Skaitymo laikas: 7 protokolas
(Atnaujinta: 07/08/2021)

Europoje yra daug nuostabių ir gražių lankytinų vietų. Už kiekvieno kampo, yra paminklas ar sodas, kurį reikia aplankyti. Vienas iš įdomiausių ir nuostabiausių lankytinų vietų yra puikus fontanas, ir mes pasirinkome rankomis 10 gražiausių fontanų Europoje.

Muzikinis, ekstravagantiškas, Europos fontanai yra įspūdingi. Nuo Paryžiaus iki Budapešto, miesto centre ar saloje, šie 10 nuostabius fontanus verta aplankyti.

 

1. Trevi fontanas Romoje

Didžiausias ir garsiausias fontanas Romoje yra Trevi fontanas. Šis puikus fontanas išsilieja 2,824,800 kubinių pėdų vandens kiekvieną dieną. taip pat, romėnų laikais tai buvo centrinis vandens šaltinis. taip, pamatysite, kad Trevi fontanas trijų kelių sankryžoje „Tre Vie“ yra trijų kelių fontanas.

Jei nežinotum, Trevi fontanas yra vienas iš septynių Europos stebuklų. Todėl, nenuostabu, kad gražiausiame fontane Europoje pasirodė daugybė filmų, kaip Romos šventė.

Kur yra Trevi fontanas Romoje?

Kvapą gniaužiantis Trevi fontanas yra vos už 10 minučių kelio pėsčiomis nuo Ispanijos laiptų. Taip pat tramvajumi galite važiuoti iki Barberini stoties.

Milano į Romą traukinių kainos

Traukinių iš Florencijos į Romą kainos

Piza į Romą traukinių kainos

Neapolio į Romą traukinių kainos

 

Trevi fontanas yra vienas gražiausių fontanų Romoje ir Italijoje

2. Trocadero fontanas

Ryškiausia Trocadero fontano savybė yra Varšuvos fontanas centre. Jis yra baseino formos, su 12 jį supantys fontanai. Todėl, Eifelio bokšto ir fontano scena yra visiškai epinė.

Į gražūs sodai fontanai iš pradžių buvo Trocadero Palais dalis, jie buvo sukurti 1878 su visuotine ekspozicija. Vaizdas į Senos upę, fone Palais du Chaillot, ir Eifelio bokšto priekyje, Trocadero fontanas yra puiki vieta iškylai Paryžiuje, ir Europa.

Kaip patekti į Trocadero?

Iki Trokadero sodų ir fontano galite patekti metro, iki Trocadero stoties.

Amsterdamo į Paryžių traukinių kainos

Londono į Paryžių traukinių kainos

Roterdamo į Paryžių traukinių kainos

Traukinių kainos iš Briuselio į Paryžių

 

3. Latonos fontanas Versalyje

yra 55 fontanai soduose Versalis, bet gražiausias ir nuostabiausias yra Latonos fontanas. „La Latona“ fontaną įkvėpė Ovidijaus „Metamorfozės“, Latona motina Appollo ir Diana, pavaizduota su savo vaikais šiame didingame fontane.

Vaizdas į Didįjį kanalą, galite lengvai pastebėti ir grožėtis karaliaus Liudviko XIV vizija iš bet kurios Versalio vietos. Sezono metu galite mėgautis fontano muzikiniu šou, kuris vyksta 3 kartus per savaitę.

Kaip patekti į Latoną?

Versalio rūmai yra Versalio mieste, tiesiog 45 minučių traukiniu nuo Paryžiaus. Traukiniu galite nuvažiuoti iki Versalio pilies „Rive Gauche“ stoties. Tada nuo stoties iki rūmų ir sodų reikia tik kelios minutės pėsčiomis.

La Rochelle į Nantes traukinių kainos

Tulūza į La Rošelė traukinių kainas

Bordo į La Rošelę traukinių kainos

Traukinių iš Paryžiaus į La Rošelę kainos

 

Latonos fontanas Versalyje

 

4. Eftelingo fontanas

Įspūdingiausias muzikinių fontanų šou Europoje yra muzikinis fontanų šou „Efteling“ pramogų parke. Jūs būsite nustebinti 12 minučių šviesos ir vandens šou, kur varlės vandenį paverčia gražiu baleto šou.

