Skaitymo laikas: 7 protokolas
(Atnaujinta: 29/10/2021)

Paslėptas nuo turistų minios, šie 10 spalvingiausios pasaulio vietos, yra tikrai įkvepiantys. Menininkai ir rašytojai rado įkvėpimo šiose spalvingose ​​vietose. Taigi, pasakos išsipildo, ir apsilankymas bet kurioje iš šių vietų tikrai pakeis jūsų gyvenimą.

  • Geležinkelių transportas Ekologiškos būdas keliauti. Šis straipsnis yra parašyta, kad šviesti apie keliones traukiniu "Gelbėkit traukinys, Į Pigiausia traukinių bilietų svetainė Pasaulyje.

 

1. Spalvingiausios pasaulio vietos: Penkios žemės, Italija

Pilka žiemos diena arba žydra vasaros diena, Cinque Terre yra spalvinga bet kokiu oru. Iš gražių namų atsiveria vaizdas į mėlyną jūrą ir sukuriamas spalvingiausias vaizdas. Be to, kiekvienas jūsų aplankytas kaimas Cinque Terre yra spalvingesnis už kitą, su geltonai nudažytais namais, rožinis, raudona, ir oranžiniai tonai.

Taigi, kartu su mėlyna jūra ir žaliuojančiomis kalvomis, Cinque Terre regionas Italijoje yra viena spalvingiausių vietų pasaulyje. Ši spalvinga kelionė iš tikrųjų prasideda La Spezia mieste, puikus uostamiestis ir Cinque Terre traukinio išvykimo vieta. Kelionė po Cinque Terre traukiniu geriausia, nes traukinys pravažiuoja kiekvieną kaimą, todėl dienos metu galite eiti ir grįžti į bet kurią vietą.

La Spezia į Riomaggiore su traukiniu

Iš Florencijos į Riomaggiore su traukiniu

Iš Modenos į Riomaggiore su traukiniu

Livornas į Riomaggiore su traukiniu

 

1 of the Most Colorful Places In The World is Cinque Terre Italy

 

2. Tulpių laukai, Olandija

Rožinis, baltas, oranžinė, violetinė, Olandijos tulpių laukai yra stebuklingi visomis vaivorykštės spalvomis. Geriausia vieta pamatyti nuostabius tulpių laukus yra Keukenhof ir grožiu grožėtis nemokamai. Nuostabūs laukai yra penkiolika minučių pėsčiomis nuo Keukenhof. Tačiau, tikrai retas grožis tęsiasi dar penkiolika minučių iki dar gražesnių tulpių.

Galite mėgautis šiuo spalvingu vaizdu nuo balandžio iki gegužės vidurio, per tulpes’ žiedas. Dideli tulpių laukai yra trumpos kelionės iš Amsterdamo, taigi bus nuostabu dienos kelionė į Nyderlandus’ kaimas. Papildomai, Galite išsinuomoti dviratį kaip vietiniai ir pasigrožėti kvapą gniaužiančiomis gėlėmis.

Briuselis į Amsterdamą Su traukiniu

Londonas į Amsterdamą su traukiniu

Berlynas į Amsterdamą su traukiniu

Paryžius - Amsterdamas su traukiniu

 

Colorful Red Tulip Fields, The Netherlands

 

3. Spalvingiausios pasaulio vietos: Mentonas Žydroji pakrantė, Prancūzija

Gražiose Prancūzijos Rivjeros pakrantėse, bet toli nuo paparacų Monte Karle, Mentonas yra nuostabus gyvybingas pakrantės miestas. Belle Epoque pasteliniai namai, papildykite šio svajingo kaimo grožį ir užburkite kiekvieną pirmą kartą apsilankiusį.

Į Mentoną galite patekti iš bet kurio Prancūzijos ar Italijos taško, nes jis yra labai arti Italijos sienos. Cote D'Azur yra nuostabus regionas Prancūzijoje ir yra puiki vieta atsipalaiduoti. Taigi, be puikių nuotraukų spalvingo miestelio fone, kelionė į kruizą yra puikus būdas praleisti nuostabias atostogas Mentone.

