Skaitymo laikas: 6 protokolas
(Atnaujinta: 30/04/2022)

Ar galite prisiminti kiekvieną kelionę, kurią kada nors padarėte, vaizdai, kuriais žavėjotės, ir maisto produktų, kuriuos ragavote? O gal ir ne, Štai kodėl suvenyrai yra puikus būdas juos pasigaminti prisiminimai išlieka visam gyvenimui. Kokius suvenyrus pasiimti iš kelionės? Čia yra geriausios suvenyrų idėjos, kaip sugrąžinti rojaus gabalą namo.

  • Geležinkelių transportas Ekologiškos būdas keliauti. Šis straipsnis yra parašyta, kad šviesti apie keliones traukiniu "Gelbėkit traukinys, Į Pigiausia traukinių bilietų svetainė Pasaulyje.

 

Suvenyrai, kuriuos reikia pasiimti iš kelionės: Virimo ingredientai

Prieskoniai, padažas, ir žolelių, sugrąžins jus prie skonių, kvapai, ir tos ypatingos vietos akimirkos. Įrodyta, kad labiausiai prisimename savo pojūčiais, o maistas yra geriausias būdas patirti vietą. Be to, maisto gaminimo ingredientai leis jūsų draugams ir šeimos nariams jaustis esą kartu su jumis.

Kinijos žolelės, makaronų padažas, ir net makaronai yra nuostabūs suvenyrai, kuriuos galima parsivežti iš kelionės į Kiniją, ar Italijoje, pavyzdžiui. Taigi, nepamirškite supakuoti papildomo maišelio tik gurmanams, nes šiuos skanius suvenyrus geriau supakuoti atskirai. Jūs nenorėsite atidaryti lagamino, kad sužinotumėte, jog jūsų drabužiai yra raudonos paprikos atspalvių.

Florencija į Milaną Su traukiniu

Florencija į Veneciją su traukiniu

Milanas į Florenciją su traukiniu

Venecija į Milaną su traukiniu

 

Food is a great souvenir to bring from a trip

 

Vietinis menas

Vietos kultūros ir menininkų palaikymas rodo, kad esate mąstantis ir protingas keliautojas. Rankomis dažyti padažo dubenėliai, austi stalo drabužiai, arba siuvinėti nėriniai marškiniai yra fantastiški suvenyrai, kuriuos jūsų draugai vertins, naudojimas, ir puikus būdas parodyti savo dėkingumą jus priėmusiai bendruomenei.

Vietinis menas yra gražus suvenyras, kurį galima parsivežti iš bet kokios kelionės po Europą ir Kiniją. Kinijoje, sėkmės atveju galite įsigyti raudonų žibintų, iš Rusijos a rankų darbo „Domovichok“ kuri saugos tavo namus, arba vėsią alaus bokalą iš Prahos alų mėgstančiam dėdei ar broliui. Koks puikus ratas ekologiški kelionės, gaunantis, ir skleisti nuostabią kultūrą visame pasaulyje.

Berlynas į Acheną su traukiniu

Iš Frankfurto į Kelną su traukiniu

Dresdenas į Kelną su traukiniu

Achenas į Kelną su traukiniu

 

Art souvenirs can be found on local markets

 

Namų dekoro suvenyrai

Padarykite savo kelionę savo namų dalimi, su gražia gėlių Delfto vaza ar medine tulpe iš Nyderlandų. Namų dekoro suvenyrai gali būti rankų darbo, ir dažniausiai pasakos jų kilmės kultūros ir istorijos istorijas.

Keraminė plokštė ant sienos, bohemiškas kristalas iš Čekijos Respublikos, arba gegutės laikrodžius iš Juodasis miškas yra puikūs suvenyrai, kuriuos galima parsivežti iš kelionės po Europą.

Riminis į Florenciją su traukiniu

Roma į Florenciją traukiniu

Piza į Florenciją su traukiniu

Venecija į Florenciją traukiniu

 

Local Home Decor Souvenirs Shop

 

Suvenyras, kurį reikia pasiimti iš kelionės: Vietinis alkoholis

Dalijimasis kelionės istorijomis prie taurių alkoholinių gėrimų padeda prisiminti visas sultingas detales, ir linksmų akimirkų. Vietinių alkoholinių gėrimų atvežimas yra populiarus suvenyras iš Europos, ypač jei tai yra alkoholinių gėrimų visi turėtų išbandyti visame pasaulyje.

Taigi, Limoncello iš Italijos, arba Riesling vynas iš Reino slėnio Vokietijoje, Bet kuriuo budu, gavėjai bus ekstaze gavę tokią dovaną. Jei nesate tikri, koks yra vietinis gėrimas, vakarienės metu atkreipkite dėmesį į stiklines ant vietinių žmonių stalo arba paklauskite vietiniame bare.

Zalcburgas į Vieną su traukiniu

Miunchenas į Vieną su traukiniu

Gracas į Vieną su traukiniu

Praha - Viena su traukiniu

 

Local Liquor For sale

 

Papuošalai

Juvelyrika yra nuostabus būdas nešti savo keliones prie širdies. Įspūdingas karoliai, gintaro spalvos auskarai iš Lenkijos, arba žavinga sidabro žavesio apyrankė, yra kūriniai, kurie niekada neišeina iš stiliaus, be to, jie yra nesenstantys.

