Skaitymo laikas: 3 protokolas
(Atnaujinta: 27/05/2022)

Mėgėjai šiuolaikinio meno turite daug vietų aplankyti Europoje. Su tokia pasirinkimo turtas, turbūt sunkiausia dalis yra pasirinkti Kelionės tikslas. Tačiau, jei jūs ieškote apsilankymas Europos Prime hotspots meninio tyrinėjimo, kodėl gi ne planuoti savo kelionę aplink jį? Su kai kuriais gerai suplanuota traukinys važiuoja, galite aplankyti visus mūsų viršų kirtikliai šiuolaikinio meno galerijų Europoje:

 

Tate Modern "meno galerija, Londonas, Anglija

Tate'as Šiuolaikinio Meno galerija in Londonas yra vienas iš populiariausių šiuolaikinių modernių meno galerijose Europoje. Tai ne tik vienas aplankyti miestą, kuris gali pasigirti daugiau nei 1,000 galerijos. Tačiau, jis yra vienas, kad yra labiausiai populiarus turistai. Tate Modern "iš pradžių buvo dalis Tate galerijoje, kuri įkurta 1897. Su laiku, "Tate pradėjo plėsti ir 2000 buvo suskirstyti į keturias skirtingas galerijų. Iš šių keturių, Tate Modern "yra vienas su daugeliu apsilankymų, ir namų daugiau nei tik meno kūrinius. Jei norite patirti Londono meno sceną sau, galite lengvai pasiekti miesto traukiniu nuo daugumos pagrindinių Europos miestai.

Amsterdamas į Londoną traukiniai

Paryžius į Londoną traukiniai

Berlyno į Londoną traukiniai

Briuselis į Londonas traukiniai

 

 

Nacionalinė galerija modernaus ir šiuolaikinio meno, Roma, Italija

vadinamas Nacionalinė galerija Modernaus ir šiuolaikinio meno italų, Ši meno galerija Roma turi viską, ko reikia. Ir tai neseniai gavo naują išvaizdą, taip, kad menas gali išsiskirti dar parodose. Šioje galerijoje yra unikali savo būdo pateikimo. Tai daugiau dėmesio temų, spalvos ir formos, nei epochų ir stilių panašumas. Tai leidžia kiekvienas lankytojas patirti meną nauja, unikalus būdas, užtikrinti, kad šis vizitas bus įsimintina. Roma yra puikus miestas aplankyti traukiniu. Yra šiek tiek vaizdingų maršrutų galite patirti kelią daugiau Italijos.

Florencija į Romą traukiniai

Neapolis į Romą traukiniai

Florencija Piza traukiniai

Roma Venecija traukiniai

 

Kunsthalle Ciurichas, Šveicarija

Kunsthalle Zurich Building

 

Šveicarijos šiuolaikinio ir modernaus meno scena ant ir energingas, su daug galerijos išlaikyti jį gyvą. Vienas, kad dažnai rekomenduojama aplankyti yra Kunsthalle Ciurichas. Jis turi laikinus eksponatų, kad niekada nepavyks intriga lankytojas. Šie dažni pokyčiai padės Kunsthalle išradinėti savo tapatybę kiekvieną kartą. Galite pasiekti Ciurichas traukiniu iš Miunchenas, Viena, taip pat kitų Europos miestų lankotės savo šiuolaikinio meno medžioti.

Miunchenas į Ciurichą traukiniai

Berlynas į Ciurichą traukiniai

Bazelis į Ciurichą traukiniai

Viena į Ciurichą traukiniai

 

Pompidu, Paryžius, Prancūzija

Pompidou in Paris is one of the Best Modern Art Galleries in Europe

Nėra šiuolaikinių meno galerijų turas Europoje yra visiškai be Lankymūsi Paryžius, Prancūzija. Tačiau, vietoj Luvras, rekomenduojame pozicijoje į Pompidou. Čia jūs rasite unikalų architektūros struktūrą su visa jo eskalatorių, Santechnika, ir plieno rėmas matomas išorėje. Bet patirtis nesibaigia, kaip Pompidou turi daugiau nei 50,000 dirba savo kolekciją. Tai vienas iš svarbiausių kolekcijų modernaus ir šiuolaikinio meno, kuris yra tikrai verta aplankyti. Gauk į Paryžių traukiniu iš Londono, Amsterdamas, Briuselis ir kitų miestų Europoje.

Amsterdamas į Paryžių traukiniai

Londonas Paryžius traukiniai

Roterdamas į Paryžių traukiniai

Briuselis į Paryžių traukiniai

 

 

Šiuolaikinio meno galerijos Europoje yra tikrai akyse matyti. Geriausia dalis apie planuojate meno orientuotas kelionę yra tai, kad visi šie miestai yra lengvai pasiekiamas traukiniu. Jei esate pasiruošęs eiti, Užsisakyti Traukinio Bilietus dabar ir mėgautis važiavimo!

 

 

Ar norite įterpti mūsų tinklaraščio įrašą į savo svetainę?, galite arba imtis savo nuotraukas ir tekstą ir tiesiog mums kreditą su nuoroda į šį bloge, arba paspauskite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fmodern-art-galleries-europe%2F%3Flang%3Dlt– (Slinkite žemyn šiek tiek pamatyti Įterpti kodą)