Skaitymo laikas: 6 protokolas
(Atnaujinta: 20/08/2021)

Vešliai žaliuojantys slėniai ir kalvos, didžiulės pievos, vaizdingiausiose Europos vietose, šie 10 vaizdingiausi golfo aikštynai Europoje, yra vieni geriausių golfo klubų pasaulyje. Kiekvienas golfo aikštynas sukurtas tobulai, nuostabus patogumų ir gamtos grožio derinys.

  • Geležinkelių transportas Ekologiškos būdas keliauti. Šis straipsnis yra parašyta, kad šviesti apie keliones traukiniu "Gelbėkit traukinys, Į Pigiausia traukinių bilietų svetainė Pasaulyje.

 

1. Golfas Mėlyna Žalia Pleneuf-Val-Andre Bretanėje

Su nuostabiais vaizdais į angliškas kanalas, „Bluegreen Pleneuf Val Andre“ golfo aikštynas yra nuostabus. „Bluegreen“ golfo aikštynas Bretanėje yra vienas vaizdingiausių golfo aikštynų Europoje.

Iš vešliai žalios trasos atsiveria vaizdas į Bretono pakrantę, o žalios žemės ir mėlynos jūros derinys yra nuostabus. Papildomai, Jūs žaisite viename iš 500 geriausi golfo laukai pasaulyje.

 

Golfas Mėlyna Žalia Pleneuf-Val-Andre Bretanėje prie jūros

 

2. Naujasis Skandinavijos kursas: Kopenhaga

25 km nuo Kopenhagos, golfo aikštynas „New Course“ yra 50 geriausių golfo aikštynų Europoje kasmet. „New Course 36-hole“ yra vienas vaizdingiausių golfo aikštynų Europoje 25 hektarų miško aplinkui.

Srautai, vedantys į natūralius tvenkinius, rami vaizdinga aplinka, ir apdovanojimų pelnęs medinis golfo klubas, nustebins nuo įėjimo iki pirmosios skylės. Kraštovaizdis yra tikrai nuostabus ir sužavėjo daugybę golfo žaidėjų iš viso pasaulio.

Hamburgas į Kopenhagą su traukiniu

Ciurichas į Hamburgą su traukiniu

Hamburgas į Berlyną su traukiniu

Roterdamas į Hamburgą Su traukiniu

 

3. „Castletown“ golfo aikštelės: Isle of Man

Jūros vėjelis, laukinės gėlės, ir epinės Meno salos pažiūros, žaisti golfą Castletown golfo nuorodų aikštelėje yra nepamirštama patirtis. Meno sala yra viena kvapą gniaužiančių vietų Europoje, ir golfo aikštynas yra vienas vaizdingiausių golfo aikštynų Europoje.

Jūs esate apsuptas jūros iš visų 3 šonus, žaidžiant kursą nuostabiame Langness pusiasalyje. Uolėtas paplūdimių ruožas, šlovingi saulėlydžiai, „Castletown Golf Links“ užima 8 vietą įspūdingiausiuose golfo aikštynuose Jungtinėje Karalystėje ir Airijoje. Iš 17 skylės atsiveria vaizdas į Airijos jūra, ir vaizdas iš 18 -os skylės, istorinė Šv. Michaelio sala, 12X amžiaus koplyčia, nuomonės, kurios gali atitraukti bet kokio patyrusio golfo žaidėjo dėmesį.

 

4. „Tralee“ golfo klubas: Airija

Įsikūręs natūralioje vietovėje, su vaizdu į Atlanto vandenyną ir paplūdimį, „Tralee“ golfo aikštynas Airijoje yra vienas unikaliausių ir vaizdingiausių golfo aikštynų Europoje. Jūs persekiosite skyles per žalias kalvas, priešais jus matant tamsiai mėlyną vaizdą.

Šis vaizdingas 18 duobučių golfo aikštynas yra Kerio grafystėje, Dingle pusiasalio namai, ir nuostabioji Killarney Nacionalinis parkas. Golfo aikštynas įrengtas aikštelės pakraščiuose stulbinanti pakrantė, su žaliuoju pelkynu ir legendine Pietvakarių Airija.

 

Nuostabūs žali laukai Airijos Tralee golfo klube

 

5. Crans-Sur-Sierre golfo klubas: Šveicarija

Vienas seniausių, tačiau modernus ir įrengtas, golfo aikštynai Europoje, Crans-sur-Sierre golfo aikštynas Šveicarijoje yra vienas vaizdingiausių golfo klubų Europoje. Natūralūs tvenkiniai, kalnai, ir žalias vešlus Šveicarijos slėnis yra nuostabūs ir gaivinantys vaizdai.

Šis vaizdingas golfo aikštynas yra Šveicarijos Alpėse, tad peizažas kvapą gniaužia. Su vaizdu į Monblaną ir Matterhorną, aukščiausi ir vaizdingiausi kalnai Europoje, jūs būtinai nustebęs šiuo golfo aikštynu. Crans-sur-Sierre golfo aikštynas yra graži kelionė traukiniu nuo Ženevoje, ir Bernas.

Ciurichas į Wengeną su traukiniu

Ženeva į Wengeną Traukiniu

Bernas į Wengeną su traukiniu

Bazelis į Wengeną su traukiniu

 

6. Pats vaizdingiausias Airijos golfo aikštynas: „Old Head Golf Links“

Sėdi „Old Head Kinsale“ viršuje, apsuptas vandenyno, siūlo Kinsale golfo aikštynas vaizdingi vaizdai, vaizdingiausi vaizdai visoje Airijoje ir JK.

