Skaitymo laikas: 5 protokolas
(Atnaujinta: 03/12/2021)

Pirmas dalykas, žmonės galvoja, kai jums įdomu Kas yra greičiausias būdas keliauti po Europą plaukioja. Bet mes nesutinkame! Nors tikrasis plaukioja, gali būti greitesnis, ten nieko lėčiau nei oro apriboti kelionių laiką jūs iš tikrųjų sutaupyti. Taip pat baigiasi yra brangesnis, kai jūs atsižvelgti į diską reikia gauti su oro, per daug! Negalima net gauti mums pradėjo nuo perpildytų kelius, humongous terminalai, begaliniuose linijos patikrinti ir pro saugumo, ir bagažas žalų vėlavimą atvykus visi pridėti iki!

Manau, kad mes visi sutinkame, kad kelionės autobusu yra ne-ne! Ypač tada, kai jūs palyginkite jį su komforto jūs gaunate su traukinių. Nėra įsitikinęs, dar apie tai, kas yra greičiausias būdas keliauti po Europą yra dar? Skaityk!

 

Kas yra greičiausias būdas keliauti Briuselyje:

trains are the quickest mode of travel

 

Geriausias būdas kelionės iš Briuselio yra traukiniu. Bilietus galima užsisakyti per Save traukinys per kelias minutes be paslėptų mokesčių. Briuselis yra įspūdingi vieta su apsvaiginimo architektūra ir žavinga istorija supakuoti į kiekvieną gatvės ir Gatve.

Briuselis tikrai turi kažką kiekvienam ir siūlo Europos kabės, pavyzdžiui, meno ir architektūros kartu daugiau neįprastas atrakcionai. Negalima aplankyti Briuselį jei esate ant dietos kaip ir bulvytės, midijos, ir alaus netrukus turės jums mėgaujasi. Geriausia dalis apie Briuselyje yra tas, kad jis taip pat super prieinama traukiniu ir jūs galite aplankyti kitus miestus per Europą lengvai ir greitai. Suskaičiavome už jus 😉

 

Keliauti iš Briuselio į Paryžių

Kelionė iš Briuselis Paryžius gali būti baigtas traukiniu tik pagal 1:30 h. Dažnas tiesioginiai traukiniai išvyksta iš Briuselio atvyks Paryžiuje’ Gare du Nord visą dieną. Skrydžiai iš Briuselio į Paryžių’ Šarlio de Golio oro uostas perima 5 valandos, kai atsižvelgiama į oro palaukti kartų.

Keliauti iš Briuselio į Londoną

Kelionė iš Briuselis Londonas gali būti baigtas tik per 2 valandų. Greičiausias būdas transportas keliauja traukiniu, su dažnai tiesioginių Eurostar traukinių, atvykstančių į Londono St Pancras stoties visą dieną. Skrydžiai iš Briuselis į Londonas Heathrow oro uosto perimti 5 valandos, kai yra laikomi oro palaukti kartų.

Keliauti iš Briuselio į Amsterdamą

Kelionės iš Briuselis Amsterdamas trunka tik pagal 2 valandos traukiniu. Dažnas tiesioginiai traukiniai atvyksta Amsterdamo centrinės stoties per dieną. Skrydžiai iš Briuselio į Amsterdamo Schiphol oro uostas perimti 5 valandos, kai atsižvelgiama į oro palaukti kartų.

Keliauti iš Briuselio į Lionas

Kelionė iš Briuselio į Lionas trunka maždaug 3:30 h. Greičiausias būdas transportu keliauja traukiniu, su dažnai tiesioginiai traukiniai atvyksta į Lionas visą dieną. Skrydžiai iš Briuselio į Lionas imtis tik pagal 6 valandos, kai oro uosto tranzitinė ir palaukti datos yra įtraukti.

Keliauti iš Briuselio į Frankfurtą

Tai užtrunka šiek tiek daugiau nei 3 valandos keliauti traukiniu iš Briuselio į Frankfurtą. Tiesioginiai traukiniai atvyksta į Frankfurtą dažnai visą dieną. Palyginimui, Skrydžiai iš Briuselio į Frankfurtas perimti 5 valandos, kai bus atsižvelgta į oro uosto tranzitinė laikas.

