Skaitymo laikas: 7 protokolas
(Atnaujinta: 02/07/2021)

Vieni gražiausių vaizdų Europoje yra neįkainojami ir juos lengva pasiekti. Nepaisant to, kelionė į Europą gali būti gana brangi, jei neplanuojate iš anksto. Nors dauguma Europos sostinių padidins jūsų kelionės biudžetą, Europoje yra nemažai kelionių vietų, kurios yra visiškai prieinamos. Mūsų viršus 7 labiausiai įperkamos kelionės vietos Europoje yra visiškai tinkamos biudžetui ir neviršys 50 eurų per dieną vienam asmeniui.

Šie paslėpti brangakmeniai neatsilieka nuo grožio ir magijos, nei tokie miestai kaip Paryžius ir Berlynas.

 

1. Įperkamiausios vietos Europoje: Kelnas, Vokietija

Nors Vokietija yra gana brangi, Kelnas yra viena iš prieinamiausių lankytinų vietų Europoje. Nuo pigaus apgyvendinimo iki nemokamų žymių lankytinų vietų ir pigaus susisiekimo, Kelnas tikrai yra puiki miesto pertrauka variantas, jei keliaujate vienas ar planuojate šeimos kelionę eurais.

Šiame Vokietijos mieste gaminamas „Kolsch“ alus, tad vokiškų skanėstų galėjai paragauti tik už 1,30 euro. Nėra nieko maloniau, nei mėgautis puslankiu ant nuostabiosios Reino upės kranto, po dienos mieste. Būtinai eikite per „Ficshmarkt“, kad gautumėte į atvirukus panašių užfiksuotų elementų su spalvingais namais, ir tęskite senamiestį, Altstadt.

Papildomai, į garsiausias orientyras Vokietijoje, nuostabi Kelno katedra yra nemokama. Jo gotikinė architektūra, dažyti stiklo langai, ir upės vaizdai yra epiški. Jei tau patinka menas, tada Kelnas turi puikūs muziejai arba patrauklus gatvės menas Ehrenfelde. Ši sritis yra madinga Kelno dalis, vieta kavos ir derliaus nuėmimui.

Kaip matote, Kelnas yra nuostabus biudžetą taupantis miestas, į kurį reikia keliauti Europoje. Virš visko, geriausias dalykas yra efektyvus ir prieinamas transportas. Vokiečių transportas, traukinio bėgiai, ir tramvajus yra ypač patogūs ir efektyvūs, taigi sutaupote daug laiko keliaudami. Gauti dienos ar savaitės traukinio bilietą yra puikus būdas sutaupyti pinigų keliaujant.

Berlynas - Achenas traukinių kainos

Frankfurto į Kelno traukinių kainos

Dresdenas į Kelnas Traukinių kainos

Acheno ir Kelno traukinių kainos

 

Kelnas Vokietijoje yra prieinama vieta keliauti Europoje

 

2. naudotas, Belgija

Vafliai pusryčiams ir jūs esate pasirengęs tyrinėti visus 80 tiltai ir meilės ežeras, Minnewater. Briugė yra a nuostabus viduramžių miestas Belgijoje ir vienoje iš prieinamiausių lankytinų vietų Europoje. Nuo nepaprasto skaičiaus pilių iki a pasiplaukiojimas valtimi kanaluose, Briugėje yra daugybė prieinamų dalykų, traukiniu iš Briuselio.

Jei norite šiek tiek paplušėti, tada tikrai turėtumėte skirti laiko ir dalį dienos biudžeto šokoladui. Ieškokite „rankų darbo“ ženklo 50 iš šokolado parduotuvės mieste už geriausią Belgijos šokoladą.

Mažą Briugės dydį ir miesto planavimą labai lengva ištirti pėsčiomis, todėl neturėtumėte skirti laiko transportui. Faktiškai, puikus būdas ištirti miestą ir sužinoti apie jo kultūrą bei paveldą yra prisijungimas prie nemokamos ekskursijos pėsčiomis. Tokiu būdu galite gauti visų viešai neatskleistų patarimų apie prieinamus restoranus, suvenyrų pirkimas, ir geriausias būdas aplankyti pagrindines lankytinas vietas.

