Skaitymo laikas: 7 protokolas
(Atnaujinta: 05/11/2021)

Pakyla į dangų, Sekantis 10 gražiausi dangoraižiai visame pasaulyje yra geriausių pasaulio architektų šedevrai. Futuristinių elementų derinimas, tvarios ir ekologiškos savybės, šie 10 gražūs pastatai taip pat yra vieni iš labiausiai lankomų orientyrų visame pasaulyje.

  • Geležinkelių transportas Ekologiškos būdas keliauti. Šis straipsnis yra parašyta, kad šviesti apie keliones traukiniu "Gelbėkit traukinys, Į Pigiausia traukinių bilietų svetainė Pasaulyje.

 

1. Gražiausi dangoraižiai visame pasaulyje: Šerdis

306 metrų aukščio, Shard bokštas yra labiausiai atpažįstamas dangoraižis Londone. Su geriausia apžvalgos platforma Londone, nuo dangoraižio stogo galite pamatyti nuostabią miesto panoramą. Žiūrėjimo platforma yra 244 metrų ir atsiveria vaizdas į beveik visą Londono kampelį.

Atidaryta 2003, Shard pritraukia lankytojus iš viso pasaulio. Daugiausia dėl to, kad unikalus architektūrinis dizainas išsiskiria iš visų didžiųjų pasaulio dangoraižių. „Shard“ dizainas susideda iš stiklo gabalėlių ir yra sukurtas kaip stiklo šukė, yra 11,000 stiklo plokštės „Shard“ konstrukcijoje. Taigi, kai Londone verta apsilankyti, kartu su nuostabia saulėlydžio vakariene Shard restoranuose ant aukštų 31-33, aukščiausia JK.

Amsterdamas į Londoną su traukiniu

Paryžius į Londoną su traukiniu

Berlynas į Londoną su traukiniu

Briuselis į Londoną su traukiniu

 

The Shard is one of the most Beautiful Skyscrapers Worldwide

 

2. Gražiausi dangoraižiai visame pasaulyje: Evoliucijos bokštas Maskva

246 metrų aukščio, spirale besisukantis Evolution Tower Maskvoje yra vienas žaviausių dangoraižių pasaulyje. Gražus dangoraižis dominuoja Maskvos verslo rajone Maskvos mieste ir žiūri į Maskvos upę. Su metro stotimi, prekybos centras, biurai, ir žaliosios zonos, į Evolution Tower yra viena iš labiausiai lankomų Maskvos lankytinų vietų.

Architektūrinė struktūra yra pribloškianti ir kelianti baimę, todėl evoliucija yra viena iš nuostabiausios lankytinos vietos Rusijoje. Taigi, nereikia sakyti, kad Rusijos dangoraižyje yra daug kelionių po pasaulį nuotraukų ir jis yra architektų ir inžinierių imitacijos šaltinis visame pasaulyje.

Viena - Budapeštas su traukiniu

Praha į Budapeštą su traukiniu

Miunchenas į Budapeštą su traukiniu

Gracas į Budapeštą su traukiniu

 

A Beautiful Skyscraper In Moscow from the bottom up - The Evolution Tower

 

3. Gražiausi dangoraižiai visame pasaulyje: Empire State Building

Garsiausias biurų pastatas pasaulyje, Empire State Building nuo tada 1931. Išskirtinis Niujorko grandiklis buvo pastatytas XX a. 20-ajame dešimtmetyje lenktyniaujant dėl ​​aukščiausių pasaulyje dangoraižių statybų.. Empire State Building laimėjo lenktynes, kai architektai Raskobas ir Smithas suprojektavo epinį dangoraižį, dominuojantį Manheteno panoramoje. 381 metrų.

Empire State Building yra vienas iš Niujorko lankytinų vietų. Iš 38 aukšto, galite pasitikti saulėtekį kartu su miestu, kuris niekada nemiega. Su vaizdu į Centrinį parką, Penktoji aveniu iki Taims aikštės, vaizdai iš Empire State Building yra nepamirštami.

