mano šokinėja ne. Lipti viduramžių bokštai, knyga įdomus maisto turai. Jei norite likti šiek tiek ilgiau tai daro didelę bazę tyrinėti kitos lankytinos vietos regione.

Venecijos į Boloniją traukinio bilietas

Florencijos į Bolonijos traukinio bilietas

Romos į Boloniją traukinio bilietas

Milano - Bolonijos traukinio bilietas

Bologna on the way from Milan to Rome By Train

 

4. Padujos

Mažiau nei 30 minučių kelio automobiliu Greitasis traukinys iš Venecijos, Daugelis lankytojų pernelyg dažnai nepaiso Padujos. dar, jis leidžia daug dienų kelionę iš Venecijos, siūlo žvilgsnis į turtinga istorija iš miesto, kad kažkada buvo galingas savivaldybė.

Namo Italija, antras seniausias universitetas, įkurtas 1222, Padujos išsaugojo nuotaikingas atmosferą miesto universitete, su gyva aikščių ir arkadowym gatvėse, daug kavinių ir barų, kur visur Taupyti yra Norim papročių kaip dieną vėjai į vakarą. Nepraleisk!

Milanas Padua traukiniai

Verona Padua traukiniai

Bolonija į Padua traukiniai

Bergamas į Padua traukiniai

Padua Italy

 

5. Genuja

Už kiekvienas keliaudami Milanas į Romą su „Trenitalia“ traukiniais arba atvirkščiai ir yra ieškote labai sluoksniuotos, dažnai nelakuotas, ir drąsiai autentiška kelionės patirtis.

Mes rekomenduojame jums galvą Genuja (kuris, kaip ir Venecija, kažkada buvo galinga jūrų respublika) fronting Ligūrijos Jūros. Siūlo daugiau žalio ir realią patirtį, gauti neskiestą prasme istorija, ir patirkite turtingą miesto meno sceną ir išsiskiria architektūra. Vienas iš svarbiausių priežasčių, mums patinka tai, kad daug yra tai, kad yra didelis menas ir muziejai yra uncrowded! Jūs galite rasti Caravaggio kūrinių, Van Dyckas. Rubensas, Durer ir Veronese Palazzo Bianco ir Palazzo Rosso ir ogle kitų Senojo Pasaulio šedevrų daug orientyrai, kaip Palazzo Reale ir Galleria Nazionale di Palazzo Spinola. Taip pat yra bauda pavyzdžiai genujos pasaulyje meno Mokyklos, garsių 17 amžiaus, Palazzo Blanco.

Milanas Genuja traukiniai

Roma Genuja traukiniai

Florencija Genuja traukiniai

Venecija Genuja traukiniai

Genoa Italy

 

Milanas Roma & Roma į Milaną Traukinys Times "

„Trenitalia“ greitaeigė Greitaeigė (APIE) traukiniai palikti Milano centrinės stoties vieną ar du kartus per valandą Roma Termini stoties - vidurkius 90 traukinių per dieną. Ankstyviausi Trenitalia traukinys išvyksta Centrinė Milano stotis 5:00 esu. Paskutinis traukinys į Romą lapai Milanas ne 11:18 p.m.

Prisimink tai savaitgaliais ir švenčių dienomis paprastai reiškia rečiau aptarnavimą ir kartais ilgiau kelionės kartus.

Milano - Romos traukinio bilietas

Roma į Milaną traukinio bilietas

Patogumai „Freccia“ traukiniuose tarp Milano <> Roma

Daugelis Trenitalias Frecciargento AV traukinių kasdien nukeliauja tarp Milano ir Romos per trumpą laiką 3 valandos ir 3 protokolas, keliauti iki 155 mylios / 250 kilometrų per valandą.

Italijos greitųjų traukinių bilietai turi puikių priedų. Elektros lizdai jūsų vietoje, kad būtų galima įkrauti įrenginius, taip pat „WiFi“ traukiniuose „Frecciarossa“ ir „Frecciargento“. Tačiau, signalas kris, kol esate viduje tuneliai ir stotyse. Kiekviename traukinyje maisto mašinoje galite turėti puikią itališką kavinę. Taip pat maisto krepšelį, kuris atneša užkandžiai, sumuštiniai, ir gėrimų į savo vietą. Kiekvieno automobilio gale, rasite tualetas ir daug lentynų saugoti didelis bagažo.

Paruoškite savo rankines ir apžiūrėkite Milaną iki Romos su „Trenitalia“ traukiniais ar atvirkščiai – Roma į Milaną traukiniu 3 Valandos? Nepriklausomai pasirinkti, Užsisakykite traukinio bilietus per kelias minutes naudodamiesi Išsaugoti traukinį!

 

 

Ar jūs norite įdėti mūsų bloge “Milanas į Romą su „Trenitalia“ traukiniais” į jūsų svetainę? Galite imtis savo nuotraukas ir tekstą, ir mums duoti kreditą su nuorodą į šį dienoraštį. Arba spauskite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fmilan-rome-train%2F%3Flang%3Dlt – (Slinkite žemyn šiek tiek pamatyti Įterpti kodą)