Skaitymo laikas: 4 protokolas
(Atnaujinta: 11/06/2021)

Jei ilgai pamatyti kai kurių Europos turi-aplankyti miestai, keletas iš labiausiai dviračių draugiškų miestų bus tikrai padaryti savo sąrašą. Šie miestai yra puikus ištirti dviračiu, todėl jie puikiai tinka keliaujant dėl ​​biudžeto. Ir jūs galite nuvykti traukiniu. Štai dešimt labiausiai dviračių draugiški miestų Europoje:

 

1. Dviračių-Draugiškos Amsterdamas, Nyderlandai

Amsterdamas nuolat buvo tarp labiausiai dviračių draugiškų miestų Europoje. Jis atskirtas dviračių takus, užuot juostų, kad būtų galima eiti visur be automobilių. Jūs galite lengvai pasiekti jį traukinys iš Paryžiaus, Briuselis, Kopenhaga ir kiti didieji Europos miestai.

Briuselis į Amsterdamą traukiniai

Londonas į Amsterdamą traukiniai

Berlynas į Amsterdamą traukiniai

Paryžius į Amsterdamą traukiniai

 

 

2. Dviračių-Draugiškos Kopenhaga, Danija

Kopenhaga investavo per 134 mln € į plėtoti savo dviračių tinklas per metus. Tai prisidėjo prie priėmimo jų dviračių takas tinklas įspūdingas ir pradėjo Kopenhaga būti tarp žaliausia Europos miestai.

Hamburgas į Kopenhagą traukiniai

Hanoveris į Kopenhagą traukiniai

Berlyno į Kopenhagos traukinių

 

3. Dviračių-Draugiškos Berlynas, Vokietija

Paimkite dviratį Berlyne vasarą

Berlynas jau darbavosi tapti viena iš labiausiai dviračių draugiškų miestų Europoje, o. Jie pagaliau padarė jį, Ačiū sudėtingą kampanijos dviračių bendruomenė. Kaip vieną iš Europos traukinių eismo mazgus, Berlynas yra tylus lengva gauti.

Brėmenas į Berlyną traukiniai

Leipcigas į Berlyną traukiniai

Hanoveris į Berlyną traukiniai

Hamburgas į Berlyną traukiniai

 

4. Utrechtas, Nyderlandai

Miestų Nyderlandai myliu savo dviračius. Utrechtas daug investuoja į savo dviratį infrastruktūra. Ilgos dviračių gatvėse ir didžiulis automobilių stovėjimo aikštelės, kad būtų lengva naudoti dviračiai yra.

Briuselis Utrecht traukiniai

Antverpenas į Utrechtas traukiniai

Berlynas į Utrechtas traukiniai

Paryžius į Utrechtas traukiniai

 

5. Antverpenas, Belgija

Antverpenas yra Belgijos dauguma dviračių draugiškas mieste, su išvystyta tinklas dviračių takai. Su dideliais projektais, kuriais siekiama toliau gerinti ją, Antverpenas tikrai likti tarp geriausių dviračių vietų Europoje.

Briuselis Antwerp traukiniai

Amsterdamas Antwerp traukiniai

Lilis Antwerp traukiniai

Paryžius Antwerp traukiniai

 

 

6. Viena, Austrija

Viena pasigirti įgyvendinant Europa pirmasis krovinių dviratis nuoma sistema. Tarp kitų iniciatyvų, kad miestas dosniai remia padaryti Vienna daugiau dviračių draugiškas stato 1300 km dviračių takų tinklą.

Zalcburgas Viena traukiniai

Miunchenas į Vieną traukiniai

Gracas į Vieną traukiniai

Praha Viena traukiniai

 

7. Bazelis, Šveicarija

Bazelis yra vaizdingos ir tarp labiausiai Bike draugiškų miestų

Bazelis žinoma keletą dalykų, ir yra dviratis patogus yra vienas iš jų. Bet kokiu oru ar metų, jūs galite pamatyti Bazelio gyventojai naudodami savo dviračius naršyti lengvai. Galite pasiekti Bazelis iš Amsterdamo traukiniu tiesiogiai.

Miunchenas į Bazelis traukiniai

Ciuricho į Bazelis traukiniai

Bernas Bazelis traukiniai

Ženevos į Bazelis traukiniai

 

8. Munster, Vokietija

tarp Vokietijos dauguma dviračių draugiškas miestai, Munster išlaiko pastovų gerą reitingą. Miestas stengiamės užtikrinti dviratininkai yra laimingas su savo dviračių infrastruktūrą ir saugą.

Esenas į Munster traukiniai

Bylefeldas į Munster traukiniai

Kelnas į Munster traukiniai

Hanoveris į Munster traukiniai

 

9. Verona, Italija

Italijos miestai paprastai nėra tarp labiausiai dviračių draugiškų miestų Europoje, bet Verona stovi gana gerai. Tai puikus miestas tyrinėti dviračiu, ir traukiniu nuo Roma Verona tik prideda grožio jūsų kelionė.

Riminis Verona traukiniai

Roma Verona traukiniai

Florencija Verona traukiniai

Venecija Verona traukiniai

 

10. Miunchenas, Vokietija

Miunchenas turi aiškų planą, kaip sukurti didelę dviračių tinklo zoną ir pagerinti dviračių infrastruktūrą. Galutinis tikslas yra pasiekti a 30% modalinis dalis dviračių. Jei norite išbandyti vis aplink Miuncheną ant dviračio, galima keliauti ten traukiniu iš Berlyno, Viena, ir Ciuricho, tarp kitų miestų.

Berlynas Miunchenas traukiniai

Frankfurtas Miunchenas traukiniai

Viena į Miuncheną traukiniai

Štutgartas Miunchenas traukiniai

 

Ar esate pasirengęs apsilankyti geriausiose Europos vietose naudodamiesi tik dviračiu ir traukiniu? Ruoškitės į gyvenimą nuotykių, ir užsisakyti traukinio bilietus anksti!

 

 

Ar jūs norite įdėti mūsų dienoraštyje į jūsų svetainę, galite arba imtis savo nuotraukas ir tekstą ir tiesiog mums kreditą su nuoroda į šį bloge, ar jūs spustelėkite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fmost-bike-friendly-cities%2F%3Flang%3Dlt - (Slinkite žemyn šiek tiek pamatyti Įterpti kodą)