Skaitymo laikas: 7 protokolas
(Atnaujinta: 27/05/2022)

Didžiulės Europos žemės yra daugelio legendų ir pasakų ištakos, apsvaiginimo peizažai, ir kaimai, kuriuose saugomos senovės paslaptys. Netoli centrinių kosmopolitinių miestų arba nutolę už klinčių kalnų, vaizdingų ir žavių kaimų Europoje yra begalė. dar, yra 10 vaizdingi Europos kaimai, kurių grožis ir magija užgožia visus kitus.

 

1. Pažiūrėk, Šveicarija

Gražiausias kaimas Šveicarijoje, Guarda yra nedidelis kaimas, esančių tarp žalių pievų. Virš apatinės slėnio dalies Engadin, arba kaip tai vadina vietiniai gyventojai, Engiadina valdo epines šveicarų pažiūras. Jis pastatytas ant saulės terasos, 300 metrų virš slėnio, saugodamas visus ateinančius ir ateinančius, taip pat senas tradicijas, kaip žiemą vejasi.

Baltuosius namus puošia tradiciniai paveikslai ir senovės užrašai, vadinami sgraffiti. Romansas, vietine kalba, išgyveno ir yra kalbama iki šiol.

Bazelis į Chur traukiniu

Bernas į Chur traukiniu

Turinas į Tirano traukiniu

Bergamo į Tirano traukiniu

 

Guarda, Switzerland Scenic Village

 

2. Vaizdingi kaimai Europoje: Cochem, Vokietija

Kaimas, miegantis ant Mozelio upės kranto. Pusiau rąstiniai namai ir vaizdingi kotedžai siauromis juostomis. Gražus rudenį, kai žalios pievos ir medžiai nešioja auksinius drabužius, pridedant žavesį ir vaizdingą nuostabaus grožio „Cochem“.

Apsuptas vynuogynų ir kalvos, Cochemo kaimas yra tobulas atvirukas. Geriausias būdas patirti kaimą ir apžvelgti vaizdingą kaimo vaizdą yra dviratis.

Frankfurtas į Cochem traukiniu

Bona į Cochem traukiniu

Kelnas į Cochem traukiniu

Štutgartas į Cochem traukiniu

 

Scenic Villages in Germany Europe

 

3. Dinant, Belgija

Tarp stačių uolų, Meuse upės krantuose, yra gražus Dinantės kaimas Valonijos regione. Rūkas, žiema, arba spyruoklė, šis mažas kaimas atrodo nepaprastai nuostabiai bet kokiu oru ir paros metu. Nuostabūs vaizdai yra dar nuostabesni iš uolos kylančios citadelės.

„Collegiale Notre-Dame De Dinant“ kupolas yra ryškus bruožas juodų klinčių kalnų fone. Spalvingi namai ir valtys priekyje, užbaikite įspūdingus vaizdus.

Jei turite papildomo laiko, aplankyti netoliese esančią Crevecoeur pilį, Annevoie sodai, ir „Chateau de Veves“, kad atsirastų daugiau atvirukus primenančių vaizdų.

Briuselis į Dinantas traukiniu

Į Dantė iš Antverpenas traukiniu

Gentas į Dinantas traukiniu

Lježas į Dinantas traukiniu

 

Dinant, Belgium Scenic Village

 

4. Vaizdingi kaimai Europoje: Norcia, Italija

Už gynybinių sienų, viduryje žalių kalvų, Rytų Umbrijoje, atrasite vaizdingą Norcia kaimą. Šis nedidelis viduramžių kaimas yra vaizdingas ir atrodo nepaprastai nuostabiai pavasarį, kai aplinka žydi spalvingais tonais.

bažnyčios, Italijos rūmai, papildykite žavingais „Norcia“ vaizdais. Taip pat, Nera upė yra dar viena vieta, kurią reikia ištirti ir išvysti mėgaukitės kvapą gniaužiančiais vaizdais gražaus Umbrijos regiono Italijoje. Pakeliui būtinai pasidomėkite garsiaisiais triufeliais, paragaukite vietinių patiekalų - spagečių ar frittata su triufeliais. Tai tiesiog dieviška!