Iš Frankfurto į Berlyną su traukiniu

Leipcigas į Berlyną su traukiniu

Hanoveris į Berlyną su traukiniu

Hamburgas į Berlyną su traukiniu

 

A Beautiful Skyscraper In New York The Old Empire State Building

 

4. Šanchajaus bokštas

Antras aukščiausias dangoraižis pasaulyje, Šanchajaus bokštas pasiekia 632 metrų. Dominuoja kvapą gniaužiančioje Šanchajaus panoramoje, Šanchajaus bokšte yra aukščiausia pasaulyje apžvalgos aikštelė, iš kurios ištisus metus atsiveria Šanchajaus vaizdai.

Papildomos unikalios savybės yra stiklinis fasadas, su besisukančiu viršumi, o vienas žaviausių bruožų – žalios interjero erdvės. Be žalio dizaino, bokštas suprojektuotas kaip miestas savyje, viešbutis, mažmeninės prekybos erdvės, biurai, ir lankytojų erdvės visuomenei. Šanchajaus bokštas yra ne tik vienas iš 10 gražiausių dangoraižių visame pasaulyje, bet jis yra ir didžiausias, su galimybe prisitaikyti 16,000 žmonės.

Amsterdamas į Paryžių su traukiniu

Londonas į Paryžių su traukiniu

Roterdamas į Paryžių su traukiniu

Briuselis į Paryžių su traukiniu

 

foggy night & Shanghai Tower

 

5. Honkongo banko Kinijos bokštas

Dominuoja Honkongo panorama, Kinijos banko pastatas yra vienas įspūdingiausių dangoraižių Kinijoje. At 367 metrų, Kinijos banko bokštas yra vienas aukščiausių dangoraižių visame pasaulyje ir žymiausias pastatas Honkongo centre. Su aštriais kraštais ir trikampiu dizainu išorėje, Kinijos bankas jus žiūrės valandų valandas.

Nors dauguma Honkongo lankytojų mano, kad šis dangoraižis yra unikalus, yra keletas, kurie nėra sužavėti. Priežastis yra pačios savybės, išskiriančios BOC nuo kitų gražūs pastatai Kinijoje. Aštrūs kraštai ir X, Feng Shui yra neigiami simboliai. Tačiau, galima neigiama nesėkmė netrukdo keliautojams kasdien grožėtis šiuo architektūriniu grožiu.

Niurnbergas į Prahą su traukiniu

Miunchenas į Prahą su traukiniu

Berlynas į Prahą su traukiniu

Viena - Praha su traukiniu

 

Bank of China Tower in Hong Kong

 

6. Marina Bay Sands Singapūras

Vienas iš 10 gražiausių dangoraižių pasaulyje, yra kurortas. „Marina Sands“ yra priešais Marina įlanką, su restoranais, kazino, teatras, trijuose bokštuose, sujungtas 340 metrų ilgio SkyParku. Papildomai, nuostabiausiame komplekse yra aukščiausias pasaulyje begalybės baseinas.

Architektas Moshe Safdie paaiškino, kad dangoraižio dizainą įkvėpė kortų kaladė. Iš begalybės baseino atsiveria nuostabūs Singapūro vaizdai, 57 aukšte. Papildomai, galite grožėtis nuostabiu Marina Bay Sands dangoraižiu iš Gardens by The Bay, dar viena nuostabi vieta aplankyti Singapūre.

Milanas į Neapolį su traukiniu

Florencija į Neapolį su traukiniu

Venecija į Neapolį su traukiniu

Piza į Neapolį su traukiniu

 

The Green gardens at Marina Bay Sands Singapore

 

7. Gražiausi dangoraižiai visame pasaulyje: Tokyo Skytree

Su 2 apžvalgos aikštelės, Tokyo Skytree dangoraižis yra vienas iš penkių aukščiausių dangoraižių pasaulyje. At 634 metrų, kavos galite gauti aukščiausioje pasaulio kavinėje, su nuostabiais Tokijo vaizdais. „Skytree“ buvo pastatytas kaip televizijos ir transliavimo bokštas, o vėliau tapo vienu svarbiausių Tokijo orientyrų..

Be apžvalgos aikštelių, ir kavinė, galite aplankyti akvariumą ir planetariumą jo bazėje. Apžvalgos aikštelės siūlo 360 laipsnių futuristiškiausio ir jaudinančio Japonijos miesto vaizdai, ir Azijoje. Esmė, ateikite pasiruošę praleisti visą dieną grožėdamiesi vaizdais ir aplankydami daugybę nuostabių objektų Tokijo Skytree dangoraižyje.