Amsterdamas į Paryžių su traukiniu

Londonas į Paryžių su traukiniu

Roterdamas į Paryžių su traukiniu

Briuselis į Paryžių su traukiniu

 

The Most Colorful Place In The World is Menton Cote D’Azur, France

 

4. Piliūra, Salvadoras

Miestas mieste pavadintas, į senasis miesto centras Pelourinho Salvadore yra viena spalvingiausių vietų visame pasaulyje. Kadaise buvusi vergų aukciono vieta šiandien yra spalvingiausia ir gyvybingiausia Salvadoro vieta. Rajonas gali pasigirti spalvingais kolonijinių pastatų fasadais ir menininkų namais, muzikantai, ir puikus naktinis gyvenimas.

Be to, spalvingas Pelourinho yra daugiakultūris centras, kuriame galite sužinoti apie Brazilijos ir Afrikos paveldą. Į puikūs restoranai Pelo mieste siūlomi fantastiški abiejų virtuvių patiekalai. Taigi, kai baigsite pirkti suvenyrus daugelyje aplinkinių rankų darbo parduotuvių, galite paragauti nuostabus maistas iš Afrikos ir Brazilijos virtuvių.

 

Pelourinho, Salvador

 

5. Spalvingiausios pasaulio vietos: Vroclavas, Lenkija

Didžiausias miestas Vakarų Lenkijoje, Vroclavas yra vienas iš paslėptų Lenkijos brangakmenių. Vroclavas yra žavus nukrypstama nuo kelio Europoje, o spalvinga architektūra daro jį vienu iš gražūs miestai Europoje. Spalvingiausia vieta viduramžių turgaus aikštėje, kur galėsite mėgautis gyva atmosfera viename iš aplinkinių restoranų.

Taigi, būtinai pasiimkite fotoaparatą ir gerus vaikščiojimo batus, kad galėtumėte pasivaikščioti spalvingomis juostomis ir senamiesčiu. Nuo žiemos iki vasaros, spalvingas Vroclavas pasitiks jus šiltai, ir lenkiški pierogi, įdaryti bulvėmis, sūris, arba vaisius.

 

Colorful Wroclaw rooftops In Poland

 

6. Burano sala, Italija

Viena iš trijų garsių salų netoli Venecijos, Burano yra spalvinga tarp trijų nuostabių Italijos salų. A kelionė laivu toliau nuo žemyno, Ryškiai nudažyti Burano namai yra puikūs ne sezono atostogų vieta. Nors galite apsupti salą 2 valandų, galiausiai praleisite visą dieną, tik fotografuoji.

Burano grožį papildo žavūs žvejų namai palei tiltus ir daugybė kanalų. Tai papildo į atviruką panašų vienos viršaus vaizdą 5 spalvingos Europos vietos. Apsilankymas Burano yra puiki dienos kelionė iš Venecijos, puikiai tinka apsipirkti nėriniais ir popietiniais „Aperol“ gėrimais su vaizdu į Venecijos lagūną.

Florencija į Milaną Su traukiniu

Florencija į Veneciją su traukiniu

Milanas į Florenciją su traukiniu

Venecija į Milaną su traukiniu

 

 

7. Spalvingiausios pasaulio vietos: Nyhavn, Kopenhaga

Vaizdingas uostas kadaise įkvėpė vieną didžiausių vaikų knygų autorių parašyti „Princesę ir žirnį“.. Taip, ne. 20 miesto name kadaise gyveno danas Hansas Christianas Andersenas. Spalvotas Nyhavn buvo gyvybingas centrinis uostas, kur galėjai išgirsti jūreivius’ skambina beveik bet kuria kalba.

Šiandien, atnaujintas Nyhavn yra vieta, kur vietiniai atvyksta pailsėti dienos pabaigoje. Vakarienė su džiazo muzika, stebėti saulėlydį virš valčių ir spalvingų miesto namų, yra nepaprasta patirtis.