Milanas į Romą traukiniu

Florencija į Romą traukiniu

Piza į Romą traukiniu

Neapolis į Romą traukiniu

 

Kissing couple in Norcia, Italy

 

5. Sklandus, Olandija

Jei keliaujate į Olandiją, norėdami pamatyti epinių tulpių laukus, tada apsilankykite vaizdingoje Lisse. Šis mielas kaimas yra tiesiog 45 protokolas atokiau nuo Amsterdamo.

Lise yra turbūt vienas mažiausių kaimų Nyderlanduose, bet tai namai 7 milijonas gėlių svogūnėlių, kasmet pasodintų Keukenhofo soduose. Nuo kovo pabaigos iki gegužės vidurio, šios lemputės žydi į gražias ir spalvotas tulpes. Taigi, „Liss“ neabejotinai yra pati gražiausia pavasarį ir esate įsimenama į nepamirštamus kadrus ir vaizdus.

Brėmenas į Amsterdamą traukiniu

Hanoveris į Amsterdamą traukiniu

Bylefeldas į Amsterdamą traukiniu

Hamburgas į Amsterdamą traukiniu

 

 

6. Vaizdingi kaimai Europoje: st. Gilgenas, Austrija

Visi žino stebuklingą Hallstattą, bet Austrijoje yra daugybė gražių kaimų ir miestelių. Vienas vaizdingiausių kaimų Europoje yra Austrijoje. st. Gilgeno kaime kadaise gyveno Mocartų šeima, o kaimas yra ant Volfgango ežero kranto.

Galite apžiūrėti kaimą pėsčiomis arba eidami dviratis, arba funikulieriumi. Jei nebijote aukščio, tada nuo funikulieriaus atsiveriantys vaizdai tiesiogine prasme atsikvėps. Vaizdingi kaimo vaizdai tikrai įkvėpė Vienos menininkus.

Miunchenas į Zalcburgas traukiniu

Viena į Zalcburgą traukiniu

Gracas į Zalcburgas traukiniu

Lincas į Zalcburgas traukiniu

 

St. Gilgen, Austria Gorgeous Scenic Village in Europe

 

7. st. Geniai, Prancūzija

Namai - prancūziški delikatesai „Foie Gras“ ir trumai, mažame Šv. Genijus yra 2 valandos nuo Bordo. Tai garantuoja gražius vynuogynus aplink, kur galėtumėte mėgautis taure puikaus vyno, grožėdamiesi vaizdingu kaimu ir kraštovaizdžiu.

st. „Genies“ kaime yra mūsų 10 vaizdingi kaimai Europoje dėka stataus stogo mūrinių namų. Papildomai, XII a. bažnyčia ir XIII a. pilis yra pačiame kaimo centre. Vingiuotas kelias ves visą kaimą ir jo juodos spalvos akmeninius namus į įspūdingiausius taškus ir vietas.

st. „Genies“ vaizduoja pasakų atmosferą, kurioje palaiminta Prancūzija. Galėjote mėgautis dekoracijomis kelionė traukiniu visoje Prancūzijoje.

Nantas į Bordo traukiniu

Paryžius į Bordo traukiniu

Lionas į Bordo traukiniu

Marselis į Bordo traukiniu

 

Scenic Villages in Europe and St. Genies

 

8. Vaizdingi kaimai Europoje: Bibury, Anglija

Akmeniniai kotedžai su stačiais šlaitiniais stogais ir žalios pievos aplinkui daro Biburį vienu vaizdingiausių kaimų Europoje. Būtinai eikite žemyn Arlingtono eile, pati žaviausia juosta ir nuostabiausi snapai.