Amsterdamo į Briugę traukinių kainos

Traukinių kainos iš Briuselio į Briugę

Antverpenas į Briugę traukinių kainos

Iš Gento į Briugę traukinių kainos

 

kaip parduotuvės ir pastatai atrodo naktį Briugėje Belgijoje

 

3. Įperkamiausios vietos Europoje: Čekas Krumlovas, Čekijos Respublika

Čekija yra viena iš labiausiai prieinamų vietų keliauti Europoje, ir todėl mūsų sąraše yra puikus miestas Česky Krumlov. Šis spalvingas miestas yra patogus turistams ir visų pirma, biudžetą. Jums bus labai lengva tyrinėti ir mėgautis čekų virtuve, pilstomas alus, ir lankytinos vietos, išleidžiant praktiškai nieko iš jūsų kelionės biudžeto.

Pirmiausia, vakarieniauti labai pigu, ir galite rasti puikių pietų meniu, kuriuose siūlomas starteris, Pagrindinis patiekalas, ir alaus už juokingas kainas. Alus visoje Čekijos Respublikoje yra pigesnis už vandenį ir derinamas su garsiosiomis marinuotomis dešrelėmis, gavai sau puikią vakarienę.

Mieste taip pat yra nuostabių pilių ir sodų, kuriuose galima laisvai apsilankyti, ir jei norite užlipti už epinių vaizdų, tada įėjimo į bokštą mokestis yra mažesnis nei 5 eurų. Dar viena puiki galimybė apžiūrėti miestą yra prisijungimas prie nemokamos ekskursijos pėsčiomis ir susitikimo su kitais keliautojais ar užsisakymo Ekskursija po Cesky Krumlov privatų miestą gaujai. Tokiu būdu galėjai atrasti miesto paslaptis, legendos, ir patarimų, kaip padaryti nuostabią kelionę į pasakų kraštą.

Niurnbergas - Praha traukinių kainos

Miunchenas į Praha traukinių kainos

Berlyno į Prahą traukinių kainos

Vienos į Prahą traukinių kainos

 

4. Egeris, Vengrija

Vengrija yra viena iš pigiausių valstybių Europoje, ir yra daug daugiau ką pamatyti nei Budapeštas. Egeras yra nuostabus miestas, su terminėmis spyruoklėmis, Bukk Hungary's Nacionalinis parkas, ir gražių lankytinų vietų. Visi šie stebuklai galimi nepakenkiant kelionės biudžetui.

Egeras yra vienas iš garsių Vengrijos miestų ir jame skanus raudonasis vynas, įsikūręs tarp Bukk kalnų. Vaizdingi vaizdai natūralūs vaizdai suteikia puikią aplinką vyno degustacija po puikios žygių dienos gražiame Bukk parke ir atsipalaidavus natūraliuose šaltiniuose. Kadangi Vengrijoje yra vieni geriausių natūralių šaltinių Europoje, mirkti termose yra būtina.

Egeris puikiai tinka atpalaiduojančiam SPA savaitgaliui iš Budapešto. Pasirinkimas tarp vienos dienos kelionės ar jūsų pailsėjimas nuo Budapešto yra jūsų, tačiau šiame kerinčiame mieste rekomenduojame praleisti bent ilgąjį savaitgalį.

Vienos į Budapeštą traukinių kainos

Traukinių kainos iš Praha į Budapeštą

Miuncheno į Budapeštą traukinių kainos

Gracas į Budapeštą traukinių kainos

 

Egerio vengrija yra nežinoma vieta, kur galima keliauti Europoje

 

5. Įperkamiausios vietos Europoje: Cinque Terre, Italija

Ryškių spalvų namai, sėdėdamas palei gražųjį Sentiero Azzurro, paversti Cinque Terre architektūriniu italų stebuklu. Cinque Terre yra viena iš labiausiai prieinamų vietų keliauti Europoje ir Italijoje. Niekas nėra lyginamas su jausmu, kai keliaujate patogiai ir greitai 5 įspūdingos dėmės. Šis kelionės būdas sutaupo daug laiko ir pinigų naudojant „Cinque Terre“ traukinio kortelę.

Kalbant apie apgyvendinimą, kad La Spezia būtų jūsų kelionės pagrindas, yra puikus pasirinkimas. Tai gražus Italijos uostamiestis, kuriame yra daugybė nakvynės namų ir viešbučių.

Cinque Terre sezono metu būna gana užimtas ir brangus. Todėl, geriausia apsilankyti balandžio - birželio mėnesiais vasarai arba spalio - lapkričio mėnesiais pasigrožėti gamtos grožiu rudenį.

