Skaitymo laikas: 7 protokolas
(Atnaujinta: 25/02/2022)

Į dykumą, arba iki didžiausio pasaulyje koralinio rifo, po šiaurės pašvaistėmis, tai yra 10 vienkartinės paskirties vietos. Taigi, jei ieškote nepamirštamų nuotykių Kenijoje, arba bet kur tarp Mongolijos ir Maskvos, tada turėtumėte patikrinti šias vietas.

  • Geležinkelių transportas Ekologiškos būdas keliauti. Šis straipsnis yra parašyta, kad šviesti apie keliones traukiniu "Gelbėkit traukinys, Į Pigiausia traukinių bilietų svetainė Pasaulyje.

 

1. Maasai Mara nacionalinis rezervatas, Kenija

Viena iš paskutinių laukinių ir epinių vietų visame pasaulyje, Masai Mara nacionalinis rezervatas yra kelionės tikslas vieną kartą gyvenime. Nepaliestas civilizacijos, Masai Mara yra puiki safario vieta. Be to, į gamtos rezervatas čia vyksta didžiausia migracija pasaulyje, palikdamas pėdsaką kiekviename lankytoje. Taigi, liudija didžiąją migraciją; laukinės katės, zebrai, ir daugelis kitų laukinių žvėrių, esančių vos už keleto metrų savo nuostabioje natūralioje buveinėje yra gyvenimą keičianti patirtis.

Taigi, jei norite leistis į gyvenimą keičiančius nuotykius viename kvapą gniaužiančių gamtos rezervatų pasaulyje, galite pasirinkti keliauti danguje oro balionu arba 4x4. Tačiau, turėtumėte planuoti savo safario atostogas nuo liepos iki rugsėjo, pamatyti įspūdingiausias laukinių žvėrių bandas, valdančias Kenijos kelius ir žemes, migracijos metu.

Frankfurtas į Berlyną traukiniai

Leipcigas į Berlyną traukiniai

Hanoveris į Berlyną traukiniai

Hamburgas į Berlyną traukiniai

 

Maasai Mara National Reserve, Kenya

 

2. Kartą gyvenime kelionės tikslai: Maču Pikču

Paslėptas Andų kalnuose, apleistas, bet nepamirštas Maču Pikču miestas. Gražios inkų imperijos relikvijos tvirtos per šimtmečius trunkantį laukinį klimatą, pasiruošęs pasidalinti Peru imperijos paslaptimis su tūkstančiais kasdien atvykstančių lankytojų, pėsčias, autobusas, ir treniruotis.

Lankantis Maču Pikču, jus nustebins senovinio miesto dydis ir vieta. Kaip šis puikus miestas buvo pastatytas ir išsaugotas vidury niekur Peru, lieka paslaptimi. Tačiau, didžiausia paslaptis yra priežastis, kodėl gyventojai paliko Maču Pikču. Taigi, Maloniai kviečiame prisijungti prie daugybės ekskursijų po patalpas ir pabandyti atrasti. Be to, galėsite pažvelgti į vieną žaviausių kultūrų ir vietų pasaulyje. Taigi, būtinai užsisakykite vieną kartą gyvenime vykstančią kelionę į Maču Pikču kuo greičiau 2022.

Milanas Roma traukiniai

Florencija į Romą traukiniai

Venecija į Romą traukiniai

Neapolis į Romą traukiniai

 

Once In A Lifetime Destinations: Machu Picchu

 

3. Transmongolinis traukinys iš Maskvos į Mongoliją

Dvi neįtikėtiniausių vietų visame pasaulyje yra Sibiras ir Mongolija. Dėl modernaus geležinkelių transporto, šiandien viena kelione galima keliauti į abu, per Trans-Mongolijos traukinį. Išvykimas iš Maskvos, per Šv. Sankt Peterburge ir Baikalo ežere, Gobio dykuma, ir atvykus į Pekiną, Trans-Mongolian yra nuostabi kelionė.

Iš traukinio lango ne tik atsivers nuostabūs vaizdai, bet turėsite retą galimybę kirsti 6 laiko juostos. Nors tai yra vienas iš ilgiausią kelionę traukiniu pasaulyje, transmongolų Kelionė traukiniu verta. Taigi, jei ieškote gyvenimą keičiančių nuotykių, tuomet turėtumėte pradėti planuoti savo kelionę į šią vieną kartą gyvenime pasitaikančią vietą kitą vasarą.

