Skaitymo laikas: 5 protokolas
(Atnaujinta: 13/11/2021)

Europa yra geriausia vieta romantišką miesto pabėgimas. Tačiau, tai yra didelis vieta, ir jūs galbūt norėsite susiaurinti jį žemyn. laimei, yra daug, kaip apie Vokietiją, ypač jo Romantiškas miestai ir miesteliai. Kodėl gi ne imtis savo mylimam žmogui į kelionę jie niekada pamiršti? Norėdami padėti jums nuspręsti, kur eiti, čia yra 10 Romantiškas miestai aplankyti Vokietijoje:

 

Romantiškas Miestas: Rothenburg ob der Tauber

Rotenburgas yra pirmasis mūsų remiantis Romantiškas miestų aplankyti Vokietijoje sąrašą, Tai puikus pasakų miestas, kuris pritraukia milijonus lankytojų kasmet. Tačiau, kai apsilankote, pamatysite, kodėl jis yra toks populiarus. Įkurta viduramžių, įkvepiantis nesuskaičiuojamų vaizdus Filmukai ir filmai, Rotenburgas yra miestas ir Romantiškas Miestas jums nebus pamiršti.

Berlynas į Rothenburg ob der Tauber traukiniai

Štutgartas į Rothenburg ob der Tauber traukiniai

Miunchenas Rothenburg ob der Tauber traukiniai

Frankfurtas prie Rothenburg ob der Tauber traukiniai

 

Romantiškas Miestas: Bambergas

Bambergas yra Vokietijos miestas septynių kalvų, panašiai kaip Roma Italijoje. Ir kaip Romoje, Šis romantiškas miestas yra pilnas spalvingas istorinės architektūros ir peržiūros kad bus nurašymas jums ne savo kojomis. Kas daugiau, Bambergas turi savo "Mažoji Venecija" rajonas, kuri siūlo progą išsiveržti gondola ride.

Niurnbergas į Bamberg traukinių

Frankfurtas prie Bamberg traukinių

Štutgartas į Bamberg traukinių

Drezdenas į Bamberg traukinių

Romantic Cities to Visit in Germany

 

Romantiškas miestas Vokietijoje: Monschau

Netoli Acheno mieste, Monschau yra viskas: vaizdingi peržiūros, apvijos, upė, ir a didinga pilis, ir romantika. Ką daro jį puikia Romantiškas miestus aplankyti Vokietija paskirties gamtos mylėtojai yra jo būrys pėsčiųjų takai kalvose. Be to, jei tu aplankyti žiemą, Jūs galėsite mėgautis savo Tradicinis Kalėdų rinka.

Miunchenas Zalcburgas traukiniai

Zalcburgas į Passau

Viena Zalcburgas traukiniai

Zalcburgas Viena traukiniai

 

Romantika istorija – Meisenas

Meisenas sėdi ant Elbės upės, ir tai yra seniausia miestelis visiems Saksonija ir A Romantiškas Miestas. Elbės slėnis yra kas skolina Meissen tokį romantišką skundą. Tačiau, yra daugiau pamatyti, pavyzdžiui, savo gražių raudonų stogų, kurie yra primena Prahos. Be to, gali mėgautis architektūros mėgėjai tyrinėdami didingą gotikinę katedrą su XVI amžiaus pilimi.

Berlynas į Meissen traukiniai

Freiberg į Meissen traukiniai

Cottbus į Meissen traukiniai

Chemnicas į Meissen traukiniai

Romantic Cities to Visit in Germany

 

Didelės Romantiškas Miestai aplankyti Vokietijoje: Heidelbergas

Heidelbergo yra ideali vieta, jei norite pajusti romantizmo dvasią ir mėgautis šio miesto žavesį. Kas daugiau, galite apžiūrėti pilies griuvėsius ant kalno ir pasivaikščiokite palei Nekaro upę su savo mylimuoju.

