Skaitymo laikas: 5 protokolas
(Atnaujinta: 27/03/2021)

Kelionės traukiniu gali būti vienas iš geriausių būdų, kaip atrasti naują šalį - atsipalaiduoti savo vežimą, žiūri peizažas įvažiuoti į kurias. Jie taip pat geriausias būdas pasiekti dauguma Instagrammable vietas Europoje!

Kai jis ateina į kelionės, tavo telefonas yra tikrai visur yra – imtis nuotraukas ir vaizdo įrašus į žaisti su daug filtrų ir parašai. Dokumentavimo savo kelionės, jūsų atostogos, yra puikus būdas laikyti savo nuostabius prisiminimus miestų, šalys, ir keliausite į paskirties. Ne tik jūs galite išsaugoti šiuos prisiminimus ir atsigręžti į juos ateityje, bet jūs taip pat galite naudoti Instagram pasidalinti šias akimirkas su draugais.

bet, kur yra labiausiai Instagrammable vietų Europoje? Per nemirtingų žodžių Cady garnys nuo Piktos merginos, kai jis ateina į Instagrammable galimybių skaičius, riba neegzistuoja.

 

Labiausiai Instagrammable vietų Europoje: Venecijos Simplono-Orient-Express ": Londonas - Venecija

Mes nužudyti du paukščiai vienas akmuo čia. Tai ne tik vienas iš Garsiausios traukinių paslaugos pasaulyje, bet taip pat yra Instagrammable vietų Europoje. Nors yra keletas skirtingų maršrutų galite imtis, populiariausias yra Londonas Venecijos kelionę. Kai jūs turite savo traukinį Venecija, su Išsaugoti traukinys pagalba, jūsų galimybės yra neribotos!

Londonas Lilis traukiniai

Londonas Paryžius traukiniai

Lionas į Londonas traukiniai

Londonas Bordo traukiniai

 

Rialto tiltas (Rialto tiltas)

Rialto tiltas yra vienas iš keturių tiltų, kertančių Venecijos Didįjį kanalą, tai reiškia, kad labai sunku fotografuoti be žmonių ant jo. Vienas variantas - kaip su visais šiose vietose - tai aplankyti labai anksti ryte.

Milanas Venecija traukiniai

Padujos į Veneciją traukiniai

Bolonija į Veneciją traukiniai

Roma Venecija traukiniai

 

Ledų Venecijoje Canal tiltas

 

Grand Canal

Abejoju kas nors palieka miestą, negaudamas iš Grand Canal nuotrauką. Tai, ką daro Venecija, gerai, Venecija! Vienas iš geriausių vaizdu Tai nuo Rialto tilto viršaus.

Venecija yra Instagrammable dėmės Europoje

 

Labiausiai Instagrammable vietų Europoje: Bernina Express ": Šveicarija - Italija

Kelionės tarp Chur į Šveicarija ir Tirano į Italija, 122km kelionė trunka jums per apsvaiginimo Šveicarijos Alpės. Puikiai tinka Instagram!

Šveicarijos Alpėse žiemą

 

Kai atvyko į Šveicariją, Čia yra labiausiai Instagrammable vietos:

 

Toblerone KALNŲ

Ar šis kalnas atrodo pažįstamas? Jeigu jūs kada nors valgyti su Toblerone baras, tai tikriausiai, kodėl! Tai kalnas tai yra ant pakuotės, todėl ji yra mūsų labiausiai įsimintiniausių vietų Europoje sąraše.

Norėdami gauti tą pačią fotografiją žemiau, imtis Gornergrat traukinį iš Zermatt visą kelią į viršų, tada nueiti iki Lookout tašką (pro viešbučio).

patarimas: kad Zermatt prekybos centrai dažnai pritrūksta Toblerone barų šiai miesto smūgis! Taigi, jei norite šį kadrą ir nenori imtis savo galimybes, tada įsitikinkite, kad jūs perkate jį prieš jums į Zermatt.

Ciuricho į Zermatt traukiniai

Ženevos į Zermatt traukiniai

Bernas į Zermatt traukiniai

Liucernos į Zermatt traukiniai

INTERLAKEN

Jei esate čia, nuotykių (t.y.. parasparnių sportas) tada, be abejo, jums bus fotografuoja kai Epas Instagram nuotraukų. Nesinori auga savo kraujo spaudimą? Galite gauti cool smūgiavo iš Harder Kulmo viršų. Gausite neįtikėtiną vaizdą per Interlakenas miesto ir Šveicarijos Alpėse.