Amsterdamas į Paryžių traukiniai

Londonas Paryžius traukiniai

Roterdamas į Paryžių traukiniai

Briuselis į Paryžių traukiniai

 

 

4. Kartą gyvenime kelionės tikslai: Tromso, Norvegija

Susitikimas su Aurora yra gyvenimą keičianti patirtis, o geriausia vieta šiam epiniam susitikimui yra Tromso mieste.. Auroros zonos širdyje, Norvegijos Arktyje, galite pamatyti įspūdingiausią poliarinių šviesų šou pasaulyje. Spiralės, spinduliai, užuolaidos, o natūralios šviesos mirgėjimas yra poliarinių šviesų apraiškos, matomas tik didelio aukščio vietose, kaip Arkties ir Antarkties regionai.

tiesiog 5.5 valandų iš Londono traukiniu, šią kartą gyvenime pasitaikančią vietą labai lengva pasiekti. Jo nuostabi centrinė vieta, puikios aludės, o restoranai pritraukia keliautojus iš viso pasaulio. Geriausias laikas įgyvendinti savo svajonę yra nuo gruodžio iki kovo, kad pamatytumėte geriausius Norvegijos šiaurės pašvaistės vaizdus.

Amsterdamas į Londoną traukiniai

Paryžius į Londoną traukiniai

Berlyno į Londoną traukiniai

Briuselis į Londonas traukiniai

 

Once In A Lifetime Destination: Tromso, Norway

 

5. Balis, Indonezija

Atogrąžų, žalias, ramus, Balis yra rojus žemėje ir vienas iš geriausių 5 vienkartinės paskirties vietos. Senovės šventyklų namai, Balio kultūra, stulbinantis ekologiškos atostogos nuoma, ir apgyvendinimas, su kvapą gniaužiančiais vaizdais, Balis – nepamirštama kelionių kryptis.

Taigi, keliautojai į Balį patiria stebuklingiausius pasaulio vaizdus ir atmosferą, jau nekalbant apie kraštovaizdžius, kurie palieka be žado ir baimę prieš didingą gamtą. Papildomai, sodriai žali slėniai, ir įspūdingi kriokliai, sukurti atviruką panašų vaizdą ir vietą, kur visi nori eiti, bent kartą gyvenime.

Miunchenas į Hallstatt traukiniai

Insbrukas Hallstatt traukiniai

Pasau į Hallstatt traukiniai

Rosenheim į Hallstatt traukiniai

 

Bali, Indonesia

 

6. Kartą gyvenime kelionės tikslai: Didysis barjerinis rifas, Australija

Išsitempęs 900 salos ir daugiau nei 2000 km, Didysis barjerinis rifas Australijoje yra svajinga vieta bet kuriam nardytojui ir nardymo entuziastams. Neįtikėtinas koralinis rifas yra Kvinslande, kur galima pamatyti 1500 žuvų rūšys, nuostabi fauna, ir nuostabūs koralai.

Didysis barjerinis rifas yra pojūrinė stebuklų šalis. Taigi, jei tau pasiseks, jūs vis dar galėjote pamatyti keletą priešistorinių būtybių, plaukiančių šalia jūsų. Todėl, pakuoti savo maišus, nardymo ar giluminio nardymo įranga, už vieną kartą gyvenime vykstančią kelionę į Didįjį barjerinį rifą Australijoje.

Briuselis į Amsterdamą traukiniai

Londonas į Amsterdamą traukiniai

Berlynas į Amsterdamą traukiniai

Paryžius į Amsterdamą traukiniai

 

Once In A Lifetime Destinations: Great Barrier Reef, Australia

 

7. Kapadokija, Turkija

Skrydis oro balionu virš Kapadokijos Turkijoje yra pribloškiantis nuotykis. Be to, kol esate ore, pamatysite kitus spalvingus oro balionus ir vulkaninį Kapadokijos kraštovaizdį. Tačiau, jei bijai aukščio, tada stebėkite oro balionus iš viešbučio kambario ar lauko kavinės, bus nepamirštama patirtis.

Be adrenalino antplūdžio būnant debesyse, pamatysite unikalaus Kapadokijos krašto didybę. Pavyzdžiui, Monks slėnis pilnas kamino formos uolų, iškilusių visoje žemėje. Be to, kalnuose iškalti bronzos amžiaus namai ir bažnyčios, yra nuostabios lankytinos vietos Kapadokijoje. Apibendrinant, Kapadokijoje yra vietos, kurių nepamatysite niekur kitur pasaulyje.

