Skaitymo laikas: 5 protokolas
(Atnaujinta: 06/08/2021)

Jei tai lėčiau gyvenimo tempas jūs ieškote, tada jūs esate tinkamoje vietoje. nuotrauka; Laukai levandų, saulėgrąžos, ir alyvmedžiai ... Sekmadienio pietūs kaimo aikštėje platanų pavėsyje, kavinė kremas ne cafe, kartu su pasivaikščioti miške ąžuolo ir kaštonais kaip virškinimo. Tai Provanso – Ką pamatyti ir kaip ten patekti.

Tai didžiuliai kontrastai ir jungtys regionas. Provanso slepia savo sudėtingumą pagal paprastų malonumų šydu. Jis gyvena raudonos spalvų Esterel kalnuose, iš tapenade skonis, iš rozmarino kvapas, provanso kirčio kadencija, ir Mistral, vėjas, kad pučia žemyn nuo Alpių. kaip toks, veikla yra didžioji, per daug! Leiskite mums padėti jums!

 

Fields of lavender

 

Provanso - ką pamatyti: menas

Nuo kovo 1, 2019 sausio 5, 2020, Carrieres de LUMIERES, buvęs akmuo karjeras pasuko svaiginančius dailės muziejuje Les Baux-de-Provence, rengia parodą, skirtą Vincento Van Gogho šedevrai.

Van Gogho santykiai su Provence buvo uždaryti vieną. Tapytojas praleido pastaruosius porą metų savo gyvenimą, į šį Prancūzijos regione, mirkymas didinga šviesa ir dekoracijos. Jis persikėlė iš Paryžiaus į Arlis in 1888, kaip jis tikėjo, kad “visa ateitis naujojo meno galima rasti Midi” ir buvo paguldyta į prieglobsčio Saint-Remy-de-Provence kai jo sveikata sumažėjo. Abi šios vietos įkvėpė kai jo labiausiai žinomų paveikslų ir konsoliduoti savo unikalų stilių. Dėl parodos populiarumas, rekomenduojame užsisakyti iš anksto, CARRIERES de LUMIERES svetainėje.

Dižonas į Provence traukiniai

Paryžius Provence traukiniai

Lionas Provence traukiniai

Marselis Provence traukiniai

 

Provanso - ką pamatyti: Piktograma šiuolaikinės Marselis

The icon of modern Marseille, Provence, France

 

Šis apsvaiginimo muziejus tyrinėja istorija, kultūra, ir civilizacija Viduržemio jūros regione per antropologinius eksponatų, sukasi menas parodos, ir filmas. Kolekcijoje sėdi drąsus, Šiuolaikinis pastatas sukurta Alžyro gimęs, Marselis išsilavino architektą Rudy Ricciotti ir Rolandą Carta. Jis sieja vertigo skatinančius pėsčiųjų tilto į 13-ojo amžiaus Fort St John, iš kurių yra stulbinančios peržiūros iš Vieux Port ir aplinkinių jūros.

Lionas į Tulūza traukiniai

Paryžius Tulūza traukiniai

Malonu Tulūza traukiniai

Bordo į Tulūza traukiniai

 

Provanso - ką pamatyti: kastelanas

Castellane, Provence

 

Tai yra žavus miestas ant Verdon Gorge krašto. kastelanas, Provanso yra puikus mažas miestelis ant Verdon upės krantų yra sustojimo vieta ant Napoleono Road (Maršruto Napoleonas) apsuptas gražių, laukinių kalnų. Dominuoja garsaus roko, dėl kurių Notre-Dame du Roc koplyčia stendai, Provanso senamiestis yra vaizdingų siaurų juostų labirintas, spirituoto liekanos, kaip Tour Pentagonale (penkių pusių bokštas) ir vartai Laikrodis (laikrodis vartai), ir nuostabi vieta Marcel Sauvaire kvadratas - Castellane veiksmo esmė.