La Spezia į Riomaggiore traukinių kainas

Traukinių kainos iš Florencijos į Riomaggiore

Modena - Riomaggiore traukinių kainos

Livorno į Riomaggiore traukinių kainos

 

Cinque Terre, Italijos takas prie jūros

 

6. Viena, Austrija

Mocarto namai, Baroko architektūra, Šionbruno rūmai, ir žalias labirintas, Viena yra dieviška. Nors kai kurie gali pasakyti, kad tai brangu, kelionė į Austrijos sostinę yra visiškai įvykdoma ir nenukris toli nuo dienos kelionės biudžeto kitose Europos sostinėse, tokiose kaip Praha ar Budapeštas. Miestas pritaikytas turistams, kad galėtumėte grožėtis turtinga kultūra, virtuvė, ir Vienos gyvenimo žavesio, nepakenkiant savo gyvenimo santaupoms.

Austrijos sostinė yra viena iš prieinamiausių lankytinų vietų Europoje, dėka savo turistams palankių pasiūlymų. Pavyzdžiui, Vienos kortelė suteiks jums puikių nuolaidų muziejuose, atrakcionai, ir viešasis transportas. Papildomai, galite paragauti geriausio Vienos štrudelio kai kuriuose nuostabiuose Vienos restoranuose, per pietus. Daugelis restoranų ir kavinių siūlo 2-3 kursų rinkinys, kurio kaina nesiekia 10 €.

Naktį iš kultūros ir muzikos, daugelyje kavinių vyksta nemokami gyvos muzikos pasirodymai. bet, jei akys nukreiptos į naktį garsiojoje operoje, tada turėtumėte atkreipti dėmesį į bilietus į stovimą pasirodymą, nes jie yra žymiai pigesni už klasikinius operos bilietus.

Zalcburgas - Viena traukinių kainos

Miuncheno į Vieną traukinių kainos

Gracas - Viena traukinių kainos

Traukinių iš Praha į Vieną kainos

 

Viena yra labai prieinamos vietos keliauti Europoje

 

7. Įperkamiausios vietos Europoje: Normandija, Prancūzija

Auksiniai krantai, Joano iš Rueno lanko legendos, Mont St sala. Mišelio vienuolynas, yra tik keletas brangakmenių Normandijoje. Šis puikus regionas yra dviejų valandų kelionė nuo Paryžiaus, bet skirtingai nei Prancūzijos sostinė, tai yra viena iš labiausiai prieinamų vietų keliauti Prancūzijoje.

Normandija daugiausia žinoma dėl nusileidžiančių paplūdimių nuo Antrojo pasaulinio karo. tačiau, jame yra Etretato uolos, milžiniškų kalkakmenio uolų, kvapą gniaužiantis gamtos stebuklas. Vaizdingas Giverny kaimas, kuriame gyveno Claude'as Monet ir piešė garsiąsias lelijas, yra dar viena vieta, kurios nepraleisite kelionė į Normandiją.

sudaryti, Kelionės po Europą gali būti labai prieinamas nuotykis. Normandija, Cinque Terre, Viena, Egeris, naudotas, Kelnas, ir Česky Krumlov, yra 7 prieinamos kelionės kryptys Europoje. Mūsų patarimai neleis jums išleisti savo gyvybės gelbėjimo vienoms atostogoms ir užtikrins, kad turėtumėte įsimintiną ir ypatingą kelionę.

Traukinių kainos iš Paryžiaus į Ruaną

Paryžiaus - Lilio traukinių kainos

Ruano į Brestą traukinių kainos

Ruanas į Havrą traukinių kainos

 

Normandija, Prancūzijos paplūdimys ir jūra

 

čia Išsaugoti Traukinys, mes mielai padėsime jums traukiniu suplanuoti atostogas įperkamiausiose Europos vietose.

 

 

Ar norite į savo svetainę įterpti mūsų tinklaraščio įrašą „7 labiausiai prieinamos kelionės Europoje vietos“? Galite imtis savo nuotraukas ir tekstą, ir mums duoti kreditą su nuorodą į šį dienoraštį. Arba spauskite čia: hTTPS://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/most-affordable-places-europe/?lang=lt Visiem, kas noklusina, tacu- (Slinkite žemyn šiek tiek pamatyti Įterpti kodą)