Skaitymo laikas: 6 protokolas
(Atnaujinta: 07/08/2021)

Požeminiai ežerai, paslėpti kriokliai, užmuštas kelias nepakartojami miestai, ir gražūs vaizdai, pasaulyje pilna nuostabių slaptų vietų. Šie viršuje 10 visos slaptos vietos pasaulyje yra prieinamos keliautojams, tačiau jų labai dažnai praleidžiama. taip, pasiruoškite proto verdančiai kelionei į labiausiai paslėptas ir kvapą gniaužiančias vietas pasaulyje.

  • Geležinkelių transportas Ekologiškos būdas keliauti. Šis straipsnis yra parašyta, kad šviesti apie keliones traukiniu "Gelbėkit traukinys, Į Pigiausia traukinių bilietų svetainė Pasaulyje.

 

1. Itin slapta vieta Vokietijoje: Berchtesgaden

250 km pėsčiųjų takų, nesugadintas turkio spalvos ežero vanduo, ir puošnios viršūnės, Berchtesgaden Nacionalinis parkas yra viena iš slapčiausių vietų Vokietijoje.

Šis nacionalinis parkas yra prie pat Vokietijos sienos su Austrija ir jame yra gražiausių Bavarijos kraštovaizdžių. Nors dauguma turistų keliauja į Juodasis miškas, Šveicarijos Alpėse, arba Europos centras, šio nuostabaus nacionalinio parko nepaisoma. taip, galėtumėte būti vienas iš nedaugelio keliautojų, surengti pikniką Konigssee ežeras, pabandykite viršūnę į Watzmanną - 2,713 metrų už kvapą gniaužiantys vaizdai slėnių, ir nepaliesta laukinė gamta.

Zalcburgas į Berchtesgadeną su traukiniu

Miunchenas į Berchtesgadeną su traukiniu

Lincas į Berchtesgadeną su traukiniu

Insbrukas į Berchtesgadeną su traukiniu

 

Ežeras Berchtesgadene

 

2. Slapčiausia vieta Italijoje: Santa Maria Dell Isola vienuolynas Tropėjoje

Dauguma turistų, besideginančių auksiniuose Tropėjos paplūdimiuose, nežino apie šią slaptą vietą. tačiau, tiesiai virš jų galvų, sėdėdamas uolėtos kalvos viršūnėje, apsupta Tirėnų jūros, yra Santa Maria dell Isola šventovė.

Neaišku, ar vienuolyną kadaise viduramžiais pastatė benediktinai ar bazilikai. taip, galite atrasti istoriją ir grožį už atnaujinto vienuolyno fasado. Neabejotinai, išlikęs vienuolynas 2 žemės drebėjimai, tikrai saugo pačias geriausias ir įdomiausias Kalabrijos paslaptis.

Vibo prieplauka į Tropėją su traukiniu

Katanzaro į Tropėją su traukiniu

Cosenza į Tropėją su traukiniu

Lamezia Terme į Tropėją su traukiniu

Slapta vieta Italijoje: Santa Maria Dell Isola vienuolynas

 

3. Slapčiausia vieta Šveicarijoje: Trummelbacho krioklys

Slėnyje 72 kriokliai, jūs manote, kad nėra neatrasto krioklys Šveicarijoje, bet yra. Viena iš slapčiausių vietų Europoje yra Trummelbacho krioklys. Šis diapazonas 10 ledynu padengtus krioklius Šveicarijoje, maitinamas tirpstančiu Eigero ir Jungfrau vandeniu.

Todėl, lankydamasis ir eidamas per kalną, žavėdamasis šiais slaptais kriokliais, būkite apsirengę drabužiais, kurie apsaugos jus nuo stingdančių krioklio lašelių.

Liucerna į Lauterbrunnen su traukiniu

Ženevą į Lauterbrunneną su traukiniu

Liucerną į Interlakeną su traukiniu

Ciurichas į Interlakeną su traukiniu

 

Slaptasis Trummelbacho krioklys

 

4. Seegrotte Hinterbruhle, Austrija

A kelionė laivu iki didžiausio požeminio ežero Austrijoje yra nepamirštama patirtis. Šis didžiulis vaizdas Grotte Hinterbruhl mieste, yra urvų sistema, iš pradžių žmogaus sukurtas kasybos tikslais, II pasauliniame kare.

tačiau, požeminis ežeras tada buvo apleistas. šiandien, Seegrotte Hinterbruhle, transformuota į vieną iš viršaus 10 slaptų lankytinų vietų pasaulyje.

Zalcburgas į Vieną su traukiniu

Miunchenas į Vieną su traukiniu

Gracas į Vieną su traukiniu

Praha - Viena su traukiniu

 

Slaptas požeminis ežeras Hinterbruhl Austrijoje

 

5. Itin slapta vieta Kinijoje: Sanqing kalnas

3 kvapą gniaužiančios viršūnės debesyse, Sančingo kalnas yra vienas švenčiausių kinų kultūroje. Sanqing kalno vaizdas yra ne tik vienas kvapą gniaužiančių vaizdų Kinijos kraštovaizdyje, bet ir su šventąja prasme daoizmo tikėjime; į 3 aukščiausiojo lygio susitikimai atstovauja 3 Grynieji, aukščiausi dievai.

Rajonas aplink Sanqing taip pat siūlo nuostabius vaizdus, takai, ir stebuklingų taškų, kuriuos galima atrasti iš 10 vaizdingiausių vietovių. Todėl, užsisakykite sau 2 dienų kelionę į Sanqing kalną, kad galėtumėte visiškai mėgautis ir apžiūrėti visas paslėptas vietas.

