Skaitymo laikas: 6 protokolas
(Atnaujinta: 25/02/2022)

Jei senovės šventyklų akmenys galėtų kalbėti, jie kalbės apie senovės civilizacijas, invazijos, kultūros, Ir meilė. Į 12 Dauguma senovės šventyklų visame pasaulyje yra gerai išsilaikiusios ir įspūdingos savo grožiu bei statula. Nuo faraonų šventyklų Egipte iki budistų ir induistų šventyklų Pietryčių Azijoje, šios senos šventyklos yra istoriniai brangakmeniai.

  • Geležinkelių transportas Ekologiškos būdas keliauti. Šis straipsnis yra parašyta, kad šviesti apie keliones traukiniu "Gelbėkit traukinys, Į Pigiausia traukinių bilietų svetainė Pasaulyje.

 

1. Seniausios šventyklos visame pasaulyje: Knoso rūmai

Bronzos amžiaus garbinimo vieta ir politinio gyvenimo centras, Knoso rūmai yra viena iš seniausių šventyklų visame pasaulyje. Knoso šventykla buvo Mino civilizacijos centras Kretoje. Be to, senovės šventykla yra viena iš geriausiai išsilaikiusių šventyklų pasaulyje.

buvo pastatyta pirmoji Knoso šventykla 1900 Kr., ant kalvos, bet vienas iš daugelio žemės drebėjimų Kretoje ją sunaikino. Tačiau, iškart po to buvo pastatyta dar viena šventykla, kurią sunaikino ugnikalnio išsiveržimas. Taigi, Šiandien stovinti Knoso šventykla yra 3RD šventykla iš 1375 pr. Kr. Knoso šventykla yra viena iš populiariausios istorijos geeks paskirties vietos su jo legendomis relikvijose.

Frankfurtas į Berlyną traukiniai

Leipcigas į Berlyną traukiniai

Hanoveris į Berlyną traukiniai

Hamburgas į Berlyną traukiniai

 

The Oldest Temples In Greece: Palace of Knossos

2. Gobekli Tepe

Prieš Stounhendžą 6,000 metų, Manoma, kad pietryčių Turkijoje esantys Gobekli akmenys yra pirmosios šventyklos pasaulyje relikvijos. Į 11,000 metų senumo Gobekli Tepe akmenys buvo garbinimo vieta ant kalvos.

Tačiau, regione žmonių gyvenvietės radinių nėra, tačiau ta vieta buvo daugelio klajoklių medžiotojų ir rinkėjų kelionės taškas. Taigi, Gobekli Tepe šventykla tarnavo kaip šventovė, turinčios religinę reikšmę.

Riminis Verona traukiniai

Roma Verona traukiniai

Florencija Verona traukiniai

Venecija Verona traukiniai

 

3. Seniausios šventyklos visame pasaulyje: Hagar Qim

Pagaminta su a 20 tonų megalito akmuo centre, Hagar Qim šventykla yra viena įspūdingiausių šventyklų visame pasaulyje. Taigi, Hagar Qim taip pat yra tipiška Maltos priešistorės šventykla.

Vienas iš nepaprastiausių Hagar Qim šventyklos bruožų yra elipsės formos skylė vienoje iš dviejų kamerų.. Pirmąją vasaros dieną, saulės spinduliai praeina pro šią skylę ir apšviečia akmens luitą. Keliaudami į Maltą galite aplankyti Hagar Qim, ir grožėtis vienu iš 12 seniausios šventyklos pasaulyje.

Briuselis į Amsterdamą traukiniai

Londonas į Amsterdamą traukiniai

Berlynas į Amsterdamą traukiniai

Paryžius į Amsterdamą traukiniai

 

4. Senovės šventyklos visame pasaulyje: Seti šventykla

Itin gerai išsilaikęs, Seti šventykla yra iš devynioliktosios dinastijos. Seti šventykla yra Seti ir jo sūnaus Ramzio II kūrinys. Tėvas pradėjo kurti, o sūnus užbaigė dekoracijas ir kiemus aplink jį.