Su žaliomis ganyklomis, grubios žemės, ir vaizdai į jūrą, ikoniškas Airijos kraštovaizdis nenustoja stebinti. taip, būsite nustebinti nuostabiais kiemais Old Head Kinsale golfo aikštyne. Jūs žaisite golfą a 350 milijonas senų smiltainio uolų, bėgant laikui pasislenka į šiaurę. Šis puikus golfo aikštynas yra Korko grafystėje, su buriavimu, žvejyba, Nardymas, ir daug daugiau užsiėmimai lauke vandens entuziastams šiame saugiame uoste.

 

Švyturys & „Old Head Golf Links“

 

7. Vaizdingiausi golfo aikštynai: „Passier“ golfo klubas „Meran“ Pietų Tirolis

Panoraminiai vaizdingiausių Europos kalnų vaizdai, „Passier“ golfo klubas Merane pažengusiems golfo žaidėjams siūlo nepamirštamą patirtį. be to, su Pietų Tirolio peizažais, tvenkiniai, bunkeriai, ir žalios kalvos, „Passier“ golfo klubas turi nuostabią vietą ir dizainą.

be to, golfo aikštynas 18 terasoje yra skylės, ir žalias ganyklas, pritraukti golfo žaidėjus iš viso pasaulio golfo savaitgaliui, arba ilgas pabėgimas į Tirolio gamtą.

Trento į Bolzano su traukiniu

Milanas į Bolzano traukiniu

Bolonija - Bolzanas su traukiniu

Venecija į Bolzano traukiniu

 

8. „Eichenheim“ golfo aikštynas: Austrija

Tarp storų Alpių miškų, aplinkui medinės kajutės, ir pievos, Eichenheimo golfo aikštynas yra vienas gražiausių golfo aikštynų Europoje. Gaivus Alpių oras, gamtos kvapus, ir natūralus spindesys įkvėpė geriausius pasaulio golfo žaidėjus. Eichenheim golfo aikštynas yra 18 skylės, pasklido daugiau nei 6000 metrų.

Šis vaizdingas golfo aikštynas yra vienas geriausių golfo klubų Austrijoje, su aukščiausio lygio patogumais: sauna, vidaus ir lauko baseinai poilsiui po fantastiško golfo turnyro. Nėra nieko panašaus į Alpių kraštovaizdį ir puikias sąlygas praktikuoti savo aistrą.

Zalcburgas į Vieną su traukiniu

Miunchenas į Vieną su traukiniu

Gracas į Vieną su traukiniu

Praha - Viena su traukiniu

 

Golfo krepšelis Eichenheim Austrijoje

 

9. Gardagolfo užmiesčio klubas: Italija

From Manerba-Fort of the palace of Soianoto the hills of Polpenazze and castle, the Gardagolf Club offers scenic views of olive trees and Lake Garda. Gardagolfo aikštyne yra 27 skylės, paskirstyti per 110 ha, nuostabiame Lombardijos regione.

Šį vaizdingą golfo aikštyną supa Valtenesi kalvos, teikiantį jaudinantį ir kerintį vaizdą pažangiausiems ir rimčiausiems golfo žaidėjams. Raudonoji trasa yra gražiausia Gardagolfo trasa, aplinkui gėlės ir aukšti medžiai.

Trento link Gardos ežero Peschiera traukiniu

Bolzano Bozenas iki Gardos ežero Peschiera su traukiniu

Nuo Bolonijos iki Gardos ežero Peschiera su traukiniu

Venecija - Gardos ežeras Peschiera traukiniu

Saulės šviesa & Debesų vaizdas „Gardagolf Country Club“, Italija

 

10. Andermato golfo aikštynas: Šveicarija

Kitas Šveicarijos perlas, Andermato golfo aikštynas uždaromas 10 vaizdingiausių Europos golfo aikštynų sąrašas. „Andermatt“ golfo aikštynas yra nuostabiame Šveicarijos slėnyje. Kalnų viršūnės bučiuoja dangų, žalios vešlios kalvos, ir į atvirukus panašus peizažas.

Vieta tokia kvapą gniaužianti, kad net labiausiai susikaupusius žaidėjus gali atitraukti gražus Urserno slėnis. „Andermatt“ golfo aikštynas buvo suprojektuotas taip, kad būtų gamtos dalis ir yra ekologiškas. Pamatysite vandens srautus ir gėlių pievas, kurios nuostabiai įtrauktos į golfo aikštynus. yra 18 skylės, iš kurių galima rinktis. Papildomai, stiprus kalnų vėjas kelia iššūkį entuziastingam golfo žaidėjui, pagerinti savo žaidimą.

Bazelis į Interlakeną su traukiniu

Bernas į Interlakeną su traukiniu

Liucerną į Interlakeną su traukiniu

Ciurichas į Interlakeną su traukiniu

 

Vaizdingas Andermatas Šveicarijoje

 

Mes Išsaugoti Traukinys bus malonu padėti jums suplanuoti vieną kartą gyvenime kelionę į šias vietas 10 vaizdingiausi golfo laukai Europoje traukiniu.

 

 

Ar norite į savo svetainę įterpti mūsų tinklaraščio įrašą „1o vaizdingiausių golfo aikštynų Europoje“? Galite imtis savo nuotraukas ir tekstą, ir mums duoti kreditą su nuorodą į šį dienoraštį. Arba spauskite čia: hTTPS://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fmost-scenic-golf-courses-europe%2F%3Flang%3Dlt< - (Slinkite žemyn šiek tiek pamatyti Įterpti kodą)