Pasivaikščiojimas nuves jus tiesiai į XVII amžiaus gyvenimą Bibury. Gražiausias Anglijos kaimas yra Colno upės krantuose. Kažkada tai buvo geriausia vieta vilnonei kabinti iš audėjų kotedžų. Bibury žemės puikiai tinka popietinis piknikas arba anksti ryte pasivaikščiokite, kol minios turistų pertrauks jų ramią ir mieguistą nuotaiką.

Amsterdamas į Londoną traukiniu

Paryžius į Londoną traukiniu

Berlynas į Londoną traukiniu

Briuselis į Londoną traukiniu

 

Bibury, England houses

 

9. Lindau Vokietijoje

Lindau kaimas yra Austrijos pasienyje su Vokietija, Bavarijos Vokietijoje. Tai yra vienas gražiausių regionų rudens atostogos Europoje. Bodeno ežero pakrantėse, dar žinomas kaip Bodensee, šis kaimas iš tikrųjų yra pusiasalis, su tiltu, jungiančiu žemyną ir salą.

Keletas vaizdingų vaizdų kaime yra Maximilianstrasse gatvė, XIII a senas švyturys, ir, žinoma, senamiestis, Altstadt.

Lindau yra paslėptas perlas Vokietijoje ir kaime, kurį verta aplankyti kitoje kelionėje. Yra „Eurocity“ traukiniai iš Miuncheno, Ciurichas, ir Štutgarte.

Berlynas į Lindau traukiniu

Miunchenas į Lindau traukiniu

Štutgartas į Lindau traukiniu

Ciurichas į Lindau traukiniu

 

Lindau In Germany Lake view

 

10. Vaizdingi kaimai Europoje: Čekas Krumlovas, Čekijos Respublika

UNESCO pasaulio paveldo sąrašą, Česky Krumlov kaimas Bohemijoje yra renesanso mišinys, Gotika, ir baroko architektūra. Susikerta prie Vltavos upės, Česky Krumlov yra viena gražiausių upių Europoje. Namų, esančių krantuose, vaizdas su nuostabia gamta fone, neabejotinai yra vienas nuostabiausių vaizdų Europoje. Štai kodėl mes esame Česky Krumlov 10 vaizdingų kaimų Europos sąraše.

Labai rekomenduotina pakilti į Česky Krumlov pilį, kad gautumėte nepamirštamą Cesky Krumlov panoramą., Vltavos upė, ir nuostabi gamta aplink Bohemijos regioną.

Niurnbergas į Prahą traukiniu

Miunchenas į Prahą traukiniu

Berlynas į Prahą traukiniu

Viena į Prahą traukiniu

 

Scenic Villages in Europe

 

Vaizdingi kaimai Europoje

Keletas vaizdingiausių kaimų Europoje yra paslėpti nuo turistų gausybės dideliuose kalnuose. Šie paslėpti brangakmeniai gali atrodyti nepasiekiami, bet su šiandienos technologijomis, jie yra arčiau nei bet kada. Galite kiekviename kaime viešasis transportas, trumpa kelione traukiniu per Europą. Tik per kelias valandas galėjai klaidžioti, žavisi ir fotografuoja šias paslėptas kultūras ir vaizdus.

 

čia Išsaugoti traukinį, mes mielai padėsime jums rasti pigiausius traukinių bilietus į bet kurį iš šių vaizdingų Europos kaimų.

 

 

Ar tu norite įterpti mūsų tinklaraščio įrašą „10 Vaizdingi kaimai EuropojeĮ jūsų svetainę? Galite imtis savo nuotraukas ir tekstą, ir mums duoti kreditą su nuorodą į šį dienoraštį. Arba spauskite čia: hTTPS://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/scenic-villages-europe/?lang=lt Visiem, kas noklusina, tacu– (Slinkite žemyn šiek tiek pamatyti Įterpti kodą)