Šiandien, galite aplankyti Seti šventyklą, ant dienos kelionė iš Kairo. Kai ten turėtumėte atkreipti dėmesį į Abydos grafičius ant šventyklos sienų.

Interlakenas į Ciurichą traukiniai

Liucerna Ciurichas traukiniai

Bernas Ciurichas traukiniai

Ženevos į Ciurichą traukiniai

 

 

5. Seniausios šventyklos visame pasaulyje: Hipogeumo šventykla

Seniausia požeminė šventykla pasaulyje yra geriausiai išsilaikiusi Hipogeumo šventykla Maltoje. Įspūdinga šventykla yra 6,000 metų, 3 lygių senovinė tarpusavyje sujungtų kamerų šventykla.

Hipogeumo šventykla pirmiausia buvo garbinimo ir maldos vieta, bet vėliau senovinė šventykla virto laidojimo vieta. Lankytojai gali grožėtis raudonais paveikslais ant sienų, vieninteliai priešistoriniai paveikslai Maltos salose. Papildomai, galite pamatyti ypatingus artefaktus, rastus Valetos muziejaus šventykloje.

Zalcburgas Viena traukiniai

Miunchenas į Vieną traukiniai

Gracas į Vieną traukiniai

Praha Viena traukiniai

 

6. Luksoro šventykla

Einant pro Luksoro šventyklos patalpas, jūs nukeliaujate į šimtus metų istoriją. Kiekvienas žingsnis sugrąžina jus į Ramzio II amžių, ir senovės Egipto religinis gyvenimas.

Luksoro šventykla turi didžiulę reikšmę senovės Egipto religijoje. Papildomai, būtent Luksoro šventykloje Dievas Amonas patyrė atgimimą per kasmetinę faraono karūnaciją.

Amsterdamas į Paryžių traukiniai

Londonas Paryžius traukiniai

Roterdamas į Paryžių traukiniai

Briuselis į Paryžių traukiniai

 

Luxor Temple

 

7. Seniausios šventyklos visame pasaulyje: Stounhendžas

Masyvus akmens ratas yra viena didžiausių istorijos pasaulio paslapčių. Stounhendžas didžiuojasi Viltšyre, Anglija. Ja pasigrožėti pritraukia šimtus lankytojų. Istorijos ir archeologijos pasaulio ekspertai mano, kad druidai pastatė Stounhendžą.

Stounhendžas priešistoriniais laikais galėjo turėti religinių tikslų. Vienas iš ženklų – akmenų išdėstymas ir tai, kad paminklas atsuktas į saulėtekį. Kol kas vis dar neaišku, kaip šie milžiniški akmenys buvo atvežti į šią konkrečią Anglijos vietą, Stounhendžas yra viena iš populiariausių šventyklų visame pasaulyje.

Amsterdamas į Londoną traukiniai

Paryžius į Londoną traukiniai

Berlyno į Londoną traukiniai

Briuselis į Londonas traukiniai

 

Stonehenge

 

8. Džgantijos šventyklos

Senovės Džgantija Maltoje išsiskiria iš kitų 12 seniausios šventyklos visame pasaulyje. Taip yra dėl to, kad tai dviejų šventyklų kompleksas. Be to, Ggantija šventyklos savo vardą pelnė dėl jas statančių masyvių akmenų.

Be to, be to, aplankė vieną didžiausių šventyklų visame pasaulyje, galite vaikščioti po seniausią akmeninį paminklą pasaulyje.

Milanas Turinas traukiniai

Komo ežeras Turinas traukiniai

Genuja į Turiną traukiniai

Parmos į Turiną traukiniai

 

9. Senovės šventyklos visame pasaulyje: Amados šventykla

Egipto šventyklos visame pasaulyje žinomos dėl savo išskirtinio dydžio, ir dizainas. Egipto šventyklos yra žinomos kaip gražiausios šventyklos visame pasaulyje. Ačiū hieroglifams ir raižiniams ant sienų, Amados šventykla nėra grožio išimtis.