Bazelis į Interlaken traukiniai

Bernas į Interlaken traukiniai

Liucernos į Interlaken traukiniai

Ciuricho į Interlaken traukiniai

Labiausiai Instagrammable vietų Europoje: Brok geležinkelio. Harco kalnų diapazonas, Vokietija

Šiame konkrečiame maršrute, jums lipti 1,142m-aukštos Brocken, aukščiausia šiaurinė Vokietija, naudojasi panoraminiai vaizdai nuo supančio kraštovaizdžio. bet, Jūs neturite tik kaip alpinizmas aplankyti Harco kalnai. Faktiškai, tai geriau, jei jums patinka žaislas miestelius su pasaka pilys, UNESCO Pasaulio paveldo Sklypai, tvirtovės, ir vienuolynai nuo viduramžių, ar matydamas laukinių gyvūnų jų natūralioje buveinėje. Puikiai tinka jūsų Instagram pašarų!

Leipcigas į Wernigerode Brocken traukiniai

Hanoveris į Wernigerode Brocken traukiniai

Miunchenas į Wernigerode Brocken traukiniai

 

Aplankykite universiteto bažnyčia, pilis, ir Kvedlinburgo senamiestis

Su Gründerzeit ir Art Nouveau vilos kartu, senamiestis Kvedlinburgo daro jį vienu iš labiausiai Instagrammable vietų Europoje. Tai skaičių ir aukštos kokybės medienos įrėminti pastatų neįtikino UNESCO deklaruoti Quedlinburg išskirtinį pavyzdį viduramžių Europos miesto.

Leipcigas į Kvedlinburgo traukiniai

Hanoveris į Kvedlinburgo traukiniai

Miunchenas į Kvedlinburgo traukiniai

Kvedlinburgas yra tarp labiausiai Instagrammable dėmės Europoje sąrašą

Vakarų Škotijos linija: Škotija

Kelionės palei Vakarų Škotijos Line, Jakob Garo traukinys turbūt geriausiai žinomas dėl vaidmens ji vaidina Hario Poterio filmai - kaip Hogvartso Express. Traukinys važiuoja 84 mylių ruožas, skiriantis Fort William iš Mallaig ant Vakarų Škotijos geležinkelio linija. Tai dažnai vadinamas vienu iš didžiausių geležinkelių transporto reisams pasaulyje, ir pelnytai taip!

Turėti kai iš nuotraukų, jums gali būti fotografuoja save pažvelgti!

Vakarų Škotijos geležinkelio linija

 

Labiausiai instagrammable vietų Europoje: Geltona Traukinys, Prancūzija

Pasakykite "Taip’ į šią kelionę! Jau daugiau nei šimtmetį, Tai metrų matuoklis geltona traukinys buvo apvijos savo kelią per Prancūzijos Pirėnuose iš Villefranche-de-Conflent į Latour-de-Carol. Kas tai trūksta atstumas - tai tik 63km ir apie tris valandas kol - tai daugiau nei sudarančioje į visiškai Instagrammable peržiūrų. Dramatiški kalnai Parc Naturel regioninių des Pyrenees Catalanes yra viena iš jų!

Taip pat sustoja aukščiausią Prancūzijos geležinkelio stoties, Bolquere-Eyne. Kuris sėdi 1592m virš jūros lygio, ir kerta Pont Gisclard, geležinkelio pakaba tiltas.

Lionas į Tulūza traukiniai

Paryžius Tulūza traukiniai

Marselio į Tulūza traukiniai

Bordo į Tulūza traukiniai

 

Kaina, telefoną ir atnaujinti savo Instagram programą. Atėjo laikas užsisakyti bilietą su pagalba Išsaugoti ATrain ir gauti fotografuoja!

Ar jūs norite įdėti mūsų dienoraštyje į jūsų svetainę, galite arba imtis savo nuotraukas ir tekstą ir tiesiog mums kreditą su nuoroda į šį bloge, arba paspauskite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fmost-instagrammable-spots-europe%2F%3Flang%3Dlt- (Slinkite žemyn šiek tiek pamatyti Įterpti kodą)