Frankfurtas prie Heidelbergo traukiniai

Štutgartas Heidelbergo traukiniai

Niurnbergas Heidelbergo traukiniai

Bona Heidelbergo traukiniai

Heidelberg

 

Romantiškas Miestai aplankyti VokietijojeFreiburgo

Jei jūs ieškote saulėtą metu, kai ieškote Romantiškas miestų aplankyti Vokietijoje, Kur bekeliautumėte, Freiburg, apie garsaus krašto Juodasis miškas. Kad arti sienos Šveicarija, galite tikėtis spalvingas vaizdas ir nuostabius srautus už miesto. Freiburg yra puikus aplankyti ištisus metus.

Offenburg į Freiburg traukiniai

Štutgartas į Freiburg traukiniai

Leipcigas į Freiburg traukiniai

Niurnbergas į Freiburg traukiniai

 

Lindau

Sea-mėlyna vandenys Bodensee ežero Alpės erdvinio Lindau. Čia galite mėgautis nuostabiais vaizdais, taip pat įvairių vandens sporto ir laivu, o kai Romantika. Be to, Lindau yra gražus žiemą, ypač kai Bodensee užšąla.

Konstancas į Lindau traukiniai

Memmingen į Lindau traukiniai

Biberach į Lindau traukiniai

Ulmas į Lindau traukiniai

Lindau

 

Tryras

Tryras yra seniausias miestas Vokietijoje, Jis yra ant romantiškos miestų aplankyti Vokietijoje sąrašą, bet tik tokiu būdu jūs žinote, kad yra labai arti Liuksemburge, to, stovėjo ant bankų Mozelio upės daugiau nei du tūkstančiai metų. Iliustruoti savo grožį, Tryras pasigirti romėnų architektūra, taip pat viduramžių ir gotikiniai pastatai. Kitaip tariant, Šis unikalus derinys daro Trier tikrą stebuklą.

Koblencas į Trier traukiniai

Frankfurtas prie Trier traukiniai

Maincas į Trier traukiniai

Štutgartas į Trier traukiniai

 

Romantiškas Miestas pavadintas: Cochem

Jei ketinate ant upės kruizas Vokietijoje, būtinai įtraukite Cochem as viena iš jūsų stotelių. Vynuogynai ir kvapą gniaužianti XI amžiaus pilis yra pagrindiniai šio upės miesto ir labai romantiško miesto bruožai.

Frankfurtas prie Cochem traukiniai

Bona į Cochem traukiniai

Kelnas Cochem traukiniai

Štutgartas į Cochem traukiniai

Cochem

 

Paskutinis Romantiškas Miestai aplankyti Vokietijoje – Kvedlinburgas

Ši maža viduramžių miestas Taip pat galima suskaičiuoti ant romantiškos miestų sąrašą aplankyti Vokietijoje, Šis miestas bus jūsų kvėpavimas su savo žavinga akmenimis gatvelės ir nuostabus namai. Be to, Istorija mėgėjams patiks tyrinėti savo unikalią istoriją. Kaip poilsio vieta karaliaus Heinrich I, Kvedlinburgas yra reikšmingas miestas.

Berlynas į Quedlinburg traukinių

Hanoveris Quedlinburg traukinių

Magdeburgo į Quedlinburg traukinių

Bylefeldas į Quedlinburg traukinių

Quedlinburg

 

Ar nusprendėte, kuri Romantiškas Miestai aplankyti Vokietijoje norite pasirinkti, kaip jūsų kitą pabėgimas? Suplanuokite kelionę į vieną iš 10 labiausiai romantiškų miestų Vokietijoje ir Užsisakyti Traukinio Bilietus laiku su Išsaugoti traukinys!

 

 

Ar jūs norite įdėti mūsų bloge “10 Romantiškas Miestai aplankyti Vokietijoje” į jūsų svetainę? galite arba imtis savo nuotraukas ir tekstą ir tiesiog mums kreditą su nuoroda į šį bloge. Arba spauskite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fromantic-cities-visit-germany%2F%3Flang%3Dlt– (Slinkite žemyn šiek tiek pamatyti Įterpti kodą)