Skaitymo laikas: 6 protokolas
(Atnaujinta: 30/04/2021)

Ar jūs kada nors susimąstėte, ką jis jaučiasi spoksojimas, plataus akimis, iš didelių paveikslų langus kaip pasaulis sūkurių pagal? Kaip apie tai buvo norisi miegoti iki pastovaus perkėlimas iš traukinio, nes ji trundles žemyn takelį? traukinio kelionės yra labai paplitęs transportavimo būdas visoje Europoje, ir galbūt vienas iš geriausių būdų tai padaryti yra per miegamąją traukiniu. šie traukiniai, kurie paprastai kyla vėlyvą popietę ir keliauja per naktį, pasiūlyti labai skirtingą patirtį, palyginti su standartine kelionė traukiniu. Mes surinkome geriausius miegamoji vieta traukiniai Europoje už jus. Iš Italijos į Prancūziją, čia yra šeši geriausi Europos naktiniai traukiniai.

 

Į viršų Miegamoji Traukinys 1: Milanas Į Palermą

Jei kada svajojote patirti Italijos kaimą, tai miegamoji traukinys yra vienas iš geriausių būdų tai padaryti. nors kelionė traukiniu užtrunka dvidešimties valandų nuo pradžios iki galo, traukinys yra tiesioginis ir yra daug galimybių pabėgio kajutės įvairovė. Bilietus taip pat galima per Thello, kuris vykdo bilietus ir į Veneciją.

Jei jūs ieškote norėdami sutaupyti pinigų, galite pasirinkti keturių asmenų kušetę, kuri veikia kaip mini miegamoji galimybe rūšiuoti. Tačiau, jei jūs ieškote gauti rimtų Drzemka, galite pasirinkti suskaidyti trijų žmonių saloną su draugais – ar net nepažįstami, o bilietas kainuos pagal 50 euras. Tai yra tiesiog sandėris! Jei jūs ieškote turėti daugiau deluxe situaciją, Jūs taip pat galite rezervuoti vieną miegamoji vieta pagal aštuoniasdešimt eurų. Nors jūs nerasite jokių vonios kambarys, galėsite mėgautis ramiu miegu už palyginti pigią kainą.

Ši kelionė mato didelę pradalgės Italijos, nes ji nukelia iš Milano visą kelią į šalies įkrovos galiuko. Pakeliui, gausite nuostabius pakrantės ir Toskanos kalvų vaizdus. Tai yra, žinoma, be marmurinių Romos statulų ir jos istorijos.

Milano į Romą bilietai

Bilietai į Florenciją į Romą

Piza į Romą bilietai

Neapolis į Romą bilietai

 

Sleeper Train to Palermo

 

Į viršų Miegamoji Traukinys 2: Ciurichas į Hamburgą

Mūsų antrasis pasiimti už geriausią miegamoji traukiniu Europoje yra vienas veikia iš Ciuricho, Šveicarija į Hamburgą, Vokietija. Jei ieškote traukinių miegui paslaugos, jūs norėsite apsvarstyti Nightjet. Nors yra daug persėdimų variantų šiuo traukiniu, Jūs galbūt norėsite apsvarstyti vyksta per maršrutu, kuris suteikia jums keičia. Kaimo yra gražus, ir traukinys vingiuoja daugybė mažų kaimų pakeliui, įskaitant Hanoverio mieste. Šie miestai yra verta sustabdyti savo kelionę, jei turite laiko. Nepamiršk įspūdingi vaizdai iš Alpių galėsite patirti ir jūs.

dar geriau, Kai jūs atlikote savo kelią į Hamburgą esate trumpas atstumas iš Berlyno. Dabartinė Vokietijos sostinė yra žinoma dėl savo naktinių klubų klubų ir absoliutaus atsidavimo hipsterių kultūrai. Mėgaukitės gatvės menu ir puiki kava, kol apmąstysite grafinuotas Berlyno sienos liekanas.

Ciuricho į Berno bilietai

Bilietai į Ženevą į Berną

Interlaken To Bern bilietai

Ciurichas į Hamburgas bilietai

 

Hamburg sunset

Į viršų Miegamoji Traukinys 3: Briuselis Į Vieną

Briuselio į Vieną Europos miegamoji traukinys yra populiarus maršrutas jungiantis Belgija į Austriją. Priklauso nuo jūsų pasirinkto traukinio, jis veikia palyginti nuo popietės ir atvyksta anksti ryte, ir tai yra keturiolika valandų’ Kelionės laikas. Tai daug lengviau skrandyje nei, pasakyti, dvidešimt valandų, reikalingų naktiniu traukiniu iš Milano į Palermą.

Su tokį trumpą laiką geležinkelių kelionės, Jums nereikės svyruos Pratęstas ne valgomojo automobilį, nors jūs tikrai galite mėgautis patogumais, kuriuos siūlo skirtingos klasės.

Kai esate Vienoje, galite patirti tikrąją kavos kultūrą, nes Viena yra gerai įsitvirtinusi kaip Europos kavos centras.

Briuselis į Briugė bilietai

Bilietai į Antverpeną į Briugę

Briuselis į Viena bilietai

Bilietai į Gentą į Briugę

 

Sleeper Train from Brussels to Vienna

 

Į viršų Miegamoji Traukinys 4: Londonas į Edinburgą

Šis garsus maršruto eina šešis kartus per savaitę. Taip pat vadinamas Kaledonijos Miegamoji, ši miegamojo paslauga maišo prabangą su ekonomiškumu. Čia galite rasti pasiūlymų, kurie apima maistą, gėrimai, ir žinoma, miego kajutės.

