Skaitymo laikas: 7 protokolas
(Atnaujinta: 29/10/2021)

Romantiškas, jaudinantis, palei Italijos pakrantes, Prancūzijos Alpėse už slenksčio, ar kur nors Kinijoje, šie viršuje 10 norimų porų kelionės jus nustebins.

  • Geležinkelių transportas Ekologiškos būdas keliauti. Šis straipsnis yra parašyta, kad šviesti apie keliones traukiniu "Gelbėkit traukinys, Į Pigiausia traukinių bilietų svetainė Pasaulyje.

 

1. Ieškomiausių porų kelionė: Romantiška miesto pertrauka Paryžiuje

Įkvėpimas romantiškiausių filmų, Paryžius yra romantiškiausia kelionė Holivudo stiliaus pora. Romantiškiausias miestas, ir vienas daugiausiai keliautų pasaulyje, vis dar yra ir visada yra labiausiai ieškoma porų paskirties vieta.

Jei turite aistrą viskam, kas prancūziškai, konditerija, Prancūziški sodai, ir žavios alėjos, tada miesto pertrauka Paryžiuje yra idealus jums. Be to, romantiška kelionė į Paryžių yra labiausiai ieškoma pora, kuri mėgsta šurmulį, ir gyvenimo la vie en pakilo.

Amsterdamas į Paryžių su traukiniu

Londonas į Paryžių su traukiniu

Roterdamas į Paryžių su traukiniu

Briuselis į Paryžių su traukiniu

 

The Most Wanted Couples Trip is the Romantic City of Paris

 

2. Ieškomiausių porų kelionė į Italiją: Amalfio pakrantė

Maisto, kvapą gniaužiantys vaizdai, ir jūra, paverskite Amalfio pakrantę viena iš labiausiai ieškomų vietų porų kelionėms. Į spalvingos vietos ant skardžių, vingiuoti keliai, o jūra šalia tavęs, yra viskas ko reikia lepinančioms poroms’ atostogos.

Amalfio pakrantė yra a 50 kilometrų pakrantė žavių mažų alėjų, paplūdimiai, ir paslėptos kelionių apgyvendinimo vietos su nepamirštamais vaizdais. Galėtumėte keliauti, ar degintis, virimas, ar pavakarieniauti viename iš nuostabių pajūrio restoranų. Amalfio pakrantėje variantų yra begalė, net mažuose miesteliuose palei Italijos pakrantę, tiesiog pasirinkite!

Milanas į Neapolį su traukiniu

Florencija į Neapolį su traukiniu

Venecija į Neapolį su traukiniu

Piza į Neapolį su traukiniu

 

Amalfi Coast is on every couple bucket list

 

3. Skye sala, Škotija

Su kvapą gniaužiančiomis uolomis, vaizdingi vaizdai, ir patraukli kultūra, Škotija yra viena nuostabiausių vietų pasaulyje. Skye sala yra vienas kvapą gniaužiančių Škotijos regionų, ir jums reikės bent jau 2 savaičių mėgautis daugybe grožybių.

Nesvarbu, ar norite grožėtis vaizdu, arba atraskite jį pėsčiomis vienoje iš daug pėsčiųjų takų, Skye sala yra gamtos stebuklas. Pavyzdžiui, jei esate nuotykių pora, tada jums patiks atrasti geologinę formaciją Quiraingas. Iš kitos pusės, galėtumėte romantiškai praleisti laiką pasakų baseine, arba aplankykite Dunvegan pilį ir sodą.

Kitaip tariant, Skye sala yra nuostabi kelionių porų kryptis, dėka įspūdingų Škotijos aukštumų, slėniai, ir nuostabi pakrantė. čia, galėjai vaikščioti susikibęs už rankų, tiesiog mėgaukitės nuotykiu kartu.