„Efteling“ buvo sukonstruota „Aqunura“ fontano sistema 60 jubiliejų. sudaryti, muzikinis šou yra puiki pabaiga šeimos kelionei į nuostabųjį Eftelingo pramogų parkas.

Kaip patekti į Eftelingo fontaną?

Šis nuostabus parkas yra tik valandą kelio nuo Amsterdamo, todėl puikiai tinka linksmai šeimai dienos kelionė iš Amsterdamo.

Traukinių kainos iš Briuselio į Amsterdamą

Londono į Amsterdamo traukinių kainos

Berlyno į Amsterdamo traukinių kainos

Paryžiaus - Amsterdamo traukinių kainos

 

 

5. 1o Gražiausi fontanai Europoje: Trafalgaro fontanas

Undinėlės ir Tritonai yra centrinės Trafalgaro aikštės fontano statulos. tačiau, skirtingai nei kiti fontanai, už šių jūros gyvių pasirinkimo nėra legendos. Gražiausias fontanas Londone iš pradžių buvo pastatytas 1841 kad būtų kuo mažiau vietos demonstrantams.

Trafalgaro aikštės fontaną rasite tiesiai priešais Nacionalinę galeriją Londone. Papildomai, turėtumėte žinoti, kad būtent ten Londono gyventojai ateina smagiai praleisti Kalėdas. taip, turėsite dar vieną puikią priežastį aplankyti vieną gražiausių fontanų Europoje.

Kaip patekti į Trafalgaro fontaną Londone?

Į Charing Cross metro stotį galite keliauti iš bet kurio Londono taško.

Amsterdamas - Londonas Traukinių kainos

Traukinių iš Paryžiaus į Londoną kainos

Traukinių kainos iš Berlyno į Londoną

Traukinių kainos iš Briuselio į Londoną

 

Trafalgaro fontanas Londone, JK

 

6. Swarovski fontanas Insbruke

Tirolio regionas yra vienas gražiausių Austrijos regionų, taip pat namuose Swarovski būstinė. Swarovski fontanas yra Swarovski kristalų pasauliuose, pramogų ir maisto kompleksas. Iš tikrųjų jis buvo sukurtas krištolo stiklo gamintojui, Swarovski.

Fontanas yra vyro galvos formos. Tai vienas neįprasčiausių fontanų Europoje, ir tikrai verta aplankyti, kai keliaujate pėsčiomis po Austriją.

Kaip patekti į Swarovski fontanas į Insbrukas?

Tu gali keliauti traukiniu nuo Insbruko iki Swarovski greičiau nei per valandą.

Miunchenas į Insbruko traukinių kainas

Zalcburgas - Insbrukas Traukinių kainos

Oberstdorfas - Insbrukas Traukinių kainos

Gracas į Insbruko traukinių kainas

 

Insbruke esantis „Swarovski“ fontanas yra vienas unikaliausių ir gražiausių fontanų Europoje

 

7. Jet Deau Ženevoje

Vandens srovė, vandens srove angliškai, yra aukščiausias fontanas Europoje ir gali jį pasiekti 400 metrų. Iš pradžių, fontanas buvo pastatytas siekiant kontroliuoti perteklinį hidraulinės gamyklos slėgį La Coulouvreniere, bet netrukus tapo valdžios simboliu.

Todėl, lankantis Ženevoje yra gana sunku praleisti Jet Deau. Faktiškai, galėtum rasti kelią prie Ženevos ežero, jei paprasčiausiai laikysitės vandens srovės.