Taigi, jei norite atsinešti nepaprastų suvenyrų, tada papuošalas yra tobulas. Aplankyti savo apyrankę iš visos šalies yra nuostabu. Tačiau, perkant papuošalus užsienio šalyje, būkite atsargūs tvarkydami grynuosius pinigus ir į jokius nepatekite visame pasaulyje populiarūs kelionių sukčiai.

Iš Dižono į Provansą traukiniu

Paryžius į Provansą su traukiniu

Lionas į Provansą su traukiniu

Marselis į Provansą su traukiniu

 

Jewelry Shops in an open market

Daiktai, kuriuos jie renka

Pamirškite raktų pakabukus ir atvirukus, jei jūsų draugai yra kolekcionieriai, niekas nesako, kad man rūpi daugiau nei unikalus kūrinys, kurį jie gali papildyti savo kolekcija. Kiekvienas kažką renka: papuoštą alaus bokalą iš Prahos, Murano stiklo skulptūra, Rusų Babuška prie lėlių figūrėlių, ir tai tik keli pavyzdžiai.

Be to, šovė akinius, skrybėlės, ir smeigtukai yra dar vienas nuostabus kolekcinis suvenyras, kurį galima parsivežti iš kelionės po Europą. Pakabintas ant sienos, naudojamas vakarėliuose, arba saugomi albume, jūsų draugai vertintų laiką, kurį praleidote ieškodami šio ypatingo kūrinio ir jo istorijos.

Amsterdamas į Londoną su traukiniu

Paryžius į Londoną su traukiniu

Berlynas į Londoną su traukiniu

Briuselis į Londoną su traukiniu

 

 

Saldūs skanėstai

Saldūs ir įdomūs skanėstai sukels šypseną ir patrauks klausytojo dėmesį. Maistas yra geriausias būdas patirti vietą, per visus skonius keliaujama į kultūrą ir istorijas. Pavyzdžiui, Paryžietė Makaronai nėra tik skanūs suvenyrai. Jie taip pat vis dar puikiai atspindi prancūzų renesanso esmę ir dvasią, ryški ir išskirtinė forma.

Taigi, nors keli kąsneliai šį suvenyrą dingsta, skonis ir nuostabus jausmas lieka su mumis amžinai. Mūsų pojūčiai visada prisimins, kai pirmą kartą išbandėme šveicarišką šokoladą, ir jūsų skanaus suvenyro gavėjai taip pat prisimins. Apibendrinant, saldūs suvenyrai yra fantastiški suvenyrai, kuriuos reikia parsivežti iš kelionės po Europą.

Iš Frankfurto į Berlyną su traukiniu

Leipcigas į Berlyną su traukiniu

Hanoveris į Berlyną su traukiniu

Hamburgas į Berlyną su traukiniu

 

Macarons are a great sweet treat to bring from a trip

Suvenyrai, kuriuos reikia pasiimti iš kelionės: Apranga

Apsipirkimas yra vienas iš geriausių dalykų užsienyje. Galite pakeisti savo stilių, ir papildykite savo garderobą ypatingu daiktu, pavyzdžiui, spalvingą tradicinį šaliką iš Rusijos, odinė striukė iš Italijos, ir dar. Jei planuojate atsinešti savo draugams drabužių, tada, žinoma, turėtumėte žinoti jų stilių ir dydį.

Tačiau, Europoje yra daug drabužių suvenyrų, iš kurių galima rinktis, kuriems nereikia pasirinkti dydžio. Berlynas puikiai tinka senovinis apsipirkimas, Marškinėliai iš Londono gatvių turgų, kietas kaklaraištis iš Paryžiaus ar Italijos, yra tik keletas drabužių suvenyrų idėjų, kurias galima atsinešti iš viso pasaulio.

Amsterdamas į Paryžių su traukiniu

Londonas į Paryžių su traukiniu

Roterdamas į Paryžių su traukiniu

Briuselis į Paryžių su traukiniu

 

„Cliche“ suvenyrai, kuriuos atnešite iš kelionės į Europą

Niekada negali suklysti su klasikiniais suvenyrais. Pavyzdžiui, padovanokite draugams ir šeimai Eifelio bokšto raktų pakabuką, Rusiška medinė matrioška, arba medinės klumpės iš Amsterdamo, tai bus puikus ir apgalvotas suvenyras. Be to, oro uoste galite nusipirkti šių klasikinių Europos suvenyrų, arba traukinių stotis, paskutinę minutę. Tačiau, atsižvelkite į suvenyrus’ geležinkelio stoties parduotuvėje kaina bus daug didesnė, nei mieste.

Milanas į Veneciją su traukiniu

Florencija į Veneciją su traukiniu

Bolonija į Veneciją su traukiniu

Trevizas į Veneciją su traukiniu

 

A russian Babushka is a cliche souvenir to bring from a trip

čia Išsaugoti traukinį, mes mielai padėsime jums suplanuoti nepamirštamą kelionę po Europą. Galite lengvai keliauti traukiniu į bet kurią Europos vietą, parduotuvė, ir mėgaukitės lengvais kelionių lagaminais, pilnais lobių ir suvenyrų.

 

 

Ar norite įterpti mūsų tinklaraščio įrašą „Kokius suvenyrus pasiimti iš kelionės??Į jūsų svetainę? Galite imtis savo nuotraukas ir tekstą, ir mums duoti kreditą su nuorodą į šį dienoraštį. Arba spauskite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Flt%2Fsouvenirs-bring-trip%2F – (Slinkite žemyn šiek tiek pamatyti Įterpti kodą)