 

The Isle of Skye, Scotland

 

4. Ieškomiausių nuotykių pora Šveicarijoje

Su snieguotomis viršūnėmis, žalios pievos, ir vaizdingi vaizdai, kurie atrodo kaip paveikslai, Šveicarija yra nuostabi porų kelionių kryptis. Ieškomiausios porų kelionės Šveicarijoje yra Zermatas, Reino kriokliai, ir Lauterbrunnen slėnyje. Jei mėgstate nuotykius, Zermatas yra puiki slidinėjimo vieta jums, ir jei norite atsipalaiduoti vaizdingoje aplinkoje, tada idealus yra Lauterbrunnen slėnis.

Šveicarija turi begales porų kelionių vietų, taigi tai tikrai priklauso nuo jūsų tikslų, susijusių su romantišku poilsiu. Bet kuriuo budu, rasite daug romantiškų vietų, antram medaus mėnesiui, arba paprasčiausiai todėl, kad norite branginti vienas kitą, ypatinga proga. Todėl, tikrai rekomenduojama bent planuoti 7 dienos kelionė į Šveicariją.

Liucerna į Lauterbrunnen su traukiniu

Ženevą į Lauterbrunneną su traukiniu

Liucerną į Interlakeną su traukiniu

Ciurichas į Interlakeną su traukiniu

 

Couples Hiking Adventure In Switzerland

 

5. Venecija, Italija

Puikus maistas, nuostabi atmosfera, ir daugybė paslėptų romantiškų vietų. Kelionė į Veneciją yra kiekvienos poros kibirų sąraše. Kasmet į Veneciją keliaujančių turistų skaičius yra puikus, vis dėlto, jo žavesys ir grožis sužavės kiekvieną kartą. Faktiškai, tai taip žavu, kad net nepastebėsite visų, ir tiesiog praleiskite nuostabų laiką savo romantiškoje atostogoje.

Kelionė į Veneciją yra viena iš geriausių 5 labiausiai ieškomų porų kelionių, nes tai puikiai tinka trumpam savaitgaliui. Miestas turi daug lankytinų vietų, Itališkas maistas, ir nuostabių apgyvendinimo galimybių, taigi rojų rasite gondoloje. Tačiau, jei norite pabėgti ir atrasti aplinkinius Italijos brangakmenius, tada Venecija, galite eiti į vieną iš daugelio dienos išvykos ​​iš Venecijos.

Milanas į Veneciją su traukiniu

Florencija į Veneciją su traukiniu

Bolonija į Veneciją su traukiniu

Trevizas į Veneciją su traukiniu

 

Venice canal, Italy

 

6. Labiausiai norėtų porų atostogos: Prancūzijos Alpės

Glamping yra viena iš karščiausių kelionių tendencijų Europoje, kartu su Prancūzijos Alpėmis, ir jūs turite romantiškiausias poras’ kelionė. Šis kempingas yra labiau lepinantis ir prabangesnis nei pagrindinis stovyklavimas palapinėse. Įsikūręs laukinėje ir nuostabioje gamtoje, su kvapą gniaužiančiais Prancūzijos Alpių vaizdais.

Prisiglausti prie privataus namelio, jaukus namelis, atsibunda giedant paukščiams, išgerti kavos, ir eidamas žygiuoti tiesiai nuo slenksčio – pasakų romanas. Kai jūsų meilės lizdas bus pilnai įrengtas, ir vaizdingiausiose vietose, nepamirštamoms romantiškoms atostogoms nieko daugiau nereikia.

Lionas į Nicą su traukiniu

Paryžius į Nica su traukiniu

Kanai į Paryžių su traukiniu

Kanai į Lioną su traukiniu

 

Most Wanted Couples Glamping Vacation is The French Alps

 

7. Amsterdamas: Atpalaiduojančios atostogos būsto valtimi

Amsterdamas yra vienas įdomiausių porų miestų Europoje, o nakvynė laivu yra pati romantiškiausia Amsterdame. Nameliai yra viena iš Amsterdamo ikonų, stovi palei kanalus. Tačiau, kai tik įžengi, jums bus super jauku, intymus, ir apsaugotas nuo žmonių, besigrožinčių kanalais.