Milanas į Romą traukiniu

Florencija į Romą su traukiniu

Venecija į Romą traukiniu

Neapolis į Romą su traukiniu

 

Skytree is A Beautiful Skyscrapers In Tokyo

 

8. Kantono bokštas, Guangdžou

Kinija yra žavus šiuolaikinio ir senovės derinys, kur šalia į debesis kylančių dangoraižių išliko šventyklos. Vienas iš geriausios lankytinos vietos Kinijoje yra Guangdžou ir astronominis Kantono bokštas. Epas 604 metrų aukščio, Kantono bokštas matomas iš bet kurio Guangdžou taško.

Vienas iš geriausių dalykų, kuriuos reikia padaryti Kantono bokšte, yra pasivažinėjimas tramvajumi viršuje. Taigi, jei neturite aukščio baimės, ateik naktį, kai bokštas nušviečiamas ryškiomis vaivorykštės spalvomis. Nuo tramvajaus derinio iki apžvalgos aikštelės bilieto, Lankymasis Kantono bokšte yra nepaprasta patirtis ir daugiau nei tiesiog stovėjimas prie pagrindo.

Interlakenas į Ciurichą traukiniu

Liucernas į Ciurichą traukiniu

Bernas į Ciurichą su traukiniu

Ženeva - Ciurichas traukiniu

 

Canton Tower Guangzhou

 

9. Tarptautinis Liebian pastatas

Didžiausias žmogaus sukurtas krioklys yra nuostabus kvapą gniaužiančio pasaulyje dangoraižio bruožas. Liebian International dangoraižis yra 121 metrų aukščio su kriokliu virš jo fasadų. Aukščiausias krioklys maitina keturis siurblius ir kritulius jo apačioje. Šį nuostabų pastatą galite pamatyti savo kelionėje į Kiniją, ypač į Guiyangą, pietvakarių Kinijoje.

Liebijos dangoraižis gali būti ne aukščiausias pasaulyje, bet tai tikrai vienas iš geriausių 5 gražiausių dangoraižių pasaulyje.

Briuselis į Amsterdamą Su traukiniu

Londonas į Amsterdamą su traukiniu

Berlynas į Amsterdamą su traukiniu

Paryžius - Amsterdamas su traukiniu

 

 

10. Gražiausi dangoraižiai visame pasaulyje: Agbar bokštas Barselonoje

Torre Glories yra puikus dangoraižis tarp daugelio gražių Barselonos lankytinų vietų. 38-ių aukštų 144 metrų dangoraižis yra prancūzų architekto kūrinys. Gražus dangoraižis turi į dangų kylančio geizerio formą ir buvo sukurtas pagal Montserrato kalną. Atidžiau pažvelgę ​​pastebėsite, kad visas fasadas pagamintas iš stiklo.

Tačiau, Ryškiausias Agbar bokšto bruožas yra spalvingas apšvietimas. Ispanijos dangoraižis turi 4,500 LED prietaisai. Šie LED įrenginiai rodo vaizdus ir gali gaminti 16 milijonas spalvų. Be to, Jei apvažiuosite Agbar bokštą, pastebėsite nuorodą į kitą nuostabų orientyrą, Gaudi Sagrados šeima. Taigi, bet kada, kai norėsite aplankyti šį nuostabų dangoraižį, būkite pasiruošę juo grožėtis visą dieną.

Riminis į Florenciją su traukiniu

Roma į Florenciją traukiniu

Piza į Florenciją su traukiniu

Venecija į Florenciją traukiniu

 

The lighted Agbar Tower Barcelona

 

čia Išsaugoti traukinį, mielai padėsime suplanuoti kelionę į 10 gražiausių dangoraižių visame pasaulyje traukiniu.

 

 

Ar norite į savo svetainę įterpti mūsų tinklaraščio įrašą „10 gražiausių dangoraižių visame pasaulyje“? Galite imtis savo nuotraukas ir tekstą, ir mums duoti kreditą su nuorodą į šį dienoraštį. Arba spauskite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Flt%2Fmost-beautiful-skyscrapers-worldwide%2F – (Slinkite žemyn šiek tiek pamatyti Įterpti kodą)