Skaitymo laikas: 4 protokolas
(Atnaujinta: 02/09/2022)

Auganti tendencija yra labiau ekologiškiau sukėlė daug, ir svyravo žalia iniciatyvas visame pasaulyje, dideliuose miestuose ir mažuose miesteliuose, tiek. Vienas iš daugelio požymių Tai didėjantį atsinaujinančių energijos kasdieniniam žmonių gyvenimui ir darbui srityse ji niekada nebuvo laikoma iki variantas. Viena iš tokių sričių yra kelių eismo saugumas, kur ji yra naudojama viskas nuo kelio ženklų, kad šviesoforo signalizavimo sistemų, todėl kelių situacijos labiau matoma ne A pigiau kaina, ir taip pat taupyti tiek pinigų ir planeta šiame procese.

Nors požymių kelyje tikrai nereikia būti apšviestos, siekiant atlikti savo darbą, žibintai tikrai turi papildomos naudos vairuotojų sąmoningumą. Saulės energija varomas kelio ženklai įrengtos LED žibintai numatyti priemones geresniam matomumui, tiek per dieną ir naktį (Galite sužinoti daugiau apie jų veikimo principais čia) Jie suteikia gerą operacinį spektrą net atšiauriomis oro sąlygomis, kurios paprastai sukuria nelaimingų atsitikimų linkę situacijas. Nepriklausomai nuo jų vietos - sankryžose, sankryža, arba geležinkelio pervažose, šie ženklai užtikrina didesnį pėsčiųjų ir transporto priemonių saugumą.

 

Pagrindiniai privalumai saulės energija varomas kelio ženklų

Didysis nauda ir privalumas šių požymių yra tai, kad energija, kuri juos maitina ne iš iškastinio kuro deginimas. Jis neteršia taip, kad anglies, Alyva, ir dujų Do, kuris daro ją 100 procentų ekologiška. Vienintelė sąlyga yra pakankamai saulėtas valandos tam, kad saulės spinduliai turi būti nuimta, konvertuojami ir saugomi metų trukmės naudojimą. Kaip sudėtinga, nes tai būtina sąlyga gali atrodyti, kartą įkrautas, montavimo tikrai ekonomiškas, nes jos jautrumą judėjimo, kuri leidžia pranešimus kaip tai veikia tik tada, kai yra reali eismo kelyje, vietoj ištisą parą. Saulės energijos naudojimas yra daugialypė ir tikrai įspūdingi, nėra jie?

Kadangi šie įrenginiai yra sunku ignoruoti, jos didina vairuotojų ir pėsčiųjų žieduose sąmoningumą, automobilių stovėjimo aikštelėse, pavojingų zonų, kurios yra žinoma, kad sukelti nelaimingų atsitikimų, ir tt. Tas faktas, kad jiems nereikia laidų ar elektros šaltinis netoliese veikti, galima įdėti juos visur, be to, kad jie tikrai žema kaina ir mažai priežiūros. Papildomas privalumas yra tai, kad jie yra taip paprasta įdiegti - jie gali būti pritvirtinti arba prie nuolatinių pareigybių ar nešiojamasis vieną didesnį mobilumą. Tai daro juos puikus per kelio darbai, kaip jie gali būti supakuoti ir pašalinti praktiškai nėra laiko ir nesukeliant trukdžių į netoliese pėsčiųjų.

Amsterdamas į Paryžių traukiniai

Londonas Paryžius traukiniai

Roterdamas į Paryžių traukiniai

Briuselis į Paryžių traukiniai

 

Benefits Of Solar-Powered Railroad Crossing Signals And Road Signs

 

Saulės Railroad signalai

Pervaža signalai, kurie naudoja saulės šviesos energiją, gali būti naudojamas tiek pramoninių zonų ir kaimo vietovių. Produktai tokio pobūdžio, toks kaip https://www.solarlightingitl.com/solar-railroad-crossing-systems/ aptikti artėjančius traukinius naudodami belaidžius jutiklius, ir kai jie gauna signalą, jie aktyvina perėjoje šviesas ir garsą, kad eiti iki traukinio praėjo ir jis yra saugus kirsti takelius. Šie signalai paprastai eiti poromis ant kiekvieno geležinkelio perėjos pusėje, ir belaidė jungtis persijungia juos įjungti ir išjungti tuo pačiu metu. Tikriausiai geriausias dalykas, apie diegdami jų yra tai, kad nėra jokių išorinių dėžės ar ilgą kabeliai dalyvaujančių.

Visa sistema remiasi saulės energija, kurios pakanka 10 valandų nepertraukiamo darbo, kai visiškai įkrautas, bet turi baterija atsargine, turėtų ten būti visiškai saulės šviesos trūkumas, kai sukaupta energija yra išnaudotos. Sistema taip pat kartais tik įjungiamas, jei įvykdomos tam tikros užprogramuotais kriterijai, pavyzdžiui, tam tikro greičio, už kurią artėjantis traukinys juda, pavyzdžiui. Ji gali būti įsteigta tik ugnies žadintuvą jei reikšmė yra per 65 mph ir ignoruoti eismą, juda lėčiau nei, kad. Variantai svyravo.

Nors žaliosios energijos nebuvo visiškai įtrauktas į vidutinio žmogaus gyvenime dar, matome savo buvimą ir naudojimą augti minutę, patekti daugiau ir daugiau gyvenimo sritis. Tai tikrai mūsų planetos ateitis, tad jis yra ekologiškai sąmoningą kelią perimti pažangos, dar kenkia trapiai ir trapią pusiausvyrą gamtoje, kad jau rimtai paveikti žmogų. Saulės energija varomas kelių ir geležinkelio sprendimai yra geras pavyzdys, praktiškas, protingas, ir nebrangiai naudojant didelius gamtos išteklius.

Briuselis į Amsterdamą traukiniai

Londonas į Amsterdamą traukiniai

Berlynas į Amsterdamą traukiniai

Paryžius į Amsterdamą traukiniai

 

rail crossing

 

Mes rūpinamės aplinka ir mes patinka keliauti meną. Pradėti Užsisakykite traukinio kelionę su Išsaugoti traukinį, šiandien!

 

 

Ar jūs norite įdėti mūsų bloge “Privalumai saulės energija varomas Pervaža signalus ir kelio ženklų” į jūsų svetainę? Galite imtis savo nuotraukas ir tekstą ir duoti mums kreditą su nuoroda į šį bloge. Arba spauskite čia: hTTPS://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/solar-powered-railroad-crossing-signal/?lang=lt Visiem, kas noklusina, tacu- (Slinkite žemyn šiek tiek pamatyti Įterpti kodą)