Skaitymo laikas: 5 protokolas
(Atnaujinta: 11/04/2021)

Įsivaizduokite, sėdi mėgautis ryto kava apsuptyje tradicinės Italijos architektūros, o ieško ne putojančio mėlyna vandens ir puikia žali kalnai. Nors tai gali skambėti kaip tik svajonė, tai realybė tiems, kurie lankosi nuostabiame Komo ežere. tai apsvaiginimo paskirties sėdi ant pageidavimų sąrašą daugelio keliautojų. Ji net padarė savo kelią į sidabro ekrane Holivudo hitai ir užsienio filmai! Komo ežeras yra šiaurės vakarų kampe Italijoje, šalia Šveicarijos Alpėse. Išilgai šio kranto fantastiškas gamtos stebuklas yra daugybė miestų, kurie tikrai nustebins. tačiau, skinti, kurie iš jų aplankyti, gali būti nelengvas uždavinys, jei esate dėl griežtų grafiką. Jei trūksta laiko ir norite padaryti labiausiai iš jūsų kelionė, čia yra 5 gražių miestų aplankyti Como ežerą.

 

1. Vaizdingas Miestai aplankyti Komo ežeras: kaip

Como miestas yra turbūt labiausiai lankomas visų miestų šioje srityje, nes traukinių stotis. Tai yra atspirties taškas daugeliui lankytojų Kadangi traukiniu yra geriausias ir paprasčiausias būdas pasiekti Como. Nors kai kurie mano, kad tai trumpas stop savo kelionę aplankyti ir patiria Como poilsio, kiti mato jį kaip sudėtinę patirtimi. Už mišrių jausmus priežastis yra dėl miesto populiarumas. Tai yra vienas iš didesnių miestų apylinkėse, ir ji visiškai apkabino savo turistinę skundą. Kai kurie žmonės myli tai ir laiko pasideginti visas įžymybes ir lankytinų vietų šio gražaus miesto. tačiau, kiti nori gauti mažesnių miestų patirti, ką jos laiko nepaliesti ir autentiškų itališkų miestų.

Nors kai kurie turistai mano COMO turizmo spąstus, jie linkę nepaisyti originalaus grožio senovės miestas. Jūs galite praleisti visą savaitę tyrinėti Komo ir vis dar rasti, kad viskas būtų baimėje. Faktiškai, daugelis turistų, kurie patenka į meilės su miesto laiko vaikščioti po miestą. Gali būti daug kavinės ir restoranai siekiama turistų antplūdžio. tačiau, taip pat yra paslėpti brangakmenių. Vietos, kaip antai šilko muziejus, į 15-oji amžiaus katedra, į porta Pretorija, ir viduramžių centras laukia daugiau nuotykių sielas.

Florencija Como traukiniai

Milanas Como traukiniai

Turinas Como traukiniai

Genuja Kaip traukiniai

Miestai aplankyti Como ežerą

 

2. Bellagio

Bellagio "yra tik keltas kelionė nuo Como. Jis garsėja savo vietą ir grožio. Ji sėdi ant trikampio žemės sklypą, kad skyla į ežerą į dvi dalis. Miestas yra įsikūręs ant stačios kalvos ir siūlo didinga Peržiūrėti tiems, kurie vaikščioti up akmenimis gatvelės ir vyniojimo takeliais. Daugelis vietinių gyventojų ir turistų skambinti Bellagio karališkųjų brangenybių Komo ežeras. Faktiškai, jis buvo išrinktas kaip vienas iš gražiausių miestų Europoje. Tai, be abejo, yra populiariausias ir labiausiai lankomas srityje. Kai jūs atvykstate, jūs suprasite, kodėl. Jei lankotės Bellagio, įsitikinkite, kad fotoaparatą su jumis. Jei yra vieta, kuri duos jums geriausią nuotrauką, tai tikrai "Bellagio.