Riminis Verona traukiniai

Roma Verona traukiniai

Florencija Verona traukiniai

Venecija Verona traukiniai

 

Hot Air Balloons In Cappadocia, Turkey

 

8. Kartą gyvenime kelionės tikslai: Šveicarijos Alpėse

Šveicarijos Alpėse yra nepamirštama vieta bet kuriuo metų laiku, bet žiemą jie ypač gražūs. Pavasarį ir vasarą galite mėgautis žygiais ir sportu lauke, žiemą reikėtų išbandyti sniegbačius. Taip, sniegbačiai yra unikalus žiemos sportas, ir su tinkama avalyne, galite daugiau tyrinėti Alpių kraštovaizdį.

Unikalus žiemos sportas prasidėjo maždaug 6,000 metų ir labai išpopuliarėjo snieguotose Šveicarijos Alpėse. Nuo Chamonix ir Mon Blanc iki Ecrins Nacionalinis parkas, plaukiodami sniegbačiais galėsite mėgautis vaizdingiausiais kalnų vaizdais. Apibendrinant viską, Šveicarijos Alpės yra žinomos kaip kibirų sąrašo vieta, bet sniegbačiai tapo vienu iš 10 vienkartinės paskirties vietos.

Interlakenas į Ciurichą traukiniai

Liucerna Ciurichas traukiniai

Bernas Ciurichas traukiniai

Ženevos į Ciurichą traukiniai

 

9. Patagonija, Argentina

Ledynai, vaizdingos kalnų viršūnės, miškai, nesugadintos lagūnos, Patagonija Argentinoje yra žygeivių rojus. Be to, pilna takų ir įspūdingų vaizdų, Patagonijos nacionalinis ledynų parkas yra vieną kartą gyvenime pasitaikanti vieta Šiaurės Amerikoje.

Be to klasikiniai pėsčiųjų takai, labai drąsūs keliautojai gali pakilti į Rio Negro ledyną, pavyzdžiui. Kitaip tariant, galite lipti aukštyn sušalusiu, snieguotas kalnas – adrenalinas ir nepakartojama patirtis. Tai tik vienas iš nepaprastų dalykų, kuriuos galite padaryti nuostabioje Patagonijoje.

Zalcburgas Viena traukiniai

Miunchenas į Vieną traukiniai

Gracas į Vieną traukiniai

Praha Viena traukiniai

 

Hiking in Patagonia, Argentina

 

10. Kartą gyvenime kelionės tikslai: Japonija

Kažkada nuo kovo vidurio iki balandžio Japonija pražysta gražiais rausvais ir baltais vyšnių žiedais. Sakuros žiedai nuspalvina Kioto spalvą, Tokijas, ir kituose miestuose stebuklinga atmosfera ir laimė. Neabejotinai kerinti, per Sakurų žydėjimą, Japonija puola į mieguistumą, ypatinga ramybė apima greitą gyvenimą Japonijoje. Ši unikali atmosfera pritraukia milijonus lankytojų, keliaujančių į Japoniją pavasario atostogų.

Taigi, jei kada nors turėsite galimybę nukeliauti toli stebuklingam laikui, tada pavasaris Japonijoje yra idealus laikas aplankyti. Be to, kad bando vietinė virtuvė, aplankant auksines šventyklas, ir protą pribloškiantys Tokijo dangoraižiai, surengti pikniką po Sakurų medžiais yra kartą gyvenime.

Milanas Turinas traukiniai

Komo ežeras Turinas traukiniai

Genuja į Turiną traukiniai

Parmos į Turiną traukiniai

 

Cherry Blossom In Japan

 

Mes Išsaugoti traukinį bus malonu padėti jums suplanuoti kelionę į šiuos 10 Kartą gyvenime kelionės tikslai visame pasaulyje.

 

 

Ar norite į savo svetainę įterpti mūsų tinklaraščio įrašą „10 vienkartinių kelionių vietų“.? Galite imtis savo nuotraukas ir tekstą, ir mums duoti kreditą su nuorodą į šį dienoraštį. Arba spauskite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Flt%2Fonce-lifetime-destinations%2F – (Slinkite žemyn šiek tiek pamatyti Įterpti kodą)