 

„Sky High Mount Sanqing“

 

6. Itin slaptos vietos Italijoje: Trentinas

Italijos Alpių grožis nėra geriausiai pasaulyje saugoma paslaptis. Visi žino apie kalnų grandinę, kraštovaizdis, Alpių ežerai, ir vaizdingos pievos. tačiau, Trentinas šiaurės rytų Italijoje, tarp Gardos ežero ir Dolomitų, dažnai praleidžiamas maršrutu į Gamtos stebūklai minimas čia. Čia rasite puikų skaičių 297 ežerus atrasti.

Papildomai, tik čia galima pasigrožėti ypatingu šviesos efektu „alpenglow“ Dolomitų viršūnėse, saulei tekant.

Florencija į Milaną Su traukiniu

Florencija į Veneciją su traukiniu

Milanas į Florenciją su traukiniu

Venecija į Milaną su traukiniu

 

Slaptos vietos Italijoje: Trentino kalnas

 

7. Itin slapta vieta Lenkijoje: Kreivas miškas Ščecine

Pasodinta 30-aisiais, Ščecino miškas yra viena slapčiausių vietų pasaulyje. Taip yra dėl tos priežasties, dėl kurios miškas yra paslėptas Lenkijoje, netoli Gryfino miesto. Nuo 400 pušys pasodintos dar 30-aisiais, šiandien pamatysite, kad liko tik keletas, vis dar verta aplankyti šią vietą.

Unikalios formos priežastis yra paslaptis iki šiol; daugelis bandė išsiaiškinti, ar tai žmogaus sukurtas, ar gamtos stebuklas. taip, jei nuspręsite aplankyti, galėtum patyrinėti pušų paslaptį’ pušies unikali forma, ir tyrinėkite vieną iš gražiausių miškų Europoje.

 

 

8. Itin slapta vieta Vengrijoje: Tapolca

Tapolca yra žavingas mažas Vengrijos miestelis, įsikūręs netoli Baltanijos aukštumos gamtos rezervatas. Dauguma turistų atostogauti Budapešte keliauja į Vengriją, tačiau Tapolcos miestas yra geriausiai saugoma Vengrijos paslaptis. Be to, kad yra didžiulis nacionalinis parkas, miesto centre yra ežeras, su miela aikštė ir kavinės aplink.

taip, jei norite paragauti vengrų virtuvės patiekalų, grožėtis ir atrasti nuostabią Vengrijos gamtą, ir ežero urvas, tada užsisakykite bilietą į Tapolcą.

Viena - Budapeštas su traukiniu

Praha į Budapeštą su traukiniu

Miunchenas į Budapeštą su traukiniu

Gracas į Budapeštą su traukiniu

 

Tapolca yra žavingas mažas Vengrijos miestelis

 

9. Itin slapta vieta Anglijoje: Hunstantonas, Norfolkas

Kai aplankysite kurortinį miestą Hunstantoną Norfolke, tai atrodys kaip ramus atostogų miestelis prie jūros. tačiau, po to, kai eisi žemyn į pakrantę ir akmenukų paplūdimį, rasite įspūdingiausias uolas. Senosios Hunstantono uolos yra spalvingo smiltainio sluoksniai; surūdijęs imbierinis smiltainis, raudonas kalkakmenis, užpiltas kreida, apsuptas žalių dumblių ir mėlynos jūros.

Todėl, puikus Hunstantono paplūdimys yra visiškai kvapą gniaužiantis, ypač saulei leidžiantis. Šiuo paros metu, skardžiai keičia spalvas, kontrastas tarp jūros ir uolų yra dar ryškesnis. Nepaisant natūralaus grožio, nedaugelis žino apie šią slaptą vietą Rytų Anglijoje. taip, geriau paskubėkite užsisakyti traukinio bilietą į Hunstantono paplūdimius, kol kitas pasaulis nesužinos.

Amsterdamas į Londoną su traukiniu

Paryžius į Londoną su traukiniu

Berlynas į Londoną su traukiniu

Briuselis į Londoną su traukiniu

Slapta paplūdimio linija ir uolos Hunstantone, Norfolkas

 

10. Applecross pusiasalis Škotijoje

Šis Škotijos stebuklas buvo pasiekiamas keliais tik 2005 m 1975, vingiuotu ir stačiu keliu, kuris kerta pusiasalį palei krantą. taip, jei norėtum aplankyti šį atokų perlą, turėjai pasikliauti vien kelionėmis laivu, kaip ir kiti šios salos gyventojai.

Applecross yra gražus mažas kaimas Škotijos pusiasalio pakrantėje. Mažos mažos kajutės ir namai pasklido ant gausiai žalių kalvų, su vaizdu į jūrą, atims kvapą.

Tik su 544 gyventojai, yra labai nedaug priežasčių keliauti į Applecross, bet gyvi ir vaizdingi vaizdai, visiškai uždirbti jai vietą kaip vieną iš geriausių 10 slaptų vietų pasaulyje. Papildomai, Camusterrachas ir Ard-dhubhas yra dar dvi gyvenvietės, kurių nepraleisite, nes jų taip pat vos paliečia modernizacija.

 

Žaliasis Applekroso pusiasalis Škotijoje

 

čia Išsaugoti Traukinys, mielai padėsime jums suplanuoti nepamirštamą kelionę į viršų 10 slapčiausių vietų pasaulyje traukiniu.

 

 

Ar norite įterpti mūsų tinklaraščio įrašą „Į viršų 10 Slaptos vietos pasaulyje “? Galite imtis savo nuotraukas ir tekstą, ir mums duoti kreditą su nuorodą į šį dienoraštį. Arba spauskite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Flt%2Fsecret-places-world%2F – (Slinkite žemyn šiek tiek pamatyti Įterpti kodą)