Padujos į Komo ežeras traukiniai

Venecija Lake Como traukiniai

Bergamas Kaip traukiniai

Verona Como traukiniai

 

3. Vaizdingas Miestai aplankyti Komo ežeras: Varenna

Rytiniame krante Komo ežeras yra Varenna. Nors jis gali lyginti dydžio didesnių miestų, jis vis dar turi-aplankyti vietą. Šis vaizdingas tradicinė Italijos žvejų kaimas yra must-see visiems, kurie nori pabėgti nuo stumdymasis ir šurmulio didmiesčio gyvenimo. Laikas, atrodo, stovėti, kaip tu sėdi ant dokus ir spoksojimas mėlynas vanduo ir Vizija kalnuose. Kai vartojate viską, vaikščioti patirti akmenimis juostas, vaizdingas bažnyčios, ir įspūdingas vilos Varenna. Įsitikinkite, kad žymės Vila Monastero ant paminklų pamatyti. Jis ne visada atviras visuomenei, bet jei jums pasiseks, pamatysite tradicinius itališkus vilos fasadus ir interjerus. Pasivaikščioti per ilgas ir plonas sodai pilni egzotiškų floros, o jūs atkreipti dėmesį į ežerą.

Milanas Varenna traukiniai

Florencija Varenna traukiniai

Turinas Varenna traukiniai

Genuja į Varenna traukiniai

Varenna Italija

 

4. Menaggio

Dėl Vakarų bankų Komo ežero, galite aplankyti gražus miestas Menaggio. Menaggio yra didesnis miestas, kuris pritraukia daug savo nuostabiu vaizdu ir graži architektūra. Iš aplinkinių gamtos grožį mišinių mišinys su tradicinės Italijos mieste. Mieste yra pastatų daug, kad datuojamas 19 amžiuje. Piazza Garibaldi yra iš esmės centrinis susibūrimo vieta visiems vietiniams gyventojams ir turistams. Yra kavinių ir restoranų gausa, kad spinduliuoja įspūdžių ir gyvenimo. Menaggio taip pat privaloma apsilankymas istorijai mėgėjams. Miestas suvaidino svarbų vaidmenį Pirmojo ir Antrojo pasaulinių karų. Šiandien, yra daug turai, kuri gali priimti jus į reikšmingus aplinkinių įžymybių srityje.

Pavia Kaip traukiniai

Breša Kaip traukiniai

Bolonija Kaip traukiniai

Modena Como traukiniai

Menaggio aplankyti Como ežerą

 

5. Vaizdingas Miestai aplankyti Komo ežeras: Tremezzo

Jei norite patirti Lake Como kartu su visa prabanga ir estetika tam Grand Hotel, tada eikite Tremezzo. Tremezzo yra miestas, kuris apkabino ežero populiarumą ir nusprendė sukurti unikalų ir prabangus patirtį lankytojams. Nežiūrint į savo straying nuo tradicinių išvaizdą ir, Tremezzo vis dar yra nuostabus miestas aplankyti. Tai gana arti Bellagio ir yra stotelė daug, kad nori pamatyti ramią vietą, kad vis dar turi šiek tiek gandai, kad jį. Nors viešbučiai ir vilos miesto vairuoti daug lankytojų, Mieste vis dar turi keletą nuostabios įžymybes. St bažnyčia. Marija, pavyzdžiui, yra populiarus dėl savo neįtikėtinai statula Madonna Nera. Išskyrus, kad, yra mieli sodai, kuriais galima pasivaikščioti ir mėgaukitės Komo ežero vaizdais ir garsais.

Tortona Kaip traukiniai

Mantui Kaip traukiniai

Piacenza Como traukiniai

Livornas Como traukiniai

Tremezzo Italija

 

Tai tik 5 gražių miestų aplankyti Como ežerą. tačiau, ežeras turi daug daugiau galimybių, nei nuostabiu kraštovaizdžiu ir gražiausių miestų. Aplankykite Komo ežeras ir mėgautis įdomus vandens veikla, nuostabios saulėlydžiai, ir įdomių žygiai. Knyga Traukinys ir ištirti Komo ežeras ir aplinkinių stebuklus ji turi.

 

 

Ar jūs norite įdėti mūsų bloge “5 Vaizdingas Miestai aplankyti Komo ežeras” į jūsų svetainę? Galite imtis savo nuotraukas ir tekstą, ir mums duoti kreditą su nuorodą į šį dienoraštį. Arba spauskite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fpicturesque-towns-lake-como%2F%3Flang%3Dlt – (Slinkite žemyn šiek tiek pamatyti Įterpti kodą)