Skaitymo laikas: 7 protokolas
(Atnaujinta: 24/12/2021)

Jei ką tik persikėlė į Nyderlandus ar galvojate apie šokinėja ant traukinio aplankyti keletą dienų, Jums tikriausiai įdomu ką 10 Dauguma Specialūs renginiai Nyderlanduose yra. Jums bus malonu žinoti, kad yra daug tikimės, nesvarbu, koks metų laikas jums aplankyti.

Taip pat epic pop festivaliuose, yra unikalus Specialūs renginiai Nyderlanduose kad jūs nerasite niekur kitur: Šventės susijusios su olandų monarchiją, vėjo malūnai, ir tulpės. Šie renginiai yra visi fantastiški būdų mėgautis save ir pasinerti į olandų sprendimo būdais!

 

Specialūs renginiai Nyderlanduose 1: Naujųjų metų diena Pasinerkite (Naujųjų metų nardymas)

Tai yra vienas iš tų, Specialūs renginiai Nyderlanduose kad yra ne silpną širdį! Jei norite pradėti metų švieži, imtis vėsus neria imtasi dėl Naujųjų metų diena (Naujųjų Metų diena). Ši Olandų festivalis pradėjo plaukti klube 1960. Yra 209 nardymo vietos Nyderlanduose galite nardyti. nors, nerti į Šiaurės jūra ties Ševeningenu, Hagos, yra populiariausia vieta su iki 60,000 žmonės. paskui, drebulys plaukikai yra pateikiama su ne mažesne erwtensoep puodelio, šiltas mėsiškas žirnių sriuba.

Briuselis į Amsterdamą traukiniai

Londonas į Amsterdamą traukiniai

Berlynas į Amsterdamą traukiniai

Paryžius į Amsterdamą traukiniai

New Years Special Events In The Netherlands

 

Specialūs renginiai Nyderlanduose 2: kinų Naujieji metai

Ar žinote, kad Nyderlandai turi vieną iš didžiausių Kinijos bendruomenių Europoje? Mes manome, kad tai yra tikrai verta dėmė ant mūsų viršų 10 Dauguma specialūs renginiai Nyderlanduose! Jie daugiausia gyvena Amsterdame, Roterdamas, ir Hagoje, kurioje yra renginių švenčia Kinų Naujieji Metai asortimentas. Amsterdame, galva į Dam aikštės ir Nieuwmarkt / Zeedijk pamatyti drakonas paradai, Lion šokiai, ir fejerverkai. Jūs taip pat gali lankyti specialius veiklą De Bijenkorf universalinė parduotuvė, įskaitant kaligrafijos dirbtuvėse, muzikos spektakliai, ir arbatos ceremonijos, arba į budistų šventykla Fo Guang Shan Jis Hua.

Dieną taip pat apie maistą, ir Amsterdamo, galite valgyti skanų maistą gatvėje rinkose, tuo Sea Palace (Europa pirmiausia plaukiojantieji kinų restoranas), arba bent vienas iš daugelio Kinijos restoranai išilgai Stormsteeg ir Geldersekade. Hagoje, Jūs rasite Kinijos festivaliai į Rotušės prieširdžio ir Den Haags Chinatown netoliese Wagenstraat. Čia galite rasti renginius Roterdame veda į kinų Naujieji metai, papildyta pagal švenčių visame kinų dieną wijkpark Old West ir Westkruiskade Kinų kvartalas. Jei esate prietaringas, kinų Naujųjų Metų išvakarės valgyti žalios žuvies salotos (J. Sheng) į atneša laimę ar fai Hai, iš jūros dumblių tipas, gerovės. Gongas Xi Fa Cai! (Laimingų Naujųjų metų!)

Brėmenas į Amsterdamą traukiniai

Hanoveris į Amsterdamą traukiniai

Bylefeldas į Amsterdamą traukiniai

Hamburgas į Amsterdamą traukiniai

 

Chinese Special Events In The Netherlands

 

Specialūs renginiai Nyderlanduose 3: Keukenhofas (Kovo iki gegužės)

Į Keukenhofas yra neabejotinai labiausiai žinomų sodas Nyderlanduose. Žvilgsnis baimėje milijonų kelių spalvotų tulpės žydi šioje gražioje Olandų parke nuo kovo pabaigos iki gegužės vidurio. į Keukenhofas, tai reiškia virtuves sodas, buvo maždaug nuo 15 amžiaus ir apima Didžiulį 32 ha. šių dienų, Keukenhofo palankiai 800.000 lankytojų per metus.