Jei jūs ieškote aplankyti Londoną kelionės metu, Jūs visada galite pasirinkti imtis Eurostar iš žemyninėje Europoje. Tai ekonomiškas ir paprastas būdas padaryti kelionę per kanalą iš Prancūzijos į Angliją. Bilietus taip pat galima įsigyti kitose vietose, tokių kaip Amsterdamas.

Jei jūs ieškote priežastimi pasiimti šį maršrutą, atminkite, kad Edinburgas yra Hario Poterio namai, Garsus kūrimas JK Rowling. Taip pat galite rasti tolesnį maršrutą į aukštumas, tokių kaip Fort William, už tą autentišką Škotijos patirtis. Tai veikia mus!

Amsterdamas į Londoną bilietai

Paryžius į Londoną bilietai

Berlynas į Londoną bilietai

Briuselis į Londoną bilietai

 

 

Gerbiamam paminėjimas 5: Paryžius į Miuncheną

Nors ši kelionė techniškai nėra laikoma miegančiojo traukinio maršrutu, nes ji neapima visą Miegamoji vieta, jis kasdien važiuoja keliais maršrutais.

Žinoma, Paryžius yra šviesos miestas ir vienas iš labiausiai romantiškų miestų pasaulyje, todėl ji turėtų visiškai nesunkiai vietoje savo Europos atostogų. Tai tiesa, ar tai jūsų pirmasis apsilankymas, arba jūsų šimtoji.

tuo tarpu, Miunchenas gyvena Oktoberfest. Šis festivalis būna, kad vienas iš mano mėgstamiausių visų laikų – tai siautulingas renginys tūkstančių. Su tūkstančiais dalyvių per metus ir veiklos gausa, iš kurių rinktis, Miunchenas yra vertas vietos jūsų sąraše.

Bilietai į Diuseldorfą į Miuncheną

Bilietai į Drezdeną į Miuncheną

Bilietai į Paryžių į Miuncheną

Bilietai į Boną į Miuncheną

 

Munich skyline

Gerbiamam paminėjimas 6: Kopenhaga Į Berlyną

Tai dar vienas garbingas paminėjimas dėl nestandartinio miegamoji traukinių patirties, bet tai yra vertas laiko vien dėl to, kad pastebėsite, jog einate pro gražiausias Europos vietoves. Danija yra unikalus derinys Skandinavijos įtaka ir žemyninėje Europos kultūros ir negalima praleisti. Maršrutas taip pat prasideda labai arti Malmas, kuris yra puikus aplankomas miestas ir trečias pagal dydį Švedijoje.

Nors jūs nerasite visą miegamąją vietą šiame traukinyje, maršrutizavimą naktį rasite kasdien. Tai leis jums išeiti naktį ir atvykti ryte pailsėję tą dieną ateiti. Už geriausią patirtį ne miegamoji traukiniu, norėsite užsisakyti pirmos klasės bilietą. Šie bilietai dažnai ateina su padidėjusia privilegijos, pavyzdžiui, papildomą bagažą, įtraukti maisto, ir daugiau privačios salono patirties.

Frankfurto į Berlyną bilietai

Bilietai į Kopenhagą į Berlyną

Hanoverio bilietai į Berlyną

Hamburgas į Berlyną bilietai

 

Sleeper Train to Berlin

Keliaujant per Europa traukiniu esate visiškai sugadintas dėl pasirinkimo. Nesvarbu, ar tai Škotijoje ar Ispanijoje, Norvegija, arba Švedijoje, miegamoji traukiniai yra kai kurie iš geriausių paslaugas aplink kitą rytą atvyksta pailsėję ir pasiruošę savo dieną ateiti. Nors jūs turite keletą galimybių gausa prieinamas jums, pvz., traukinių viešbutyje ar naktiniuose miegamuosiuose traukiniuose ilgą Prahą, Lenkija, Lisabona, ar net Maskvoje, padaryti sau paslaugą ir paspauskite šių šešių viršuje miegamoji vieta traukiniai Europoje, o ne. Jums nebus gaila!

 

Kelionė naktį ir Užsisakykite miegamųjų traukinių rezervaciją su Išsaugoti traukinį!

 

 

Ar jūs norite įdėti mūsų bloge “Į viršų 6 Miegantieji traukiniai Europoje kelionėms” į jūsų svetainę? Galite imtis savo nuotraukas ir tekstą ir duoti mums kreditą su nuoroda į šį bloge. Arba spauskite čia: hTTPS://Iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/sleeper-trains-europe/?lang=lt Visiem, kas noklusina, tacu- (Slinkite žemyn šiek tiek pamatyti Įterpti kodą)

  • Jei norite būti natūra jūsų vartotojams, Jums gali padėti juos tiesiai į mūsų traukinio maršrutą nukreipimo puslapius.
  • Per šią nuorodą, rasite mūsų populiariausių traukinių maršrutus – https://www.saveatrain.com/routes_sitemap.xml, <- ši nuoroda yra anglų maršrutai nukreipimo puslapius, tačiau taip pat turime https://www.saveatrain.com/es_routes_sitemap.xml, ir jūs galite pakeisti es to fr arba de ir daugiau jūsų pasirinktų kalbų.