Kas yra greičiausias būdas keliauti Prancūzijoje:

the quickest mode of travel to Paris

Kas nemyli Prancūzija? Mes parašiau daugybę tinklaraščius geriausių Prancūzijos dalis. Patarimai keliaujantiems traukiniu iš Paryžiaus į Nicos į Kur galite rasti geriausius gruzdintas bulvytes Prancūzijoje arba "Michelin" žvaigždutės restoranai Prancūzijoje, jei norite. iš esmės, Jūs gonna nori ten patekti kaip įmanoma greičiau! Greičiausias būdas gauti ten? Traukiniu žinoma!

Traukinys kelionės Prancūzijoje yra efektyviausias būdas vyksta iš Paryžiaus į kitus miestus Prancūzijoje. Kelionę iš Paryžiaus į Prancūzijos pietus, nors ir šiek tiek brangiau, geriausia atlikti traukiniu; lėktuvu ir traukiniu kainos paprastai yra panašus, bet traukinys kelionės yra daug mažiau vargo.

Keliaudami autobusu arba važiuoti-dalis yra pigiau, valandų užtruktų suma yra tiesiog nepraktiška. Greičiausias būdas keliauti po Europą visada traukiniu, ir gauti aplink Prancūziją nesiskiria!

 

Čia yra laiko taupymo pavyzdžiai:

Amsterdamas į Paryžių

Kelionė iš Amsterdamo į Paryžių gali būti baigtas maždaug 3.5 valandų. Greičiausias būdas keliauti yra Greitasis traukinys, su dažnai tiesioginiai traukiniai atvyksta į Amsterdam Centraal Station visą dieną. Skrydžiai iš Paryžiaus’ Šarlio de Golio oro uostas į Amsterdamo Schipholio oro uosto imtis maždaug 4 valandos, kai yra laikomi terminalo palaukti kartų.

Keliauti iš Londono į Paryžių

Jūs galite baigti tarp Jungtinės Karalystės ir Prancūzijos sostinių vos per kelionę 2 valandų. Greičiausias būdas keliauti yra greitųjų traukinių iš St. Pancras stotis. Rasite dažnai tiesioginiai traukiniai atvyksta į Paryžių’ Gare du Nord visą dieną. Skrydžiai iš Londonas į Paryžių imtis maždaug 4 valandos, kai yra laikomi oro palaukti kartų.

Koks greičiausias kelionės būdas Nyderlanduose:

windmill in the the Netherlands

Traukinys kelionės yra geriausias būdas transportuoti gauti iš vieno miesto į kitą Nyderlanduose. Kainos yra palyginti nebrangios, nes galite užsisakyti bilietą „Save A Train“ svetainėje iš Amsterdamo į Roterdamą apie 15 eurų ir Amsterdamo į Hagą (Hagos centras) už maždaug 11 eurų.

 

Kelionės iš Amsterdamo į Diuseldorfas traukiniu:

Tai trunka maždaug 2 valandos keliauti tarp Amsterdamo Diuseldorfas traukiniu. Dažnas tiesioginiai traukiniai atvyksta Amsterdamo centrinės stoties per dieną. Skrydžiai iš Diuseldorfo į Amsterdamo Schipholio oro uosto perimti 3 valandų.

 

Skaičiai nemeluoja! Laiko taupymas kalba patys už save! Greičiausias būdas keliauti Europoje yra traukinys. Užsukite į mūsų Išsaugoti traukinys svetainę rasti geriausias kainas, per kelias sekundes!

 

 

Ar norite įterpti mūsų tinklaraščio įrašą į savo svetainę?, galite arba imtis savo nuotraukas ir tekstą ir tiesiog mums kreditą su nuoroda į šį bloge, ar jūs spustelėkite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fquickest-mode-travel-europe%2F%3Flang%3Dlt– (Slinkite žemyn šiek tiek pamatyti Įterpti kodą)