34 Nacionalinė gatvė

34 Rue Nationale yra namas, kuriame Napoleonas sustojo papietauti ant 3 Kovas 1815 jo grąžinimo iš Elba Island. Atvira visuomenei, ji yra šiandien Artimuosiuose Verdon muziejus populiariausių meno ir tradicijų.

Notre-Dame du Roc koplyčia

Pėsčiomis gerbėjai turi praleisti po pėsčiųjų tako, kuris veda iki Notre-Dame du Roc koplyčia iš paskos bažnyčia aplinkui 30 protokolas. Vaizdas iš viršaus per aplinkinių kaimas yra stulbinantis!

Montpeljė į Marselis traukiniai

Malonu Marselio traukinių

Paryžius į Marselis traukiniai

Tulūza į Marselis Traukinys

 

Provanso - ką pamatyti: popiežiai’ Rūmai Avinjonas

Popes' Palace of Avignon, Provence, France

 

Nurodytas kaip Pasaulio paveldo UNESCO, rūmai yra vienas iš 10 Lankomiausi paminklai Prancūzijoje. ji gauna 650,000 lankytojų per metus. Tikras simbolis įtaka Vakarų krikščionybės 14 amžiuje. Tai 15,000km šedevras paminklas yra didžiausia viduramžių tvirtovė ir didžiausias gotikos rūmai Europoje.

benedict XII, kas pastatyta Senieji rūmai į rytus ir į šiaurę. Ir jo įpėdinis Klemensas VI pastatė naujus rūmus pietuose ir vakaruose. Bokštas įsikūrė 11 istorijos žinybinio archyvo. Jo aukštis 52 metrų leidžia jums svaigsta galva. Ieškoti į jį iš Utopia manutention terasa kino teatras, ir pamatysite, ką mes vadiname!

Rūmai organizuoja kultūros renginiai, tema ekskursijos, parodos, ir koncertai ištisus metus. Ji taip pat namų per savo sienų Musee de l ' Œuvre. Į vasara, didelis meno paroda užima Didžiosios koplyčia o pagrindinis kiemas tampa atviro oro teatras su laidų iš Avinjonas, Provanso teatras festivalis sukūrė Jean Vilar į 1947.

Lionas į Avinjonas traukinio kainos

Paryžius Avinjonas traukiniai

Malonu Avinjonas traukiniai

Marselio Avinjonas traukiniai

 

Provanso - ką pamatyti: Avinjonas, oranžinis, Chateauneuf-du-Pape "

Avignon, Orange, Chateauneuf-du-Pape trip

 

Giliai pasinerti į Prancūzijos kaimą ir atraskite romėnų paveldą tarp vynuogynų. Puikūs Triumfo Arka ir Romėnų amfiteatras. Keliauti pro derlingos vynuogynai apie Chateauneuf-du-Pape, Provanso, ir imti vietiniai vynai per degustacija sesijos. Grožėkitės UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą įtraukto Gardo tiltas - dėl Romos Akvedukas. Aplankykite viduramžių miesto Les Baux de Provence. Sėdi aukštai alpines kalnai, ir atrasti Provanso kaimų Gordes ir Roussillon.

 

 

Kaip ten patekti?

Traukiniu, žinoma! Geležinkelių kelionės į Provanso teikia Mainline traukiniai, įskaitant greitųjų TGV, Pietų iš Paryžiaus, per Lionas, Avinjonas, Provanso Eksas, ir Marselis, iš ten išilgai Viduržemio jūros pakrantėje (nėra didelis greitis) į Puiku, Prancūzija. Bilietus galite gauti per kelias minutes nuo Išsaugoti traukinį

 

 

Ar norite įterpti mūsų tinklaraščio įrašą į savo svetainę?, galite arba imtis savo nuotraukas ir tekstą ir tiesiog mums kreditą su nuoroda į šį bloge, ar jūs spustelėkite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fprovence-see-get-there%2F%3Flang%3Dlt– (Slinkite žemyn šiek tiek pamatyti Įterpti kodą)