Skaitymo laikas: 5 protokolas
(Atnaujinta: 19/08/2022)

Žiema puikus metas kurti spirgučių gaisrų, saugiai slidinėti, statyti Snowmen ir glaustis su puodeliu arbatos. Deja, tai dar ne viskas juokai. Žiemos taip pat sukuria kai kurie iš labiausiai klastingas kelyje sąlygos. Kadangi dauguma iš mūsų negali užmigti žiemos miego iki tol pavasaris, čia yra patarimai jums reikia apie tai, kaip saugiai vairuojant žiemą.

 

saugus vairavimas? Skaičiai nemeluoja

How to stay safe while driving

 

Manau, kad mes yra pernelyg atsargūs suteikia jums patarimų, kaip išlikti saugiam vairuojant žiemą? pagal AAA, Žiemos audros, Blogas oras, ir aplaistytas kelių sąlygos yra veiksnys beveik pusė milijono avarijų ir daugiau nei 2,000 mirčių kelių Kiekvieną žiemą.

Paryžius Lilis traukiniai

Roma į Milaną traukiniai

Hamburgas į Berlyną traukiniai

Ženevos į Paryžių traukiniai

 

Pack Iki pirmosios pagalbos reikmenis Jūsų automobiliui Kelionės

 

kartais, jūsų tikslas saugiai vairuojant metu žiema nepakanka. Mums patinka gyventi pagal šūkį, ' Tikiuosi geriausio, pasiruošti blogiausiam. Įsitikinkite, kad jūsų automobilis yra įrengta su tiekimo įvykus avarijai. Įtraukti šiltą antklodę, šilti drabužiai, pirmosios pagalbos rinkinys, žibintuvėlis deglinė, megztinis kabeliai, ledo grandiklis, kastuvas, smėlio arba Kitty pakratų suteikti jums trauką, ir sniegas grandinės. Jūs taip pat turėtų atlikti tam tikrą vandens, maisto ištekliaipanašias energijos juostos arba takas sumaišoma ir telefono kroviklis!

Florencija Levanto traukiniai

Florencija La Spezia traukiniai

Roma La Spezia traukiniai

Roma į Levanto traukiniai

 

Patikrinkite ledas Jūsų Veidrodžiai saugiai vairuojant

How to stay safe while driving

Tai žiemos vairavimo patarimas, kad profesionalus ilgas kelias vairuotojai naudoti siekiant nustatyti, ar eismo sąlygos yra ledinis. Apžiūrėkite savo išorės veidrodžiai. Jei ledas pradeda formą veidrodžiai, kad tai geras rodiklis, kad ledo taip pat formavimo būdu ant važiuojamųjų. Imtis papildomų atsargumo priemonių, kad saugiai vairuojant arba laukti, kol jis įšyla vairuoti.

Briuselis Roterdamas traukiniai

Antverpenas Roterdamas traukiniai

Berlynas Roterdamas traukiniai

Paryžius Roterdamas traukiniai

 

Drive saugaus ir anksti išeiti!

Tai gali atrodyti akivaizdus, bet mes žinome, jūs esate užsiėmę ir nori patekti į kitą paskirties vietą. Mes čia, kad priminti jums imtis jį lėtai! Vienas iš mūsų pagrindinių patarimų apie Kaip saugiai vairuojant žiemą leidžia daugiau laiko atvykti į jūsų vieta. kelionės gali užtrukti ilgiau žiemą, nei kitų metų laikais per, ypač jei jūs susitinkate audra sąlygas ar apledėjusiu keliu. Ir važiuojant blogo oro yra pakankamai įtemptas be pridėtinės slėgio vėluoja, kuris gali aptemdyti savo saugų važiavimo sprendimą.

Brėmenas Niurnbergas traukiniai

Leipcigas Niurnbergas traukiniai

Hanoveris į Niurnbergo traukiniai

Hamburgas į Niurnbergo traukiniai

 

Drive saugaus ir sumažinti ramiai

How to stay safe while driving

Kaip saugiai vairuojant žiemą #1 patarimas: Pribaigti savo telefoną! Laikykite savo telefoną išjungtas arba prijungtas prie automobilio "Bluetooth" ryšį, ir niekada imtis savo rankas nuo vairo ar akių nuo kelio, siekiant patikrinti, "WhatsApp žinutė.

