Skaitymo laikas: 3 protokolas
(Atnaujinta: 31/12/2021)

Šeimoms su vaikais, Važinėjimas su vaikais ant traukinio gali būti tiek įdomi ir prieinamas būdas keliauti. Taip pat galbūt labiausiai patogus ir bent stresą, kai jūs keliaujate su vaikais. Mes žinome, keliaujant su vaikais yra nelengvas, nesvarbu koks transportavimo būdas, Taigi, jei jūs esate Važinėjimas su vaikais ant traukinio. Štai keletas patarimų,!

 

Atvykite anksti, kai važiuojate su vaikais traukiniu

Šeimos norės patekti į stotį anksti pasiimti bilietus ir rasti gerų vietų kartu ant traukinio. Jei neturite saugomos sėdynės, sėdynės yra "pirmas atėjai, pirmas gavai, todėl nereikia įstrigti tokioje padėtyje, kai jums bus be.

Diuseldorfas Miunchenas traukiniai

Drezdenas į Miuncheną traukiniai

Niurnbergas į Miuncheną traukiniai

Bona į Miuncheną traukiniai

 

Važinėjimas su vaikais traukiniu žaislas

 

Pagalvokite apie miego, kai jūs Važinėjimas su vaikais ant traukinio.

Važinėjimas su vaikais kelionė traukiniu sutampa su vaiko plaukeliai metu, todėl įsitikinkite, kad esate pasirengę. Suderinti komfortą elementus kaip pagalvę ar mėgstamą Blankie.

Lionas į Nica traukiniai

Paryžius į Nica traukiniai

Avinjonas į Nica traukiniai

Marselis Nica traukiniai

 

pramogų.

Svarbiausias dalykas planuojant dėl kelionė traukiniu (ypač jei tai ilgai) turėtų būti, kaip jūs ketinate laikyti vaikams pramogauti.

Akivaizdus pasirinkimas daugumai tėvų būtų nusipirkti keletą žaislų arba pareikšti savo favoritus iš namų. Paint mergaičių nagai, Skaityti knygas, žaisti Uno, pareikšti spalvą knygų, ir klausytis audio knygų.

kitas puikus patarimas jojimo su vaikais ant traukinio, tai parsisiųsti kinas savo įrenginiuose, kai esate namuose ir turite WIFI prieigą.

Yra nėra automobilių sėdynės reikalavimai ar užsisegti saugos diržus, taip vaikai gali laisvai judėti traukinio kaip jums atrodo tinkama! Exploring traukiniai su vaikais, yra puikus būdas išlaikyti juos užėmė.

Briuselis į Amsterdamą traukiniai

Londonas į Amsterdamą traukiniai

Berlynas į Amsterdamą traukiniai

Paryžius į Amsterdamą traukiniai

 

 

Gauk Patogus!

Nėra nieko blogiau, nei yra į kelionę ir netrukdomi bet kokiu būdu jūsų drabužių. Suknelė komfortui! Rekomenduojame kvėpuojantis, tamprius drabužius ir patogius batus, kad galėtumėte mėgautis patirtimi traukinyje. Patyrę vairuotojai rekomenduojame pareikšti keletą nedidelių patogumais iš namų per, kaip antklodė arba mesti ir pagalvę.

Liko padaryti, tai sėdėti, atsipalaiduoti ir mėgautis Jojimo su vaikais apie traukinys patirtis. Nes vis ten yra pusė įdomus!

 

Praneškite mums tviteryje adresu @SaveATrain! , Jūs galite rasti ir kitų mūsų socialinius kanalus apačioje Saveatrain

 

Ar norite įterpti mūsų tinklaraščio įrašą į savo svetainę?, tada spustelėkite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Friding-with-kids-on-a-train%2F%3Flang%3Dlt – (Slinkite žemyn norėdami pamatyti Įterpti kodą)