Be abejonės, Amsterdamo nuotaikos, atmosfera, kultūra, o grožis daro įspūdį poroms iš viso pasaulio. Be to, vaizdas į miestą ir upę, kavinių už jūsų lango, jūsų romantiškas pabėgimas bus svajingas.

Briuselis į Amsterdamą Su traukiniu

Londonas į Amsterdamą su traukiniu

Berlynas į Amsterdamą su traukiniu

Paryžius - Amsterdamas su traukiniu

 

Relaxing Houseboat Holiday in Amsterdam

 

8. Porų kelionė į Londoną

Puikios maisto rinkos, žavus Noting Hilas, Kensingtono sodai, porų kelionė į Londoną yra nepamirštama kelionė. Miestas siūlo tiek daug veiklos, taigi galite pagalvoti, kad tai per daug romantiškam pabėgimui.

Todėl, verta atlikti šiek tiek tyrimų, iš geriausios vietos, ir tai, ką tu tikrai nori padaryti. Kitaip tariant, sudarykite norimų aplankyti rinkų ir lankytinų vietų sąrašą. Papildomai, palikite daug laiko kokteiliams barai ant stogo. Visa kelionės esmė yra sugrąžinti romantiką ir susprogdinti.

Amsterdamas į Londoną su traukiniu

Paryžius į Londoną su traukiniu

Berlynas į Londoną su traukiniu

Briuselis į Londoną su traukiniu

 

 

9. Labiausiai ieškomos poros keliauja Italijoje: Vyno kelionė Toskanoje

Vynuogynai, šilkinės žalios kalvos, ir Itališkas maistas, kelionė pas italą vyno sostinė yra kiekvienos poros kibirų sąraše. Vaikščiodami palei vynuogynus, gurkšnodami savo raudonąjį vyną, ir atsiduoda ramia atmosfera, tikrai sutiksite, kad Toskana skamba dieviškai.

Iš tikrųjų, Toskana yra viena iš geriausių porų kelionių vietų kiekvienais metais. Stebuklingi vaizdai ir vynas sužavi poras iš viso pasaulio, priverčiantis juos grįžti kasmet.

Florencija į Milaną Su traukiniu

Florencija į Veneciją su traukiniu

Milanas į Florenciją su traukiniu

Venecija į Milaną su traukiniu

 

Panoramic view of wineries in Tuscany

 

10. Labiausiai ieškomos poros keliauja Kinijoje: Yulong upė

Kinija yra įspūdinga kryptis, ir Yulong upė yra viena iš vaizdingiausių ir patraukliausių vietų. Yulong upė yra Li upės dalis, ilgas ir begalinis, apsuptas žalių plantacijų, kaimai, ir ryžių laukai. Taigi, nuotykių palei Yulong upę yra stebuklinga patirtis.

Be to Natūralus grožis, į Yulong upė gyvena daug kaimų ir etninių žmonių. Taigi, turėsite retą galimybę sužinoti apie gyvenimo būdą Jangšuo rajone, kultūra, ir menas, kaip tai buvo šimtmečius metų.

 

Simple couples Trip In China's Yulong River

 

čia Išsaugoti traukinį, mes mielai jums padėsime suplanuoti vieną iš šių dalykų 10 labiausiai ieškomų porų kelionių traukiniu.

 

 

Ar norite į savo svetainę įterpti mūsų tinklaraščio įrašą „10 labiausiai ieškomų porų kelionių“? Galite imtis savo nuotraukas ir tekstą, ir mums duoti kreditą su nuorodą į šį dienoraštį. Arba spauskite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Flt%2Fmost-wanted-couples-trips%2F – (Slinkite žemyn šiek tiek pamatyti Įterpti kodą)