Vienas iš akcentų 2018 tema buvo milžiniška gėlė lemputė mozaika, apimantis plotas iš 250m2 ir sudarytas iš 50.000 tulpės, vynuogių hiacintų, ir crocuses. Ką kitą leidimas reiškia?

Dortmundas į Amsterdamą traukiniai

Esenas į Amsterdamą traukiniai

Diuseldorfas į Amsterdamą traukiniai

Kelnas į Amsterdamą traukiniai

 

Keukenhof, Special Events In The Netherlands

 

4: Nacionalinė Restoranas savaitė

Jei Specialūs renginiai Nyderlanduose apima nemokamą maistą, galite tikėtis man! At 50% išjungti, tai yra praktiškai pavogti! Aplankykite šią Dutch festivalis Gurmanams, kur galite papietauti keletas iš geriausių restoranų Nyderlanduose CRAZY nuolaidos.

Šimtai dalyvaujančių restoranų daug olandų miestai pasiūlyti netikėtą trijų patiekalų vakarienė meniu specialią normą 28,50 eurų. "Michelin" nusifilmavo restoranai imti papildomą mokestį, ir restoranai išvardyti viršuje 250 taip pat reikalauja nedidelį papildymą. Nesvarbu, ar esate smaguris su ribotu biudžetu ar tiesiog smalsu išbandyti keletą skirtingų gerai, kur galite pavalgyti be pernelyg daug skylę jūsų piniginėje, tada jums bus meilė Restoranas savaitė. Šis specialus pasiūlymas vyksta du kartus per metus Nyderlanduose.

Kad būtų lengviau užsakyti staliuką, renginio organizatoriai padarė sąrašo 500 restoranai dalyvaujančios, už miesto, ant Restoranas savaitė svetainė.

Bona į Amsterdamą traukiniai

Achenas į Amsterdamą traukiniai

Koblencas į Amsterdamą traukiniai

Frankfurtas į Amsterdamą traukiniai

National Restaurant Week, Holland

 

5: karaliai diena (Balandis 27)

Vienas iš labiausiai specialių renginių Nyderlanduose, jei nė vienas iš labiausiai įdomus ir chaotiškas, yra Įjungtas karaliai diena, Which yra karalius Vilemas Aleksandro gimtadienis. olandų miestai surengti gatvės partijas, blusturgiai, ir veikla, tekinimo Nyderlandų visumą į didžiausių festivalio metų. Jūs tikrai galite pridėti vieną iš labiausiai Specialūs renginiai Nyderlanduose! Žmonės galvą švęsti, groti muzika, pasipuošti oranžine spalva, ir turi visapusišką gėrį, jei ne chaotiškas, laikas. Karaliai Naktį švenčiama naktį prieš Kings diena, su laukiniais vakarėliais miesto centrai traukia minios iš mylių aplink.

Osnabruck į Amsterdamą traukiniai

Liubekas į Amsterdamą traukiniai

Bremerhaven į Amsterdamą traukiniai

Kylis į Amsterdamą traukiniai

 

Specialūs renginiai Nyderlanduose 6: gėlė

Ar kada nors matėte devynių metrų aukščio plūdę, įtraukti į gėlių ir sklandymo gatvėmis, sukurta nieko, bet darbo jėgos? gerai, Jūs ketinate! gėlė Zundertas yra didžiausias gėlių paradas pasaulyje visiškai padarė savanoriai. Kasmet kiekvienas kaimelis bando sukurti gražiausių plūdę ji kada nors pastatyta. Aplankykite šį ypatingą renginį Zundert kaip jums bus priblokšti. Corso Zundert yra visa informacija apie matome ir, nes, manyti,!

Kaselis į Amsterdamą traukiniai

Manheimas į Amsterdamą traukiniai

Fulda į Amsterdamą traukiniai

Heidelbergo į Amsterdamą traukiniai

Bloemencorso, Special Events In The Netherlands

 

Specialūs renginiai Nyderlanduose 7: Reljefas Leideno (Reljefas Leideno)

Į 10 Dauguma specialių renginių, Nyderlanduose reikia įtraukti tradiciją, žinoma. Leideno renginys yra vienas iš jų! Jis įamžintas ispanų apgulties ir po atleidimo iš miestas 1574. Leidenas tampa vienas puikus festivalio dvi dienas iš eilės. Mėgaukitės paradas, Pramogos mugė, turgus, koncertai, šalys, fejerverkas, ir tradiciniai patiekalai.

