Skaitymo laikas: 5 protokolas
(Atnaujinta: 02/07/2021)

Yra ne daug transporto rūšys geriau nei traukinyje, bet upių kruizų ateina gana arti! Tai prabangus ir neskubantis būdas atrasti Europos malonumų, matome miestų, regionai, ir šalys iš naujos perspektyvos. Jūs galite ieškoti intriguojantys miestai kad kitaip gali būti praleista iš atostogų maršrutas. Nenuostabu, kad daugelis žmonių pasirinkti vaizdingas maršrutas pamatyti 5 Gražiausių Lietuvos upių Europoje Naršyti!

 

1 iš 5 Gražiausių upių Europoje: Dunojus

ilgis: 1,783 mylios / 2,870km

maršrutas: Vokietija – Švarcvaldo iki Juodosios jūros

Paimkite Dunojaus upės kruizas, jei jums patinka istorija, rafinuotas maistas, ir nepamirštamų įspūdžių. Keliauti per šiuolaikinio miesto Amsterdame Vakarų Europa ant Dunojaus, kad lėtai nusileidžia į Rytų Europą kitko Istoriniai orientyrai, pavyzdžiui, Zalcburgas (muzikos Miestas), arba nušokti aplankyti sugadinti barus madinga Budapeštas. Šis Europos upių kruizai kolekcija bus nušluoti jus į Sapnų erdvės alsuoja naujų patirčių, įžymybės, Garsai, kvepia, ir gastronominiai susitikimai.

Miunchenas Zalcburgas traukiniai

Zalcburgas į Passau traukiniai

Viena Zalcburgas traukiniai

Zalcburgas Viena traukiniai

Danube river at night

2 iš 5 Gražiausių upių Europoje: Ronos

ilgis: 505 mylios / 813km

maršrutas: Šveicarijos Alpėse į Viduržemio jūrą

Ronos upės yra istorinis upė Šveicarija ir Prancūzija ir vienas iš svarbiausių vandens kelių Europa. Nenuostabu, jis yra mūsų sąrašą 5 Gražiausios tyrinėti Europos upės.

Ji vienintelė didelė upė teka tiesiai į Viduržemio jūra ir ėmėsi kruopščiai Alpių. Tai daro jį gana skiriasi nuo savo šiaurinės kaimynės, Reino, kurie palieka visus savo Alpių charakteristikas atsilieka, kai jis palieka Šveicarija. Vaizdingas ir dažnai laukinių kursai Rona, kad tekančio vandens į jį charakteristikos, ir kaip ji buvo naudojama žmonėms kurie visi buvo formavo įtakų kalnuose, nustatančio teisę į upės žiočių, kur nuosėdos ženklinimo Rhône į Alpių ledyno atliekami į šiltesnio Viduržemio jūros vandenyse.

Ciuricho į Chur traukiniai

Ženevos į Chur traukiniai

Milanas Tirano traukiniai

Bergamas į Tirano traukiniai

Rhone Switzerland Rivers In Europe

3 iš 5 Gražiausių upių Europoje: pagrindinis

ilgis: 326 mylios / 525km

maršrutas: Kulmbach į Mainz, Vokietija

Pagrindinis upė 327 mylių ilgio ir yra ilgiausia upė yra visiškai Vokietija. Teka iš rytų į vakarus, Main prisijungia prie Reino upė Mainz, Vokietija. Pagrindinis Upė prasideda Aukštutinės Frankonijos regione Vokietijoje; tačiau, upė tik laikomas laivybai tarp Bambergas ir Maincas.

Į 1992 į Maino-Dunojaus kanalas atidarytas, kuri jungia pagrindinio ir Dunojaus upės. Kanalas prasideda Bamberg ir atitinka Dunojaus Kelheim, Vokietija. Tai dabar yra laikomas pagrindinis vandenų, kuri leidžia abu keleiviniai laivai ir mažesni komerciniai laivai keliauti tarp Šiaurės jūroje į vakarus ir Juodosios jūros į rytus.