Mažasis, tačiau įspūdingos Amados šventyklos sienose yra išskirtiniai raižiniai. Užrašai dalijasi reikšmingais Egipto istorijos įvykiais, pavyzdžiui, Libijos invazija į Egiptą. Taigi, jei norite aplankyti seniausias Nasser ežero šventyklas, susikrauk lagaminus ir keliauk į Nubiją.

Bazelis į Interlaken traukiniai

Ženevos į Zermatt traukiniai

Bernas į Zermatt traukiniai

Liucernos į Zermatt traukiniai

 

Ancient Temples Worldwide: Temple of Amada

 

10. Mundeshwari Devi šventykla, Biharas

Seniausia veikianti induistų šventykla pasaulyje, Mundeshwari šventykla yra Kaimure. Mažas, bet įspūdingas akmens raižiniais, šventykla yra Viešpaties Šivos ir Šakti simbolis. Mundeshwari šventyklos lankytojai gali grožėtis žaviais Guptos laikotarpio raižiniais ir gyvenimu atgal. 625 pr. Kr.

Graži šventykla yra ant Mundeshwari kalvos, kur rasta daug kitų reikšmingų relikvijų. Jei esate sužavėtas su induizmo istorija, turėtumėte aplankyti Mundeshwari šventyklą. Sužinosite daugiau apie Viešpaties Šivos ir Šakti, gyvenančių kartu vienoje ypatingoje vietoje, simboliką.

Milanas Roma traukiniai

Florencija į Romą traukiniai

Venecija į Romą traukiniai

Neapolis į Romą traukiniai

 

11. Seniausios šventyklos visame pasaulyje: Borobudur Indonezija

Borobudur šventykla Indonezijoje garsėja kaip didžiausia budistų šventykla pasaulyje. Šiandien daugelis budistų lanko Borobudur šventyklą Javos saloje.

Kai lankotės Borobudur šventykloje, būsite nustebinti pamatę 56,000 kubinių metrų pilko vulkaninio akmens, sudarančio šią budistų šventyklą.

Offenburg į Freiburg traukiniai

Štutgartas į Freiburg traukiniai

Leipcigas į Freiburg traukiniai

Niurnbergas į Freiburg traukiniai

 

Borobudur Indonesia

12. Hačepsutos šventykla

Šventųjų Šventoji, Hačepsutos šventykla yra XVIII a. Faraonas Hatshepsutas pastatė šventyklą Deir El-Bahri uolose, taigi šventyklos fasadas prieš uolas’ kraštovaizdis yra vienas įspūdingiausių visame pasaulyje.

Senovės šventykla yra iš Naujosios Karalystės laikotarpio, tačiau bėgant metams šventykla pakeitė savo paskirtį iš šventyklos į vienuolyną. Deir El-Bahri reiškia “Šiaurinis vienuolynas”, ir netgi yra koplyčia Hačepsutos šventyklos teritorijoje.

Miunchenas į Hallstatt traukiniai

Insbrukas Hallstatt traukiniai

Pasau į Hallstatt traukiniai

Rosenheim į Hallstatt traukiniai

 

Temple of Hatshepsut

 

Mes Išsaugoti traukinį bus malonu padėti jums suplanuoti kelionę į šiuos 12 Seniausios šventyklos visame pasaulyje.

 

 

Ar norite į savo svetainę įterpti mūsų tinklaraščio įrašą „12 seniausių šventyklų visame pasaulyje“.? Galite imtis savo nuotraukas ir tekstą, ir mums duoti kreditą su nuorodą į šį dienoraštį. Arba spauskite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Flt%2Fmost-ancient-temples-worldwide%2F – (Slinkite žemyn šiek tiek pamatyti Įterpti kodą)