Nepaisant pramogų ir daugybės vakarėlių, Leidens Ontzet yra šventė su daug tradicijų, kurių istorinių prasmių. Trys spalio rytą pradeda su Rotušėje Reveille. Nemokama silkė ir balta duona yra tada išduodamos ne Leidenas Waag. tada jūs galite mėgautis muzikos rinkimas į Van der Werf parkas ir paslaugų į Pieterskerk. Vakare žmonių tradiciškai valgyti morkų ir svogūnų troškinys vadinamas Hutspot. Šventės pabaigoje su dideliu fejerverkų šou.

Tryras į Amsterdamą traukiniai

Liuksemburgo į Amsterdamą traukiniai

Antverpenas į Amsterdamą traukiniai

Gentas į Amsterdamą traukiniai

Leidens Ontzet Holland

 

Specialūs renginiai Nyderlanduose 8: burių Amsterdamas

Plaukioja tradiciškai prasideda su paradas: šimtai laivų išplaukia į IJ ir sudaro nepakartojamą vaizdą, kurio niekada nepamiršite. Be šių dienų, keletas atitikmuo ant vandens vyktų, įskaitant Skutsjesilen(plaukiančius su tipiškas fryzų laivo). Karališkasis Nyderlandų laivynas taip pat parodys savo įgūdžius ant vandens.

Šalia visos veiklos ant vandens, ten taip pat daug padaryti ant prieplaukose, todėl toks ypatingas. Burė programa gali pasigirti pramogos, menas, kultūra, muzika, ir sporto ir vaikų veikla.

Plaukioja Amsterdamas garantuoja įspūdingą ir nepakartojama parką Tall Ships, Buriavimas paveldo amatų, šiuolaikiniai laivai, jūrų laivai, ir kopijos.

Lježas į Amsterdamą traukiniai

Leuvenas į Amsterdamą traukiniai

Briugė į Amsterdamą traukiniai

Oostende į Amsterdamą traukiniai

Sail Amsterdam, Special Events In The Netherlands

 

Specialūs renginiai Nyderlanduose 9: Valčių dienų

Specialūs stovyklavietės, prieinamos kempingas, ir kempingas gamtoje yra įmanoma Nyderlanduose per Valčių dienų (Iš savo palapinėje). Iš Vestuvės dienose organizacija bendradarbiauja su daug partnerių. būtent; Stovyklavietės, draugija ir Gamtos paminklų apsaugos Nyderlanduose, taip pat Komisijos miškininkystės. Jūs esate suteikta galimybė stovykla įdomiausių, pigus, ir laukinės Noordoostpolder vietos. Taip pat super įdomus suaugusiems ir vaikams vienodai!

Genk "į Amsterdamą traukiniai

Haseltas į Amsterdamą traukiniai

Namiūras į Amsterdamą traukiniai

Kortrijk į Amsterdamą traukiniai

Tenting in the woods

 

Specialūs renginiai Nyderlanduose 10: parko lėlė

parko lėlė yra viena didžiausių pop renginiuose Nyderlanduose, vyksta kasmet paskutinį sekmadienį birželio. Kuo ji tokia ypatinga, yra tai, kad ji yra visiškai nemokama!

Reguliariai įvykis, nes 1981, šis nacionalinis Pop festivalis sukūrė Haga žemėlapyje. Ačiū nemokamai muzikos festivaliuose dėl didelio masto. Daugelį metų, ji buvo netgi didžiausias nemokama Pop muzikos festivalis visoje Europoje! Galite tikėtis daugiau 350.000 Žmonės šis nuostabus festivalis.

Jei atvykstate iš kitos Hagoje dalis, tai yra puiki idėja ciklo adresu Zuiderpark vieta.

Briuselis prie Hagos traukiniai

Antverpenas į Hagą traukiniai

Gentas Hagos traukiniai

Briugė Hagos traukiniai

Parkpop event in the netherlands

 

Mes pavadintas 10 Dauguma specialūs renginiai Nyderlanduose, tačiau yra daugybė kitų. Gauk traukinyje su pagalba Išsaugoti traukinį ir pamatyti sau!

 

 

Ar jūs norite įdėti mūsų bloge “10 Dauguma Specialūs renginiai Nyderlanduose” į jūsų svetainę? Galite imtis savo nuotraukas ir tekstą ir tiesiog mums kreditą su nuoroda į šį bloge. Arba spauskite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fspecial-events-netherlands%2F%3Flang%3Dlt– (Slinkite žemyn šiek tiek pamatyti Įterpti kodą)