Liono į Ženevą traukinių kainos

Ciurichas - Ženeva traukinių kainos

Paryžiaus - Ženevos traukinių kainos

Berno į Ženevą traukinių kainos

 

„Jet Deau“ Ženevoje yra ypatingiausias Šveicarijos fontanas

 

8. Stravinskio fontanas, Paryžius

Stravinsky fontanas Pompidu centre yra muzikinė duoklė rusų kompozitoriui, Igoris Stravinskis. Ryškios spalvos lūpos, klounas, ir kitos pasipiktinusios skulptūros paverčia šį ekscentrišką fontaną vienu iš neįprasčiausių fontanų Europoje. Dizainą sukūrė skulptorius Jeanas Tinguely ir dailininkas Niki de Saint Phalle. Abu menininkai turi labai skirtingą stilių: iš vienos pusės dadaistų pramonininkas, ir, kita vertus, ryškus. taip, kartu, jų kūryba švenčia geriausią XX a. šiuolaikinę klasikinę muziką.

Neabejotinai, Stravinsky fontanas pritrauks jūsų dėmesį, kai juo grožėsitės iš arti. Iš tikrųjų tai tarsi liudyti cirko pasirodymą visame pasaulyje garsaus Pompidou centro prieigose.

Kaip man patekti Stravinskio fontanas?

Fontaine Stravinsky yra prie įėjimo į Pompidou centrą. Metro galite nuvykti iki „Hotel de Ville“ stoties.

Paryžiaus - Marselio traukinių kainos

Marselio į Paryžių traukinių kainos

Marselio į Clermont Ferrand traukinių kainos

 

9. Margaret salos muzikinis fontanas Budapešte

Didžiausias Vengrijos fontanas kiekvieną valandą rodo nuostabų muzikinį ir lazerinį šou. Gegužės iki spalio, yra geriausias laikas aplankyti Margaritos salą Budapešte. Galite mėgautis iškyla stebėdami įspūdingą vandens ir šviesų šou.

Kitas bruožas, dėl kurio Krizikova fontanas yra vienas iš 10 gražiausių fontanų Europoje, yra tai, kad yra muzikinio šou planas vaikams ir suaugusiems.

Kaip man patekti Margaret salos fontanas?

Iš Marselio salos fontano iš Budapešto miesto centro galite patekti tramvajumi.

Vienos į Budapeštą traukinių kainos

Traukinių kainos iš Praha į Budapeštą

Miuncheno į Budapeštą traukinių kainos

Gracas į Budapeštą traukinių kainos

 

Margaret salos muzikinis fontanas Budapešte yra gražiausias fontanas ir miuziklas Europoje

 

10. Kriziko fontanas Prahoje

Šokantis fontanas, Kriziko fontanas, yra netoli Prahos parodų centro. Pradėti nuo 8 vakaro iki vidurnakčio, galėsite mėgautis geriausiomis šviesomis ir geriausia muzika. yra 4 rodo, kai kiekvienas yra visiškai kitoks nei muzika, ir šviesa.

Pastatytas muzikinis fontanas „Krizik“ 1891 parodų centrui. Nuo to laiko jis linksmino minias. Vakaras su pasirodymu bus puiki pasakiškos dienos Prahoje pabaiga.

Kaip man nusigauti į Krizikas?

Iki „Vystaviste“ stoties tramvajumi lengvai pasieksite Kriziko fontaną.

Niurnbergas - Praha traukinių kainos

Miunchenas į Praha traukinių kainos

Berlyno į Prahą traukinių kainos

Vienos į Prahą traukinių kainos

 

Kriziko fontanas Prahoje

 

čia Išsaugoti Traukinys, mielai padėsime rasti pigiausius traukinio bilietus į bet kurį iš gražių fontanų Europoje.

 

 

Ar norite įdėti mūsų tinklaraščio įrašą „10 gražiausių fontanų EuropojeĮ jūsų svetainę? Galite imtis savo nuotraukas ir tekstą, ir mums duoti kreditą su nuorodą į šį dienoraštį. Arba spauskite čia: hTTPS://„iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/most-beautiful-fountains-europe/?lang=lt Visiem, kas noklusina, tacu- (Slinkite žemyn šiek tiek pamatyti Įterpti kodą)