 

Saugiai vairuojant priemonės Klausyti Road!

ne, ne klausytis savo širdies. Ne šį kartą vistiek. Klausyti kelyje. pažodžiui. Padangos atlikti įvairius garsus važiuojant sniegu ir ledu, kuri yra dar viena priežastis, kad jūsų radijo garsą žiemos vairavimo saugumui. Snieguotas kelias triukšmas turėtų būti gana garsiai, nes sniegas spardė iki. Jei garsiai triukšmas staiga sustoja, galbūt persikėlė iš sniego ledo. Stay tuned į į garsas Jūsų padangų kelyje išlaikyti ant kelio sąlygas, kad dažnai keičiasi greitai, ypač per arba iš karto po audros.

Miunchenas į Bazelis traukiniai

Ciuricho į Bazelis traukiniai

Bernas Bazelis traukiniai

Ženevos į Bazelis traukiniai

 

Antifrizo, jei norite saugiai vairuojant

Kaip saugiai vairuojant žiemą? Įsitikinkite, kad jūsų valytuvas skystis yra antifrizu, todėl purškimo neturi užšalti esant šaltam orui. Apsvarstykite pirkti žiemos valytuvų šepetėliai, kurios trukdo ledas ir sniegas nuo sukietėjimo ant valytuvų!

Aš po savo patarimais ir vis dar įstrigo

 

 

kartais, cant būti vengiama šie dalykai. Jei įstrigti sniege čia yra keletas greitai patarimų:

  • Buvimas su savo transporto priemone: Jūsų automobilis suteikia laikiną pastogę, ir lengviau gelbėtojai rasti jus. Nebandykite vaikščioti sunkus audra. Tai lengva pamiršti savo transporto priemonės pučia sniegą ir tapti Lost.
  • Negalima overexert save: Kai kasti iš savo transporto priemonę, įsiklausyti į savo kūną ir sustabdyti, jei pavargsta.
  • Būkite matomi: Pririškite ryškios spalvos audeklą prie savo transporto priemonės antenos arba uždėkite audeklą ant išvynioto lango viršaus, kad signalizuotumėte apie nelaimę.. Naktį, išlaikyti kupolas šviesos, jei įmanoma,. Jis naudoja tik nedidelį kiekį elektros energijos ir leis lengviau gelbėtojai rasti jus.
  • Išvalyti išmetimo vamzdis: Įsitikinkite, kad išmetimo vamzdis nėra užsikimšęs su sniegu, ledas, ar purvas. Užblokuotas išmetimo vamzdis gali sukelti mirtiną anglies monoksido dujų nutekėjimas į keleiviui skirtą vietą transporto priemonėje, kai variklis veikia.
  • Išlikti šiltam: Naudoti, bet kokiomis galima apšiltinti savo kūną nuo šalčio. Tai galėtų apimti grindų kilimėliai, laikraščiai, arba popieriniai žemėlapiai. Pasirengimo pakuotėje Antklodės ir sunkiųjų drabužių naudoti avarijos atveju.
  • išsaugoti Kuras: Jei įmanoma, tik paleisti variklį ir šildytuvas pakankamai ilgai, kad pašalinti chill. Tai padės taupyti degalus.

Automobilių Kelionės? Ignoruoti viską, ką tik pasakė

O kas, jei būtų būdas išvengti visų pirmiau minėtų rūpesčių, susijusių su saugumu vairuojant? Jei tik ten buvo transporto rūšis, kad galėtumėte pereiti į, ir gauti į savo paskirties vietą, greitai ir keliauti saugiai. o palauk, yra! Tai vadinama traukinys!

Tai tiesa, kad automobiliai siūlome laisvę, kad keletas kitų transporto rūšys padaryti. Galite keliauti kartu kitaip nepasiekiamas pakrančių keliai, galva į atokiuose kaimuose, o ne nerimauti tvarkaraščiai ar sėdynės parsiduoti. Jie ne be jų trūkumus, tačiau. Pamatyti daug priežasčių pirmiau!

 

Traukiniai yra saugiau ir greičiau! Taigi nereikia saugiai vairuojant, jei keliones traukiniu, Taip pat Traukiniai yra labiau prieinamos, ypač jei jūs naudojate Išsaugoti traukinį užsisakyti traukinio bilietus. Reikia labiau įtikinantis? Mes parašiau visą dienoraštis kodėl traukinio kelionės yra pranašesnis už kelių kelionės.

 

 

Ar norite įterpti mūsų tinklaraščio įrašą į savo svetainę?, galite arba imtis savo nuotraukas ir tekstą ir tiesiog mums kreditą su nuoroda į šį bloge, ar jūs spustelėkite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fsafe-driving-during-winter%2F%3Flang%3Dlt – (Slinkite žemyn šiek tiek pamatyti Įterpti kodą)