Kelnas Mainz traukiniai

Frankfurtas prie Mainz traukiniai

Berlynas į Mainz traukiniai

Briuselis Mainz traukiniai

Mainz Germany Rivers In Europe

 

4 apie 5 Gražiausių upių Europoje: jo
ilgis: 485 mylios / 780km

maršrutas: Į šiaurės vakarus nuo Dijon, Prancūzija į angliškas kanalas Le Havre

Daugelis miestų turi funkciją, kuri identifikuoja juos, apibrėžia jų egzistavimą, ir veikia kaip impulso, kad eina per miestus širdį. Senos upės Paryžiuje yra ką Temzės upė yra į Londoną, Dunojus į Budapešto. Tai epicentras, į rajoną turistai migruoja, kur jos laikosi žinomų pramogų ir fiksuoti prisiminimus.

Senos kruizas misa!

Mes manome, kad jūs galite tiesiog pasirinkti beveik bet kokio siūlomų Seine kruizai vieną ir jums nebus nusivylė! Galėsite pamatyti geriausias Paryžiaus, meilės miestą. Jūsų pasirinkimas yra platus. Jei jūs turite ribotą laiką, kruizai yra prieinami, kad tilptų į jūsų trumpą laiką ten. Norėdami daugiau ramus Vibe, mėgautis Senos pietūs kruizą, žvilgsnį nuo Eifelio bokšto ir Luvro muziejus, kaip jums plaukti. Arba galite sujungti šias atrakcionų ir kruizinių už išskirtinio Combo, lipti į antrą aukštą, grožėtis vaizdais, ir tada imtis kelionę laivu, naudojasi vakarienė ir taurė vyno. Jūs netgi galite imtis iš Moulin Rouge šou, jei to Fancy? Norėdami peržiūrėti realaus Paryžius, Senos kruizas yra būtina.

Amsterdamas į Paryžių traukiniai

Londonas Paryžius traukiniai

Roterdamas į Paryžių traukiniai

Briuselis į Paryžių traukiniai

 

 

Paskutinis pasiimti Dėl Europos upių – olandų vandenų

ilgis: 528 mylios / 850km

maršrutas: Olandija į Šiaurės jūrą

Mažos upės, kanalai, Olandijos vidaus vandenys sudaro Olandijos vandens kelius, ir kreiserinis čia yra atpalaiduojanti būdas tyrinėti Europą ir jos ryškus mažas šalis. Ekskursijos po Amsterdamo ir Roterdamo miestų dažnai pasirodo maršrutus, bet akcentas Olandų Vandenų upės kruizas yra serija 19 autentiškų vėjo malūnų, kad linija kanalo bankų veiklai Kinderdijk regione. Paruoškite fotoaparatus.

Taip pat puiki yra gėlių rodo ne Keukenhof, didžiausias gėlių sodas. Apakinti kilimai spalvų yra sukurtas septynių milijonų tulpių, narcizai, ir kiti žiedai - puikiausiai geriausi balandžio ir gegužės mėnesiais. Atkreipkite dėmesį į trumpesnius kruizai šiuo metų laiku ypač daug dėmesio Olandijos svogūninių laukus.

Briuselis į Amsterdamą traukiniai

Londonas į Amsterdamą traukiniai

Berlynas į Amsterdamą traukiniai

Paryžius į Amsterdamą traukiniai

 

Dutch Waterways and windmill

 

visi bortą! Užsisakykite traukinio bilietą į savo kelionę upe Išsaugoti traukinį šiandien ir kreiseriu!

 

 

Ar jūs norite įdėti mūsų bloge “5 Gražiausių Lietuvos upių Europoje Naršyti” į jūsų svetainę? galite arba imtis savo nuotraukas ir tekstą ir tiesiog mums kreditą su nuoroda į šį bloge. Arba spauskite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fmost-beautiful-rivers-europe%2F%3Flang%3Dlt– (Slinkite žemyn šiek tiek pamatyti Įterpti kodą)