 

Colorful Houses by the canal In Copenhagen

 

8. Gvatapė, Kolumbija

Su durimis, sienos, ir stogai yra įvairių spalvų, Gvatapė yra spalvingiausias Kolumbijos miestas. Šis spalvingas miestas yra Kolumbijos kurortinis miestas, su nuostabiais vaizdais ir kalnais. Todėl, Tam, kad nuostabus vaizdas viso miesto ir jo spalvų, galite pakilti į La Piedra del Penon, ir viršuje 740 žingsniais atsiveria nuostabus vaizdas į spalvingiausią pasaulio vietą.

Tačiau, ryškiausios miesto vietos yra Zocalos, apatines namų dalis. Zocalos yra rankomis dažytos dekoracijos, kai kurie gyvūnų ar gėlių paveikslai, o kitos – tiesiog spalvingos dekoracijos. sudaryti, suplanuokite bent porą dienų’ kelionė į Gvatapę kad galėtumėte tyrinėti ryškiausias ir spalvingiausias pasaulio gatves.

 

Downhill in Guatape, Colombia

 

9. Spalvingiausios pasaulio vietos: Kolmaras, Prancūzija

Spalvingi fachverkiniai namai, gėlėmis puoštus kanalus, Kolmaras yra nuostabus Prancūzijos miestelis, kuriame atgyja pasakos. Gražūs kanalai nuves jus žavingomis alėjomis į atviras aikštes. čia, žvejai sėdėdavo ir kalbėdavo apie dienos nuotykius ir pasakas apie jūrą.

Į Kolmarą galite patekti iš Bazelio Šveicarijoje arba bet kurio didesnio Prancūzijos miesto, traukiniu. Taigi, į savo Europos atostogų maršrutą įtraukite apsilankymą Kolmare. Kitas puikus pasirinkimas – visas atostogas praleisti tik Kolmare. Bet kuriuo budu, Kolmare galima nuveikti daug dalykų, išskyrus spalvingiausios Prancūzijos vietos fotografavimą. Pavyzdžiui, plaukiodamas kanalu, apsipirkti dengtame turguje, ir Elzaso vyno degustacija.

Iš Paryžiaus į Kolmarą su traukiniu

Ciurichas – Kolmaras su traukiniu

Iš Štutgarto į Kolmarą su traukiniu

Liuksemburgas į Kolmarą su traukiniu

Colorful Colmar In France

 

10. Chefchaouen, Marokas

Paslėptas žaliame slėnyje, tiesiog 2 valandos iš Tanžero, yra mėlyniausias ir brangiausias Chefchaouen perlas. Dažyta mėlyna ir balta spalvomis, su spalvingomis dekoracijomis, Chefchaouen yra ryškiausia vieta Maroke. Panašus į Graikijos salą Santorini, nuostabios gatvės ir architektūra sužavi rimčiausią keliautoją.

Legendos pasakoja, kad unikalus spalvų pasirinkimas datuojamas XV a., kai šiame mažame miestelyje gyveno žydai.. Todėl, mėlyna spalva simbolizuoja dangų ir ryšį su dievu. Nors žydai nebėra šio mažo miestelio gyventojai, Nepaisant to, vieta visus metus išlaikė savo grožį. Šiandien, šis mažas miestelis pritraukia tūkstančius turistų, todėl būkite pasirengę sutikti susijaudinusias minias už kiekvieno mėlyno kampo.

 

Blue & White Houses in Chefchaouen, Morocco

 

Mes Išsaugoti traukinį bus malonu padėti jums suplanuoti kelionę į 10 spalvingiausios pasaulio vietos.

 

 

Ar norite į savo svetainę įterpti mūsų tinklaraščio įrašą „10 spalvingiausių vietų pasaulyje“.? Galite imtis savo nuotraukas ir tekstą, ir mums duoti kreditą su nuorodą į šį dienoraštį. Arba spauskite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Flt%2Fmost-colorful-places-world%2F – (Slinkite žemyn šiek tiek pamatyti Įterpti kodą)